برگزیده های پرشین تولز

N73 Me يا K800i ٠

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان من فوری به کمک شما برای مشاوره احتیاج دارم !
من تا فردا می خوام یه گوشی بگیرم بین :

Nokia N73 MusicEdition SonyEricsson K800 BrownEdition

امکانات هر دوشونو تقریبا می دونم با کا 800 کار کردم و با محیط ان73 هم آشنا هستم چون قبلا 3250 داشتم .

دیزاین
موزیک
عکس

برام مهمه !

داشتم می رفتم که ان73 بخرم تا اینکه کا 800 قهوه ای رو دست پسرعموم دیدم
دیوونش شدم خیلی شیک بود سیاهش که دیگه برا همه عادی شده ولی قهوه ایش ...

بگذریم
حالا بین یک دو راهی خیلی سخت گیر کردم .
بذارین یه تاریخچه از گوشیهایی که داشتم و نوع انتخابشونو براتون بگم تا بیشتر با نوع سلیقم آشنا بشین ...

اولیش SE T610 بود عاشق دیزاینش بودم
دومیش Nokia 3250 بود که خیلی خوب بود ولی ازش خسته شدم و فروختمش
سومیش i-mate JAMin بر خلاف تصورم و تبلیغاتی که از WindowsMobile میشه باید گفت که هنوز برای خرید پاکت پی سی زوده هنوز جای کار دارن به نظر من یه اسمارت فون به مراتب کارایی بهتری نسبت به پاکت پی سی داره
(این نظر شخصی منه از دوستان پاکت پی سی دار معذرت می خوام) بگذریم از شر اونم خلاص شدم
و الان گوشی فوق العاده ی nokia 1110

ببینید من هنوز حسرت فروش 3250 رو میخورم واقعا عالی بود و من هم با سیمبین حسابی عجین شده بودم شاید الان هم دلیل رو آوردن به ان73 همین باشه نمی دونم ...

از طرف دیگه با خودم میگم که شاید دوباره از محیط تکراری نوکیا خسته شم بنابراین با خودم گفتم که به کا 800 رو بیارم که یه محیط جدید داره ...

ولی با جاوا چه کنم ؟؟؟ دوستان آیا برای جاوا اکنون برنامه های متعدد هست ؟

این دفعه دیگه نمیخوام گوشیمو عوض کنم حد اقل برای 3-4 سال شما جام بودین چه کار میکردین ؟؟؟

از شما میخواهم ضمن جواب دادن به سوال های قبلی من به من بگید که با خریدن هرکدوم از این گوشی ها چه چیزی بدست میارم و چه چیزی رو از دست میدم ؟

خواهش دیگرم نیز این است که من رو به Thread های دیگه پاس ندین و در اسرع وقت کمکم کنین ...

مشتاقانه انتظار میکشم ...

کمک ..........

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
به طور کلی K800 در سرعت ، پردازش برنامه ، بازيهای جاوا ، دوربين ( سليقه ای ) نسبتا برتر هست
N73 ME در اسپيکر ، 2 گيگ مموری همراه ، سيستم عامل سيمبين , فيلمبرداری
نکته اینجاست که K800 حدودا 275.000 و N73 حدودا 380.000 قيمت دارن که يک تفاوت 100.000 تومانی رو شاهد هستيم
عنوان تاپيک رو هم اصلاح کردم

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون ولی SonyEricsson K800 BrownEdition با 1 گیگ مموری اینجا 330.000 هست و Nokia N73 MusicEdition 400.000 تومان و 70.000 اختلاف دارن و فعلا این مهم نیست چون من میخوام بدونم که کا 800 ارزش از سیمبین گذشتن رو داره یا نه ...

بقیه یوستان هم نظر بدن !

[...]

Guest
لایک‌ها
0
سلام دوستان من فوری به کمک شما برای مشاوره احتیاج دارم !
من تا فردا می خوام یه گوشی بگیرم بین :

Nokia N73 MusicEdition SonyEricsson K800 BrownEdition

امکانات هر دوشونو تقریبا می دونم با کا 800 کار کردم و با محیط ان73 هم آشنا هستم چون قبلا 3250 داشتم .

دیزاین
موزیک
عکس

برام مهمه !

داشتم می رفتم که ان73 بخرم تا اینکه کا 800 قهوه ای رو دست پسرعموم دیدم
دیوونش شدم خیلی شیک بود سیاهش که دیگه برا همه عادی شده ولی قهوه ایش ...

بگذریم
حالا بین یک دو راهی خیلی سخت گیر کردم .
بذارین یه تاریخچه از گوشیهایی که داشتم و نوع انتخابشونو براتون بگم تا بیشتر با نوع سلیقم آشنا بشین ...

اولیش SE T610 بود عاشق دیزاینش بودم
دومیش Nokia 3250 بود که خیلی خوب بود ولی ازش خسته شدم و فروختمش
سومیش i-mate JAMin بر خلاف تصورم و تبلیغاتی که از WindowsMobile میشه باید گفت که هنوز برای خرید پاکت پی سی زوده هنوز جای کار دارن به نظر من یه اسمارت فون به مراتب کارایی بهتری نسبت به پاکت پی سی داره
(این نظر شخصی منه از دوستان پاکت پی سی دار معذرت می خوام) بگذریم از شر اونم خلاص شدم
و الان گوشی فوق العاده ی nokia 1110

ببینید من هنوز حسرت فروش 3250 رو میخورم واقعا عالی بود و من هم با سیمبین حسابی عجین شده بودم شاید الان هم دلیل رو آوردن به ان73 همین باشه نمی دونم ...

از طرف دیگه با خودم میگم که شاید دوباره از محیط تکراری نوکیا خسته شم بنابراین با خودم گفتم که به کا 800 رو بیارم که یه محیط جدید داره ...

ولی با جاوا چه کنم ؟؟؟ دوستان آیا برای جاوا اکنون برنامه های متعدد هست ؟

این دفعه دیگه نمیخوام گوشیمو عوض کنم حد اقل برای 3-4 سال شما جام بودین چه کار میکردین ؟؟؟

از شما میخواهم ضمن جواب دادن به سوال های قبلی من به من بگید که با خریدن هرکدوم از این گوشی ها چه چیزی بدست میارم و چه چیزی رو از دست میدم ؟

خواهش دیگرم نیز این است که من رو به Thread های دیگه پاس ندین و در اسرع وقت کمکم کنین ...

مشتاقانه انتظار میکشم ...

کمک ..........

اقا نظر منو می خوای برو n73 بخر سیستم عامل و موزیک و فیلم برداریش اصلا قابل مقایسه با k800 نیست..من خn73 me دارم و واقعا راضیم ...در مورد عکی هم که شما اهمیت میدی بازم من می گم n73 عکس رو که میارم تو pc واقعا زیبا و قشنگ هستند و کیفیتشون بالا هست...در مورد دیزاین هم نسخه me سیاه هست و خیلی شیک...حالا خود دانی

R@z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سری نکات هست که اگر بهش اهمیت بدی درست میشه
ان73 درسته قشنگ عکس میندازه و نمیشه هیچ وقت و در هیچ زمانی از طراحی گوشی K800 i گذشت

برای نمونه یه عکس که با ان73 گرفتم توجه کنید:
view
[/URL][/IMG]

Suba_sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به طور کلی K800 در سرعت ، پردازش برنامه ، بازيهای جاوا ، دوربين ( سليقه ای ) نسبتا برتر هست
N73 ME در اسپيکر ، 2 گيگ مموری همراه ، سيستم عامل سيمبين , فيلمبرداری
نکته اینجاست که K800 حدودا 275.000 و N73 حدودا 380.000 قيمت دارن که يک تفاوت 100.000 تومانی رو شاهد هستيم
عنوان تاپيک رو هم اصلاح کردم

پردازش برنامه?!?!?! و K800 ? حتما شوخيتون گرفته! گوشي جاوا و پردازش برنامه؟

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید :

اولویت اول من موزیک هست یعنی کیفیت پخش از گوشی و هدفون
*اولویت بعدی سیمبین
بعدی دیزاین
بعدی دوربین
--------------------------------------------------
* اگه ارزش داشته باشه از سیمبین میگذرم .

خودم هر دو گوشی رو دوست دارم ولی یکی رو میخوام که وقتی انتخابش کردم برام بعد از چند وقط تکراری نشه و مجبور نشم عوضش کنم (من 3250 و جمین رو هر کدوم فقط 6 ماه نگه داشتم !)

در مورد سیمبین و جاوا باید بگم که یه سوال دارم آیا تازگی ها جاوا بهتر شده و براش برنامه گیر میاد ؟

کمکککککککککککککککککک

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با اين حساب انتخابت ميشه همون N73 ME.

userael

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنظرم اگه موزیک باز هستی ان73 چون دوربینش مرخصه
ولی اگر هنر عکاسی بطور حرفه ای با یک گوشی حرفه ای رو دوست داری من میگم گوشی K800 i سونی اریکسون
چون یک دوربین سایبرشات به معنی واقعی کلمه هست

se_se

Registered User
لایک‌ها
0
من n73 me گرفتم(2 هفته).تا الان خیلی راضی بودم خدا رو شکر.
اگه صدا از اسپیکر وهندزفری میخوای n73me.
اگه عکس های فانتزی میخوای n73.ولی اگه میخوای عکسات رنگ واقعیت داشته باشه k800
به شخصه از عکس های خوش اب و لعاب n73 خیلی بشتر خوشم اومد.ولی نمیشه منکر شد که k800 هم عکس های بسیار کاملی میندازه یعنی جزئیات رو بهتر از n73 نشون میده.ولی n73 رنگ بندیه عکساش رویایی و والت دیزنی هست
سیمبین هم که هست.هندزفری کنترل دار.رنگ مشکیش خیلی نازه.بطور کلی n73 me خیلی بیشتر با افکار شما تطابق داره.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
پردازش برنامه?!?!?! و K800 ? حتما شوخيتون گرفته! گوشي جاوا و پردازش برنامه؟

بيشتر بازی منظورم هست ( مخصوصا QVGA ها ) ولی برنامه مثل رهياب 85 هم به راحتی روی خيلی گوشيها جواب نمیده ( برنامه جاوا هم هست )
tooth.gif

در مورد سیمبین و جاوا باید بگم که یه سوال دارم آیا تازگی ها جاوا بهتر شده و براش برنامه گیر میاد ؟

برنامه در حد کاربردی مثل نقشه - ديکشنری و این حرفها که بوده ، برنامه های جانبی آنچنان نيومده
352nmsp.gif

userael

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من آماری که از دوست فروشنده ام گرفتم 80 درصد مردم در امکانات یه گوشی موبایل موزیکشو میبینند فقط 20 درصد از مردم به گوشی دوربین دار خوب اهمیت میدن
اگر بخوایم بررسی مفصلی کنیم گوشی K800 i سونی اریکسون دست هرکسی نیست چون خیلی ها گوشی رو برای موزیک گوش دادن با صدای بلند میخوان بخاطر همین توی دست اکثر مردم تا حالا ان73 بیشتر بوده است
من خودم چون روی عکاسی حساس هستم گوشی K800 i سونی اریکسون رو بخاطر دوربین خارق العادش انتخاب میکنم چون نیاز منو برآورده میکنه ان73 هم توی دوربین خوبه ولی بخویی گوشی K800 i سونی اریکسون نمیشه چون این گوشی کارش فقط عکاسی اون هم بطور خیلی حرفه ای است.

ولی اگر بخوای بگی موزیک با کیفیت فقط ان73 و بس

در ضمن گوشی K800 i سونی اریکسون خیلی چهره دلربا و خوشکلی داره چه جلوش و چه پشتش مخصوصا رنگ مشکی اون خیلی نازه مثل یه دختر چشم آبی سفید پوست زیبا

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
بيشتر بازی منظورم هست ( مخصوصا QVGA ها ) ولی برنامه مثل رهياب 85 هم به راحتی روی خيلی گوشيها جواب نمیده ( برنامه جاوا هم هست )
tooth.gif

برنامه در حد کاربردی مثل نقشه - ديکشنری و این حرفها که بوده ، برنامه های جانبی آنچنان نيومده
352nmsp.gif

سوني با توجه به همكاري و شراكت بزرگي كه با nvidia تو همه زمينه ها ايجاد كرده بخش گوشيهاي موبايلش رو هم از اين همكاري ظاهرا بي نصيب نكرده
من خيلي از جاها خوندم كه تراشه هاي گرافيكي برخي گوشيهاي Sony Ericsson از طريق NVIDIA براي بازيهاي روز موبايل تغذيه ميشه
مثلا نمونه اون مدل W900 كه از چيپ گرافيكي NVIDIA GoForce 5500 استفاده ميكنه

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمایی همتون ممنون ان73 رو انتخاب کردم فردا دارم میرم بخرمش آیا نکته خاصی رو هنگام خرید باید توجه کنم ؟

تو جعبش چیه ؟
گارانتی هاش چیه و کدوم بهتره ؟ البته غیر از اتصالات !
ساخت کجا بهتره ؟
اصلا ساخت کدوم کشورها تو بازار هست ؟(3250 که داشتم آلمان بود خیلی خوب بود )

ممنون

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
از راهنمایی همتون ممنون ان73 رو انتخاب کردم فردا دارم میرم بخرمش آیا نکته خاصی رو هنگام خرید باید توجه کنم ؟

تو جعبش چیه ؟
گارانتی هاش چیه و کدوم بهتره ؟ البته غیر از اتصالات !
ساخت کجا بهتره ؟
اصلا ساخت کدوم کشورها تو بازار هست ؟(3250 که داشتم آلمان بود خیلی خوب بود )

ممنون

داخل جعبه این موارد يافت میشه :

_ گوشی نوکیا N73

_ باتری BP-6M با گنجایش 1100mAh

_ شارژر AC-4

_ تبدیل شارژر CA-44

_ هدست کلاسیک HS-23 استریو نوکیا

_ کابل اتصال CA-53

_ مچ بند و یک دستمال برای پاک کردن لنز گوشی

_ یک سی دی شامل برنامه نوکیا

_ راهنمای مصرف کننده

گارانتی کاملا مختلف هست يعنی روزی 1 ، 2 گارانتی 1000 تومانی اضافه میشه
پابليک ترها که البته فرعی حساب میشن ولی قيمت بالايی ندارن ایرافون ، کامتل ، پارس تل هستن

تا جايی که میدونم فنلاند

A.S.A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با تشکر از همه ی شما ان73 رو خریدم

با گارانتی موبایل پلاس 410.000 تومان

من تو جعبه مچ بند و دستمال ندیدم جلوی خودم هم جعبشو باز کرد توش نبود !

بگذریم خدا رو شکر ان 73 رو خریدم واقعا عالی عکسشم بنظر من در حد کا800 هست اما نه کاملا من که خیلی راضیم .

بازم ممنون

حالا باید برم تو کار برنامه های سیمبین ...

hessam 2007

Registered User
لایک‌ها
1
با تشکر از همه ی شما ان73 رو خریدم

با گارانتی موبایل پلاس 410.000 تومان

من تو جعبه مچ بند و دستمال ندیدم جلوی خودم هم جعبشو باز کرد توش نبود !

بگذریم خدا رو شکر ان 73 رو خریدم واقعا عالی عکسشم بنظر من در حد کا800 هست اما نه کاملا من که خیلی راضیم .

بازم ممنون

حالا باید برم تو کار برنامه های سیمبین ...
تبریک می گم مبارک باشه

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي شيرينيش يه عكس باهاش بگير و بذار ببينيم چطوره!

userael

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مبارکت باشه عزیز برو برامون چایی بریز
به مبارکی و میمنت بیا بشین در محفل ما

بالا