برگزیده های پرشین تولز

دریافت 30 هزار تومان فقط با ثبت نام در بانکداری الکترونیکی بلوبانک زیرنظر بانک سامان

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
سلام دوستان. وقت بخیر.

در این پست میخوام یک بانک تمام دیجیتالی رو معرفی کنم که زیر مجموعه بانک سامان است و حدوداً از اوایل کرونا آغاز به کار کرده.
این بانک برای اینکه مشتری جمع کنه و اصطلاحاً خودشو به مردم بشناسونه، به کسانی که عضو بانک میشن و زیرمجموعه جمع میکنن، پاداش میده. البته ناگفته نمونه که زیرمجموعه گیری به صورت شاخه ای نیست. پاداش هم برای 10 نفر زیر مجموعه، نفری 30 هزار تومن پول میده که بلافاصله قابل برداشت به حساب‌های دیگه هست. ( خودم تست کردم و واریز انجام شده )

حالا باید چه کار کنین؟

اسم این بانک <<بلو بانک>> هست و اپلیکیشنش توو بازار موجوده. بلو بانک رو سرچ و برنامه رو نصب کنید و مراحل عضویت رو انجام بدید در ابتدای کار ازتون کد معرف میخاد که کد بنده رو بزنید چون بدون کد امکان ثبت نام وجود نداره! کد معرف بنده: MG2EIY (کپی کنید)

بعد از اینکه عملیات ثبت نام تموم شد. چند ساعت بعد حسابتون ساخته میشه و می‌تونین کارت بانکی‌تون رو درخواست بدین که براتو پست بشه. ( دقت کنید هیچ گونه وجهی ازتون درخواست نمیشه و تمام مراحل حتی ارسال کارت بانکی رایگانه. کارت بنده امروز به دستم رسیده).

حالا من چرا این برنامه رو معرفی کردم؟ با توجه به وضعیت بد اقتصادی، خواستم یه کمکی کرده باشم که درآمدزایی داشته باشید. در واقع اگه 10 نفر اطرافتون داشته باشید همه میتونن زیر 10 دقیقه توو اپلیکیشن بلوبانک ثبت نام کنن و 300 هزار تومان در کل به حسابتو واریز بشه. یعنی یه درامد خیلی خوب حتی توو یه روز. دیگه میدونین که درامد یه کارگز در روز بیشتر از 100 نباید باشه. اگرم نخواستین از امکانات بانک استفاده کنین، میتونین بعد از تسویه برنامه رو حذف کنید و از کارت بانکی هم استفاده نکنید.

برداشت پول هم حتمیه چون بنده خودم تست کردم و دیگر دوستان هم انجام دادند. حالا میتونین با کد معرف بنده MG2EIY در برنامه عضو بشین و تا حداکثر 10 نفر عضو ببرین و 300 هزار تومن دریافت کنین.

نکته مهم: دوستان عزیز، برنامه ای که معرفی شده، مشکلی نداره. اگه شک و شبهه دارین، از کد معرف استفاده نکنید چون وقتی که کد رو اعمال می‌کنید و مراحل ثبت نام رو که احراز هویت ویدئویی و اسکن کارت ملی هم شاملش میشه رو انجام نمی دین، یک شانس عضوگیری رو می‌سوزونید!!! پس خواهشاً اگه فقط مطمئن هستید که قصد درآمدزایی دارید، از کد استفاده کنید.
جالب اینجاست که خیلی از دوستان از احراز می‌ترسن. نمیدونم چه فکری می کنن! آدم سرشناسی هستن که می ترسن اطلاعاتشون لو بره یا نمی‌دونم شاید فکر می‌کنن میخان بدزدنشون. الان برای هر چیزی احراز هویت لازمه مثل کارگزاری های بورس که جدیداً احرازشون آنلاین شده. پس اگر نمی‌خوایین انجام بدین، کد رو اشغال نکنید.

Last edited:

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
بلوبانک واقعاً خوبه، اگه خواستین من هم دعوتنامه دارم (مزیتش خصوصاً برای ایرانی های خارج از ایرانه)

yashargh

Registered User
لایک‌ها
104
سلام دوستان. وقت بخیر.

در این پست میخوام یک بانک تمام دیجیتالی رو معرفی کنم که زیر مجموعه بانک سامان است و حدوداً از اوایل کرونا آغاز به کار کرده.
این بانک برای اینکه مشتری جمع کنه و اصطلاحاً خودشو به مردم بشناسونه، به کسانی که عضو بانک میشن و زیرمجموعه جمع میکنن، پاداش میده. البته ناگفته نمونه که زیرمجموعه گیری به صورت شاخه ای نیست. پاداش هم برای 10 نفر زیر مجموعه، نفری 30 هزار تومن پول میده که بلافاصله قابل برداشت به حساب‌های دیگه هست. ( خودم تست کردم و واریز انجام شده )

حالا باید چه کار کنین؟

اسم این بانک <<بلو بانک>> هست و اپلیکیشنش توو بازار موجوده. بلو بانک رو سرچ و برنامه رو نصب کنید و مراحل عضویت رو انجام بدید در ابتدای کار ازتون کد معرف میخاد که کد بنده رو بزنید چون بدون کد امکان ثبت نام وجود نداره! کد معرف بنده: MGOYQI (کپی کنید)

بعد از اینکه عملیات ثبت نام تموم شد. چند ساعت بعد حسابتون ساخته میشه و می‌تونین کارت بانکی‌تون رو درخواست بدین که براتو پست بشه. ( دقت کنید هیچ گونه وجهی ازتون درخواست نمیشه و تمام مراحل حتی ارسال کارت بانکی رایگانه. کارت بنده امروز به دستم رسیده).

حالا من چرا این برنامه رو معرفی کردم؟ با توجه به وضعیت بد اقتصادی، خواستم یه کمکی کرده باشم که درآمدزایی داشته باشید. در واقع اگه 10 نفر اطرافتون داشته باشید همه میتونن زیر 10 دقیقه توو اپلیکیشن بلوبانک ثبت نام کنن و 300 هزار تومان در کل به حسابتو واریز بشه. یعنی یه درامد خیلی خوب حتی توو یه روز. دیگه میدونین که درامد یه کارگز در روز بیشتر از 100 نباید باشه. اگرم نخواستین از امکانات بانک استفاده کنین، میتونین بعد از تسویه برنامه رو حذف کنید و از کارت بانکی هم استفاده نکنید.

برداشت پول هم حتمیه چون بنده خودم تست کردم و دیگر دوستان هم انجام دادند. حالا میتونین با کد معرف بنده MGOYQI در برنامه عضو بشین و تا حداکثر 10 نفر عضو ببرین و 300 هزار تومن دریافت کنین.
من با کد معرف شما ثبت نام کردم
ممنون از پیشنهادتون .

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
منم اومدم ثبتنام کنم گفت گوشی شما روت شده..
در صورتی که گوشیم روت نشده :(

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
منم اومدم ثبتنام کنم گفت گوشی شما روت شده..
در صورتی که گوشیم روت نشده :(
مثل اینکه کلاً رو کوشی های روت به دلیل امنیتی بودن نرم افزار. قابل نصب نیست.
ولی گوشی خودمم روت بود ولی نصب شد.
احتمالا تنظیمات گوشی رو یکم دستکاری کنین اوکی بشه.
پشتیبان گفتن که اگه می تونین زنگ بزنین تا تلفنی راهنمایی کنن.

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
چ خدماتی داره؟ مثلا چک و ساتنا و انتقال وجه به کارت بیش از 15 میل و... رو داره یا نه مثل موبایل بانکه

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
مثلا چک و ساتنا و انتقال وجه به کارت بیش از 15 میل و... رو داره یا نه مثل موبایل بانکه
موبایل بانک نیست. خودِ بانکه. همه چی جز چک داره که چک هم باید مجوز بگیرین تا بتونن به جای چک کاغذی از چک الکترونیکش استفاده کنند که به گفته پشتیبانش خدمات دیگه هم اضافه میشه به مرور.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
مثل اینکه کلاً رو کوشی های روت به دلیل امنیتی بودن نرم افزار. قابل نصب نیست.
ولی گوشی خودمم روت بود ولی نصب شد.
احتمالا تنظیمات گوشی رو یکم دستکاری کنین اوکی بشه.
پشتیبان گفتن که اگه می تونین زنگ بزنین تا تلفنی راهنمایی کنن.
برای اپ بانک ملی هم همین داستان بود..

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
خواهش میکنم.
هر تعداد عضو گرفتین اینجا اعلام کنین که بچه ها هم روحیه بگیرن تا انجام بدن. :D
چرا محدودیت 10 نفره داره؟
شاید یکی خواست تعداد بالا عضو گیری کنه..

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
چرا محدودیت 10 نفره داره؟
شاید یکی خواست تعداد بالا عضو گیری کنه..
خب شاید بودجه تبلیغاتیشون محدود باشه.
هفته پیش یک روز رو نامحدود اعلام کرده بودن که حالشو بردیم. شاید باز هم این امکان رو فعال کنن. فعلا همون 10 تا رو پر کنید و لذتشو ببرید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
خب شاید بودجه تبلیغاتیشون محدود باشه.
هفته پیش یک روز رو نامحدود اعلام کرده بودن که حالشو بردیم. شاید باز هم این امکان رو فعال کنن. فعلا همون 10 تا رو پر کنید و لذتشو ببرید.
آخه بعضی ها رو دیدم توی آپارات کلیپ ساخته بودن برای عضو گیری..
فکر نکنم برای 10 تا عضو این کارو کرده باشن

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
ثبت نام کردم پیامک اومد که کارت ملی درکادرقرارنگرفته حالانکه خوب قرارگرفته فکرکنم داره بهانه میاره ماهم بیخیال شدیم

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
ثبت نام کردم پیامک اومد که کارت ملی درکادرقرارنگرفته حالانکه خوب قرارگرفته فکرکنم داره بهانه میاره ماهم بیخیال شدیم
نه دوست من، کارت ملی رو کاملاً در کادر باید قرار بدید. برای بعضی از دوستان هم که خوب این مرحله رو انجام نداده بودن همی پیام اومده بود. دوباره انجام بدید. با دقت بیشتر. از فاصله بالاتر امتحان کنید که کاملاً در کادر باشه.

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
شما بالاخره موفق شدین کارت ملی رو اوکی کنین؟

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
با کارت ملی قدیمی هم میشه حساب باز کرد؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
تا جایی که یادم هست قبل از اسکن کارت ملی ازت می پرسید کدوم کارت ملی رو دارین. جدید یا قدیم. فکر کنم شما باید قدیمی را انتخاب کنید.

ali.amini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام
چه اعتباری بهشون هست ؟
حتی یک شماره تماس و آدرس درست حسابی ارائه نمیدن

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
سلام
چه اعتباری بهشون هست ؟
حتی یک شماره تماس و آدرس درست حسابی ارائه نمیدن
سلام.
تحت نظر بانک سامان هست. اطلاعیه اش رو میتونین توو سایت سامان ببینید.
اگر هم خیلی مشکوک هستید، بهتره انجام ندید دوست عزیز.

بالا