برگزیده های پرشین تولز

چرا نباید نرم افزار حسابداری محک را خرید؟ ( تجربه استفاده )

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان من یک تجربه کوتاه رو باهاتون درمیون میزارم
ما نرم افزار حسابداری محک رو خریداری کردیم. بعد از مدتی نرم افزار رو خواستیم ارتقا بدیم. از بخش پشتیبانی درخواست ارتقا دادیم. یکی از همکاران بخش پشتیبانی نرم افزار حسابداری محک کار ارتقا رو بعد از چند ساعت نتونست انجام بده! و در نهایت نرم افزار رو پاک کرد و از ما خواست که یک درخواست استفاده از "قفل الکترونیکی" رو امضا کنیم! ما هم از همه جا بی خیر این درخواست رو امضا کردیم
بعدا متوجه شدیم که یک محدودت 2 بار استفاده از این قفل وجود داره و اگر 2 بار استفاده بشه برای بار سوم باید 10% از مبلغ کل نرم افزار رو باز پرداخت کنیم!
در نهایت همین خانم در بخش پشتیبانی نرم افزار محک، نرم افزار رو پاک کرد و دوباره نصب کرد و مشخص شد که با این کار هم مشکل حل نمی شه و یعنی یک بار استفاده از این کد رو به راحتی سوزوند
فرداش یک شخص دیگر از پشتیبانی که به نظر واردتر بود تونستن نرم افزار رو ارتقا بده و مشخص شد اصلا نیازی به سوزاندن این قفل نبوده

بعدها هارد ما سوخت و نیاز به استفاده از این کد به وجود اومد. با پشتیبانی و بخش فروش نزدیک به 1 هفته تماس می گرفتیم و درخواست دادیم این 1 بار رو که با اشتباه بخش پشتیبانی نرم افزار حساب داری محک سوخته بود به ما برگردونن. بعد از 1 هفته ( هر روز می گفتن زنگ می زنیم و زنگ نمی زدن!) به اصلاح گفتند مدیریت قبول نکرده! به همین سادگی

این بود یک تجربه در استفاده از نرم افزار حسابداری محک
البته ما با مدیریت به صوذرت مستقیم نتونستیم درتباطی برقرار کنیم چون اصلا راه ارتباطی با مدیریت وجود نداشت.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
شما تجربه خوبی نداشتین ولی من برعکس شما :
اگر اشتباه نکنم از سال 94 من محک گرفتم و تا الان دارم استفاده میکنم و مشکل هم نخوردم
البته کلا 2-3 بار نیاز به پشتیبانی پیدا کردم که بدون مشکل کارم حل شده
یکبار هم میخواستم حسابداری رو روی شبکه بیارم که اون هم برام انجام دادن (با دریافت هزینه کلاینت شبکه)

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
شما تجربه خوبی نداشتین ولی من برعکس شما :
اگر اشتباه نکنم از سال 94 من محک گرفتم و تا الان دارم استفاده میکنم و مشکل هم نخوردم
یکبار هم میخواستم حسابداری رو روی شبکه بیارم که اون هم برام انجام دادن (با دریافت هزینه کلاینت شبکه)
درسته. البته در حالت عادی که همه ی نرم افزارهای حسابداری باید به این صورت که شما گفتید باشند. اما دقیقا تفاوت نرم افزار ها و مدیریت و .. در مواردی مشخص می شه که بتونند از مشتری پشتیبانی کنند. مثلا این نمونه که آوردم خدمتتون. یعنی هزینه ی اشتباه پشتیبان رو باید مشتری بده. حتی با وجود اینکه براشون کاملا توضیح داده شده. یک هفته تمام ما داشتیم مشکل رو توضیح می دادیم. حتی با این وجود هم مشکل رو حل نکردند

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
درسته. البته در حالت عادی که همه ی نرم افزارهای حسابداری باید به این صورت که شما گفتید باشند. اما دقیقا تفاوت نرم افزار ها و مدیریت و .. در مواردی مشخص می شه که بتونند از مشتری پشتیبانی کنند. مثلا این نمونه که آوردم خدمتتون. یعنی هزینه ی اشتباه پشتیبان رو باید مشتری بده. حتی با وجود اینکه براشون کاملا توضیح داده شده. یک هفته تمام ما داشتیم مشکل رو توضیح می دادیم. حتی با این وجود هم مشکل رو حل نکردند

مشکل شما با توجه به توضیحات حق با شما هست و ایراد کار از پشتیبانی بوده ...

قبلش من هلو داشتم که سر اون پیر شدم و حاضر شدم کل اجناس رو یکبار دیگه توی محک وارد کنم و کلا هلو رو کنار بزارم
محک حداقل خود نرم افزار خوبه

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
از بخش پشتیبانی درخواست ارتقا دادیم.
پشتیبانی تو ایرانی یعنی پشم !! 8 روزه اینترنت مخابرات ثبت نام کردم , هنوز وصل نشده ,
با پشتیبانی هم تماس میگیرم بدون هیچ سوالی در مورد مشکل میگه 40 تومن بده کارشناس بیاد !

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
مشکل شما با توجه به توضیحات حق با شما هست و ایراد کار از پشتیبانی بوده ...

قبلش من هلو داشتم که سر اون پیر شدم و حاضر شدم کل اجناس رو یکبار دیگه توی محک وارد کنم و کلا هلو رو کنار بزارم
محک حداقل خود نرم افزار خوبه

یعنی این نرم افزارها خروجی و ورودی اکسل ندارن ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
یعنی این نرم افزارها خروجی و ورودی اکسل ندارن ؟

برای خروجی میشه از بخش های مختلف گزارش گرفت و کپی کرد تو اکسل
ورودی هم تا جایی که من میدونم برای اولین بار موقع نصب میشه کاربران و کالا ها رو از اکسل وارد کرد

بالا