برگزیده های پرشین تولز

World of War craft

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
nether drake ها از flying mount های معمولی یه 40-50% سرعت بیشتر دارن جذاب تر هم هستن. تنها راه گرفتنشون اینه که جزوه نفرات اول توی arena بشی. من شنیدم blizzard هر فصل به نفرات اول کل و هر تیم جایزه میده که حتی میتونن legendary باشن !! واسه اینکه pvp با pve یکسان باشن.

Synix.Shayan

Registered User
لایک‌ها
0
چه خبر ؟! کسی 70 شده ؟ من همین هفته پیش 70 شدم! الان هم دیگه تو Nordrassil نیستم، transfer کردم به Anachronos.

SonadoR

Registered User
لایک‌ها
0
wow رو باید حداقل روزی 10 ساعت بازی کرد تا حال بده.من یه زمانی روزی 16 ساعت بازی می کردم.
اما اخریا وقتشو نداشتم رسیده بود به 2 .3 ساعت برا همین گذاشتمش کنار.realm death wing یه warrior lvl 54
داشتم. دوران خوبیو گذروندم با wow .امیدوارم شما هم دوران خوبیو بگذرونین اما زندگیتون رو رو wow نذارین.
GL All

Princeof Persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم معتاد بودم هنوز هم هستم . خوش به حا اونايي كه ترك كردن !!!!!!!!!!
تمام boss هاي karazan رو هم زديم Grull رو هم زديم اگه خدا بخواد بريم براي جام جهاني و illiden رو بزنيم xD
Deathwing Eu
Guild : Guardian Of Deathwing
TBC
EU Client: 44,000toman
آخرين قيمت ديروز براي كسي خريدم

terminator666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قیمت CDKey Original WOW
EU: 27toman
US: 23toman

قیمت 60ِDay Prepaid Gamecard
EU: 35toman
US: 32toman

یک تخفیف هم برای اعضای PT در نظر گرفته شده است...
اگر سوالی بود در خدمتم...

سلام من ایران نیستم اگه ممکنه به من بگید که ایا گیم کارت های اروپا وسرور امریکا با هم فرق میکنن یا گیم کارتها همه سرورها یکی هست اخه من یه گیم کارت دارم نمیدونم مال کدوم سرور هستش
و یه سوال دیگه هم اینکه اگه شارژ گیم کارت تمام بشه ایا میشه کارت رو دوباره شارژ کرد یا باید یه کارت دیگه بخریم
و اگه ممکنه بگین قیمت گیم کارت بدون گیم چنده ممنونم

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
بايد سر هر 2 ماه يه گيم كارت جديد بخري
مي توني از مغازه هم الان بخري تو ولي عصر يه مغازه باز شده كه هم گيم و هم گيم كارت رو مي فروشه
الان من خودم دارم تو سرور US بازي مي كنم چون يكي از دوستام كه از قديم بازي مي كرد مي گفت تو اين سرور ايراني زياده كه خوب نسبتا هم زياد هستند

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی اشنا داره ؟ من می خوام اکانت سرور اروپا بگیرم ... تازه کار هم هستم ... فوری هم احتیاج دارم ... کسی داره پیغام خصوصی بزنه ... رفتم پایتخت یارو می گفت سی دی کی میدم 45000 تومن ...
یا اگر کسی سایتی سراغ داره که با کردیت کارت بفروشه بگه من کردیت دارم ... اما اکانت پیپال ندارم ...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوستان کسی اشنا داره ؟ من می خوام اکانت سرور اروپا بگیرم ... تازه کار هم هستم ... فوری هم احتیاج دارم ... کسی داره پیغام خصوصی بزنه ... رفتم پایتخت یارو می گفت سی دی کی میدم 45000 تومن ...
یا اگر کسی سایتی سراغ داره که با کردیت کارت بفروشه بگه من کردیت دارم ... اما اکانت پیپال ندارم ...

اینجا اکثر دوستان از استاد ریدث اکانت میگیرن..کارشون واقعا درسته...

http://forum.persiantools.com/u6279.html

lucky4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ممنون از راهنمایی شما ... ولی کسی سایتی به غیر از blizzard سراغ داره که من بتونم خودم با کردیت کارت ازش خریداری کنم این اکانت هارو ؟

بازی رو که همه جا دارن.تمام خورده فروشها مثه امازون و نیواگ و غیره.. ولی اکانت شارژ رو نمیدونم..

SonadoR

Registered User
لایک‌ها
0
بازی رو که همه جا دارن.تمام خورده فروشها مثه امازون و نیواگ و غیره.. ولی اکانت شارژ رو نمیدونم..

برادر رکس اگه زدی تو خط wow یه سر به ما و بچه های ایرانی بزن تو realm deathwing EU. خوشحال می شیم.boost هم خواستی خودم مخلصتم.

mndst

Registered User
لایک‌ها
0
من یه BC WOW از اینترنت دانلود کردم.
می‌خوام بدونم اگه از اینجا یه CDKey بخرم و با استفاده از همونی که دانلود کردم بازی کنم مشکلی پیش میاد؟

الان قیمت CDKey چنده؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
برادر رکس اگه زدی تو خط wow یه سر به ما و بچه های ایرانی بزن تو realm deathwing EU. خوشحال می شیم.boost هم خواستی خودم مخلصتم.

مارو چه به اکانت بلیز.. ما تو همین پرایوتها مثه بدبختا میچرخیم..:lol:

RaMiN VaMpiRe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بازی world of warcraft و buning crusade رو دارم پچمم هم 2.0.0 هست کسی جایی رو میشناسه که
بشه ازش پچهای جدید بازی رو گرفت؟ من نمیتونم اونا رو دانلود کنم آخه حجمش خیلی هست و من میخوام
به 2.1.3 برسونم اگه کسی جایی رو میشناسه لطفا راهنماییم کنه..

با این وضعیت که هر ماه یا کمتر یه پچ جدید میاد و باید نصبش کنم فکر کنم همش باید در حال دانلود باشم
تا بازی کردن!..

RaMiN VaMpiRe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

بعد اگه از این سایتها بازی رو بگیری cd-key بازی رو میدن یا اینکه با خود بازی؟...
چون من فقط cd-key بازی رو میخوام... میدونی؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
بعد اگه از این سایتها بازی رو بگیری cd-key بازی رو میدن یا اینکه با خود بازی؟...
چون من فقط cd-key بازی رو میخوام... میدونی؟

هر دو اپشن رو دارن... هم خود بازی هم فقط سریال.. البته شما که بازی رو دانلود کردی فقط سریال برات کافیه دیگه..

با همین دوستمون اقا رضا تماس بگیر برات سریال و شارژ ماهانه رو جور میکنه..

RaMiN VaMpiRe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر دو اپشن رو دارن... هم خود بازی هم فقط سریال.. البته شما که بازی رو دانلود کردی فقط سریال برات کافیه دیگه..

با همین دوستمون اقا رضا تماس بگیر برات سریال و شارژ ماهانه رو جور میکنه..

من یه مغازه تو ولیعصر پیدا کردم هم خود بازی رو هم به صورت offline رو و cd-key همراه با خود cd و
از همه بهتر یه عالمه game card داره تازه یه چیزی دیدم تعجب کردم دیدم بازیهای online دیگه مثل
lord of the rings و یه سری دیگه هم داره .. خیلی جالب بود من هیچ جایی تو ایران ندیده بودم اینجوری

من visa card دارم میخوام باهاش cd-key بازی رو بگیرم فقط رفتم تو سایت amazon گیج شدم
میترسم پول و اشتباهی بریزم برا سفارش cd بازی...!

راستی من بازی رو خردیم دانلود نکردم آخه با دیال آپ که نمیشه!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
کاش طرفدار Guild Wars هم بودن ایرانیها من بازی رو با visa card خیلی وقته گرفتم یه ایرانی توش ندیدم!
خوبیش هم اینه که شارژ ماهیانه نداره فقط کافیه پول بازی رو بدید.

Mehryar2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من Account سرور اروپا رو دارم ولي براي بازي بايد اول Patch دانلود كنم .
ميشه بگين همه اين patch هارو چجوري ميتونم روي DVD از يه جا بخرم ؟
تو چه سروري بيام كه بيشتر بچه هاي ايراني و يا تهراني رو ببينم ؟
آيا بايد REALM خاصي رو كپي كنم ؟
اگه ميشه يه شماره تماس برام ايميل كنيد
ارادتمند. مهر يارتون

بالا