برگزیده های پرشین تولز

چه طور فروش فروشگاه اینترنتی رو بالا ببریم؟

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
سلام دوستان

فروشگاه اینترنتی از ابتدای امسال راه اندازی شده
لباس زنانه، ساعت مچی، کیف لوازم آرایش، زیورآلات، شال و روسری و چند لوازم و ظروف آشپزخانه بیشترین محصولات فروشگاهه.
اپلیکیشن داره و داخل کافه بازار منتشر شده، سایت هم هست و کانال تلگرام و اینستا.

چه طور فروشو بالا ببریم؟

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
سلام دوستان

لباس زنانه، ساعت مچی، کیف لوازم آرایش، زیورآلات، شال و روسری و چند لوازم و ظروف آشپزخانه بیشترین محصولات فروشگاهه.

چه طور فروشو بالا ببریم؟
سلام
بجز سئو و بهینه کردن سایت، راه زیر پیشنهاد میشه
من کارم اجرای فروشگاه های اینترنتیه (منظورم طراحی نیست)، اکثرا باهام صحبت میکنن و میگن وقتی تبلیغشون رو توی پیج میکنن (استوری یا پست) فروش بیشتری دارن ولی فقط همون لحظه و به گفته خودشون نسبت به تبلیغات اینترنتی بیشتر خروجی میگیرن
شما توی کانال های اینستاگرامی که فکر میکنید مناسب هست تبلیغتون رو انجام بدید و تست کنید

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
سلام
بجز سئو و بهینه کردن سایت، راه زیر پیشنهاد میشه
من کارم اجرای فروشگاه های اینترنتیه (منظورم طراحی نیست)، اکثرا باهام صحبت میکنن و میگن وقتی تبلیغشون رو توی پیج میکنن (استوری یا پست) فروش بیشتری دارن ولی فقط همون لحظه و به گفته خودشون نسبت به تبلیغات اینترنتی بیشتر خروجی میگیرن
شما توی کانال های اینستاگرامی که فکر میکنید مناسب هست تبلیغتون رو انجام بدید و تست کنید
سئو و بهینه کردن سایت
تبلیغ در پیج های اینستای مناسب

بسیار ممنون از شما

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,693
سئو و بهینه کردن سایت
تبلیغ در پیج های اینستای مناسب

بسیار ممنون از شما
یک سری روش دیگه هم هست
شما باید بری با استفاده از ترب و یا سایت های مشابه فروشگاهتو بیشتر شناخته کنی
حتی توی دیوار محصولاتتو بزاری
خود دیوار الان یه قسمت برای فروشگاه ها داره که میتونی محصولاتتو اونجا بزاری و فکر میکنم یکم به صرفه تر و اقتصادی تر از فروش تکی توی دیوار باشه
سعی کن محصولاتتو توی فروشگاه های مختلف بزاری
حتی توی دیجیکالا محصولاتتو بزاری

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
سلام دوستان

چه طور فروشو بالا ببریم؟
بازم کمک

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151

من چند سالی فروشگاه آنلاین لباس (تمام دسته ها + کفش خانم/آقا) داشتم با بیش از 100 هزار مدل با تمام سایزها. البته جنس ها همه خارجی بود.
اما تجربه من برای شما:
خانم ها از اینترنت بخاطر تفاوت های زیاد در هیکلشون و سایزی که شما در سایت ارائه میدی ، خیلی سخت لباس میخرن... تنها چیزی که نظرشون رو جلب میکنه پالتوی پاییزی زمستانه هست و با احتمال کمتر مانتو. تن خور لباس برای یک زن حرف اول و آخر رو میزنه.. در درجه بعد قیمت و طرحش.
برای آقایون هم فقط سویشرت و پالتو صدق میکنه. طرح براشون خیلی خیلی مهمه. بعد هم قیمتش.

سایر اقلامی که ذکر داشتید برای ما که فروشی نداشت .یعنی اونقدر نبود که روش ارزش وقت و تبلیغ گذاشته بشه چون تعداد فروش ماهیانه شون کم بود.
اون زمان خب مردم بیشتر پول خرج میکردن الان که خیلی قطعا خراب تر شده...

لذا شما باید روی چند قلم کالا بصورت آنلاین تبلیغ کنید . اینکه بصورت کلی بخواهید بگید ما همه چی داریم نتیجه ای نمیده.
مردم دوست دارن الان در زمینه ی پوشاک یک جا تخصصی عمل کنه و از یک چیز ، مثلا کفش ، بهترین مدل ها رو داشته باشه. نه الزاما بهترین قیمت ها.

نکته بعدی سئو و ورودی از گوگل هست.
شما اگر در صفحه ی اول برای کلیدواژه های پوشاک باشی به جایی میرسی و نیازی به اینستا و کانال و ...... نخواهید داشت. چون فروش اینترنتی هم وقت و انرژی لازم داره و باید خروجی قابل قبولی داشته باشه وگرنه ارزشی نداره. کاربر اگر از گوگل بیاد سایت شما قطعا دنبال اون پوشال میگرده و خریداره...
اما با دیدن یک تبلیغ در اینستا و ..... فقط میاد چرخی میزنه و چک میکنه قیمت ها چطوره اما مشتری نیست.

مردم الان خیلی خیلی سخت به کیفیت عکس و کالای واقعی اعتماد میکنند. پس شما باید چیزی عرضه کنید که با بقیه فرق کنه.

موفق باشی.

soheyl_ir89

Registered User
لایک‌ها
292
من چند سالی فروشگاه آنلاین لباس (تمام دسته ها + کفش خانم/آقا) داشتم با بیش از 100 هزار مدل با تمام سایزها. البته جنس ها همه خارجی بود.
اما تجربه من برای شما:
خانم ها از اینترنت بخاطر تفاوت های زیاد در هیکلشون و سایزی که شما در سایت ارائه میدی ، خیلی سخت لباس میخرن... تنها چیزی که نظرشون رو جلب میکنه پالتوی پاییزی زمستانه هست و با احتمال کمتر مانتو. تن خور لباس برای یک زن حرف اول و آخر رو میزنه.. در درجه بعد قیمت و طرحش.
برای آقایون هم فقط سویشرت و پالتو صدق میکنه. طرح براشون خیلی خیلی مهمه. بعد هم قیمتش.

سایر اقلامی که ذکر داشتید برای ما که فروشی نداشت .یعنی اونقدر نبود که روش ارزش وقت و تبلیغ گذاشته بشه چون تعداد فروش ماهیانه شون کم بود.
اون زمان خب مردم بیشتر پول خرج میکردن الان که خیلی قطعا خراب تر شده...

لذا شما باید روی چند قلم کالا بصورت آنلاین تبلیغ کنید . اینکه بصورت کلی بخواهید بگید ما همه چی داریم نتیجه ای نمیده.
مردم دوست دارن الان در زمینه ی پوشاک یک جا تخصصی عمل کنه و از یک چیز ، مثلا کفش ، بهترین مدل ها رو داشته باشه. نه الزاما بهترین قیمت ها.

نکته بعدی سئو و ورودی از گوگل هست.
شما اگر در صفحه ی اول برای کلیدواژه های پوشاک باشی به جایی میرسی و نیازی به اینستا و کانال و ...... نخواهید داشت. چون فروش اینترنتی هم وقت و انرژی لازم داره و باید خروجی قابل قبولی داشته باشه وگرنه ارزشی نداره. کاربر اگر از گوگل بیاد سایت شما قطعا دنبال اون پوشال میگرده و خریداره...
اما با دیدن یک تبلیغ در اینستا و ..... فقط میاد چرخی میزنه و چک میکنه قیمت ها چطوره اما مشتری نیست.

مردم الان خیلی خیلی سخت به کیفیت عکس و کالای واقعی اعتماد میکنند. پس شما باید چیزی عرضه کنید که با بقیه فرق کنه.

موفق باشی.
سلام و عرض ادب
خیلی ممنون از وقتی که گزاشتید و تجربه تونو مطرح کردید
خیلی کار ارزشمندی کردید
قدردان این کار شما هستم.
با دقت خوندم؛ قسمت هاییشو منم تو این مدت تجربه کردم و صحیحه. و تصمیم دارم روی ورودی گوگل کار کنم. اما در مورد محصولات باید دقت بیشتری کنم.
موفق تر باشید ان شاالله

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
فروختیش یا بستیش؟ اگر بستی، ارزششو نداشت؟ چون صد هزار محصول خیلی هست و قاعدتا باید پول خوبی برات می انداخته!
من چند سالی فروشگاه آنلاین لباس (تمام دسته ها + کفش خانم/آقا) داشتم با بیش از 100 هزار مدل با تمام سایزها. البته جنس ها همه خارجی بچه گرد و خاک می کند مشاهده پیوست 1263540

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
فروختیش یا بستیش؟ اگر بستی، ارزششو نداشت؟ چون صد هزار محصول خیلی هست و قاعدتا باید پول خوبی برات می انداخته!

تحریم شد حساب های اروپایی مون به دلیل همکاری با چین بسته شد (البته با اطلاع قبلی)
و سایت رو بستیم. سودش عالی بود

بالا