برگزیده های پرشین تولز

مشکل با کارت گرافیک rx 580 sapphire

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
سلام به همه

سوال داشتم،

من کارت گرافیک

SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 580 OC 4G

دارم،شب خوابیدم،صبح بلند شدم،دیگه تصویر نمیده،نمیدونم بخاطر رعدو برق بود،یا رفتن و اومدن برق...
پاور،مادربرد سالمه!!!!!

کارت گرافیکم پلمب و همراهبا کارتنه.

سوالم اینه

گرافیک رو ب همین صورت بفروشم،یا به تعمیرش می ارزه؟!درست بشو هست یا ن

بهترین تعمیرکار کارت گرافیک کیه؟!

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
سلام به هر حال ریسکه اگه بفرستید برای تعمیر درست شه سود میکنی ولی از اونطرف درست نشه هم چون دستکاری شده برای فروش ارزشی نخواهد داشت.

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
سلام به هر حال ریسکه اگه بفرستید برای تعمیر درست شه سود میکنی ولی از اونطرف درست نشه هم چون دستکاری شده برای فروش ارزشی نخواهد داشت.
100%
میخام مطمئن شم کدوم راه بهتره:D:(

ب اداره صنعت معدن هم میخام سر بزنم،ببینم از شرکت گارانتی کننده مخافظ برق میشه شکایت کرد یا ن،هنوزم محافظ برق گارانتی داره

چون هم مودم من،مانیتور من،کارت گرافیکم بعد از سوختن مخافظ همشون سوخت.

کسی میدونه شکایت میشه کرد یا ن؟!

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام
شکایت که بعیده .چون توی برگه های گارانتی یا سایت شرکت گارانتی دهنده هم قید میشه . محافظ برق هم درصد بالایی مناسب تجهیزات حساسی مثل کامپیوتر نیستند .
تعمیر شدن یا نشدنش هم بر میگرده به نوع خرابی .

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
سلام
شکایت که بعیده .چون توی برگه های گارانتی یا سایت شرکت گارانتی دهنده هم قید میشه . محافظ برق هم درصد بالایی مناسب تجهیزات حساسی مثل کامپیوتر نیستند .
تعمیر شدن یا نشدنش هم بر میگرده به نوع خرابی .
من شکایتمو ب وزارت صنعت و معدن بردمو ثبت کردم،ب اتحادیه تجهیزات الکتریکی هم بردم،قراره دستگاه بررسی بشه.
همشون گفتن اگر کارشناس ما تایید کنه،ک خرابی از دستگاه بوده،میتونی خسارت بگیری.
دیگه راستو دروغشون معلوم میشه.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
من شکایتمو ب وزارت صنعت و معدن بردمو ثبت کردم،ب اتحادیه تجهیزات الکتریکی هم بردم،قراره دستگاه بررسی بشه.
همشون گفتن اگر کارشناس ما تایید کنه،ک خرابی از دستگاه بوده،میتونی خسارت بگیری.
دیگه راستو دروغشون معلوم میشه.
بعیده در نهایت اعلام میکنند پاور دستگاه باعث خرابی شده است .

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
بعیده در نهایت اعلام میکنند پاور دستگاه باعث خرابی شده است .
نکته جالب سالم بودن پاور و مادربرده!همین الان دارم استفاده میکنم:unsure::confused::(
این وسط کارت گرافیک همراه مانیتور و مودم سوخت!

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
نکته جالب سالم بودن پاور و مادربرده!همین الان دارم استفاده میکنم:unsure::confused::(
این وسط کارت گرافیک همراه مانیتور و مودم سوخت!

فدا سرت داداش
تنت سلامت
فکرشو بکن اگر بجای سیستمت رعدوبرق به خودت میزد و دچار معلولیت میشدی اونوقت چی میشد . حاضر بودی چندین میلیارد بدی تا دوباره بتونی رو پاهای قشنگت راه بری .

یه گرافیکو یه مودمو یه مانیتور ارزش اینو نداره بخاطرش ناراحت بشی . من جای تو بودم کل کیسو میبردم بالا پشتبوم محکم پرت میکردم تو کوچه و داد میزدم میگفتم خدایا شکرت کا تنم سالمه البته قبل پرت کردن کوچه رو نگاه کن که نندازی رو سر کسی تا به جرم قتل عمد قصاص بشی و پای چوبه دار بگی خدایا ... .

فقط یه سوال . چقدر امید داری که اون شکایتت نتیجه بده ؟

a.ferdosi

Registered User
لایک‌ها
847
فدا سرت داداش
تنت سلامت
فکرشو بکن اگر بجای سیستمت رعدوبرق به خودت میزد و دچار معلولیت میشدی اونوقت چی میشد . حاضر بودی چندین میلیارد بدی تا دوباره بتونی رو پاهای قشنگت راه بری .

یه گرافیکو یه مودمو یه مانیتور ارزش اینو نداره بخاطرش ناراحت بشی . من جای تو بودم کل کیسو میبردم بالا پشتبوم محکم پرت میکردم تو کوچه و داد میزدم میگفتم خدایا شکرت کا تنم سالمه
سلام
احسنت
چه جمله ای بود واقعا هر روز صبح جا داره بخونیش تاشب یادت باشه

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
فدا سرت داداش
تنت سلامت

یه گرافیکو یه مودمو یه مانیتور ارزش اینو نداره بخاطرش ناراحت بشی . من جای تو بودم کل کیسو میبردم بالا پشتبوم محکم پرت میکردم تو کوچه و داد میزدم میگفتم خدایا شکرت کا تنم سالمه البته قبل پرت کردن کوچه رو نگاه کن که نندازی رو سر کسی تا به جرم قتل عمد قصاص بشی و پای چوبه دار بگی خدایا ... .

سلام ببخشید دارم دیرجواب میدم،
اون ک اره،صددرصد،تن سالمه،انشالله بقیه چیزا هم درست میشه.

امید ب شکایتو نمیدونم،فقط

رییس اتحادیه الکتریکی بابل،وزارت صنعت معدن بابل،نمایندگی فروش محافظ این سه جا میگفتن صددرصد جواب میگیری با شکایت،خسارتو تمامو کمال میگیری،وکبلم بگیری،پولشم اونا میدن سرآخر.

من ب نمایندگی فروششون گفتم،اینجا ایرانه،شکایت بجایی نمیرسه،دستمون بجایی بند نیست،میگفت اصلا اینطور نیست،میتونی وزارت صنعت معدن شکایت کنی،جواب بگیری.

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
فدا سرت داداش
تنت سلامت

حالا شکایتو کردم،فقط خیلی زمان بره،زمانش مهم نیست،
گرافیک یگشو بود استفاده نمیکردمش،
مودمم همین،
الانم ک میتونم شکایت میکنم،زمان هم ک دارم،عجله ای نیست،
هرزمان شد هم میتونم تعمیرشون کنم،اگر درست بشه.

Windows7

Registered User
لایک‌ها
188
پاورت هم باید چک بشه. فعلا باهاش کار نکن.
گرافیک هم باید روی یک مین دیگه با یک پاور دیگه و پورت های تصویر دیگه ش تست بشه.
در ضمن شرکت گارانتی کننده گرافیکت وظیفه داره گرافیکت رو تعمیر کنه حتی اگر گارانتی منقضی شده باشه، البته هزینه پای خودته.
اگر هم شرکت گارانتی کننده نداشت باز مجبوری بدی برای تعمیر چون کسی ریسک نمیکنه به قیمت خوب بخره نهایتا برای فنش میخرنش!

Mazeroni_0111

Registered User
لایک‌ها
45
پاورت هم باید چک بشه. فعلا باهاش کار نکن.
گرافیک هم باید روی یک مین دیگه با یک پاور دیگه و پورت های تصویر دیگه ش تست بشه.
در ضمن شرکت گارانتی کننده گرافیکت وظیفه داره گرافیکت رو تعمیر کنه حتی اگر گارانتی منقضی شده باشه، البته هزینه پای خودته.
اگر هم شرکت گارانتی کننده نداشت باز مجبوری بدی برای تعمیر چون کسی ریسک نمیکنه به قیمت خوب بخره نهایتا برای فنش میخرنش!
ممنون دوست عزیز،
میخام تعمیرش کنم،
آره،کسی ریسک نمیکنه،خودم انجامش میدم.

کسی تعمیر کار خوب و مطمئن!سراغ داره بهم بگه،ممنون

بالا