برگزیده های پرشین تولز

ویزا کارت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جهت صدور کارت ویزا بدون هزینه صدور و افتتاح حساب رایگان و همچنین صدور آنی کارت به سایت www.myzps.com سری بزنید

payam_2002us

Registered User
لایک‌ها
1
من تایید میکنم . چند روز پیش به این سایت سر زدم و همه موارد رو خوندم کار آقای محمودیار بسیار ارزشمند هستش امیدوارم همیشه موفق باشن

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
جهت صدور کارت ویزا بدون هزینه صدور و افتتاح حساب رایگان و همچنین صدور آنی کارت به سایت www.myzps.com سری بزنید
سلام
بعدد از اینکه ثبت نام انجام شد وپول به حساب شما مثلا تجارت ریخته شد چجوری باید اطلاع داد من هرجی
گشتم در این مورد چیزی تو سایت نبود

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بعدد از اینکه ثبت نام انجام شد وپول به حساب شما مثلا تجارت ریخته شد چجوری باید اطلاع داد من هرجی
گشتم در این مورد چیزی تو سایت نبود

کافیه شماره فیش یا تصویر فیش رو برای آدرس [email protected] ایمیل کنید

ضمنا زمانی که در صفحهء اصلی بر روی "اضافه کردن اعتبار کلیک" مراحل را برای شما توضیح میدهد

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
آقا راستش من زیاد سر در نیوردم.
من نیاز به یه کارت اعتباری (ویزا یا مسترکارت) دارم که بتونم از سایت های خارجی خرید کنم. حالا با این سیستم شما امکانش هست؟
این کارت ها قابل شارژ هستن؟
برای اصافه کردن مثلا هر 100 دلار چه قدر باید داد؟ ( با احتساب اینکه مثلا هر دلار 1000 تومنه)
تاریخ انقضایی هم دارن؟
امکان اینکه موجودی حساب رو هم به ریال تبدیل کرد هست؟
ممنون

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
بله از طریق سیستم ما میتوانید اقدام به صدور کارت ویزا نمایید و همان زمان نیز کارت خود را دریافت نمایید.
متاسفانه خیر کارتهای فوق غیر قابل شارژ هستند
روشهای اضافه کردن و نوع حسابها متفاوت هستند، شمانی که شما میخواهید مبلغ رو به حسابتون در سایت اضافه کنید بر اساس نوع حساب (شخصی یا تجاری) کارمزدی جهت ورود وجه به حسابتون کسر میشه که از حداقل 7 درصد شروع و تا 12 درصد ادامه پیدا میکنه که هرچقدر مبلغ شما بیشتر و حسابتون تجاری باشه این مبلغ کمتر خواهد شد.
تاریخ انقضاء کارتها بین 1 یک سال تا 2 سال متغییر میباشند و این کاملا بستگی به شرکت سرویس دهنده به ما داره.
هز زمان هم که مایل باشید میتوانید هرمبلغی رو از حسابتون خارج کنید و به حساب ریالیتون در ایران واریز کنید.

اگر سوال دیگری هست من در خدمتم
با تشکر

EhsanETS

Registered User
لایک‌ها
1
ببخشید من متوجه نشدم
غیر قابل شارژ نبودن کارت ها یعنی چی؟ من فکر می کردم که منظور همون اضافه کردن مبلغه. اما شما گفتید که غیرقابل شارژه اما می شه مبلغ رو اضافه کرد
فرق این دو تا چیه؟ :D

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما میتونید به حسابی که در سایت دارید هر مبلغی رو که خواستید اضافه کنید و با اون کارت جدیدی صادر کنید ولی نمیتونید کارت قبلی رو دوباره شارژ کنید

m.r.xboxlive

Registered User
لایک‌ها
3
سوالی که برای من پیش اومده اینه که ما اگه بخوایم اعتبار کارتمون بیشتر از 400 دلار باشه باید چی کار کنیم؟مثلا 1000 دلار؟؟؟400 دلار خیلی کمه.

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
سواله من هم اینکه چرا با اینکه 44000 تومان اعتبار دارم ولی میگه برای صدور کارت 25 دلاری اعتبار کافی ندارید.
و چرا بعد از یک هفته هنوز ایمیلم رو جواب ندادید.
و چرا میگید کارمزد صدور نداره و بعد میگید هزینه صدور داره.

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست گرامی اینجا را کاملا مطالعه نمایید : http://www.myzps.com/comment.asp?link=howitwork
در لینک فوق توضیح داده شده است که کارمزدها به چه صورت است، ضمنا ما اعلام کرده ایم هزینه صدور، هزینه شارژ نداره ولی جایی ذکر نکرده اید که کارمزد صدور نداره !
ضمنا تا جایی که من در بخش مدیریت سایت میبینم شما کارتی صادر کرده اید !

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
لیست کارتهای صادر شده توسط شما

ردیف شماره کارت تاریخ انقضاء کد امنیتی (CVV) کارت مبلغ کارت تاریخ صدور
شما هنوز کارتی صادر نکرده اید تا امکان مشاهده مشخصات و یا صورتحساب آن را داشته باشید،

ZenithPay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
در مورد صدور کارت حق با شماست، من از روی اسم شما که Moein بود فکر کردم مشتری دیگری هستید و چک کردم، ولی جهت اطمینان یک بار حساب شما رو چک کردم مشکلی نداشت، ایشالا کارتها در حال بروز رسانی هستند به محض اتمام کار اقدام به صدور کارت کنید.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
آقا معیین نتیجه به کجا رسید ؟ خدمات این سایت رو چگونه میبینید؟

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
منتظریم بروز رسانی کارتها انجام بشه تا یکی صادر کنیم ببینیم چجوریه!

psalehi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا هر چي ايميل داشتم دادم ولي به من اصلاً پي ام نداد در مورد كد اكتيويشن.

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستا از كجا ميشه اعتبار ويزا كارت خودمون رو چك كنيم؟ . من ويزا كارت خريدم از كاليفرنيا اما نميدونم از كجا ميتونم چك كنم . آيا سايتي داره ؟ براي گرفتن اطلاعات و اينكه از كجا بفهمم كه از كدوم بانك صادر شده .؟ از شركتي كه خريدم فقط بهم شمار شو داده . و اصلا رنگ كارت روهم نديدم . اين شركت ميگه به دليل مسائل امنيتي شما بايد از ما براي اعتبار ويزا كارت درخواست كنيد و ما بهتون بگيم . اما من اطلاعات كامل كارت رو ميخوام.مثلا تو سايت ويزا دات كام ميشه چك كرد؟از روي شمارش ميشه فهميد چه نوع كارتي هست؟
سئال مهم ديگه اينكه expanded username رو از كجا ميشه پيدا كرد؟

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
دوستا از كجا ميشه اعتبار ويزا كارت خودمون رو چك كنيم؟ . من ويزا كارت خريدم از كاليفرنيا اما نميدونم از كجا ميتونم چك كنم . آيا سايتي داره ؟ براي گرفتن اطلاعات و اينكه از كجا بفهمم كه از كدوم بانك صادر شده .؟ از شركتي كه خريدم فقط بهم شمار شو داده . و اصلا رنگ كارت روهم نديدم . اين شركت ميگه به دليل مسائل امنيتي شما بايد از ما براي اعتبار ويزا كارت درخواست كنيد و ما بهتون بگيم . اما من اطلاعات كامل كارت رو ميخوام.مثلا تو سايت ويزا دات كام ميشه چك كرد؟از روي شمارش ميشه فهميد چه نوع كارتي هست؟
سئال مهم ديگه اينكه expanded username رو از كجا ميشه پيدا كرد؟

هيچكس نيست جواب مارو بده
اين كد expanded username رو از كجا بايد پيدا كرد لطفا مراحلشو بگيد

hamed-pc

Registered User
لایک‌ها
2
چه كارتهايي قابليت شار» رو دارند؟ از كجا ميشه فهميد كه كارت چه خصوصيتي داره ؟ آيا از روي شماره ميشه فهميد؟ به چه صورت؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا