برگزیده های پرشین تولز

کمک برای ایجاد تغیراتی روی هارد

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان
یه تغیراتی میخوام روی هاردم بدم لطف میکنید و کمک کنید؟:blush:
راستش روی درایو c من ویندوز 98 و روی داریو d ویندوز xp نصبه میخواستم بدون اینکه به بقیه اطلاعات هاردم آسیبی برسه یا از دست بره(برام خیلی مهمه) دوتا درایو رو مرج کنم (C,D) و یه فرمت وبعد وین xp رو نصب کنم روی درایو جدید.
حالا اگه میشه بگیدچه جوری اینکار رو بکنم فقط راهی که ارائه میدید مطمئن باشه و اطلاعات بقیه درایو ها از دست نره...

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
partition magic می تونه این کارو بکنه تا اونجا که یادمه ...

Allows you to copy, move, resize, split, or merge partitions as needed without losing data

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
partition magic می تونه این کارو بکنه تا اونجا که یادمه ...
سیمور جان یه بار با این پارتیشن مجیک کار کردم بیچاره شدم مجبور شدم کل هارد رو فرمت کنم در ضمن فکر نکم بشه درایو ویندوز رو مرج کرد چون باید ویندوز بالا بیاد و درایو های مرج شده یه فرمت بشه!!
دیگه کسی نمیدونه چه رای داره؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
عجیبه ... من مشکلی نداشتم ... بهرحال این برنامه هم هست : BootIt NG .... برنامه خیلی خوبیه ..

بهرحال این کار ریسک داره و من خودم اگه بخوام انجام بدم ، حتما بک آپ می گیرم ... راستی اگه خواستی سرچ کنی ، یادت باشه که به این کاری که می خوای انجام بدی میگن : Non-destructive resizing ... یعنی تغییر سایز بدون از دست دادن اطلاعات ...

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
عجیبه ... من مشکلی نداشتم ... بهرحال این برنامه هم هست : BootIt NG .... برنامه خیلی خوبیه ..

بهرحال این کار ریسک داره و من خودم اگه بخوام انجام بدم ، حتما بک آپ می گیرم ... راستی اگه خواستی سرچ کنی ، یادت باشه که به این کاری که می خوای انجام بدی میگن : Non-destructive resizing ... یعنی تغییر سایز بدون از دست دادن اطلاعات ...

مرسی سیمور عزیز با چند نفر دیگه هم در حال مشورت هستم فکر کنم یه امیدایی باشه اگه موفق شدم حتما میزارم که بقیه هم استفاده کنن;)

بالا