برگزیده های پرشین تولز

تجربه شما از گوشی motorola f3 ٠

adriyaneh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه
میخواستم بدونم دوستان تجربه اشون از این گوشی motorola f3 بد بوده یا خوب؟؟؟
یک سیم کارت اعتباری خریدم میخوام گوشی هم اینو بخرم
منتظرم:happy:​

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خریدی؟

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
والا من خودم ندارم اما یکی از دوستام گوشی موقت میخاست بهش معرفی کردم و خرید. منتها صفحه نمایشش سرویست میکنه رسما. امکانات هم که 1100 شرف داره نسبت به این. اما با این قیمت انتظار زیادی نباید داشت

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من خودم ندارم اما یکی از دوستام گوشی موقت میخاست بهش معرفی کردم و خرید. منتها صفحه نمایشش سرویست میکنه رسما. امکانات هم که 1100 شرف داره نسبت به این. اما با این قیمت انتظار زیادی نباید داشت
ممنون زیر 50 چی پیشنهاد می کنی شما .

emperatour

Registered User
لایک‌ها
1
قیمتهای جدید رو ندارم اما j100 رو من میپسندم

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام به همه
میخواستم بدونم دوستان تجربه اشون از این گوشی motorola f3 بد بوده یا خوب؟؟؟
یک سیم کارت اعتباری خریدم میخوام گوشی هم اینو بخرم
منتظرم

خوب یا بد بودن از چه لحاظ منظور شماست؟....با این گوشی به غیر از برقراری تماس و اس ام اس زدن واقعا کار دیگری نمیشه انجام داد....آنتن دهیش هم خوبه!!!!...حتی phone book این گوشی هم sim based میباشد!!!!

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی شما با sms اش کار کردی. چون بجز تماس تلفنی و sms (اونم بیشتر دریافت) هیچ کار دیگه ای انجام نمیشه باهاش .میخوام ببینم به این بدی که بعضیها می گویند است یا نه

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در حال حاضر موتورولا ساخت سنگاپوره ؟ و اینکه گارانتیش مهم است یا نه (چه شرکتی گارانتی می کنه) یا اینکه بدون گارانتی بگیرم و اینکه اینم مشکل سریال چنج داره یا نه و سریالش رو ازطریق#06#* چک کنم؟

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در حال حاضر موتورولا ساخت سنگاپوره ؟ و اینکه گارانتیش مهم است یا نه (چه شرکتی گارانتی می کنه) یا اینکه بدون گارانتی بگیرم و اینکه اینم مشکل سریال چنج داره یا نه و سریالش رو ازطریق#06#* چک کنم؟
امروز بدون گارانتی قیمت کردم 37 تومان!!طبقه سوم علاالدین میخرمش و لی اینا سربال چنج هستند یا نه جواب درستی نداد طرف و ایا رجیستر هستند؟ مرسی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
طبقه سوم علاالدین میخرمش و لی اینا سربال چنج هستند یا نه جواب درستی نداد طرف و ایا رجیستر هستند؟ مرسی

دیگه بحث رجیستر تمام شد!!!!...با خیال راحت گوشی بخرید!!!!

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دیگه بحث رجیستر تمام شد!!!!...با خیال راحت گوشی بخرید!!!!
خریدم! 40 شد طرف زد زیرش و گفت 37 قیمت عمده بوده. مشخص بود رو دستش باد کرده! در هر صورت من گوشیمو (z550 ) رو دادم به پدرم و اینو برای خودم برداشتم! خیلی حال کردم باهاش. فعلا زیر شارژه . تو بررسیهای اولیه که مشکلی نداشت. سریال هم چنج نیست. مخصوص هند هم ساخته شده 3 تا زیان داره اردو و پنجابی و یکی هم انگلیسی.
این review هم خیلی کامله
http://www.cneophytou.com/2007/02/19/motorola-motofone-f3/
از li@ جان هم بابت معرفی این گوشی تشکر می کنم!!:guitar:

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینم یک review خوب دیگه درباره f3
http://www.geardiary.com/2007/02/24/motorola-motofone-f3-review/
sms اش خطیه. یعنی کل sms در یک خط نشان داده میشه! ویبره و زنگ همزمان با هم نداره. یعنی اولش فقط یک ویبره میزنه بعد میره روی زنگ

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زنگ sms اش خیلی ضعیفه. .و برای سریع sms زدن هم ساخته نشده
sms خواندن باهاش کمی زجر اوره. انگار که تازه خواندن یاد گرفته باشی باید به خودت فشار بیاری! ولی عادت می کنی. برای من جا افتاده در حال حاضر
کیفیت صدا و بلندی صدا خیلی خوبه . صدای اسپیکرش هم راضی کننده است .آنتن دهی هم مشکلی ندیدم
حدود 4 ساعت طول میکشه تا باتری شارژ کامل بشه. هنوز طول همر باتری رو تست نکردم ولی بنظر میرسه خیلی خوب باشه. وقتی تکانش میدم احساس می کنم نور زمینه کیپد لرزش داره که بنظر طبیعیه. ساخت چین است . می گویند که مخصوص کشورهای جهان سوم بخصوص هند ساخته شده.اولین موبایلی است که از جوهر الکترونیکی در صفحه نمایشش استفاده کرده و باریکترین گوشی موتورولا است . طراحیش هم بنظرم خیلی زیباست ..

بالا