برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
!!!!!
خیلی پناهندگیا هست که آوردن اسمش باعث بن شدن میشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
آوردن اسمش باعث بن شدن میشه
یوتیوب سرچ کن اونایی که از خودشون فیلم گرفتن. همه رو میندازن توی کمپ یا تو راه میمیرن
مگر اونی که مهارت خاص داره یا نخبه هست یعنی براشون باید با ارزش باشی تا بهت حق زندگی بدن
با ارزش فقط به این چیزا نیست ، مثلا کار نیم بها و و کارگر ارزون

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,749

p9q

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
برای اقامت گرفتن یونا چقد هزینه لازمه؟
بعد اینک اصلا اقامت یونان بای ایرانی ها راحته یا گزینه های بهتر هم موجوده ؟

Mast forosh

Registered User
لایک‌ها
144
برا رسیدن به کشور مکزیک و اقامت اون کشور چه راه هایی وجود داره؟

کدوم کشور ها با ازدواج با اتباعشون میشه سریع اقامت گرفت؟

terayan

Registered User
لایک‌ها
25
ترکیه قانونی 250 هزار دلار میخواد برای اقامت دایم خب این غیر ممکنه برای قشر ضعیفی مث ما
الانم اقامت از طریق اجاره که فقط یک ساله بعدش تمدید نمیشه و اجازه کار هم بهت نمیدن
پناهندگی هم که نمیتونیم چون کاری نکردیم پرونده داشته باشیم باهاش بتونیم بریم
بنظرتون قاچاقی ارزش رفتن داره؟
بغیر اینا روشی چیزی هست که ارزون باشه؟منظورم نهایت سرمایه 100 میلیونیه که خیلی کمه واقعا عددی نیست برای مهاجرت
عراق هم اقتصادش اینطور که شنیدم نابوده بدرد مهاجرت نمیخوره

کم هزینه ترین روشها یکم دردسر خودشو داره
باید یه ویزا مولتی بگیرید از کشورهای حوزه یورو و دنبال کار بگردید وقتی اونجا رفتید که کارفرما پیدا بشه برای شما ویزا بفرسته که حتما توانایی مهارت خاصی میخواد و دانش زبان اون کشور

ویزا جستجوی کار آلمان هم هست برای ۶ ماه

تحصیلی که زیاد میشه مگر شما فاند بگیری بصرفه

دوره های کم هزیه زبان هم خوبه مثلا دوره زبان دوبلین بری هم انگلیسی یاد میگیری هم چند ماه فرصت جستجوی کار هست

ولی ریست سرمایه هم دارند تمامی این موارد بالا که گفتم همچنان که قاچاقی هم برید شانسش کمه گرفتن پناهندگی اگر سر از کمپ در بیارید با کلی پول از دست رفته
نمی‌دونم از انگلستان خبر دارید که بگیر ببند راه انداختن جدیدا ، می‌خوام به همین ریسک ها اشاره کنم که به نظر شخصی من ریسک قاچاق بیشتره

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
ولی ریست سرمایه هم دارند تمامی این موارد بالا که گفتم همچنان که قاچاقی هم برید شانسش کمه گرفتن پناهندگی اگر سر از کمپ در بیارید با کلی پول از دست رفته
نمی‌دونم از انگلستان خبر دارید که بگیر ببند راه انداختن جدیدا ، می‌خوام به همین ریسک ها اشاره کنم که به نظر شخصی من ریسک قاچاق بیشتره

درمورد رفتن با توجه به شرایط سیاسی کشور گرفتن ویزا برای جوان های مجرد تقریبا 0 است !

درخصوص تحصیلی هم که فاصله بین مقاطع افتاده باشد و سن نیز بالا باشد گرفتن ویزا هم غیر ممکن است چون پذیرش یک نامه و مهر است و دانشگاه بدش نمیاد دانشجو داشته باشد

اما افیسر قانع نمیشود هدف ویزا تحصیلی چیز دیگر است !!

در خصوص اروپا هم کم هزینه ترین راه قاچاقی است خودتان برسانید یک طوری ! پناهندگی تون هم رد میشه احتمالا 90درصد ! ولی چون نیرو کار نیاز است شما به صرف اینکه در مدت 2 سالی که اجازه حضور دارید باید زبان یاد بگیرید و سرکار برید

ان وقت تمدید میشود و بعد 5سال اقامت دائم دارید

بحث نظر شخصی است نظر بنده کم هزینه ترین و کم ریسک ترین راه رساندن به اروپا است

Mast forosh

Registered User
لایک‌ها
144
درمورد رفتن با توجه به شرایط سیاسی کشور گرفتن ویزا برای جوان های مجرد تقریبا 0 است !

درخصوص تحصیلی هم که فاصله بین مقاطع افتاده باشد و سن نیز بالا باشد گرفتن ویزا هم غیر ممکن است چون پذیرش یک نامه و مهر است و دانشگاه بدش نمیاد دانشجو داشته باشد

اما افیسر قانع نمیشود هدف ویزا تحصیلی چیز دیگر است !

در خصوص اروپا هم کم هزینه ترین راه قاچاقی است خودتان برسانید یک طوری ! پناهندگی تون هم رد میشه احتمالا 90درصد ! ولی چون نیرو کار نیاز است شما به صرف اینکه در مدت 2 سالی که اجازه حضور دارید باید زبان یاد بگیرید و سرکار برید
ان وقت تمدید میشود و بعد 5سال اقامت دائم دارید

بحث نظر شخصی است نظر بنده کم هزینه ترین و کم ریسک ترین راه رساندن به اروپا است

اون مسیر حداقل حداقل ۷۰۰۰ یورو میخواد
تازه برا انگلیس رسیدن ۱۰ هزار یورو میخواد

تازه اگر سوخت ندی و یک ضرب برسی
تازه آوارگی و سختی و ..... هم به کنار ممکنه تا ۲ سال آواره باشی
تازه برسی و پناهندگی و مشکلات خودش
اونم قانون دابلین جدید که تمرکزش بر روی اخراج سریعه

...
من یه راه پیدا کردم قانونی برا رسیدن
اما زمان بره و هزینه بر
ولی تضمینی و خوب
باید دید سال بعد چیکار میتونم بکنم

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
سلام دوستان ی سوال فنی
داداش من بروس گرفته از کانادا با فاند اقامتشم ۲ سال دگ اوکی میشه میخاستم ببینم بعد اینکه اقامتش اوکی شد منم میتونه ببره؟

داداش لایک هات دقیقا 999 بود گفتم لایک 1000 رو بزنم به حسابت :دی

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
ترکیه قانونی 250 هزار دلار میخواد برای اقامت دایم خب این غیر ممکنه برای قشر ضعیفی مث ما
الانم اقامت از طریق اجاره که فقط یک ساله بعدش تمدید نمیشه و اجازه کار هم بهت نمیدن
پناهندگی هم که نمیتونیم چون کاری نکردیم پرونده داشته باشیم باهاش بتونیم بریم
بنظرتون قاچاقی ارزش رفتن داره؟
بغیر اینا روشی چیزی هست که ارزون باشه؟منظورم نهایت سرمایه 100 میلیونیه که خیلی کمه واقعا عددی نیست برای مهاجرت
عراق هم اقتصادش اینطور که شنیدم نابوده بدرد مهاجرت نمیخوره
سلام. اگر واقعا در ایران در بحران هستید تشریف بیارید ترکیه. با همان اقامت توریستی و اجاره خانه فعلا همون یکسال رو سپری کنید. تا یکسال دیگه خدا کریم است
گویند از این ستون به آن ستون فرج است :)با همون اقامت توریستی یا حتی بدون آنهم میتونید یواشکی کار کنید. حالا اگر اون شهر صنعت پوشاکش برتر باشه میتونید برید فابریکا تکسیل کار کنید مثل شهر بورسا یا دنیزلی
اگر برید شهر توریستی مثل ترابزون یا آنتالیا شغلهایی مانند ظرف شوری یا اگر ترکی یاد بگیرید گارسنی یا باریستاچی بشید
کسایی هم تخصص های خوب فنی دارند در هر شهری میتونن کارپیدا کنند
نگران کار نباشید اگر تنه کار فیزیکی دارید.

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
دوستان قبل از هر عملی در مورد کشوری که میخواید برید خوب تحقیق کنید
امار و ارقام را در سایتهای انگلیسی زبان پیدا کنید. به هیچ وجه مجذوب توصیف های توهم گونه ایرانیان مقیم خارج ایران نشوید.
این سایت آمارهای خوبی در مورد آمار مرگ و میر سرطان آمار خودکشی آمار ازدواج آمار طلاق آمار حقوق و دستمزد و غیره به شما میده
آخر عاقبت مهاجرت به کشور بدتر از ایران (بعد 6 ماه میفهمید) بیچارگی افسردگی یا حتی خودکشی است

sanaka

Registered User
لایک‌ها
867
سلام. اگر واقعا در ایران در بحران هستید تشریف بیارید ترکیه. با همان اقامت توریستی و اجاره خانه فعلا همون یکسال رو سپری کنید. تا یکسال دیگه خدا کریم است
گویند از این ستون به آن ستون فرج است :)با همون اقامت توریستی یا حتی بدون آنهم میتونید یواشکی کار کنید. حالا اگر اون شهر صنعت پوشاکش برتر باشه میتونید برید فابریکا تکسیل کار کنید مثل شهر بورسا یا دنیزلی
اگر برید شهر توریستی مثل ترابزون یا آنتالیا شغلهایی مانند ظرف شوری یا اگر ترکی یاد بگیرید گارسنی یا باریستاچی بشید
کسایی هم تخصص های خوب فنی دارند در هر شهری میتونن کارپیدا کنند
نگران کار نباشید اگر تنه کار فیزیکی دارید.
سلام دوست عزیز
والا حقیقتش تو ایران از وضعیتم تقریبا راضی هستم چون مجردم و خرج کسی رو کولم نیست
ولی چیزی که نگرانم کرده اینه نکنه مث ونزوئلا بشیم یا وضعیتی پیش بیاد با فرغون پول بریم نون بخریم یا قحطی بیاد همین الانشم طرفای ما به سختی نون و روغن جامد گیر میاد
چشم انداز کشور اصلا جالب نیست نمیدونم ارزش قاچاقی رفتن به کشوری مث ترکیه هست یا نه که البته شنیدم ترکیه هم نسبت به پارسال ارزش پولش نصف شده

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام دوست عزیز
والا حقیقتش تو ایران از وضعیتم تقریبا راضی هستم چون مجردم و خرج کسی رو کولم نیست
ولی چیزی که نگرانم کرده اینه نکنه مث ونزوئلا بشیم یا وضعیتی پیش بیاد با فرغون پول بریم نون بخریم یا قحطی بیاد همین الانشم طرفای ما به سختی نون و روغن جامد گیر میاد
چشم انداز کشور اصلا جالب نیست نمیدونم ارزش قاچاقی رفتن به کشوری مث ترکیه هست یا نه که البته شنیدم ترکیه هم نسبت به پارسال ارزش پولش نصف شده
من به شما هموطن عزیز اطمینان میدم لااقل تا 4 سال و 8 ماه آینده ونزویلایی نشیم. ونزویلا هم بدلیل وجود یک عنصر شارلاتان غربگدا به نام خوان گه آیدو به این روز افتاد. عین همون عنصر در ایران سر کاره اسمشو نمیارم.

ببینید وضعیت سوریه ای که 9 سال جنگ داغونش کرد و تمام زیرساختاش نابود شد و هیچی نموند براشون
سال 1391 هر لیره سوریه 50 دلار بود در اوج جنگ نهایت شد 500 لیره/ الان زیر 500 لیره است دلرا به لیره . هیچ وقت ونزویلا نشد. الانم برید دمش و لازقیه ببینید چه خوشند
بمونید ایران. تا این دوره چند ماهه هم تمام بشه
مهاجرت یا پناهندگی بدون پول فلاکته

Mast forosh

Registered User
لایک‌ها
144
سلام دوست عزیز

دوست عزیز
احتمالا پاس نداری که این مدلی میخوای بری ترکیه

من خودم خارج از کشور بودم و راهی که میخوای بری رفتم و کلی پول از دست دادم

یه توصیه کنم
زیاد رو حرف ایرانی ها خارج از کشور حساب نکن
تو بدترین حالت در نظر بگیر و بسته به اون بسنج و برنامه بچین و برو جلو که ضرر نکنی

شرایط ترکیه خیلی بده برا زندگی بخصوص برا ایرانی ها

هدفتو بزار روی اروپا کشور ها بهتر

بالا