برگزیده های پرشین تولز

چطور ميشه آيكون يه فايل رو تغيير داد بدون تغيير پسوند؟

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
آيا راهي هست كه آيكون يه فايل رو به دلخواه تغيير بديم؟
ضمناً ايا راهي هست كه آيكون يه ميانبر رو طوري تنظيم كنيم كه علامت ميانبر (فلش كوچك) در گوشه اون نباشه (بدون دستكاري رجستري).

با سپاس

raico

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
38
اگه Shortcut باشه...میتونی به راحتی آیکون رو عوض بکنی.
روش راست کلیک کن....Properties بعد هم اون پایین Change Icon و آیکون مورد نظر رو انتخاب کن.

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
بله. اما اگه آيكون رو عوض كنم، علامت شرتكات (فلش كوچك) همچنان كنارش باقي مي مونه. من مي خوام يه آيكون خالص براش بگذارم بدون علائم اضافه.

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
یه پکیج هم هست که یکسری تنظیمات رو به صورت گرافیکی (کلا تو کار گرافیکم ! ) بهتون میده . براتون ضمیمه میکنم به پست . این کاری که شما میخواین هم جزو کارهاش ه :D

فایل های ضمیمه

• TweakUiPowertoySetup.zip
    132.7 KB · نمایش ها: 18

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
محمد جان
دستت درد نكنه.
اما من گفتم بدون تغيير رجيستري.
يعني ميخوام اون آيكون، توي تمام كامپيوترها، همون باشه. آخه من ديدم فايل هايي رو كه آيكونشون هيچ ربطي به پسوندشون نداره. آيا تمام اينها با تنظيمات رجيستري اينطوري شدند؟

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
محمد جان
دستت درد نكنه.
اما من گفتم بدون تغيير رجيستري.
يعني ميخوام اون آيكون، توي تمام كامپيوترها، همون باشه. آخه من ديدم فايل هايي رو كه آيكونشون هيچ ربطي به پسوندشون نداره. آيا تمام اينها با تنظيمات رجيستري اينطوري شدند؟
اون نرم افزاری که براتون ضمیمه کردم به پست از طریق یک رابط گرافیکی همین کار رو بدون دستکاری رجیستری انجام میده .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
با تشکر از Mohammadirani@ عزیز.نرم افزاری که معرفی کردید بسیار زیبا و کارآمد هستش.
خواهش میکنم .. فکر میکنم نسخه فارسی شدش رو هم داشته باشم اگر پیدا کردم اپلود میکنم براتون .

موفق باشید .

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
اون نرم افزاری که براتون ضمیمه کردم به پست از طریق یک رابط گرافیکی همین کار رو بدون دستکاری رجیستری انجام میده .
با سلام و تشكر
منظورم از بدون دستكاري رجيستري اين هست كه اون نرم افزار، رجيستري ويندوز رو دستكاري نكنه، بلكه فقط آيكون فايل رو تغيير بده. من اون برنامه Tweak رو نگاه كردم اما همه كارهاش رو از تغيير تغيير رجيستري انجام ميده.
من دنبال برنامه اي هستم كه آيكون فايل ها رو عوض كنه به طوري كه روي تمام كامپيوترها (بدون دستكاري رجيستري) آيكون اون فايل هموني باشه كه تنظيم كرديم. مثلاً يه فايل txt داشته باشيم با آيكوني شبيه فايل هاي pdf.

اما ظاهراً راهي نداره!

salarblacklove

Registered User
لایک‌ها
0
:Dسلام دوست عزیز شما می تونید از طریق نرم افزار Resource hack این کار رو انجام بدید.
حتی می تونید منو ها رو هم به دلخواه خودتون عوض کنید یا جاهایی که برنامه توضیح داده یا عکس گذاشته رو هم عوض کنید .
حجمش زیاد نیست با یک جستجو تو Google می تونید پیداش کنید بعد هم حالشو ببرید. در ضمن کار با اون هم خیلی سادس توی این فروم یک گشت بزن شاید بچه ها اینجا گذاشتنش:)

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سالار خان دستت درد نكنه.
با اين برنامه ميشه آيكون فايل هاي exe, dll, res رو عوض كرد كه همين هم خيلي خوبه.
متشكرم

salarblacklove

Registered User
لایک‌ها
0
خواهش می کنم
راستی من الان که به جوابت نگاه کردم گیج شدم
متوجه نشدم که چی خواستید مگه منظور شما همین آیکون فایلها نیست؟
یا منظورتون آیکون میانبرهاست؟:questionm:worried:

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
سلام
من دو تا سوال داشتم.
يكي عوض كردن آيكون فايل ها و دوم برداشتن علامت فلش كوچك از كنار ميانبرها (بدون تغيير در رجيستري). نرم افزار Reshack فقط آيكون فايل ها رو عوض مي كنه، اون هم چند نوع خاص. اما همين هم خيلي خوبه.
ممنون

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
خواهش می کنم
راستی من الان که به جوابت نگاه کردم گیج شدم
متوجه نشدم که چی خواستید مگه منظور شما همین آیکون فایلها نیست؟
یا منظورتون آیکون میانبرهاست؟:questionm:worried:
سلام
من دو تا سوال داشتم.
يكي عوض كردن آيكون فايل ها و دوم برداشتن علامت فلش كوچك از كنار ميانبرها (بدون تغيير در رجيستري). نرم افزار Reshack فقط آيكون فايل ها رو عوض مي كنه، اون هم چند نوع خاص. اما همين هم خيلي خوبه.
ممنون

بالا