برگزیده های پرشین تولز

بستن آی پی خارج از کشور برای فروشگاه

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
درود
برای مسائل کپی رایت یکی از دوستان من آی پی های خارج را برای فروشگاه خود بسته است
و الان هرکس توی ایران با فیلتر شکن هم بخواهد فروشگاه را ببینید نمیتونه و نشون نمیده / براش یک صفحه خالی وب نشون میده
امکانش است که یه پیام مثل فیلتر شکن خود را خاموش کنید براش بزاریم
چون توی بعضی از سایت ها من دیدم این کار را کردن
اگر امکانش است چیکار باید کرد

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
درود
برای مسائل کپی رایت یکی از دوستان من آی پی های خارج را برای فروشگاه خود بسته است
و الان هرکس توی ایران با فیلتر شکن هم بخواهد فروشگاه را ببینید نمیتونه و نشون نمیده / براش یک صفحه خالی وب نشون میده
امکانش است که یه پیام مثل فیلتر شکن خود را خاموش کنید براش بزاریم
چون توی بعضی از سایت ها من دیدم این کار را کردن
اگر امکانش است چیکار باید کرد
راه های مختلفی داره مثلا با geo ip رو سیپنل میشه یه کد ساده نوشت که اگه کاربر از ایران نبود یه صفحه html نشونش بده . مشخصاتی مثل سیستم مدیرت محتوی استفاده یا عدم استفاده از cdn رو بگو راهنمایی کنم در مرحله اول چطور ایپی های خارجی رو بسته؟ همین کد رو یه ویرایش کوچیک کنی همون میشه که میخوای

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
راه های مختلفی داره مثلا با geo ip رو سیپنل میشه یه کد ساده نوشت که اگه کاربر از ایران نبود یه صفحه html نشونش بده . مشخصاتی مثل سیستم مدیرت محتوی استفاده یا عدم استفاده از cdn رو بگو راهنمایی کنم در مرحله اول چطور ایپی های خارجی رو بسته؟ همین کد رو یه ویرایش کوچیک کنی همون میشه که میخوای
تشکر بابت جواب
مدیریت محتوا پرستاشاپ است
به هاست گفته آی پی های خارج به غیر از گوگل را ببنده اونا چطور بستند را نمیدانم الان یه صفحه سفید نشون میده با فیلتر شکن هم همون صفحه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
تشکر بابت جاب
مدیریت محتوا پرستاشاپ است
به هاست گفته آی پی های خارج به غیر از گوگل را ببنده اونا چطور بستند را نمیدانم الان یه صفحه سفد نشون میده با فیلتر شکن هم همون صفحه
چون اونا انجام دادن نمیدونیم با چه روشی انجام شده یه صفحه html که اون تکست مورد نظرت رو مینویسه سیو کن بده هاست برات انجام بدن. چون میگین صفحه سفیده احتمال میدم مستقیم از فایل index.php انجام دادن محتویات این فایل رو بزارید بینیم

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,983
کپی رایت چی؟ متن عکس فیلم فایل و...
اونا فایل رو برای خارج میبندن
کل سایت رو محدود کنی گوگل هم با آیپی خارج میاد دیگه وارد سایت نمیشه از نتایج میندازتت بیرون

oio

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
246
گوگل هم با آیپی خارج میاد دیگه وارد سایت نمیشه از نتایج میندازتت بیرون
پس چطور بعضی از سایت های ایرانی که رتبه های عالی در گوگل و الکسا و ... دارند ip های خارجی را بسته اند ولی همچنان رتبه ی عالی در نتایج گوگل دارن

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
آی پی های گوگل را باز میزارند

بالا