برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای مهاجرت و اقامت

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
سلام
با حداقل 200 و حداکثر 300 تا 350 هزار دلار میشه به فکر مهاجرت بود؟ حتی ترکیه یا قبرس و ...

ترکیه خونه میشه خرید با این مبلغ
کار هم پیدا کنید و راهی بشید

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
ترکیه خونه میشه خرید با این مبلغ
کار هم پیدا کنید و راهی بشید
نمیدونم چرا از ترکیه خوشم نمیاد فکر کنم برای اینه که ایرانیا ریختن اونجا یه سفر رفتم استانبول احساس کردم رفتم یکی از شهرهای ایران از بس ایرانی بود !
در مورد کار هم یه چند وقتیه یکی از دوستام دنبال رفتنه میگه اونجا میشه راحت رستوران زد یا نمایندگی مک دونالد گرفت و ازاین جور کارا

ترکیه با 250 هزار دلار پاسپورت میده
با این پول میشه کشورایی مثل اتریش، فرانسه اقامت خود حمایتی گرفت
یا استارتاپ هلند، کانادا (بعد چند ماه اقامت دائم میده که میشه بعد 5 سال تبدیلش کرد به پاسپورت)
برای استارتاپ هم یه سریا طرح میدن

دومینیکا فکر کنم با 100 هزار دلار پاسپورت میداد
283d.gif
ترکیه ! فکر مهاجرت که از سال 90 تقریبا افتاد تو سرم اون موقع چه کشورایی فکر میکردیم الان شده انتخاب فقط ترکیه !
این خود حمایتی که گفتی چیه؟
چه کشورایی بدون حاشیه هستن؟ کلا یعنی با هیچکسی کاری ندارن و کوچیک هم باشه زیاد گیر نباشن

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
خود حمایتی یعنی تو کشور خودت سرمایه داری و درآمد passive داری. اجازه میدن تو کشورشون زندگی کنی (بدون اجازه کار)
درآمد passive هم باید قابل اثبات باشه مثل سود بانکی و اجاره

think.gif

مشاهده پیوست 1268253
خوب یعنی هم اون 250 هزار دلاروباید بدی بهشون هم اینکه اثبات کنی تو ایران درامد داری؟
در مورد ترکیه منظطور این بود ترکیه بدم میاد و داغونه حتی ترکیه یعنی کشوری که در این حد بد باشه

job seeker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شرکت تک نفره برا خود اشتغالی (بیزینس پلن ترکیبی از افلییت و یوتیوب و فروش مستقیم کالای دیجیتال و بازی های آنلاین) معنی داره ؟؟. یعنی فقط حساب بانکی و موبایل و آیپی اون کشور رو احتیاج داری. چقدر سرمایه میخواد ؟ کجا بهتره؟
ممنون

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
شرکت تک نفره برا خود اشتغالی (بیزینس پلن ترکیبی از افلییت و یوتیوب و فروش مستقیم کالای دیجیتال و بازی های آنلاین) معنی داره ؟؟. یعنی فقط حساب بانکی و موبایل و آیپی اون کشور رو احتیاج داری. چقدر سرمایه میخواد ؟ کجا بهتره؟
ممنون
ارمنستان میگن خوب ه برای حساب باز کردن سخت نمیگیره راحت میده

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
نه پول نباید بدی بهشون
باید نشون بدی تو ایران از راهی مثل سود بانکی و اجاره درآمد x در ماه داری و y یورو هم نقدا
که این x بسته به کشور و تعداد اعضای خانواده از 2 هزار یورو به بالا هست و y هم 0 تا 40 هزار یورو
یعنی الان من بخوام برم هیچ هزینه ای نمیخواد و فقط باید ثابت کنم تو ایران درامد دارم؟
اینطوریکه خیلی خوب میشه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

job seeker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چهل ساله برای phd اقدام کنه بهتره (شکاف تحصیلی = 10 سال و نداشتن رزومه خوب) یا ثبت شرکت تک نفره با سرمایه کم و بیزینس پلن ، کدوم بهتره برای اروپا؟

amir_maxpayne

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان کسی از ویزای skilled worker برای استرالیا یا نیوزیلند اطلاعی داره؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
تو قلک ما ته تهش چند تا دونه سکه قدیمی هست :( شما مایه دارا قلکاتون این همه پول توش جا میشه :cool:
ویزای خودحمایتی یا تنعم مالی حداقل یه سرمایه ۱۰۰ هزاردلاری میخواد تازه ۱ ساله هستش و بدون اجازه کار و احتمال ۹۹ درصد قابل تمدید و تبدیل به اقامت دائم نیستش
مگر اینکه اونطرف یه دختری چیزی میدا کنی باهاش تزدواج کنی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
آلمان ب خانومایی ک آزار جنسی دیدن یا مورد خشونت واقع شدن اقامت میده کسی اطلاعات کاملی داره؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
آلمان ب خانومایی ک آزار جنسی دیدن یا مورد خشونت واقع شدن اقامت میده کسی اطلاعات کاملی داره؟
سلام.نه چون این روشا رو خیلی ها پیاده میکردن که برن

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
ویزای خودحمایتی یا تنعم مالی حداقل یه سرمایه ۱۰۰ هزاردلاری میخواد تازه ۱ ساله هستش و بدون اجازه کار و احتمال ۹۹ درصد قابل تمدید و تبدیل به اقامت دائم نیستش
مگر اینکه اونطرف یه دختری چیزی میدا کنی باهاش تزدواج کنی
خوب خوبه اینمدلی ولی سرچ هم کردم یه چیزو نفهمیدم این 100 هزارتارو باید ببریم اونجا یا نه ثابت کنیم که این پولو تو کشور خودمون داریم؟

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
خوب خوبه اینمدلی ولی سرچ هم کردم یه چیزو نفهمیدم این 100 هزارتارو باید ببریم اونجا یا نه ثابت کنیم که این پولو تو کشور خودمون داریم؟
باید ثابت کنی داری به نرخ روز

taheri1359

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
اگر کسی در مورد مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری به ترکیه سوالی داره من در خدمتم

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سلام دوستان
اگر کسی در مورد مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری به ترکیه سوالی داره من در خدمتم
سلام
شما خودت تجربه داری؟
در مورد سرمایه گذاری اطلاعاتی داری؟
این که میگن رستوران بزنی یا نمایندگی یه رستورانو بگیری اقامت میدن درسته؟

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
دوستان یکی از دوستان برای دریافت اقامت یونان به صورت تمکن مالی اقدام کرده. خونه و مغازه و باغ سند به نام خودش داره و درآمد هم داره. ایشون برای اقامت با یکی از این دفاتر مهاجرت صحبت کرده گفتند اقامت 2 ساله موقت تمکن مالی رو می تونند براش بگیرند اما حدود 13 هزار یورو هزینه داره براش
می شه راهنمایی کنید که ایشون خودشون می تونند به سفارت برن و درخواست اقامت بدن تا این پول 13 هزار یورویی رو نخوان پرداخت کنند؟
و اینکه اگر این نوع اقامت رو بگیرند و طی این دو سال مشکلی نداشته باشند به صورت حتمی بعد از دو سال می تونند اقامت رو تمدید کنند دوباره؟

pedro88

Registered User
لایک‌ها
1,015
یک روش جدید شنیدم یکی رفته فرانچایز هست شما امتیاز برند مثلا مک دونالد رو میخرید و تمام مراحل اعم از آموزش و محصولات اولیه و محصولات هر روز از طرف شرکت برای شما ارسال میشود و شما به نوعی مدیر یکی از شعبه هاشون میشید توی اروپا باید اقامت داشته باشید تا بشه توی کانادا جزو روش سرمایه گذاری هست و اقامت میدن این روش توی ترکیه خیلی فعاله
هزینه کانادا کف ۱۲۰ تا ۶۰۰ هزار دلار

بالا