برگزیده های پرشین تولز

سایت کلیکی با آگهی های 200 تومانی و اسپانسر قدرتمند

huricane1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
سایت کلیکی کلیکر افتتاح شده در 10 مرداد 1401با آگهی های 200 تومانی در عضویت استاندارد و 2000 تومانی در عضویت کلیکر
با حداقل برداشت بسیار پایین و پرداختی سریع
نکته بسیار عالی سایت این است که در هیج جای سایت اجباری به انجام سرمایه گذاری نشده است و فقط به فعالیت
مستمر در سایت برای کسب درآمد تاکید شده است و با رسیدن به حداقل برداشت و تکمیل بودن اطلاعات حساب بانکی شما
مبلغ بلافاصله به حساب بانکی شما واریز می شود
لطفا با لینک ذیل کد معرف من hurricane در این سایت ثبت نام کنید و با فعالیت مستمر به برداشت های متعدد برسید

عضویت در کلیکر

468x60.gif

Lost1

Registered User
لایک‌ها
80
متاسفانه از روی قیافه معلومه که چیه...

huricane1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
متاسفانه از روی قیافه معلومه که چیه...
تا حالا که پرداختی های منظم داشته و دائما در حال افزودن بخش های درآمد زایی بیشتر هست و از همه مهمتر حتی با کلیک خودمون میتونیم خیلی سریع به حداقل برداشت برسیم

huricane1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مدیرش تو انجمن هست؟
خیر نیست - پرداختی های سایت بروز هست و تا حالا با برنامه پیش رفته
سود بی حساب و کتاب نمیده و همه چی برای پایداری سایت تثبیت کرده
هر چقدر در سایت فعالیت بیشتری داشته باشی درآمد بالاتری خواهی داشت
فقط چند تا ایرادی که میشه ازش گرفت این هست که به صفحه مشاهده آگهی بعد از دیدن آگهی مدیر باید دوباره برگشت چون رفرش خودکار صفحه و باز شدن قفل آگهی های دیگه کار نمیکنه - دومین ایراد هم استفاده از اسکریپ قدیمی تر هست در حالی که میشد از ایوولیشن استفاده کرد سومین ایراد هم در هنگام ثبت نام اولیه هست که بعد از زدن دکمه ثبت نام پیغام خطا ظاهر میشه در حالی که ثبت نام صورت گرفته و با نام کاربری و رمزی که ثبت نام کردیم از صفحه ورود میشه وارد پنل کاربری شد

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
خیر نیست - پرداختی های سایت بروز هست و تا حالا با برنامه پیش رفته
سود بی حساب و کتاب نمیده و همه چی برای پایداری سایت تثبیت کرده
هر چقدر در سایت فعالیت بیشتری داشته باشی درآمد بالاتری خواهی داشت
فقط چند تا ایرادی که میشه ازش گرفت این هست که به صفحه مشاهده آگهی بعد از دیدن آگهی مدیر باید دوباره برگشت چون رفرش خودکار صفحه و باز شدن قفل آگهی های دیگه کار نمیکنه - دومین ایراد هم استفاده از اسکریپ قدیمی تر هست در حالی که میشد از ایوولیشن استفاده کرد سومین ایراد هم در هنگام ثبت نام اولیه هست که بعد از زدن دکمه ثبت نام پیغام خطا ظاهر میشه در حالی که ثبت نام صورت گرفته و با نام کاربری و رمزی که ثبت نام کردیم از صفحه ورود میشه وارد پنل کاربری شد
چقدر برداشت داشتی؟

huricane1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چقدر برداشت داشتی؟ اثبات برداشتی های اعضا در قسمت انجمن سایت هست - من سرمایه گذاری کردم برای برداشت های بهتر - به نظرم سایت خوبی اومد - یک و سیصد سرمایه گذاشتم - الان 200 زیرمجموعه دارم و روزی 20000 تومان حداقل درآمد از این سایت با عضویت عادی

بالا