برگزیده های پرشین تولز

مسائل مرتبط با تاسیس ISP های ADSL

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
من چطور مي تونم مثلا نماينده ي پارس آنلاين يا داتک يا... در شهر خودمون بشم؟
اين کار چه تجهيزاتي لازم داره؟
تجهيزات رو من بايد تهيه کنم يا شرکت (مثلا پارس آنلاين) بهم ميده؟
چقدر هزينه و چقدر درآمد داره؟
هر کس هر اطلاعي داره بگه

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام به هر کی ای روزا بگی می خوام ISP بزنم بهت می خنده حق هم داره چون کار خیلی سخت و غیر اقتصادییه اونم تو ایران
من یه سوال دارم این شرکتهایی که ADSL دارن میدن فرقشون با اونایی که نمی تونن این سرویس رو بدن چیه آیا برای راه انداری یه آی اس پی که سرویس ای دی اس ال بده چه هزینه ها و سیستمهای اضافه تری باید تهیه کرد.
و مخابرات چقدر پول میگیره برای مجوز؟ کسی هست که اطلاعاتی در این مورد داشته باشه؟ لطفا منو راهنمایی کنید.

s-t-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به هر کی ای روزا بگی می خوام ISP بزنم بهت می خنده حق هم داره چون کار خیلی سخت و غیر اقتصادییه اونم تو ایران
من یه سوال دارم این شرکتهایی که ADSL دارن میدن فرقشون با اونایی که نمی تونن این سرویس رو بدن چیه آیا برای راه انداری یه آی اس پی که سرویس ای دی اس ال بده چه هزینه ها و سیستمهای اضافه تری باید تهیه کرد.
و مخابرات چقدر پول میگیره برای مجوز؟ کسی هست که اطلاعاتی در این مورد داشته باشه؟ لطفا منو راهنمایی کنید.

باسلام ودورد به شما دوست عزیز
در مورد راه اندازی isp چند نکته لازم به ذکر است
-اولا این بازار تقریبا اشباع شده و برای ورود با سرمایه کم ریسک بالایی وجود داره
-در شهر هایی مثل تهران هم که اصلا مجوز نمی دن (خود مخابرات مجوز نمیده) ولی در شهرهای کوچک این کار توجیه پذیر است
- با توجه به اینکه تا چند ماه آینده قرار هست پیش شماره شهرهای داخل استان برداشته بشه امکان ورشکست شدن بسیار زیاد است مخصوصا فعالیت در استان تهران
-این کار گذشته از جذابیت و کلاس ظاهری کاری پر دردسر است
1. چرا که تمام وقت انسان را میگیرد (مگر اینکه چند نفر استخدام کنی که اونم برای شرکت های کوچک توجیه پذیر نیست )
2. فروش کارت و اکنت با ناز و ادا فروشندگان واقعا اعصاب خورد کن است تازه کلی هم باید زیر قیمت بهشون بدی تا بخرن
3.گرفتن مجوز های مربوطهبه این راحتی ها نیست
4. تجهیزات خریده شده بعد از استفاده افت قیمت زیادی می کنند و اگر برشکست شوید حتی با فروششان بدهیهایتان را هم نمی توانید بدهید

*کلا اینکار با سرمابه کم اشتباه است مگر اینکه در استان های محروم فعالیت کنید
* در مورد ADSL هم بگم سودش خیلی کمتر از دیال آپ است و در ضمن شما باید نمایندگی پاپ بگیرین (از یکی از شرکتهای دارای مجوز پاپ) و هزینه های بالای تجهیزات

به قول معروف "صدای دهل از دور خوش آید "

موفق باشید

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در ضمن شما باید نمایندگی پاپ بگیرین (از یکی از شرکتهای دارای مجوز پاپ) و هزینه های بالای تجهیزات

به قول معروف "صدای دهل از دور خوش آید "

موفق باشید

آقا دمت گرم به این میگن جواب یه آدم اینکاره:D معلومه حسابی زخم خورده ای ها، در هر صورت خیلی از راهنماییتون ممنونم راستی به غیر از این pap و مجوز ها تجهیزات اضافه تری هم میخواد؟

تویه یه تاپیک دیگه مصفل در مورد زدن ISP بحث شده ...

حالا شما جای من بودی چی کار می کردی !!!؟
مخلص ادمین محترم این بخش هم هستیم، شما به بزرگواری خودتون ببخشید جوونیه و هزار اشتباه :blush: ولی باور کن من بازم گشتم ندیدم اگه لینکو بدید ممنون میشم.

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
من هنوز جواب کاملي نگرفتم
سايت آي اس پي ها هم توضيح خاصي نداده

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
به جز datak-telecom.com و parsonline چند تا سايت آي اس پي معرفي کنين ببينم چيزي گفته يا نه

بالا