برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش PS4 فت (Fat) 500 گیگ با فریمور 5.02 (کپی خور) با دوربین PS4 و بازی و متعلقات ویژه

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
با سلام به خدمت تمامیه دوستان عزیز پرشین تولزی
امیدوارم حالتون خوب باشه
یک عدد کنسول PS4 فت 500 گیگ به همراه 2 دسته + دوریبین مخصوص PS4 + پایه دوربین + 2 عدد بازی Just Dance ( که برای بازی با کنسول جلوی دوربین عالیه) به صورت یکجا کامل به فروش میرسد.

1. این کنسول 100 ساعت باهاش بازی شده. بشدت تمیزه.
2. کارتن موجود است.
3. هدفون و کابل شارژر و .. همگی آکبند موجود است.
4. ماه اول فروش جهانی خریداری شده. ( از ژاپن خریداری شده. شما بدون فاکتور در نظر بگیرید ولی اگر فاکتورش رو بتونم پیدا کنم تاریخ خریدش رو میتونید چک کنید.) سری اول هست 1000 .
5. فریمورش 5.05 هست که فکر کنم تا 7.02 رو این اواخر انگار کپی خور کردن.
6. یه دوربین هم همراهش هست که کلی ویژگی و امکانات به دستگاه اضافه میکنه (شناسایی کاربر اصلی و موقعیت و امنیت و ...) که میتونید توی گوگل در اینباره سرچ کنید. برای این دوربین یه پایه هم خریداری شده که پایه هم تقدیمتون میشه.
7. خود کنسول با 1 دسته هست که یدونه دیگه همون موقع باهاش خریدم و با 2 دسته تقدیم خریدار محترم میشه.
8. به هیچ عنوان کنسول باز نشده و پلمپ هست.

این کنسول خیلی وقته توی کارتنش هست . باهاش یه بازی لست آف آز بازی شده و یه مدت هم باهاش اون دوتا بازی Just Dance. (به شخصه بهتون پیشنهاد میدم اگر بچه کوچیک دارید حتما این بازی رو با دوربینش امتحان کنید. یه ویژگی کالری سوزی هم با رقص داره که اگر کسی از اعضای خانواده مایل به وزن کم کردن بود میتونه حسابی از بازی و رقص و کالری سوزی لذت ببره)

خلاصه....
این کنسول با تمام متعلقاتش، و 2 تا دسته، و دوربین و پایه اش، و 2 تا بازی جاست دنس به صورت یکجا به فروش میرسد.

قیمت 8500 براش در نظر گرفتم.

ارسال با تیپاکس از قزوین انجام میشه و هزینه ی ارسال هم 50 - 50 در نظر گرفتم ( کنسول یه چیز حساسه . پس بهتره با اطمینان حمل و نقل بشه. خودم هم 50% از هزینه ی ارسال رو پرداخت میکنم)

اول ارسال و بعد پرداخت اصلا مقدور نیست.
کمتر از این قیمت مقدور نیست.
روی هارد کنسول هیچ بازی ای موجود نیست و فقط همون 2 بازی جاست دنس تقدیم خریدار گرامی میشه ( کنسول رو میتونید کرک کنید و بازی به رایگان نصب کنید و لذت ببرید).
با هیچ چیزی معاوضه ندارم.

دوستان عزیز یه لطفی کنید به من، اگر قیمت بنظرتون بالاست، نظرتون محترمه، از اعلامش بشدت خودداری بفرمایید.
کارشناسی نفرمایید.
یدونه عکس هم از کنسول تهیه کردم که پیوست میکنم.
دستگاه به نظر من از 99% دستگاهایی که داره به اسم تمیز به فروش میرسه بشدت تمیز تره. (کلا 100 ساعت با کنسول بازی شده و یکی از کنترلرها شاید کلا 50 ساعت هم استفاده نشده ازش)
img-20210910-wa0005_752o.jpg

img-20210910-wa0006_lo8l.jpg

img-20210910-wa0001_zbnx.jpg

شاد و موفق باشید.

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
سلام
عزیز هاردش یه پیچ چارسویی ریز داره
باز کن تست هارد بگیر
کارکرد رو بساعت و همچنین تعداد خاموش،روشن شدن هاردم دقیق میده
100 ساعت که هیچ 200 هم بود من 9 تومن میخرم
ربطی به پلمپ و اینا هم نداره یه قاب رو هست و یه پیچ
قبوله؟
نمونه تست هارد

Polish_20210914_160254022.jpg

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
سلام
عزیز هاردش یه پیچ چارسویی ریز داره
باز کن تست هارد بگیر
کارکرد رو بساعت و همچنین تعداد خاموش،روشن شدن هاردم دقیق میده
100 ساعت که هیچ 200 هم بود من 9 تومن میخرم
ربطی به پلمپ و اینا هم نداره یه قاب رو هست و یه پیچ
قبوله؟
نمونه تست هارد

مشاهده پیوست 1260184
سلام
حقیقت حرکت خوب و چالشیه ایه ولی متاسفانه در حال حاضر دسترسی به کنسول ندارم ( کنسول قزوینِ).

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
سلام
حقیقت حرکت خوب و چالشیه ایه ولی متاسفانه در حال حاضر دسترسی به کنسول ندارم ( کنسول قزوینِ).
دلیل دلیله قانع کننده ای نیست و بیشتر دیواریه تا پرشین تولزی
اینجا هم به نظرمن تو این حدود ده سالی که فعالیت میکنم فرق داره با دیوار و چندین لول از اون دزدخونه پاکیزه تره

دست خودم نیست
از دوستمه من فقط اگهیش کردم
بلد نیستم میترسم خراب بشه
پی سی ندارم
اصلا بشما ربطی نداره
و....
اینارو واسه پیچوندن میشه استفاده کرد
اما حرف رو ثابت نمیکنه
دوستان عزیزی که اینجا دنبال خریدن اگه دیدن کسی تایم داد اونم اینقدر پایین حتما مطالبه گر باشن و بخان مطلبی جهت اثابتش
صاحب تاپیک هم امیدوارم ناراحت نشده باشه
گزارشم خواست بکنه پست رو هم میتونه
موردی نیست

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
اینجا هم به نظرمن تو این حدود ده سالی که فعالیت میکنم فرق داره با دیوار و چندین لول از اون دزدخونه پاکیزه تره

دست خودم نیست
پی سی ندارم
اصلا بشما ربطی نداره
و....
اما حرف رو ثابت نمیکنه
دوستان عزیزی که اینجا دنبال خریدن اگه دیدن کسی تایم داد اونم اینقدر پایین حتما مطالبه گر باشن و بخان مطلبی جهت اثابتش
موردی نیست
نه دوست عزیز
مشکلی نیست. شما بالاخره لطف کردین و تجربیاتتون رو اومدین توی تاپیک فروش ما گذاشتین. ممنون از شما و یادآوری خاطراتتون.
این کنسول خونه ست. منم حقیقتش ایران نیستم ( اینو میتونم خییییلی خوشگل بهت ثابت کنم قشنگم). خانواده دارن نقل مکان میکنن، منم گفتم وسیله های منو تصویرش رو برام بفرستن که بزارم اینجا برای فروش. کار ارسال و.. هم خانواده انجام میدن براتون.
شما ولی یه چیز یاد بگیر، اینجا پرشین تولزه. نه دیواره نه خونه تون. ما هم اعضای خانوادتون نیستیم. سعی کن وقتی داری از بلاهایی که سرت اومده تعریف میکنی با یه بلا نسبت به اینو اون نسبتشون بدی. با اینکار نشون میدی ازون افرادی که مثال زدیشون یه کوچیک متمایزی.
امیدوارم ناراحت نشده باشه :ROFLMAO:

al2

Registered User
لایک‌ها
3,251
شما ولی یه چیز یاد بگیر، اینجا پرشین تولزه. نه دیواره نه خونه تون. ما هم اعضای خانوادتون نیستیم
چه ربطی داره این حرف
مگه کسی گفت اینجا دیواره یا خونمونه
باقی نوشته روهم تا آخر یکی میفهمه ترجمه کنه ما که متوجه نشدیم
بعدم عزیز شما تا یهو از منظومه شمسی خارج نشدی حرفتون رو با مدرک ثابت کنید
ما بفهمیم چجوری یه کنسول قریب 8 سال
100 ساعت استفاده شده

tsd137

Registered User
لایک‌ها
857
سلام
خود کنسول+دسته ها و دوربین ۷۲۰۰ خریدارم البته پایه شارژ هم بدید :)
اگر اوکیه پخ بدید در خدمتم
اون دیسکها رو هم جدا مشتری داره زیاد بفروشید همون قیمت مد نظرتون.
من تو خونه علاقه ای به رقص ندارم بچه هم فقط درس

Last edited:

omid3690

Registered User
لایک‌ها
26

دست خودم نیست
پی سی ندارم
اصلا بشما ربطی نداره
و....
اما حرف رو ثابت نمیکنه
موردی نیست
نخر برادر مگه مجبوری؟

omid3690

Registered User
لایک‌ها
26
به نظر من هم قیمت بالایی اونم واسه این کنسول که تقریبا سری لانچ محسوب میشه مگه داریم که کم کار کرده باشه

amirafshar1

Registered User
لایک‌ها
140
چه ربطی داره این حرف
مگه کسی گفت اینجا دیواره یا خونمونه
باقی نوشته روهم تا آخر یکی میفهمه ترجمه کنه ما که متوجه نشدیم
بعدم عزیز شما تا یهو از منظومه شمسی خارج نشدی حرفتون رو با مدرک ثابت کنید
ما بفهمیم چجوری یه کنسول قریب 8 سال
100 ساعت استفاده شده
هارد از کنسول خارج بشه همه چیش مگه پاک نمیشه؟ !

omid3690

Registered User
لایک‌ها
26
هارد کنسول وقتی خارج شه و به سیستم کامپیوتر وصل شه چون فایلهای سیستمیش با کامپیوتر فرق داره هارد رو رسمی نمیشناسه در نتیجه برای تست سلامت باید توسط کامپیوتر فرمت شه که اونم همش میپره

amirafshar1

Registered User
لایک‌ها
140
هارد کنسول وقتی خارج شه و به سیستم کامپیوتر وصل شه چون فایلهای سیستمیش با کامپیوتر فرق داره هارد رو رسمی نمیشناسه در نتیجه برای تست سلامت باید توسط کامپیوتر فرمت شه که اونم همش میپره
حالا کاری به این ندارم من پریروز پیش رفیقم بودم ورژن دستگاهش 6.72 بود هاردشو در اورد دوباره جا زد فقط در اورد ببینه چجوری در میارن و جا میزنن روشن کردیم زد
ps4 cannot start هیچی دیگه همه چیش پرید الان 300 هزار حداقل باید بده بازی بریزه :))))
البته الان دست منه برم tlou2 بریزم تمومش کنم بدم بهش بره بازی بریزه دهنش سرویس بشه :)))))

tsd137

Registered User
لایک‌ها
857
نه عزیز پارتیشن encrypt هست و ویندوز بالا نمیاره ولی هارد شناسایی میشه.در hdd tune و hard disk sential شناسایی میشه و میزان کارکرد و سلامت دیده میشه
باید مواظب بود اگر ویندوز احیانا پیام برای format داد کنسل کنیم و فقط همین برنامه ها اجرا بشه

Last edited:

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اخه یه چیزایی ادم میبینه نمیدونه چی بگه...گیرم حرفای شماها همه درست و حرفه ای میخواین مچ این بنده خدارو بگیرین که اره ۱۰۰ ساعت کار نکرده...از رو هاردش میخواین با یه برنامه ۱۰ مگی تشخیص بدین.
اصلا هارد رو دربیارین هیچیم نشه تستم بشه گرفت کاری داره واسه فروشنده کلا یه هارد نو بندازی؟

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
اخه یه چیزایی ادم میبینه نمیدونه چی بگه...گیرم حرفای شماها همه درست و حرفه ای میخواین مچ این بنده خدارو بگیرین که اره ۱۰۰ ساعت کار نکرده...از رو هاردش میخواین با یه برنامه ۱۰ مگی تشخیص بدین.
اصلا هارد رو دربیارین هیچیم نشه تستم بشه گرفت کاری داره واسه فروشنده کلا یه هارد نو بندازی؟
دوست گرامی
زیاد مهم نباشه براتون. منم ایگنور ( بخونید دایورت) میکنم بعضی چیزایی که میشنوم رو.
این کنسول هم از ثانیه ای که از کارخونه اومده بیرون فقط داشتم باهاش بازی میکردم، شبا هم باهاش بیت کوین ماین میکردم. ظاهر و باطن خدمت خریدار گرامی.
فروش هنوز ادامه داره برای مشتری واقعی

crackestan

Registered User
لایک‌ها
21
کنسول به فروش رفت.
ممنون از پرشین تولز.
ختم تاپیک

بالا