برگزیده های پرشین تولز

تعرفه ارسال اس ام اس به خارج از کشور

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من هر چی دنبال تعرفه ارسال SMS خارجی ارتباطات سیار گشتم تو سایتش چیزی پیدا نکردم

قبلا تو سایت ایرانسل دیده بودم که هزینه ارسال sms خارجی بین 150 تا 200 تومان هست حدس می زدم که برای ارتباطات سیار هم با توجه به این که تعرفه ها کمی با هم فرق دارن در همین حدود باشه اما چند روز پیش با سیم کارت اعتباری ارتباطات سیار چند تا sms به رومانی فرستادم و برای هر کدوم فقط 15 تومان از اعتبار کم کرد

کسی اطلاع دقیقی از تعرفه sms ها داره ؟؟؟؟؟؟

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
اگر از یاهو مسنجر و ام اس ان مسنجر بفرستی معمولا برای هیچ طرف قضیه خرجی نداره. فقط کد شهر و کشور و تلفن رو باید بزنی.

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
آخه من گیج شدم مگه میشه sms خارجی ایرانسل 150 باشه اونوقت مخابرات 15 تومان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هر چی دنبال تعرفه ارسال SMS خارجی ارتباطات سیار گشتم تو سایتش چیزی پیدا نکردم

قبلا تو سایت ایرانسل دیده بودم که هزینه ارسال sms خارجی بین 150 تا 200 تومان هست حدس می زدم که برای ارتباطات سیار هم با توجه به این که تعرفه ها کمی با هم فرق دارن در همین حدود باشه اما چند روز پیش با سیم کارت اعتباری ارتباطات سیار چند تا sms به رومانی فرستادم و برای هر کدوم فقط 15 تومان از اعتبار کم کرد

کسی اطلاع دقیقی از تعرفه sms ها داره ؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من می تونم به شما کمک کنم . من در ارتابطات سیار و شرکت مخابرات ایران مشغول به فعالیت هستم . خدممتون عرض کنم که تعرفه ی ارسال پیام کوتاه شما از ایران به کشور رومانی به 2 صورت هست ؛ اگر مخاطب شما در متشرک اپراتور Vodafone باشد ارسال پیام کوتاه شما به آن مشترک هر SMS شما 95 تومان محاسبه می گردد . ولی اگر مخاطب شما مشترک اپراتور Cosmote رومانی باشد ، هر SMS شما 189 تومان محاسبه می گردد.
امیدوارم مشکلتان برطرف شده باشد *
با تشکر - [email protected] اگر کاری داشتید آماده پاسخگویی به شما هستیم *

Majid_sp2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز
من می تونم به شما کمک کنم . من در ارتابطات سیار و شرکت مخابرات ایران مشغول به فعالیت هستم . خدممتون عرض کنم که تعرفه ی ارسال پیام کوتاه شما از ایران به کشور رومانی به 2 صورت هست ؛ اگر مخاطب شما در متشرک اپراتور Vodafone باشد ارسال پیام کوتاه شما به آن مشترک هر SMS شما 95 تومان محاسبه می گردد . ولی اگر مخاطب شما مشترک اپراتور Cosmote رومانی باشد ، هر SMS شما 189 تومان محاسبه می گردد.
امیدوارم مشکلتان برطرف شده باشد *
با تشکر - [email protected] اگر کاری داشتید آماده پاسخگویی به شما هستیم *

دوست عزیز من نمی دونم از چه اپراتوری سرویس می گیرمد ولی همون طوری که گفتم من با سیم کارت اعتباری دولتی هر بار که sms می زنم فقط 15 تومان از اعتبار کم می کنه

قضیه چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا