برگزیده های پرشین تولز

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FullSpeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
کلاهبردار و شیاد بزرگ دو میلیون و ششصد هزار تومن من رو خورد بابت کاری که ارزشش ۵۰۰ هزار تومان هم نبود... بزودی کارهای شکایت و تاپیک با جزئیات از این جونور تو فروم گذاشته میشه که هر کی اسم خودش و سایتش رو سرچ کرد اولین چیزی که بیاد کلاهبرداری هاش باشه.

ذکر چند مورد ضروری میباشد !

1 : تاپیکی که چندین مشتری کاملا راضی داره با دو فرد بیمار خراب نمیشه
2 : لطفا لطفا به بچه های زیر 18 سال خود پول برای چرخیدن و کسب و کار در اینترنت ندید !
3 : مورد 3800 موزیک در سایت ایشان آرشیو شد که در تصویری پیوست شده از سایت ایشان موجود میباشد
4 : با توجه به مشکلات اینترنت سراسری در منزل ها و سرورها اندکی صبر جهت ارائه محصولات مجازی داشته باشید
5 : قبل از کسب اطلاع کامل از محصولی که قصد خریداری آن را دارید اقدام به خرید نکنید
6 : قبل شروع کار به پول تو جیبی های خود نگاه کنید اگر توان پرداخت رو ندارید اقدام به خرید نکنید

و در آخر ذکر این نکته مهم میباشد که با توجه به شش سال فعالیت در زمینه سایت های موزیک و ارائه خدمات مختلف ، افرادی که شناخت از بنده دارن و همکاری با بنده داشتن قطعا توان تصمیم گیری در مورد خرید محصولات از بنده رو دارن ، و فکر نمیکنم مواردی چون صحبت های این نوجوان 15 ساله خللی در کار بنده ایجاد کند

موفق باشید

فایل های ضمیمه

• screencapture-musicland-site-login-2022-10-22-13_44_18.png
    screencapture-musicland-site-login-2022-10-22-13_44_18.png
    766.5 KB · نمایش ها: 20

bazi berooz

Registered User
لایک‌ها
164
ذکر چند مورد ضروری میباشد !

1 : تاپیکی که چندین مشتری کاملا راضی داره با دو فرد بیمار خراب نمیشه
2 : لطفا لطفا به بچه های زیر 18 سال خود پول برای چرخیدن و کسب و کار در اینترنت ندید !
3 : مورد 3800 موزیک در سایت ایشان آرشیو شد که در تصویری پیوست شده از سایت ایشان موجود میباشد
4 : با توجه به مشکلات اینترنت سراسری در منزل ها و سرورها اندکی صبر جهت ارائه محصولات مجازی داشته باشید
5 : قبل از کسب اطلاع کامل از محصولی که قصد خریداری آن را دارید اقدام به خرید نکنید
6 : قبل شروع کار به پول تو جیبی های خود نگاه کنید اگر توان پرداخت رو ندارید اقدام به خرید نکنید

و در آخر ذکر این نکته مهم میباشد که با توجه به شش سال فعالیت در زمینه سایت های موزیک و ارائه خدمات مختلف ، افرادی که شناخت از بنده دارن و همکاری با بنده داشتن قطعا توان تصمیم گیری در مورد خرید محصولات از بنده رو دارن ، و فکر نمیکنم مواردی چون صحبت های این نوجوان 15 ساله خللی در کار بنده ایجاد کند

موفق باشید
دقت کنید لطفا، دلیل نمیشه که چند تا کار رو اومدی مجانی یا با قیمت فوقالعاده کم برای این و اون انجام دادی که نمونه کار بگیری اونم نصفه نیمه دلیل این نباشه که تو بعد ها کلاهبرداری نکنی و هزینه اجاره خونتو و... با پولای مردم درنیاری بچه جون حواست باشه که چی میگی
راجب سن و سال هم ایشالله تو دادگاه همو دیدیم صحبت میکنیم... 😊شما ۳۰۰۰ هزار تا موزیک بصورت ناقص توی سایت من گذاشتی ارزش این 3000 هزار تا موزیک خودشو بکشه ۴۰۰ تومن طبق تعرفت ۶۰ تومن هم هاست دانلود برای یکماه کلا من رندش میکنم ۵۰۰ تومن اما تو با یک شیاد بازی زیرکانه ۲۶۰۰ میلیون ازم پول کلاهبرداری کردی که بری اجاره خونتو بدی خوب.
بعد میای فحش میدی و بلاک میکنی! چتارو حذف میکنی! تو که یه روده راست تو شکمت نیست دو تا حرفت سه تاش دروغه گیریم یه بنده خدایی بود که این پول تمام داراییش بود تو چشکلی میتونستی این پول رو بخوری! مطمئنا واسه تو و امثال تو این یه چیز جدید نیست و عادت کردی به اینجور پول خوردن. من خیلی عجله کردم تو این کار تقاصشم پس دادم و پیگیری هاشم انجام میدم که توی کلاهبردار تقاصشو بصورت قانونی و اعتباری پس بدی‌.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,077
به دلیل داشتن شاکی تاپیک بصورت موقت مسدود می شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا