برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
آقا این لیبل کاربران قدیمیو از سبز لجنی تغییر بدید به یه چیز خوشرنگتر
150fs127095.gif

کسی داره صحبت از رنگ خوب میکنه که منو بالای سایتش این رنگی هست :

Untitled.jpg

فکر کنم اولین منو تاریخ html css این بوده
در کل اگر ناراضی هستی کلا لیبل رو برداریم
282.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
دوستان و رفقا
با دلی خوش و کلی خاطرات خوب از جمع دوستان خداحافظی میکنم
هیچ مشکل و ناراحتی وجود نداره و تصمیم شخصی هست، از دوستانی هم که شماره و اطلاعات من رو دارن خواهش میکنم در این خصوص پیام ندن
امیدوارم پی تی هر روز بهتر از دیروز باشه، من که هرچه در توان داشتم برای پی تی و کاربران گذاشتم
دسترسی های مدیریتی من هم کامل قطع کنید
دیگه دیره واسه گفتن این کلام آخرینه 103.gif

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان و رفقا
هیچ مشکل و ناراحتی وجود نداره و تصمیم شخصی هست، از دوستانی هم که شماره و اطلاعات من رو دارن خواهش میکنم در این خصوص پیام ندن
امیدوارم پی تی هر روز بهتر از دیروز باشه، من که هرچه در توان داشتم برای پی تی و کاربران گذاشتم
دیگه دیره واسه گفتن این کلام آخرینه مشاهده پیوست 1270995
دهه 80 بودی؟یاد 18 سالگیم میفتم ی دفعه فاز می‌گرفتم میومدم خدافظی میکردم 😂😂

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دوستان و رفقا
دیگه دیره واسه گفتن این کلام آخرینه مشاهده پیوست 1270995
ای بابا چرا آخه؟ ایشالا که خیره

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
آقا این لیبل کاربران قدیمیو از سبز لجنی تغییر بدید به یه چیز خوشرنگتر
150fs127095.gif
خوبه ، خوشکله :p
رضایت شما مهم نی ، رضایت بینندگان مهمه .
آقا همین لجنی رو ادامه بدید 😜

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
یک گرافیک رو از یکی از اعضا با عنوان Geforc 7100 512 خریدم..
تحت این برداشت که 512 مگابایت هست و دیگه راجب جزییات گرافیک سرچ نکردم..
الان روی سیستم میبینم 128 هست..و توی توضیحات محصولش متن زیر رو نوشته :
Integrated with high-performance 128MB GDDR2 on board memory, supporting up to 512MB by TurboCache technology

الان من حق اعتراض به فروشنده رو دارم؟
چون از یک طرف , خودم در مورد جزییات گرافیک سرچ نکردم..
و از طرفی دیگه ایشون گرافیک رو 512 عنوان کردن..

@EmpireWorld

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

@EmpireWorld
کارت گرافیک جیفورس 7100 رمش 128 مگ هست و اگه ایشون با عنوان 512 فروخته تخلف کرده
البته شما هم باید قبل از خریدی کامل تحقیق کنی ولی اطلاع نداشتن مشتری نباید دلیلی بر دروغ گفتن فروشنده باشه
بنابراین شما میتونی بهش اعتراض کنی و در صورت نخواستن کارت رو براش پس بفرستی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
کارت گرافیک جیفورس 7100 رمش 128 مگ هست و اگه ایشون با عنوان 512 فروخته تخلف کرده
البته شما هم باید قبل از خریدی کامل تحقیق کنی ولی اطلاع نداشتن مشتری نباید دلیلی بر دروغ گفتن فروشنده باشه
بنابراین شما میتونی بهش اعتراض کنی و در صورت نخواستن کارت رو براش پس بفرستی
لینک جواب شما رو برای ایشون فرستادم..
پاسخ ایشون این هست :
ایشون درست نوشته .شما شاید فکر کنی ضرر کردی اما برای من روح معامله از خود معامله مهمتره
در مورد حرفت تو بازی اشتباس اگه گرافیک ddr3. بود و سیستم ddr2 اونوقت محدودیت ایجاد میشد اینجا برعکسه رم سیستم از رم گرافیک سریعتره
گفتن اگه قصد فروش کارت 128 مگابایت به m512 رو داشتن خط دوم و سوم نوشته همکار هم مربوط به شما میشد ک انگار مهم نبوده .گفتی فکر کنم نمیدونستین( نخیر صد در صد نمیدونستم ) این بی احترامیه

اگ من کارت گرافیکی غیر اون کارت گرافیک میفرستادم و اگ شما شما میگفتی gpuz میخای و من الکی. Gpuzمیبفرستادم یا از من عکس پشت گرافیک میخاستی نمیدادم . اونوقت شما حق داشتی کرایه رو از من بخای

با این اوصاف بنظر شما هزینه بازگردوندن گرافیک رو کی باید متقبل بشه؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
لینک جواب شما رو برای ایشون فرستادم..
پاسخ ایشون این هست :

با این اوصاف بنظر شما هزینه بازگردوندن گرافیک رو کی باید متقبل بشه؟
ایشون کارت رو با چه عنوانی به شما فروخته؟ تاپیک نداره؟ هیچ نوشته ای ازش موجود نیست که ببینیم چه گفته و چی فرستاده؟
یه اسکرین شاتی چیزی بفرست برام تا ببینم قضیه چیه

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

@EmpireWorld
توضیح انگلیسی که نوشتن کاملا درسته اما عنوانی که قرار دادند خیر، تو عنوان باید حافظه اختصاصی نوشته بشه و نه شیرینگ

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
ایشون کارت رو با چه عنوانی به شما فروخته؟ تاپیک نداره؟ هیچ نوشته ای ازش موجود نیست که ببینیم چه گفته و چی فرستاده؟
یه اسکرین شاتی چیزی بفرست برام تا ببینم قضیه چیه
Capture.JPG

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خب چون ایشون اطلاعات غلط داده تو تاپیک مسئوله و حق با شماست و اگه شما نظرت به پس دادنه باید کارت رو پس بگیره
اون 512 که نوشته درست نیست و حافظه این کارت 128 هست و اگه میخواست عددی هم بنویسه باید همین 128 رو مینوشت
این صحبت هایی هم که سیستم شما فلانه و بهمانه و اگه اینجوری بود اونجوری میشد قدیمی شده و ماله این کاسب کارای 10 15 سال پیشه
اما در مورد هزینه ارسال به نظر من نصف نصفش کنید یا شما همه ش رو تقبل کن چون شما هم باید قبل خرید کامل تحقیق میکردی حتی با وجود اینکه فروشنده چیزه دیگه ای گفته
برای خرید های بعدی هم حتما از فروشنده درخواست GPU-Z کن و توی سایت های معتبر مثل Techpowerup بررسیش کن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
خب چون ایشون اطلاعات غلط داده تو تاپیک مسئوله و حق با شماست و اگه شما نظرت به پس دادنه باید کارت رو پس بگیره
اون 512 که نوشته درست نیست و حافظه این کارت 128 هست و اگه میخواست عددی هم بنویسه باید همین 128 رو مینوشت
این صحبت هایی هم که سیستم شما فلانه و بهمانه و اگه اینجوری بود اونجوری میشد قدیمی شده و ماله این کاسب کارای 10 15 سال پیشه
اما در مورد هزینه ارسال به نظر من نصف نصفش کنید یا شما همه ش رو تقبل کن چون شما هم باید قبل خرید کامل تحقیق میکردی حتی با وجود اینکه فروشنده چیزه دیگه ای گفته
برای خرید های بعدی هم حتما از فروشنده درخواست GPU-Z کن و توی سایت های معتبر مثل Techpowerup بررسیش کن
@modernyanni بی زحمت بررسی بفرمایید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
آقا , هزینه برگشت نصف نصف رو هم نمیپذیرن..
پولی نمیشه برای هر دومون.. پول اسنپ داخلیه.. ولی بحث حق و نا حق و منطق هست که آدم آزرده میشه... :
پیشنهاد ایشون این بود ک یا من قبول کنم نصف نصف یا شما بفرستین
طبیعتا من قبول نمیکنم
پس طبق پیشنهاد ایشون بفرستین
اگه موافقین بفرستم لوکیشن و ادرس

در ضن من اشتباهی نکردم یه 512 نوشته رو کارت فکر.کردم اونه همونو نوشتم اشتباه از شماس ک اگه اینهمه حساسید به یه کارت 150 تومنی باید طبق حساسیت خودتون دقیق عمل کنید برا خرید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,045
دو نکته یی هم بگم..خداش بالا سره..
همراه گرافیک یه دی وی دی رام ide از ایشون خریدم...محبت کردن یه کابل ide هم نیاز داشتم بهم اشانتیون دادن..
گفتن شک دارم دی وی دی رامه سالمه یا نه.. اگه معیوب بود بهشون اطلاع بدم تا هزینه شو مرجوع بکنن.. دی وی دی رام رو زدم به سیستم مدام سی دی رو پس میداد بیرون.. حتی بدون کابل دیتا و فقط با کابل برق..بهشون گفتم..و با هماهنگی و اطلاعاشون بازش کردم یکم سرویسش کردم و تسمه ش رو عوض کردم.. درست شد.. بهشون گفتم درست شد..

زمان ارسال هم برای اینکه هزینه ارسال برای من کمتر بیوفته.. گفتن یه کاری دارن فلان منطقه و از اونجا ارسال میکنن تا هزینش برام کمتر شه..

خلاصه معاملمون شروع خوبی داشت و خوب پیش رفت..منتها نمیدونم آخرش برای این مساله چرا فضا به اینجا ختم شد..
پول برگردوندن گرافیک هم 45 تومن بیشتر نمیشه که نه برای من ارزش داره نه برای ایشون..
ولی از نظر روانی به آدم فشار میاد..
من اگه پول برگشتش رو متقبل شم بقول کارکتر جدایی نادر از سیمین , اونوقت یعنی پذیرفتم که مقصر من بودم..

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
همراه گرافیک یه دی وی دی رام ide از ایشون خریدم...محبت کردن یه کابل ide هم نیاز داشتم بهم اشانتیون دادن..
گفتن شک دارم دی وی دی رامه سالمه یا نه.. اگه معیوب بود بهشون اطلاع بدم تا هزینه شو مرجوع بکنن.. دی وی دی رام رو زدم به سیستم مدام سی دی رو پس میداد بیرون.. حتی بدون کابل دیتا و فقط با کابل برق..بهشون گفتم..و با هماهنگی و اطلاعاشون بازش کردم یکم سرویسش کردم و تسمه ش رو عوض کردم.. درست شد.. بهشون گفتم درست شد..

زمان ارسال هم برای اینکه هزینه ارسال برای من کمتر بیوفته.. گفتن یه کاری دارن فلان منطقه و از اونجا ارسال میکنن تا هزینش برام کمتر شه..

خلاصه معاملمون شروع خوبی داشت و خوب پیش رفت..منتها نمیدونم آخرش برای این مساله چرا فضا به اینجا ختم شد..
پول برگردوندن گرافیک هم 45 تومن بیشتر نمیشه که نه برای من ارزش داره نه برای ایشون..
من اگه پول برگشتش رو متقبل شم بقول کارکتر جدایی نادر از سیمین , اونوقت یعنی پذیرفتم که مقصر من بودم..
اگه به کارت میاد با کسر یه هزینه برش دار اگه نه باید برگردونن کالا رو چون با توضیحاتشون منطبق نیست گیریم خریدار اطلاعات نداره و به فروشنده اعتماد میکنه فروشنده که نمیتونه بگه چک میکردی. مورد بعدی اینه ایشون خودشون گفتن 512 نوشته بود یه جاش فکر کردم 512 هست پس قیمت گذاری ایشونم برای 512 بوده و 128 قطعا قیمت کمتری داره. نه تنها هزینه برگشت بلکه هزینه رفت هم به عهده ایشونه.

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815
@modernyanni بی زحمت بررسی بفرمایید

سلام

من در این باره تخصص زیادی ندارم

اما تا جاییکه اطلاع دارم و میدونم در این مدل قطعات ( کارت گرافیک ) این حافظه اختصاصی خود کارت گرافیک هست که اهمیت بیشتری داره

میزان حافظه شیر همه توی دیتیلز میاد اما اول حافظه اختصاصی و اصلی کارت هست که فروشنده بر اساس اون میتونه تصمیم به خرید یا عدم خرید بگیره

بابت بحث تقبل هزینه برگشت این مورد به نظرم کاملا توافقی هست

این رو باید خودتون دوستانه و توافقی به نتیجه برسین ( البته در صورتی که تصمیم بر برگشت قطعه باشه

Last edited:

modernyanni

مدیر کل بازارچه_ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر کل بازارچه
لایک‌ها
1,815

پ ن : یه توصیه دوستانه و برادرانه

این مورد رو سعی کنین رفاقتی و دوستانه با هم حلش کنین

موضوع لاینحلی نیست که نشه به توافق رسید

موفق باشین

بالا