برگزیده های پرشین تولز

خواهشن راهنمايي كنين

asfa

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان ...
ببخشيد سوالمو اينجا مطرح ميكنم ..
من نميدونم ps3 بگيرم يا يه سيستم توووپ اگه ميشه يه سيستم (كامپيوتر) جمع كرد كه بشه باهاش بازي هايي در حد ps3 انجام داد ترجيحا كامپيوتر رو عوضش ميكنم .از دوستان اگه كسي ميتونه كمك كنه لطفا مشخصات يه سيستم رو برام بنويسه كه خوراكش بازي هاي گرافيك دار تووپ باشه .لطفا مشخصات كامل باشه ...
بازم ببخشيد !
ممنون ميشم اگه اين كارو برام بكنين ....

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
با سلام

اگه فقط قصدت بازی کردنه و بس XBOX 360 بگیر الان بازیهای Ps3 خیلی محدوداً با قیمت های وحشتناک

ولی اگر کارهم می خواهی بکنی برای اون سیستمی که می گی برای کیس خالی اقلا باید 1 تومن بدی (کفشو گفتم!!)

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
بستگی داره به خودت.هر سیستمی که بگیری بعد از حدود دو سال باید update بشه.البته من بیشتر بازی های خود pc رو ترجیح میدم.
برای سیستم:2 گیگ رم.cpu سری 4000 amd دو هسته ای.گرافیک هم سری 2000 ati یا 8000 geforce

asfa

Registered User
لایک‌ها
17
بستگی داره به خودت.هر سیستمی که بگیری بعد از حدود دو سال باید update بشه.البته من بیشتر بازی های خود pc رو ترجیح میدم.
برای سیستم:2 گیگ رم.cpu سری 4000 amd دو هسته ای.گرافیک هم سری 2000 ati یا 8000 geforce

از هر دو دوست كه كمكم كردن ممنونم .به نظر خودم هم اگه يه سيستم خوب بگيرم بهتره البته فكر كنم با اين cpu و گرافيك بتونم بازي هايي در اون حد گير بيارم البته با راهنمايي شما :rolleyes: راستي 2/3 تا بازي توپ با گرافيك عالي اگه ميشه پيشنهاد كنين ....

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42

عمرا اینی که گفتی نزدیک PS3 نیست! پردازنده ی PS3 از نوع Cell هست 7 هسته ای !! شاید 6000X2 جواب بده.

گرافیک هم طبق گفته ی Nvidia این کارت با 7900GTX برابری می کنه. حالا ما بگیم این 8800GTS 320MB قوی تره و از اون ارزون تر. همین طور PS3 درایو Blu-Ray داره با قابلیت خوندن همه جور DVD و Blu-Ray !!!

اگه تصمیمت رو سیستمه برو تو تاپیک سخت افزار حله.

(نکته : گرافیک تو بازی ها خیلی مهم نیست. فقط GamePlay)

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
فکر کنم این تاپیک جاش توی کنسل هاست !
CPU هم این طور که دوستان می گن نیست !
شما یه CORE 2 DUE E6700 بگیر صد برابر CELL PS3 برات کار می کنه !

aiat_gamer

کاربر فعال
لایک‌ها
4
مسئله یه سیستم در حد ps3 نیست.مسئله یه سیستمی که در حدود قیمت ps3 در بیاد و قابلیت اجرای بازی های نسل بعد رو داشته باشه.

بالا