برگزیده های پرشین تولز

مشکل صفحه سیاه در زمان بیرون اومدن از sleep

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
تقریبا این مشکل سیستم من هم هستش. وقتی میره حالت خواب، دیگه کابوس من شروع میشه!
بعضی وقت‌ها مجبور میشم برای بالاآوردن سیستم دکمه‌ی پاور رو روشن/خاموش کنم :confused:

با توجه به راهنمایی دوستان به پاور مشکوک شدم و قصد دارم پاور رو تعویض کنم.
نتیجه رو به اشتراک میذارم
حالا برای شما خوبه که با دکمه پاور مشکل حل میشه. من باید برم از طریق دی وی دی ویندوز، Repair کنم! بعضی وقت ها هم اطلاعات بوت سیستم میپره که دردسر مضاعف ایجاد می کنه.

fms4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
مشکل نرم افزاری هست 100 درصد نه سخت افزاری

قشنگ داره یه اتفاق تو خود سیستم عامل میفته. بنده هم این مشکل رو داشتم و با همون راهکاری که دوستمون 2 تا عکس گذاشتن، حلش کردم.

یه ایرادی هست و اونم اینه که (حداقل برای من) وقتی سیستم میرفت روی حالت sleep و روشن میشد، نمیتونست از اون حالت خارج بشه و هنگ میکرد. اینو تو سایت مایکروسافت هم خوندم

تنها راه حل، غیر فعال کردن این حالت هست وگرنه ویندوز باید عوض بشه (مخصوصا تو حالتی که انقدر ارور داره دریافت میشه!)
سلام دوست عزیز ، برای من به طور رندم این مشکل پیش میاد و اکثرا موقع بیرون اومدن از sleep هست ولی بعضی اوقات هم موقع روشن روشن کامپیوتر هم پیش میاد، چندین بار هم ویندوز عوض کردم و نسخه های مختلفی هم نصب کردم اما حل نشده و همه sleep ها هم منجر به این مشکل نشده ام، اخیرا هم تعداد بار هایی که اتفاق میفته بیشتر شده (قبلا شاید هفته ای یکبار این مشکل پیش میومد اما حالا تقریبا به هر روز کشیده شده) من حتی درایو گرافیک رو هم خاموش کردم چند روز پیش که حالت sleep از کار افتاد اما بعدا دوبار این مشکل رو موقع روشن شدن کامپیوتر تجربه کردم

fms4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
عکس هایی از event ها بعد از پیش اومدن مشکل

scan20.PNG
scan21.PNG

فایل های ضمیمه

• scan20.PNG
    scan20.PNG
    51.8 KB · نمایش ها: 8
  • scan21.PNG
    scan21.PNG
    47.9 KB · نمایش ها: 8

crusherr08

Registered User
لایک‌ها
75
مشکل از نصب نبودن smbus controller هس

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
usbئه؟ دانگل های usb معمولا مشکل دارن با sleep و کلا با وین۱۰. یه تست بکن بدون دانگل ببینم مشکل داری یا نه
این مورد رو تست کردید؟ این دانگل ها با sleep مشکل دارن کلا

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بله دانگل هست،درایور داشت که نصب کرده بودم،اون رو هم پاک کنم؟
درایورش رو کاری نداشته باشید. خود دانگل ممکنه باعثش باشه. حرف من این بود دانگلو در بیارید تست کنید مشکل دارید یا نه.

fms4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
درایورش رو کاری نداشته باشید. خود دانگل ممکنه باعثش باشه. حرف من این بود دانگلو در بیارید تست کنید مشکل دارید یا نه.
الان چند روز از زمانی که دانگل رو جدا کردم میگذره و بنظر میاد مشکل حل شده،ممنون از راهنماییتون

بالا