برگزیده های پرشین تولز

چند تا مشکل با کپچر کارت خواهشا جواب بدین

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام به خدمت دوستان عزیز من یه کارت کپچر WinFast TV2000 XP دارم به تازگی به مشکلی برخورد کردم ممنون میشم کمکم کنید:
در حالت عادی بدون گپچر گیری یا ریکورد کیفیت صداش خیلی پایینه پشت صدا خش خش میکنه.تصویر هم پرش داره.در همین حالت وارد تایم شیفتینگ یا ریکورد که میشم هم کیفیت صدا پایینتر میاد هم پرش تصویر زیاد میشه حتی یه نرم افزاری رو هک اجرا میکنم پرش تصویر و خشخش صدا بیشتر میشه اینو در ویندوز دوم هم رو کامپیوترم نصب بود امتحان کردم باز همون مشکل بود.
مشکل از کجا میتونه باشه؟وچجوری باید بر طرف بشه؟
با تشکر

kaveh_d

Guest
لایک‌ها
3
با سلام به خدمت دوستان عزیز من یه کارت کپچر WinFast TV2000 XP دارم به تازگی به مشکلی برخورد کردم ممنون میشم کمکم کنید:
در حالت عادی بدون گپچر گیری یا ریکورد کیفیت صداش خیلی پایینه پشت صدا خش خش میکنه.تصویر هم پرش داره.در همین حالت وارد تایم شیفتینگ یا ریکورد که میشم هم کیفیت صدا پایینتر میاد هم پرش تصویر زیاد میشه حتی یه نرم افزاری رو هک اجرا میکنم پرش تصویر و خشخش صدا بیشتر میشه اینو در ویندوز دوم هم رو کامپیوترم نصب بود امتحان کردم باز همون مشکل بود.
مشکل از کجا میتونه باشه؟وچجوری باید بر طرف بشه؟
با تشکر

ويندوزتون ويستاس؟!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
منم يه مشكلي دارم وقتي كپچر دارم ميكنم برنامه تلويزيون مثلا وقتي ضبط شد ميخوام ببينم صدا وتصوير يكي نيست تاخير تو صدا است چي بايد كرد؟:(

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
منم يه مشكلي دارم وقتي كپچر دارم ميكنم برنامه تلويزيون مثلا وقتي ضبط شد ميخوام ببينم صدا وتصوير يكي نيست تاخير تو صدا است چي بايد كرد؟:(
مدل کارتت چیه؟
رم سیستمت چیه؟
منم قبلا یه همچین مشکلی داشتم !

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
درايور جديد اين كارت رو از سايت سازندش دانلود كنيد .همينطور درايور كارت صدا

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با تشکر از جواب شما ولی من هم کابلشو عوض کردم وهم درایوشو ریموو و دوباره نصب کردم نشد که نشد.
حالا صداشو نخواستم ولی این تصویرش واسه چی درست نمیشه؟
این هم بگم که من مادر بوردمو که گیگاست و دست دوم هست تازه گرفتم و قبلی که MSI بود سوخته بود واینو که گرفتم سی دیشو ندارم وبرای نصب درایو صوت هم از سی دی مادر بورد قبلی استفاده میکنم و جواب میده.اول اوایل که مادر بورد تازه عوض کرده بودم مشکلی نداشت( کپچر )ولی یدفعه این جوری شد.میتونه از این لحاظ باشه؟
در مورد بقیه فایلهای صوتی وتصویری هم مشکلی نیست وهم تصویر وهم صدا خوبه.
از Inter video WinDVR 3.0 هم به جای WinFast PVR استفاده کردم ولی نشد.
تو رو خدا کمکم کنید

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
تو سايت آواژنگ ذكر شده كه از برنامه ulead video studio استفاده كنيد تا مشكل سينك نشدن صدا و تصوير اتفاق نيوفته

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
نه من مشکل سینک صدا و تصویر ندارم من پرش تصویر و کیفیت بد صدا هست.

فکر کنم مشکل داغ کردن باشه چون بالا فاصله بعد از روشن کردن تست میکنم یکم بهتره؟در این مورد چیکار باید بکنم؟

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام با اجازه آقا امید
فکر می کنم برای صدا مشکل تنظیم یا فیش داشته باشید و برای تصویر هم احتمالا سیستم شما خیلی قوی نباشه چون کپجر خیلی سی پی یو میگیره من یه win fast dv2000 دارم و هیچ مشکلی با سینک صدا و تصویر و یا پرش ندارم نتها مشکلش با کپچر کردن از روی دوربین فیلمبردایه که اگه با 1394 وصل کنم یه خطهای افقی تو تصویر دیده میشه که یه کم حالگیریه ولی با svideo این مشکل حل میشه.

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام ممکنه از گرافیک باشه چون تازگیها با ریست خود به خود مواجه میشم؟
اصلا این ریست ممکنه از گرافیک باشه؟
این مدل دقیقشه WinFast TV2000 XP RM

بالا