برگزیده های پرشین تولز

توی این تاپیک با هم مثل مدیرها صحبت می کنیم - حرف زدن معمولی ممنوع!!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
سلام بچه ها. خوبید؟
flowerysmile.gif

همونطور که از اسم تاپیک معلومه، توی این تاپیک با همدیگه با نحوه بیان، و ادبیات مدیریتی صحبت می کنیم و حرف زدن معمولی اینجا ممنوعه.
می پرسید یعنی چی؟
127fs4573872.gif

یعنی این که مثلا به هیچ وجه نباید به همدیگه بگیم: "حالت چطوره؟"
به جاش باید بگیم:
"کاربر محترم! این چه وضعیه؟ چرا به بنده نمیگین احوالتون چطوره؟ این بار این کارتون رو به حساب عدم اطلاعتون از مقررات فروم می ذارم، ولی در صورت تکرار باهاتون به شدت برخورد میشه!!!"

توضیح: این تاپیک معنیش این نیست که ما قدردون زحمت مدیرهای عزیز پی تی که واقعا کار سختی دارند نیستیم! من خیلی مخلص همه مدیرهای عزیز پی تی، علی الخصوص اونهایی که باهاشون دوستم هم هستم. فقط می خوایم یه ذره سر به سر هم بذاریم و حال کنیم، پس لطفا به جای این که موضع گیری کنید، خودتون هم در بحث شرکت کنید. :happy::happy::D

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
158fs197388.gif

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
من به شما اخطار می دم اگر یک بار دیگر تاپیک بی محتوا،زرد،بنفش و امثالهم بر خلاف قوانین که من هرجور دلم بخواد از آن قوانین برداشت می کنم ،بزنید(جمله رو حال کردی )دسترسی شما به فروم قطع خواهد شد.
148fs388432.gif

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقای موزمار شما چرا به خود اجازه دادید با تخطی از قوانین فروم این بخش را با پست خالی از معنی تان تخریب کرده به سمت انحطاط ببرید شما با این پست باعث بر هم ریخته شدن افکار کاربران شده باعث گسستن دوستی ها شدید. لازم به ذکر است شیطنت چشم های این اسمایلی نشان از جهت گیری های سیاسی و مذهبی شما دارد و با این حساب آی دی شما تا اطلاع ثانوی از دسترسی به تمام قسمت های فروم محدود بوده و به خاک سیاه خواهید نشست.

با تشکر مدیریت ارشد فروم پرشن تولز مخفف به PT

چطور بود؟:D

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
این چه تاپیکی است که باز گرده اید؟angry
در صورت تکرار دسترسی تمام اعضا محدود می گردد(حتی احسان!)
حواستون رو جمع کنید

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
آقای موزمار شما چرا به خود اجازه دادید با تخطی از قوانین فروم این بخش را با پست خالی از معنی تان تخریب کرده به سمت انحطاط ببرید شما با این پست باعث بر هم ریخته شدن افکار کاربران شده باعث گسستن دوستی ها شدید. لازم به ذکر است شیطنت چشم های این اسمایلی نشان از جهت گیری های سیاسی و مذهبی شما دارد و با این حساب آی دی شما تا اطلاع ثانوی از دسترسی به تمام قسمت های فروم محدود بوده و به خاک سیاه خواهید نشست.

با تشکر مدیریت ارشد فروم پرشن تولز مخفف به PT

چطور بود؟:D
عالی بود بزودی شما را کاربر فعال خواهم کرد
152fs118526.gif

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
من به شما اخطار می دم اگر یک بار دیگر تاپیک بی محتوا،زرد،بنفش و امثالهم بر خلاف قوانین که من هرجور دلم بخواد از آن قوانین برداشت می کنم ،بزنید(جمله رو حال کردی )دسترسی شما به فروم قطع خواهد شد.
148fs388432.gif

دوست عزیز!
به چه زبونی باید بگم؟ لطفا اول مرامنامه رو بخونید و بعد پست بزنید؟ همونطور که می دونید تهدید، تطمیع و اغفال و ... برخلاف مرامنامه پی تی است، مگر این که توسط من انجام بشه!
این بار این پستتون رو نادیده می گیرم، در صورت تکرار به طور شدیدتری به این عملتون اعتراض می کنم!!
167.gif

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
چرا هی تاپیکای منو پاک میکنین...!!!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272

کاربر گرامی!
من هم خودم موقعی که کاربر بودم (البته بگم، من حدود صد ساله مدیرم!) چند بار تاپیک هام پاک شدند، ولی من هیچ وقت اعتراض نمی کردم. چون احساس می کردم مدیرها فرشته هستند و مثل انسان ها نیستند که خطا کنند!!
2e2qtty.gif

nemessisor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

یعنی چی چرا هی تاپیکای منو پاک می کنین مگر ما اسب هستیم که ما را با کلمه شنیع و دور از اخلاق هی خطاب قرار می دهید با این عملتان نشان دادید که جدا در حد و اندازه فروم گل و بلبل ما نیستید متاسفم به شما بگویم که چون بار دومتان بود این بار از دسترسی تان به کل شبکه اطلاع رسانی جهانی ( اینترنت ) جلوگیری خواهد شد. باشد که کمی درس اخلاق یاد گرفته و ادب شوید.

با تشکر مدیر ارشد فروم پرشن تولز یا همان PT

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
موز مار جون فقط دارم شوخي ميكنم جدي نگيري;)

كاربر محترم تاپيك شما به علت ايجاد رعب و وحشت براي كاربران پي تي گل گرفته شده خواهشمندم تكرار نفرماييد دفعه بعد علاوه بر اخراج شما از پي تي محكوم به پرداخت جريمه نقدي نيز ميشويد!!
لطفا نه پي ام بدهيد نه حرف اضافي بزنيد!!

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
یعنی چی چرا هی تاپیکای منو پاک می کنین مگر ما اسب هستیم که ما را با کلمه شنیع و دور از اخلاق هی خطاب قرار می دهید با این عملتان نشان دادید که جدا در حد و اندازه فروم گل و بلبل ما نیستید متاسفم به شما بگویم که چون بار دومتان بود این بار از دسترسی تان به کل شبکه اطلاع رسانی جهانی ( اینترنت ) جلوگیری خواهد شد. باشد که کمی درس اخلاق یاد گرفته و ادب شوید.

با تشکر مدیر ارشد فروم پرشن تولز یا همان PT

قربان همه چیز در ید قدرت شماست

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اخطار
پست بی مورد و بی ربط به موضوع تاپیک ، اسپم

كاربر فعال بيجنبه چه كسي به شما اجازه داده پا در كفش مديران كنيد و به شناسايي اسپمر ها بپردازيد؟
مديران اين فروم بعد طي دوره هاي تخصصي و اخذ مدرك معتبر به خود اجازه ميدهند كه اسپمر ها راشناسايي كنند
اگر دفعه بعد اين حركت را ازشما ديدم اون برچسب كاربر فعالي رو ازت ميگيرم تا اين شكلي بشي:blink:

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
تاپیک قفل و تا 24 ساعت آینده پاک خواهد شد

با ایجاد کننده تاپیک هم به طور مناسبی برخورد خواهد شد.

تا 24 ساعت آینده خدا نگهدار.

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
تو پرانتز عرض میکنم...دوست عزیز...لطفا پست خودتون رو ادیت کنین و نذارین که تاپیک منحرف بشه...
laughing.gif

آفای موزمار مگر من می گذارم که ایجا منحرف شود
بنده مدیرم شما کاربر ساده ای بیش نیستید لطفا حد خود را بدانید
به شما اخطار میدهم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
امین جان زود اون پستت رو ادیت کن، وگرنه تاپیکم رو پاک می کنند. موزمار شما هم لطفا بعدش اون Quote رو پاک کنید.
در غیر این صورت هر دو تون رو بن می کنم!!
234.gif

بالا