برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
هرکی توی باشگاه استقلال کار میکنه بدون اجازه از بالا آب هم نمی خوره
الان دیدن استقلال ممکنه خطر برای پرسپولیس حساب بشه دست گزاشتن روی بازیکن های خارجیش که اینا باید برن !!!
اینا برن نوبت بازیکن های خوب تیم میشه
بعد بازی وقتی دیدم محمود فکری اونجوری خوشحال هست به حال استقلال تاسف خوردم !!! تیمی که نیمه اول برنده بازی بوده باید اونجوری سر مربیش از مساوی خوشحال باشه !!! این نشون میده که حتی به مساوی هم باور نداشته قبل بازی !!! فکری رو اصلا در حد استقلال نمیدونم .پاشازاده و مجیدی به مراتب گزینه های بهتری هستن ...فکری کسی که تخصص اش و پست اش دفاع بوده اما دفاع تیم سوراخ هست
از نظر من خیلی ها هیچ تخصصی در کاری که بهشون واگذار شده ندارن ( مربی گری با بازیکن بودن یک دنیا تفاوت داره ) و فقط میان جیب هاشون رو پر پول کنن و برن تو افق محو بشن !!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
تورو خدا دیگه اسم مجیدی رو برای مربیگری نیارین، حداقل تا 6-7 سال دیگه!
خوشبختانه خلیل زاده با مجیدی اوکی هست...ولی بعیده الان مجیدی بیاد...اگر هم بزور بخوان بیاد مجیدی نمیاد..
ولی من در مورد فکری اشتباه فکرمیکردم...
فکری به شدت رفیق بازه...و هنوز تو حال و هوای آرزوشه چون باورش نمیشد یه روز بیاد استقلال...
فکری بازیکن بزرگی بود ولی سرمربی بزرگی نیست...اهداف بزرگی نداره
مطمئنم این که به خارجی های تیم اعتقادی نداره نشات گرفته از تفکرات صمد مرفاوی یا بقیه اعضای کادر فنیه
بنظرم صد رحمت به دوران فرهاد مجیدی.....شخصیت مجیدی دوست داشتنیه و تفکراتش
من قلبا هنوز ترکیب مجیدی نامجو مطلق رو دوست دارم....این سعادتی فلان فلان شده اگر اون بازیها رو در نمیاورد الان تیممون به ثبات رسیده بود
هر چند بعضی وقتی ها بچه بازیها و لوس بازیای فرهاد مجیدی حال آدمو بهم میزنه
به شخصه معتقدم مجیدی نباید تیم رو رها میکرد...شایدم رفتن مجیدی باعث شد سعادتی خودشو بهتر نشون بده و سعادتی هم از استقلال بره

Last edited:

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
همینطور بازیکنها رو داریم از دست میدیم این چطور مربی و کادری هستند که نمیتونن با بچه ها کار کنن؟دو روز دیگه نوبت ریگی و...به نظرم الان بهترین گزینه پرویز مظلومی هست کنار تیم بوده و قبلا هم بد نتیجه نگرفته
امیدوارم هر چه زودتر این فکری رو بزارن کنار اینکه ملیچ رفت دیاباته نیمکت نشین شد و الان هم مث اینکه با باقری مشکل برخوردن.یکی از فاکتورهای مهم مربی بازی گرفتن از بازیکنهای معمولی هست این که کلا بازیکن خوب رو داره فراری میده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
بنظرم فنی ترین و با اخلاق ترین مهاجم خارجی که تو این چند سال اخیر داشتیم دیاباته است...میلیچ هم نشون داده که بازیکن با اخلاقیه...بخاطر استقلال موندن و بازی کردن
آقای محمود فکری، اگر بجای دیاباته، کرار جاسم بود چکار میکردی؟
حتما یکی مثل کرار جاسم باید به تورت میخورد؟
بنده خدا دیایاته عین برّه حرف گوش کنه...فقط کافیه بهش میدون بدی
من نمیدونم دیاباته رو آرش برهانی تایید نمیکنه یا حنیف یا صمد؟؟!!!

آمار خارجی ها بر پایه گل‌زنان
ردیفنامگل‌هابازی‌ها
۱شیخ دیاباته
۱۹​
۳۱​
۲مامه بابا تیام
۱۲​
۱۳​
۳جی لوید ساموئل
۱۰​
۹۲​
۴گوران یرکوویچ
۹​
۲۶​
۵فابیو جانواریو
۸​
۷۸​

آمار خارجی ها بر پایه تعداد بازی‌ها

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,716
Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
این عکس تمرین دیروزه که از سایت باشگاه برداشتم...ظاهرا اوضاع توسط مظلومی داره کنترل میشه
بعد دربی هجمه شدیدی رو فکری بود..خصوصا سر قضیه میلیچ
وریا غفوری هم رفته کمیته انضباطی...رشید هم مضاحبه کرد..
باید تیم رو کنترل کرد...اشکالاتی هم که به فکری وارد میکنیم واقعا بجاست...
الان وقت سرمربی عوض کردن هم نیست..فکری با همه هم باید بتونه کار کنه..اون دفاع سوراخ رو هم باید براش فکری بکنه فکری

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

me22

Registered User
لایک‌ها
574
یعنی حداقل 6-7 سال بیکار بمونه ؟؟ بعیده بتونه تحمل کنه :D
مشکل اینجاست تقریبا استقلال توو این دو تا دولت شده محل عرضه اندام مربی‌های تازه‌کار
فکری یا مجیدی سر جمع 2 سال سرمربی تیم لیگ برتری نبودن، رو چه حسابی انتخاب شدن نمیدونم!

کلا با اومدن مجیدی مخالف بودم. مجیدی بهتر بود بجای قبول سرمربیگری استقلال، چند سال توو تیم پایه‌های اروپایی دستیاری می‌کرد، دستیار یا کمک چهارتا مربی درست درمون می‌شد بعد میومد استقلال
استقلال و کلا تیم‌های بزرگ جای مربی‌های معمولی نیست (حتی نکونام که خیلی دارن درباره‌ش صحبت می‌کنن)، مربی بزرگ باید شخصیت کاریزماتیک داشته باشه، روانشناس باشه و صد البته صاحب سبک و تاکتیک باشه.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
مشکل اینجاست تقریبا استقلال توو این دو تا دولت شده محل عرضه اندام مربی‌های تازه‌کار
فکری یا مجیدی سر جمع 2 سال سرمربی تیم لیگ برتری نبودن، رو چه حسابی انتخاب شدن نمیدونم!

کلا با اومدن مجیدی مخالف بودم. مجیدی بهتر بود بجای قبول سرمربیگری استقلال، چند سال توو تیم پایه‌های اروپایی دستیاری می‌کرد، دستیار یا کمک چهارتا مربی درست درمون می‌شد بعد میومد استقلال
استقلال و کلا تیم‌های بزرگ جای مربی‌های معمولی نیست (حتی نکونام که خیلی دارن درباره‌ش صحبت می‌کنن)، مربی بزرگ باید شخصیت کاریزماتیک داشته باشه، روانشناس باشه و صد البته صاحب سبک و تاکتیک باشه.
دقیقا درسته هیچ کدوم رزومه درست حسابی واسه خودشون درست نکردن و بازیکن ایرانی هم زیدان و پیرلو و ... نیستن که بلافاصله بیان مربیگری کنن چون زیر دست مربیای برزگ کار کردن هم دانششو داشته باشن هم تجربه میدان های بزرگ
تنها گزینه ایرانی که میشه روش فکر کرد امیر قلعه نوعیه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111

شما پیشنهادت کیه؟ استراماچونی؟ مربی خارجی؟
مربی خارجی که ممنوعه
میمونه ایرانی ها
ایرانی کی؟
قلعه نوعی که تیم داره....
میمونه:
پرویز مظلومی، پاشازاده،صمد مرفاوی، منصوریان، مجیدنامجو مطلق و فیروز کریمی!
کیو بیارن؟ بگو من به هیئت مدیره سفارش میکنم همونو بیارن!
دقیقا درسته هیچ کدوم رزومه درست حسابی واسه خودشون درست نکردن و بازیکن ایرانی هم زیدان و پیرلو و ... نیستن که بلافاصله بیان مربیگری کنن چون زیر دست مربیای برزگ کار کردن هم دانششو داشته باشن هم تجربه میدان های بزرگ
عرفان جان از تو توقع نداشتم نظرت روی مافیا باشه:)
ضمن اینکه امیرخان تیم داره
ضمن اینکه همین فرهاد مجیدی بی رزومه و بی دانش مربیگری دو تا بازی پشت سر هم سپاهان قلعه نوعی رو برد!!!

Last edited:

me22

Registered User
لایک‌ها
574
شاید به ذائقه‌ی خیلی‌هاتون خوش نیاد ولی:
در حال حاضر با توجه به تجربه‌ی این 5-6 سال اخیر، شدیدا نظرم اینه که باید حمایت بشه فکری و حتی فصل بعد هم بهش فرصت داده بشه؛ نباید از یه سوراخ نباید چند بار گزیده بشیم
در حال حاضر و حتی فصل بعد فقط در صورتی موافقم فکری عوض بشه که کسی مثل استرا قرار باشه برگرده، در غیر اینصورت هیچکدوم از گزینه‌های موجود بهتر از فکری نیستن.
متاسفانه این سال‌ها خیلی ضربه از پیج‌های به اصطلاح تاجی خوردیم با هجمه بر علیه تیم و مدیریت و مربی.

در کنار تمام انتقادها لازم دونستم که اشاره کنم به:
در حال حاضر و در ترکیب اصلی تیم چهار بازیکن نسبت به پارسال تغییر داشتیم که از دروازه‌بان فاکتور بگیریم، سه تا بازیکن در پست‌های کلیدی تغییر داشتیم. نادری، مرادمند و مهدی‌پور. اگر با سایر بازیکنان ترکیب اصلی مچ بشن خب طبیعتاً ساختار دفاع و وسط خیلی بهتر میشه.
انگیزه بازیکنان نوک خیلی بالاست و خوب دارن باهم هماهنگ میشن
خط وسط اگه به ساختار مطلوب برسه کارآیی این خط حمله بهتر هم میشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
شاید به ذائقه‌ی خیلی‌هاتون خوش نیاد ولی:
در حال حاضر با توجه به تجربه‌ی این 5-6 سال اخیر، شدیدا نظرم اینه که باید حمایت بشه فکری و حتی فصل بعد هم بهش فرصت داده بشه؛ نباید از یه سوراخ نباید چند بار گزیده بشیم
در حال حاضر و حتی فصل بعد فقط در صورتی موافقم فکری عوض بشه که کسی مثل استرا قرار باشه برگرده، در غیر اینصورت هیچکدوم از گزینه‌های موجود بهتر از فکری نیستن.
متاسفانه این سال‌ها خیلی ضربه از پیج‌های به اصطلاح تاجی خوردیم با هجمه بر علیه تیم و مدیریت و مربی.

در کنار تمام انتقادها لازم دونستم که اشاره کنم به:
در حال حاضر و در ترکیب اصلی تیم چهار بازیکن نسبت به پارسال تغییر داشتیم که از دروازه‌بان فاکتور بگیریم، سه تا بازیکن در پست‌های کلیدی تغییر داشتیم. نادری، مرادمند و مهدی‌پور. اگر با سایر بازیکنان ترکیب اصلی مچ بشن خب طبیعتاً ساختار دفاع و وسط خیلی بهتر میشه.
انگیزه بازیکنان نوک خیلی بالاست و خوب دارن باهم هماهنگ میشن
خط وسط اگه به ساختار مطلوب برسه کارآیی این خط حمله بهتر هم میشه
آفرین
شاید یکی از بهترین انتخاب های فکری آوردن رشید مظاهری بود..
بعدش مرادمند و مهدی پور و نادری..البته بابک مرادی هم نتونسته بازی کنه تا حالا..مطمئنم اونم خوبه
تو دربی فکری خیلی بد بازیکن چید....من انتظار میلیچ رو داشتم نه نادری مصدوم
دیاباته باید از اول بازی میکرد و دانشگر هم ازاول باید تو ترکیب قرار میگرفت
همینطور فرشید اسماعیلی که دربی بازه بنظرم....پاس گل دوم رو هم فرشید اسماعیلی داد..
بالاخره نظر سرمربیه و در هر صورت اون بازی تموم شد...
الان باید باهمین فکری بسازیم و بسوزیم

me22

Registered User
لایک‌ها
574
فکر کردن بهش هم خوشآیند نیست!
قلعه‌نوعی دیگه بنظرم برای تیم‌ها بزرگ هم تموم شده‌ست، با همون تیم‌های سطح دو شگفتی آفرینی کنه خیلی بهتره.

پ‌ن:خاطرات خوبی که با امیرخان داشتیم همیشه در خاطره‌مون می‌مونه

me22

Registered User
لایک‌ها
574
از اشتباهات و نکات منفی تصمیمات فکری در دربی که بگذریم بنظرم یه نکته مثبت هم دیده شد و اون هم آوردن دیاباته به بازی بود.
پشت این تصمیم به نظر من شجاعت دیده می‌شد. بر خلاف این سال‌ها که وقتی دربی یا بازی‌های بزرگ جلو می‌افتادیم به دفاع اتوبوسی رو می‌آوردیم این‌بار تصمیم فکری خلاف اون مواقع بود.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
عرفان جان از تو توقع نداشتم نظرت روی مافیا باشه:)
ضمن اینکه امیرخان تیم داره
ضمن اینکه همین فرهاد مجیدی بی رزومه و بی دانش مربیگری دو تا بازی پشت سر هم سپاهان قلعه نوعی رو برد!!!
من به شخصه مخالف شدید قلعه نویی بودم ولی اعتراف می کنم نظرم عوض شده...
کسی که هر تیمی رفته تونسته تو اون تیم از لحاظ فنی کلی تاثیر گذار باشه نمیشه بهش گفت مافیا
مافیا کسی هست که فقط با یک تیم میتونه موفق بشه و هرجا بره اخراج می شه...
مافیا رو کسانی باب کردن که همیشه علیه استقلال موضع گرفتن و دارن تیشه می زنن
قلعه نویی رو نمیتونستن از لحاظ فنی به چالش بکشن و پیش هوادار بدش کنن اومدن بحث مافیا و... پیش کشیدن!!!
همین الانشم از موفقیت احتمالی تیم ترسیدن و شروع کردن به حاشیه سازی بی خود واسه فکری
الان تیم فکری هر جوری باشه امتیازات رو جمع کرده دیگه این همه هجمه واسه چیه؟! جالبه حتی یه سری پیج به ظاهر هواداری دنبال تعویض مربی هستن...
حرف از نکونام هست...!!! نکونام الان امسال خوب نتیجه گرفته!؟ کجا کار کرده که نتیجه فراتر از انتظار گرفته؟! پاشازاده چی؟! فرهاد مجیدی شهامتش رو داشت تا آخر می ایستاد و بعدش میرفت... یا همین امسال مربیگری می کرد
این حرفا متاسفانه یه سری جبهه گیری رسانه ای هست که به هوادار هم القا شده که فلانی تیمش خوب بازی نمیکنه و اون یکی مافیاست و دیگری سنتیه که نزارن تیم ثبات داشته باشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
من به شخصه مخالف شدید قلعه نویی بودم ولی اعتراف می کنم نظرم عوض شده...
کسی که هر تیمی رفته تونسته تو اون تیم از لحاظ فنی کلی تاثیر گذار باشه نمیشه بهش گفت مافیا
مافیا کسی هست که فقط با یک تیم میتونه موفق بشه و هرجا بره اخراج می شه...
مافیا رو کسانی باب کردن که همیشه علیه استقلال موضع گرفتن و دارن تیشه می زنن
قلعه نویی رو نمیتونستن از لحاظ فنی به چالش بکشن و پیش هوادار بدش کنن اومدن بحث مافیا و... پیش کشیدن!!!
همین الانشم از موفقیت احتمالی تیم ترسیدن و شروع کردن به حاشیه سازی بی خود واسه فکری
الان تیم فکری هر جوری باشه امتیازات رو جمع کرده دیگه این همه هجمه واسه چیه؟! جالبه حتی یه سری پیج به ظاهر هواداری دنبال تعویض مربی هستن...
حرف از نکونام هست...!!! نکونام الان امسال خوب نتیجه گرفته!؟ کجا کار کرده که نتیجه فراتر از انتظار گرفته؟! پاشازاده چی؟! فرهاد مجیدی شهامتش رو داشت تا آخر می ایستاد و بعدش میرفت... یا همین امسال مربیگری می کرد
این حرفا متاسفانه یه سری جبهه گیری رسانه ای هست که به هوادار هم القا شده که فلانی تیمش خوب بازی نمیکنه و اون یکی مافیاست و دیگری سنتیه که نزارن تیم ثبات داشته باشه
واقعا گل فرمایش کردی عرفان جان....با تک تک جملاتت موافقم...این است و جز این نیست..دمت گرم داداش :)

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
دوشنبه هفته بعد بازی سختی تو تبریز با تراکتور داریم..امیدوارم دیاباته مثل فصل قبل همون خاطرات رو برامون تکرار کنه
آرش برهانی هم بد مصاحبه نمیکنه ها:)

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,716
از اشتباهات و نکات منفی تصمیمات فکری در دربی که بگذریم بنظرم یه نکته مثبت هم دیده شد و اون هم آوردن دیاباته به بازی بود.
پشت این تصمیم به نظر من شجاعت دیده می‌شد. بر خلاف این سال‌ها که وقتی دربی یا بازی‌های بزرگ جلو می‌افتادیم به دفاع اتوبوسی رو می‌آوردیم این‌بار تصمیم فکری خلاف اون مواقع بود.
اما این تصمیش داشت به یک فاجعه تاریخی منجر میشد چون یک مدافع رو بیرون کشید !!

بالا