برگزیده های پرشین تولز

در جستجوي ناشر كودك!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان عزيز
دست ما كوتاه و خرما بر نخيل
تعدادي داستان كودك گروه سني الف و ب آماده چاپ داريم اينجا ناشري هست كه بتونه كمك كنه؟!
البته از اين نويسنده پنج كتاب چاپ شده ايشون عضو انجمن نويسندگان كودك و نوجوان هستند داستان هاي زيادي هم در كيهان بچه ها و سروش كودكان به چاپ رسوندن و چند سال هست با انجمن تاريخ ادبيات كودكان و نوجوانان همكاري ميكنن.

البته ايشون از نزديكان هستن براي همين به من گفتن يه پرس و جويي بكنم شايد كسي پيدا بشه;)

Simple Clean

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ببینم یعنی ناشری میخواید که هزینه ها را تا قبل از به فروش رسیدن محصول تقبل کنه ؟
یعنی سرمایه گذاریدیگه ؟ کاشکی یه بزرگسالانشم واسه ما پیدا می شد.!!

mahtab1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان عزيز
دست ما كوتاه و خرما بر نخيل
تعدادي داستان كودك گروه سني الف و ب آماده چاپ داريم اينجا ناشري هست كه بتونه كمك كنه؟!
البته از اين نويسنده پنج كتاب چاپ شده ايشون عضو انجمن نويسندگان كودك و نوجوان هستند داستان هاي زيادي هم در كيهان بچه ها و سروش كودكان به چاپ رسوندن و چند سال هست با انجمن تاريخ ادبيات كودكان و نوجوانان همكاري ميكنن.

البته ايشون از نزديكان هستن براي همين به من گفتن يه پرس و جويي بكنم شايد كسي پيدا بشه;)

SALAM
MAN NASHERI MISHNASAM KE BE EHTRMALE ZIAD MITOONE BE SHOMA KOMAK KONE>
ESME ENTESHARAT ANDISHEHSARA HAST>
BA SHOMAREYE 09123161687 va 88006487

mahtab1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
SALAM
MAN NASHERI MISHNASAM KE BE EHTRMALE ZIAD MITOONE BE SHOMA KOMAK KONE>
ESME ENTESHARAT ANDISHEHSARA HAST>
BA SHOMAREYE 09123161687 va 88006487

سلام
داشتم به فارسي پاسخ مي دادم كه ناگهان صفحه كليدم به جاي حروف فارسي علامت هاي ناخواسته اي رو نشون داد مجبور شدم با حروف لاتين پاسخ بدم و حالا برگشتم جبران كنم!
با انتشارات انديشه سرا تماس بگيريد احتمالا مشكل حل ميشه. قبلا هم موارد مشابهي رو به انديشه سرا معرفي كردم و الان كتابشون چاپ شده.
09123161687-88006487
موفق باشيد.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
ای بابا ... تاپیک رو دیدم فکر کردم Bloody برگشت ه ...
129fs903752.gif

بالا