برگزیده های پرشین تولز

همراه اول (اخبار،بحث درباره خدمات،حل مشکلات و ...)

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرکت ارتباطات سیار " همراه اول "
این تاپیک متعلق به شرکت ارتباطات سیار می باشد و اولین جنبش الکترونیکی این شرکت به منظور آشنایی با مسائل مشترکین از طریق اینترنت می باشد .
این تاپیک به صورت روزانه توسط متخصصین امر ، پاسخگوی مشکلات شما می باشد .

همراه اول " هیچکس تنها نیست .... "

p30land

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما چه نسبتی با همراه اول دارید ؟؟؟؟

سوال چهار گزینه ای :
( باباشی ... مامانشی ... پسرشی ... هیچ ارتباطی نداری و فقط می خواهی خیر برسونی )

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
چرا ماها نمیتونیم مثه ایرانسلی ها به اینترنت وصل شیم :d؟؟

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بابا اين تنگيه - شما چرا باور ميكنيد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا ماها نمیتونیم مثه ایرانسلی ها به اینترنت وصل شیم :d؟؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

مشترک گرامی ، به دلیل اینکه شبکه همراه اول ، دارای زیر ساخت ها و تجهیزات قدیمی است نمی تواند به طور همزمان سرویس GPRS , MMS را ارائه کند ولی با جایگزینی سایت های BSC , HLR که در حال انجام است ، سرویس های ارزش افزوده فوق از هفته دوم آبان ماه برای تمامی مشترکان راه اندازی خواهد شد .

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما چه نسبتی با همراه اول دارید ؟؟؟؟

سوال چهار گزینه ای :
( باباشی ... مامانشی ... پسرشی ... هیچ ارتباطی نداری و فقط می خواهی خیر برسونی )

دوست عزیز ، گزینه های سوالتون زیاد مناسب نبود .

شما به رابطه و نسبت من به ارتباطات سیار کاری نداشته باش و اگر سوالی هست بفرمایید . آماده پاسخگویی هستیم .

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
قضیه سیم کارتهایی که تازگی دارن میسوزن چیه؟؟
سیم خود من هم 3 روز پیش سوخت رفتم عوض کردم! گفتن هزینه هم نداره,ولی میدونم 7 تومان بود قبلا! حالا چه جوریاس؟؟!

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
آقا اگه یه گوشی رجیستر نشده داشته باشم، میتونم از سیم کارت همراه اول -اوووغ چه اسمی!:D- استفاده کنم؟
جدای از شوخی از راهنماییتون ممنونم.

fa_fa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از طریق اینترنت یک عدد سیم کارت دائمی ثبت نام کردم
اما بارکد و غیره رو ندارم
جایی هم جواب بهم ندادن حتی اون شماره کذایی که توی سایت بود
مجبور شدم برم فعلا یکی دیگیه بنویسم تا ببینم اون برمیگرده یا نه؟!
برمیگرده؟!

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قضیه سیم کارتهایی که تازگی دارن میسوزن چیه؟؟
سیم خود من هم 3 روز پیش سوخت رفتم عوض کردم! گفتن هزینه هم نداره,ولی میدونم 7 تومان بود قبلا! حالا چه جوریاس؟؟!

با سلام
مشترک گرامی
سیم کارت های کد 1 و 2 و 3 به دلیل برخوردار بودن از قفل کپی سیستم COMP1 که حاوی کانتر نیز می باشند بعد از مدت معینی به طور مثال 50000 تماس - چه دریافتی و چه خروجی - می سوزند . که طبق اعلام جناب آقای دکتر غفاریان - رئیس هیئت مدیره - این سیم کارت ها رایگان تعویض می شوند . ولی سیم کارت هایی که به این علت نباشند با اخذ هزینه 7000 تومان - که در دوره بعد قبوض اعمال می شود - تعویض می شوند .

و شما نگران نباشید ، هیچ مشکلی شما را تهدید نمی کند .
ارتباطات سیار همراه همیشگی شما

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا اگه یه گوشی رجیستر نشده داشته باشم، میتونم از سیم کارت همراه اول -اوووغ چه اسمی!:D- استفاده کنم؟
جدای از شوخی از راهنماییتون ممنونم.

مشترک گرامی
شبکه همراه اول از ابتدای تیر ماه سال جاری ، سیستم رجیستر گوشی مشترکین را به حالت قدیم بازگرداند و دیگر مشترکان نیازی به رجیستر کردن گوشی خود ندارند . بلکه تنها با قرار دادن سیمکارت در داخل گوشی با اولین تماس سیستم شما را شناسایی می کند و دیگر نیازی به رجیستر کردن مانند قدیم نیست و شما نیز می توانید از خارج کشور گوشی وارد نمایید البته به تعداد محدود .

با تشکر

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از طریق اینترنت یک عدد سیم کارت دائمی ثبت نام کردم
اما بارکد و غیره رو ندارم
جایی هم جواب بهم ندادن حتی اون شماره کذایی که توی سایت بود
مجبور شدم برم فعلا یکی دیگیه بنویسم تا ببینم اون برمیگرده یا نه؟!
برمیگرده؟!

با سلام
مشترک گرامی
شما در ثبت نام اینترنتی ، وقتی بانک مورد نظر خود را انتخاب می نمایید ، سیستم نرم افزار پس از دریافت رمز کارت شما و اطلاعات آن ، آن مبلغ را از حساب شما کسر می کند که هم در بانک به طور همزمان ثبت می شود و هم در ارتباطات سیار ، که بعد از آن به شما کد پیگری می دهد .
اگر سیستم به شما کد پیگری ندهد به این معنا است که ثبت نام شما انجام نشده است .
در ضمن اگر به نظر شما فکر می کنید که پول از حساب شما کسر شده است شما می توانید پرینت حساب خود را گرفته و به ارتباطات سیار و بانک مربوطه مراجعه نمایید و توضیح بخواهید .

اگر مشکل شما برطرف نشده است ، با [email protected] در ارتباط باشید .

tgna_reloaded

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جرا خدمات رومینگ شما یا خوب کار نمیکنه؟مشکل چیه؟این سیم کارتها چیه به ملت میندازین.تمام دوستان من که اومدن ایتجا مشکل دارن :):(

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جرا خدمات رومینگ شما یا خوب کار نمیکنه؟مشکل چیه؟این سیم کارتها چیه به ملت میندازین.تمام دوستان من که اومدن ایتجا مشکل دارن :):(

سلام
مشترک گرامی

لطفاً مشکل خود را به طور واضح بیان بفرمایید تا در جهت بررسی و رفع آن اقدام نماییم .
- شرکت ارتباطات سیار ، هم اکنون با بیش از 90 کشور جهان رومینگ دارد و بیش از 120 اپراتور در جهان .
اگر مشکلی در آنتن دهی خود دارید ، این مشکل مربوط به تغییر فرکانس های موجود در برخی کشور ها است ؛ هر چند شما اگر به طور واضح بیان بفرمایید مشکل شما را برطرف خواهیم کرد .

tgna_reloaded

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مشترک گرامی

لطفاً مشکل خود را به طور واضح بیان بفرمایید تا در جهت بررسی و رفع آن اقدام نماییم .
- شرکت ارتباطات سیار ، هم اکنون با بیش از 90 کشور جهان رومینگ دارد و بیش از 120 اپراتور در جهان .
اگر مشکلی در آنتن دهی خود دارید ، این مشکل مربوط به تغییر فرکانس های موجود در برخی کشور ها است ؛ هر چند شما اگر به طور واضح بیان بفرمایید مشکل شما را برطرف خواهیم کرد .
هزینه ها بالاست و گاهی اوقات اصلا انتن نمیداد.دوستان حتی جرات نمیکردند اس ام اس بفرستند :)

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو کوچه ما ، مخصوصا توی ساختمون ها و محیط های بسته
خوب انتن نمیده
چیکار کنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو کوچه ما ، مخصوصا توی ساختمون ها و محیط های بسته
خوب انتن نمیده
چیکار کنیم؟ با کجا تماس بگیریم؟

با سلام
مشترک گرامی

درست است ، در بعضی کوچه های فرعی به علت هم تراز نبودن ساختمان ها مشکل عدم آنتن دهی وجود دارد ، لطفاً نام کوچه و محله را به [email protected] ارسال نمایید و مطمئن باشید مشکل شما ظرف مدت 10 روز پیگری خواهد شد .

با تشکر

hadi*nazary

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هزینه ها بالاست و گاهی اوقات اصلا انتن نمیداد.دوستان حتی جرات نمیکردند اس ام اس بفرستند :)

مشترک گرامی
حق باشماست ، هزینه رومینگ در کشورهای خارجی بالاست و آن مسئله به ارزش پولی کشورها و قیمت ارائه سرویس های آن شبکه مخابراتی بر می گردد .
برای مثال در انگلستان مشترکین ما ، هر پیامک آنها بین 150 تا 250 تومان محاسبه می شود که هزینه ی بالایی است که از این مبلغ مقدار زیادی از آن به شبکه مخابراتی مقصد - انگلستان - بر می گردد.

اگر سوال دیگری هست بفرمایید .

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
مشترک گرامی

درست است ، در بعضی کوچه های فرعی به علت هم تراز نبودن ساختمان ها مشکل عدم آنتن دهی وجود دارد ، لطفاً نام کوچه و محله را به [email protected] ارسال نمایید و مطمئن باشید مشکل شما ظرف مدت 10 روز پیگری خواهد شد .

با تشکر
biglaugh.gif

بالا