برگزیده های پرشین تولز

قضیه تنگنا کی می خواد تموم شه ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام گرم خدمت مدیران گرم :cool::blush: ،
خسته شدم !
توی بازارچه همش تنگنا دیده می شه !
ممکنه یه وقتی هم یه بدبختی از این شماره حساب بگیره و پولش خورده بشه ها !
من می گم به کاربرایی که در این ضمینه تجربه دارن و 24 ساعته در PT کمین کردن :D ، یه دسترسی بدید که مورد های ریپورت تنگنا رو سریعا" رسیدگی کنه !

ممنون از همه !
یا علی :cool::cool::hmm: !

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
مرسی از تاپیک!
بدبختی این جاست که هر کی هم تازه عضو می شه اول باید سه هفته با بچه ها کل کل کنه تا ثابت شه تنگنا نیست!!!!!!!!!!!!
راستی کی شجره نامه تنکنا رو داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(منظورم اینه که از کی سر و کلش تو پی تی پیدا شده؟)

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
مرسی از تاپیک!
بدبختی این جاست که هر کی هم تازه عضو می شه اول باید سه هفته با بچه ها کل کل کنه تا ثابت شه تنگنا نیست!!!!!!!!!!!!
راستی کی شجره نامه تنکنا رو داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(منظورم اینه که از کی سر و کلش تو پی تی پیدا شده؟)
این سوال منم هست!! راستش رو بخواید روم نمی شده بپرسم!!!

از روز اولی که من اومدم تنگنا بوده !!

رایز اپ تنگنا؟

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
یعنی سکوت خان تنگنا از سال 2005 قدمت داشته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!1

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من از 2005 عضوم اما 6 ماهه که دیگه معتاد پی تی شدم!!
294.gif

کسی جواب نمی ده؟

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
فعلا تنها راهی که به نظرم میرسه، همین BAD repprt میباشد....

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
در مورد اینکه کی تنگنا تموم میشه ؟ میتونم بگم هر وقت دیگه دنیا دزد و خرابکار و هزار جور آدم مشکل دار دیگه تموم شدن ، احتمالا این فروم هم دیگه تنگنا یا آدم‌هایی تون این مایه‌ها دیگه نخواهد دید !

در مورد دسترسی هم ، فکر میکنم تمام کاربران دسترسی report دادن رو دارن !

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
مرسی از تاپیک!

از یاشار بپرس اون با تنگنا بزرگ شده:happy:

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
تنگنا شناسان ادیب فروم همیشه report میدن :D

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
من نمی فهمم چرا همش داریم وقتمون رو با این موجود بی سر و پا و سر و کله زدن با پستهای صد تا یه غازش تلف می کنیم. اگه از روز اول کسی بهش محل نمیذاشت و اینقدر بزرگش نمی کرد امروز دیگه همچین سرطانی گریبانگیر سایت نبود. ولی ببینید کارمون به کجا رسیده. وضعیتش هر روز هم داره بدتر از قبل میشه. بی مزه تر و غیر قابل تحمل تر...

در مقام یه کاربر، تنها راه مواجهه با چنین افرادی بی توجهیه. فقط همین! و گرنه هر چه قدر بیشتر بهش محل بذارید و از این تاپیکا بزنید بیشتر فکر می کنه که کاراش جالب و خنده دار هستند و در اعمالش مصر تر میشه.

البته من تعجب می کنم از مدیرا که چرا آی پی چنین افرادی رو نمی بندن. خیلی از این آقایون آی پی هاشون ثابته و خیلی راحت میشه بلاکشون کرد. ضمناً پلاگینهای هم هست که اگه کسی از پروکسی یا برنامه های فیلترشکن و تغییر آی پی استفاده کنه میشه فهمید. مطمئناً اینا می تونه آثار خرابکاریهای چنین کسانی رو کمرنگ تر کنه...

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من نمی فهمم چرا همش داریم وقتمون رو با این موجود بی سر و پا و سر و کله زدن با پستهای صد تا یه غازش تلف می کنیم. اگه از روز اول کسی بهش محل نمیذاشت و اینقدر بزرگش نمی کرد امروز دیگه همچین سرطانی گریبانگیر سایت نبود. ولی ببینید کارمون به کجا رسیده. وضعیتش هر روز هم داره بدتر از قبل میشه. بی مزه تر و غیر قابل تحمل تر...

در مقام یه کاربر، تنها راه مواجهه با چنین افرادی بی توجهیه. فقط همین! و گرنه هر چه قدر بیشتر بهش محل بذارید و از این تاپیکا بزنید بیشتر فکر می کنه که کاراش جالب و خنده دار هستند و در اعمالش مصر تر میشه.

البته من تعجب می کنم از مدیرا که چرا آی پی چنین افرادی رو نمی بندن. خیلی از این آقایون آی پی هاشون ثابته و خیلی راحت میشه بلاکشون کرد. ضمناً پلاگینهای هم هست که اگه کسی از پروکسی یا برنامه های فیلترشکن و تغییر آی پی استفاده کنه میشه فهمید. مطمئناً اینا می تونه آثار خرابکاریهای چنین کسانی رو کمرنگ تر کنه...
اگه مشکل محدود به بازارچه هست،میشه محدودیت پست گذاشت واسه کاربر،مثلا زیر 50 تا پست نتونه اونجا فعالیت کنه...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اگه مشکل محدود به بازارچه هست،میشه محدودیت پست گذاشت واسه کاربر،مثلا زیر 50 تا پست نتونه اونجا فعالیت کنه...
آخه 50 تا پست زدن که کاری نداره ! ولی باز بهتر از هیچیه
تنگنا به نظر من توی محدوده ی گفتگوی آزاد باشه خوبه ! کاری به کسی نداره ! ولی فقط آزاد

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در مقام یه کاربر، تنها راه مواجهه با چنین افرادی بی توجهیه.
یاشار جان ، نمی شه برادر ! به دلیل اینکه این روز ها کاربر های جدید ممکنه گول حرف هاش رو بخورن یا مثلا" ازش خرید کنن که اونجوری می گن این PT چقدر بده !

باید دکمه تنگنا ریپورت هم اضافه بشه

ایده جالبی بود! :D :X

تنگنا شناسان ادیب فروم همیشه report میدن
همین امروز 7 - 8 تا پست ازش ریپورت دادم ! این آدم شورش رو درآورده !
من از 2005 عضوم اما 6 ماهه که دیگه معتاد پی تی شدم!!

من از 2004 آشنا شدم ولی یه بار کامل بن شدم ( به دلیل اینکه اون موقع بلد نبودم قوانین رو بخونم :D ) !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه چیز دیگه ! من فکر نمیکنم تنها باشه این تنگنا ! یعنی یه نفر نیست ... هر کی بن میشه خب میره میشه تنگنا !
پس بن کردنش امکان پذیر نیست چندان ...

در مجموع کاش فقط گفتگوی آزاد میومد

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فقط بی توجهی و بد ریپورت , در برابر این به ظاهر افراد , معلوم الحال !!!

هیچ موقع از خودتون پرسیدید که تنگنا چیست ؟؟؟

به نظر من , تنگنا ممکنه هر چیزی و یا هر شخصی باشد . ( یک کاربر با تجربه یا یک مدیر نالایق )

همانطور که جناب شایان فرموده اند , تا زمانی که جرم و جنایت در دنیای واقعی هست , در این فروم هم افراد مخربی چون تنگنا و در بعضی مواقع در پوست تنگنا ! نیز مشاهده خواهد شد .

نمی دانم شاید تنگنا همان سنگ ریزه ای باشد که ممکن است در موقع راه رفتن به کفش ما برود و باعث شود چند لحظه ای توقف کنیم تا آن سنگ ریزه را از درون کفشمان خارج کنیم و به راه ادامه بدهیم و این ماجرا هر روز تکرار می پذیرد . . . .

** ** ** ** ** ** ** **

در بخش بازیها که من فعالیت می کنم تا امروز چند بار این موجود رو مشاهده کرده ام ولی در اولین فرصت او را به دیگران معرفی کرده ام و نتوانست خودش را مانند یک سیب خراب در سبد سیبهای سالم قرار دهد .;)

در کل , اگر نخواهید , او نخواهد بود .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
یاشار جان ، نمی شه برادر ! به دلیل اینکه این روز ها کاربر های جدید ممکنه گول حرف هاش رو بخورن یا مثلا" ازش خرید کنن که اونجوری می گن این PT چقدر بده !

ایده جالبی بود! :D :X

همین امروز 7 - 8 تا پست ازش ریپورت دادم ! این آدم شورش رو درآورده !

من از 2004 آشنا شدم ولی یه بار کامل بن شدم ( به دلیل اینکه اون موقع بلد نبودم قوانین رو بخونم :D ) !
ایول به این میگن یک پست با معنا ... کلمات لینک شدن ..
109.gif

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
ایول به این میگن یک پست با معنا ... کلمات لینک شدن ..
109.gif

واقعا!!
اتفاقا من همین چند دقیقه پیش از این دوستمون پرسیدم ! نرم افزار خاصی نصب کرده که کاراکتر ها رو تشخصی می ده و لینک می کنه به وکی پدیا !!1

توی پ خ
جالبه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا