برگزیده های پرشین تولز

هک شدن پرشن بلاگ و فروش آن توسط هکرهای عراقی

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
سلام

نمیدونم شنیدید یا نه
یه سری هکر عراقی حدود 2 هفته پیش سایت پرشن بلاگ که اولین و بزرگترین سرویس وبلاگ فارسیه هک کردن و DNS های دامینش رو عوض کردن و بردن روی Netfirms

امشب که من رفتم توی سایتش تا ببینم درست شده یا نه دیدم که نوشته شده:
برشین (توجه کنید: برشین)بلاگ در حال بروز رسانی میباشد لطفا چند روز بعد مراجعه فرماید.

PersianBlog is under updates, Please comeback in few day

(خیلی تابلو هستند. حتی زبان فارسی رو روی سیستمشون نصب نکردن و کلمه ی پرشن رو برشن تایت کردن:eek:)

و زیر صفحه هم نوشتن که این سایت بفروش میرسد

این پیغامیه که هکرهای عراقی روی صفحه اصلی پرشن بلاگ قرار دادن ولی شاید اگر کسی اطلاع نداشته باشه باورش بشه که واقعا خود مدیران این سایت این تصمیم رو گرفتن.

مدیران پرشن بلاگ گفتن که در حال پیگیری برای پس گرفتن دامین توسط شرکتی که دامین روش ثبت شده هستند.
ضمنا گفتند که دیتابیسشون هیچ مشکلی پیدا نکرده و کلیه اطلاعات مربوط به وبلاگهای کابران صحیح و سالم هستند و کاربران میتونن موقتا تحت دامنه persianblog.ir از این سرویس استفاده کنند

magoori

Registered User
لایک‌ها
2
اگه زبان فارسی رو روی سیستمشون نصب نبود که چ رو نمیتونستن بنویسن:
در حال بروز رسانی میباشد لطفا چند روز بعد مراجعه فرماید

در ضمن من فکر نمیکنم عراقی ها همچین عرضه ای داشته باشن، این کارا فقط برای رد گم کردن هست.
مدیر عامل جدید شرکت یه مدت پیش یکی از بنیان گذاران پرشین بلاگ رو که این دامین دستش بوده رو از این شرکت اخراج میکنه من که فکر میکنم کاره اونه :happy:​

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
جریان اون تبلیغ های کنار صفحه چیه ؟ گذاشته که طبیعی به نظر برسه ؟

( تبلیغ irsorat هم گذاشته !! خودا شانس بده :p )

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
اگه زبان فارسی رو روی سیستمشون نصب نبود که چ رو نمیتونستن بنویسن:
در حال بروز رسانی میباشد لطفا چند روز بعد مراجعه فرماید

ایول چه دقتی ;)

( فکر کنم اون "پ" را هم عمدی این شکلی نوشته ... به نظر من هم ایرانی هست طرف :blink: )​

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
چند شب پیشم من لاگیدم به بلاگفا

بد رفت تو سایت آشیانه!!!

مسخره بازی هستا...

اگه وبلاگ من رو این بلاگفا هم بشه ! کل اینترنتو مختل میکنم!!!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
توی لهجه عراقی حرف چ و گ هم تلفظ میشه ولی پ تلفظ نمیشه مثلا پرتقال رو میگن برتقال
روزهای اول جملات عربی ضد ایرانی نوشته بودن و خودشون اعلام کردن که ما یه عده از هکرهای عراقی هستیم که مخالف ایرانیم

من فکر میکنم اول با جملات عربی شروع کردن و بعد از اون فارسی که کاربران فکر کنند پرشن بلاگ رو پس گرفتن و این مسئولان پرشین بلاگ هستند که مشغول تعمیر سایت هستن و یا میخوان سایت رو بفروشن

میدونید همچین سایتی با بازدید چند ده میلیونی در ماه اگه چند روز بخوابه چه بلایی سرش میاد؟ بهرحال مسئولان پرشین بلاگ خوب کاری کردن که منتظر نموندن و به دامنه موقت رو آوردن تا کار کاربرا مختل نشه

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خیلی ساده میشه فهمید که اون « برشین » رو از روی عمد نوشتن ! وگرنه کیبورد دوستمون « پ » هم داشته
! :D

اگه گفتید چرا ؟! :D

چون تمام « ی » های استفاده شده در این جمله ، « ی » بدون ۲ نقطه هست و فارسی ! در حالی که « ی » روی کیبور عربی اینطوریه « ي »

میخواید دقیقتر متوجه بشید ، یه کلمه که « ی » داره کپی کنید ، حرف آخرش رو پاک کنید تا به « ی »‌ برسید. بعد « یـ » تبدیل میشه به « ی » ! و میبنید که نقطه‌ای زیرش نداره !

من دارم حیف میشم ... با این استعدادم :D

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
پس چرا من میرم تو سایتش خبری نیست ؟
upsidedown.gif

همه چیز طبیعیه
همه وبلاگها رو هم با پسوند دات کام می تونم باز کنم
dizzyf.gif

اینم عکس

Tony.65

Registered User
لایک‌ها
0
پس چرا من میرم تو سایتش خبری نیست ؟
upsidedown.gif

همه چیز طبیعیه
همه وبلاگها رو هم با پسوند دات کام می تونم باز کنم
dizzyf.gif

اینم عکس

نمیدونم چرا برا شما درست نمایش داده میشه؟؟؟برا من هم همون صفحه مسخره نمایش داده میشه
اینا رو هم بخونید:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1301719&postcount=12
کوششی برای کشف علت تحولات اخیر در پرشین بلاگ و بلاگفا
عاملین حوادث اخیر برای بلاگفا و پرشین بلاگ - قسمت اول
دیوار چین مجازی به دور اینترنت ایران در حال تکمیل است

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

نمیدونم شنیدید یا نه
یه سری هکر عراقی حدود 2 هفته پیش سایت پرشن بلاگ که اولین و بزرگترین سرویس وبلاگ فارسیه هک کردن و DNS های دامینش رو عوض کردن و بردن روی Netfirms

امشب که من رفتم توی سایتش تا ببینم درست شده یا نه دیدم که نوشته شده:
برشین (توجه کنید: برشین)بلاگ در حال بروز رسانی میباشد لطفا چند روز بعد مراجعه فرماید.

(خیلی تابلو هستند. حتی زبان فارسی رو روی سیستمشون نصب نکردن و کلمه ی پرشن رو برشن تایت کردن:eek:)

و زیر صفحه هم نوشتن که این سایت بفروش میرسد

این پیغامیه که هکرهای عراقی روی صفحه اصلی پرشن بلاگ قرار دادن ولی شاید اگر کسی اطلاع نداشته باشه باورش بشه که واقعا خود مدیران این سایت این تصمیم رو گرفتن.

مدیران پرشن بلاگ گفتن که در حال پیگیری برای پس گرفتن دامین توسط شرکتی که دامین روش ثبت شده هستند.
ضمنا گفتند که دیتابیسشون هیچ مشکلی پیدا نکرده و کلیه اطلاعات مربوط به وبلاگهای کابران صحیح و سالم هستند و کاربران میتونن موقتا تحت دامنه persianblog.ir از این سرویس استفاده کنند

خاک بر سرشون با این امنیتشون البته نه خودشون اونجایی که ازش سرویس گرفتن...

در ضمن کار هیچ عرب بیابان گردی نمی باشد

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
برشین بلاگ در حال بروز رسانی میباشد لطفا چند روز بعد مراجعه فرماید.

آخه آدم چقد خنگ باشه

چطور برشن اما نه بلاگ و نه چند؟؟

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
تا اونجا که من می دونم باید few days

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
خیلی ساده میشه فهمید که اون « برشین » رو از روی عمد نوشتن ! وگرنه کیبورد دوستمون « پ » هم داشته
! :D

اگه گفتید چرا ؟! :D

چون تمام « ی » های استفاده شده در این جمله ، « ی » بدون ۲ نقطه هست و فارسی ! در حالی که « ی » روی کیبور عربی اینطوریه « ي »

میخواید دقیقتر متوجه بشید ، یه کلمه که « ی » داره کپی کنید ، حرف آخرش رو پاک کنید تا به « ی »‌ برسید. بعد « یـ » تبدیل میشه به « ی » ! و میبنید که نقطه‌ای زیرش نداره !

من دارم حیف میشم ... با این استعدادم :D

:D
برشین بلاگ در حال بروز رسانی میباشد لطفا چند روز بعد مراجعه فرماید.

آخه آدم چقد خنگ باشه

چطور برشن اما نه بلاگ و نه چند؟؟
شما 2 تا یه سر بزنید اداره آگاهی ..شاید اونجا یه کاری پیدا بشه براتون ! :D

حالا چه فرقی به حال ما داره ..سایت مال یکی دیگه است ..یکی دیگه هکش کرده .. کی یدیگه داره میفروشه ..یکی دیگه بیخیال سایتش شده ..حالا ما خودمونو *ر بدیم که چی !؟ :D

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
:D

شما 2 تا یه سر بزنید اداره آگاهی ..شاید اونجا یه کاری پیدا بشه براتون ! :D

حالا چه فرقی به حال ما داره ..سایت مال یکی دیگه است ..یکی دیگه هکش کرده .. کی یدیگه داره میفروشه ..یکی دیگه بیخیال سایتش شده ..حالا ما خودمونو *ر بدیم که چی !؟ :D

به نظر من در این مورد خیلی هم فرق داره

چرا ؟

به همون دلایلی که خودت هم می دونی!;)

یکی ش همین کلمه پرشین

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
نه بابا ! هیچ فرقی نداره . حالا کلمه پرشین هم توش باشه ..هیچ فرقی نداره ..

بیخیال این تعصبات بی مورد بشین ! فقط به خاطر این که یک کلمه در دومین یک سایت هست شما براش اینقدر دل میسوزونید ... اخه شما چه میدونید ..شاید این کار خود پرشین بلاگ باشه که میخواد دومینشو بفروشه ..! شاید اینا همش یه فیلمه !

بیخیال بابا ! اینقدر کلمات پرشین و ایران و اینا داره تو اینترنت دست این و اون میچرخه ...!

CANOR

Registered User
لایک‌ها
26
نه بابا ! هیچ فرقی نداره . حالا کلمه پرشین هم توش باشه ..هیچ فرقی نداره ..

بیخیال این تعصبات بی مورد بشین ! فقط به خاطر این که یک کلمه در دومین یک سایت هست شما براش اینقدر دل میسوزونید ... اخه شما چه میدونید ..شاید این کار خود پرشین بلاگ باشه که میخواد دومینشو بفروشه ..! شاید اینا همش یه فیلمه !

بیخیال بابا ! اینقدر کلمات پرشین و ایران و اینا داره تو اینترنت دست این و اون میچرخه ...!

شاید حق با تو باشه
ولی قبول کن که قضیه ی جالبیه و خیلی ها دوست دارن بدونن که چه خبره و دنیا دست کیه و داره چه اتفاقی میوفته
این وبلاگ قضیه رو از جوانب مختلف بررسی کرده و مطالب جالبی در این مورد نوشته

منم دیگه مطمئنم که کار عراقیها نبوده و هر چی هست توی ایران اتفاق افتاده و یه جورایی قضیه بوی سیاسی داره

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینترنت تو ایران تا ده سال دیگم اونقدر ارزش پیدا نمیکنه که بخواد سیاست واردش بشه ؟!
می فهمید چی میگم مثلا اگه به هرکدوم از دولتمردا یا نماینده ها و حزب ها بگید بیا 1 میلیون بده پرشین تولزو یا بلاگفا رو که دهها برابر این مبلغ می ارزن بخر ممکن نیست این پولو که پول تو جیبی بچشه بده و سایت اینترنتی بخره
------------------
اما پرشین بلاگ اگه با این کار خواسته دامنشو بفروشه که بعید می دونم یه ضرر خیلی بزرگ حیثیتی خورده و به قولی بی آبرو شده مطمئن باشید تعداد زیادی از پرشین بلاگ کوچ می کنند و از تعداد ثبت نام به شدت کاسته خواهد شد

komeil66

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
9
من همچنان پرشین بلاگ رو سالم و بدون مشکل مشاهده می کنم
4fvfcja.gif

نمی دونم چرا
questionedf.gif

بالا