برگزیده های پرشین تولز

مجموعه ای از عالی ترین ابزارهای برنامه نویسی در دات نت

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام
مجموعه زیر شامل بهترین ابزارهای موجود در زمینه برنامه نویسی در محیط دات نت هست که تا کنون در سرتاسر جهان تولید شده اند.
بدون شک همه ما برنامه نویسان دات نت به اهمیت دستیابی به این ابزارها واقف هستیم . کافیه فقط به وب سایت یکی از این محصولات مراجعه کنید و قیمت فروش آنها برای استفاده در پروژه های enterprise رو ببینید . به جرات برای هر یک از مجموعه های زیر حداقل 1000 دلار باید پرداخت کرد.
ما می دانیم که در دنیای امروز سرعت یکی از مهمترین فاکتورهای موجود هست و با توجه به نیازهایی که در پروژه های متعدد وجود داره واقعا دور از منطق هست که بخوایم خودمون همه چیز رو از نو بسازیم و راهی که قبل از ما متخصصین طی کردند رو دوباره و با مشقات فراوان طی کنیم . به همین دلیل سعی دارم مجموعه ای رو که چندی پیش تهیه کردم در اختیار دوستان خودم بذارم.
مجموعه زیر شامل 3 عدد دی وی دی هست و برخی از ابزارهای موجود در آنها عبارتند از :

Telerik R-A-D 2007 شامل مجموعه بسیار مفیدی از کامپوننت های ASP.NET نظیر Grid , Tab, Chart, Login, Shopping Catr,… به همراه پشتیبانی کامل از Ajax.Net

IP Works .NET 6.1 شامل ابزاری بسیار قوی برای برنامه نویسی شبکه از جمله Telnet,Mail,FTP,…

Infragistics NetAdvantage 2006 Vo2 for CLR 2.0 یک مجموعه فوق العاده از کامپوننت های دات نت اعم از ویندوز و وب ! این کامپوننت ها دارای قابلیت های بسیاری هستند که کنترل های ویژوال استودیو دات نت فاقد آنهاست .

SMARTSCAN XPRESS BARCODE v3[1].0 PROFESSIONAL EDITION ابزار مفید برای ایجاد برنامه هایی با قابلیت اسکن بارکد

Component One 2006 v3 For WinForm & ASP.NET and Ajax مجموعه ای استثنایی از کامپوننت های دات نت و ASP.NET همراه با پشتیبانی کامل از Ajax.NET

TeleTools Enterprise v3.7.1.2 مجموعه ابزاری برای کار با خطوط تلفن

KDTele 3.6.7.1 مجموعه ابزاری دیگر برای کار با خطوط تلفن

Videoedit Activex Control v1.6 مجموعه ابزار بسیار مفید برای کار با ویدیو در پروژه های دات نتی

VideoCap Live ActiveX Control 2.0 ابزاری برای انتشار وب کم بر روی شبکه توسط برنامه شما

Dundas.Diagram.for.NET.Development.Platform.v2.0.f or.Visual.Studio.2005 مجموعه ای استثنایی از ابزارهایی برای ایجاد انواع چارت های سازمانی و نمودارهای آماری با پشتیبانی Ajax.Net

Pegasus Imaging 8.0 یکی از قویترین ابزارهای ویرایش تصویر در محیط دات نت

Pegasus_TwainPRO_v4.0.18.2 ابزاری جهت کار با اسکنر

Help.And.Manual.v4.2 مجموعه ای از ابزارهای سازنده فایل های راهنما با فرمت PDFوCHM و با پشتیبانی کامل زبان فارسی

DXperience Enterprise مجموعه ای فوق العاده از کامپوننت های مفید در دات نت شامل Grid, Pivot Grid, TreeList, Vertical Grid, Editor, Navigation Bar,…

Case Studio 2.2 نرم افزاری برای مدلسازی دیتابیس و ایجاد نمودارهای ERD و غیره

Klik! EntryLib.Net یک نرم افزار عالی برای ایجاد اسکین های بسیار زیبا در برنامه های ویندوزی

Xenocode Postbuild 2006 نرم افزاری فوق العاده برای مدیریت پروژه های دات نت

Wise.Installation.Studio.v7.0 یکی از بهترین برنامه ها برای ایجاد فایل های setup

MapXtreme 2005 ابزاری عالی برای کار با نقشه در برنامه های دات نت

Active Report 3.0 Sp1 ابزاری جهت ایجاد گزارش

ComponentOne Studio for DotNET 2007 and ASP.NET 2007 v1 مجموعه ای استثنایی از کامپوننت های دات نت و ASP.NET همراه با پشتیبانی کامل از Ajax.NET

IrisSkin for .NET ابزاری جهت ایجاد LayOut و اسکن های زیبا برای برنامه های ویندوزی دات نت

SkinCrafter for .Net 2005 یک ابزار دیگر جهت ساخت اسکین های بسیار زیبا

TallComponent for .NET 2005 ابزاری قوی برای کار با فایل های PDF و ایجاد آنها

Syncfusion Essential Studio مجموعه ای فوق العاده از ابزارهای دات نت اعم از Grid, Doking, Menus, Chart, Diagram, Editor, Layout,…

DotNetNuke 04.05 یک CMS فوقالعاده (قوی ترین در حال حاضر)همراه با source کامل

MathML Control یک ادیتور بسیار بسیار عالی جهت استفاده از توابع پیچیده ریاضی

ComponentArt Web.UI 2006.1 for ASP.NET 2.0 v2006 مجموعه ای از ابزار های برنامه نویسی در ASP.NET با پشتیبانی کامل از Ajax.Net

ActiveXperts SMS Messaging Server ابزاری قوی جهت ارسال ، دریافت و مدیریت SMS درون برنامه های دات نت

Dundas Map for ASP.NET Edition v1.0.3.300 for Visual Studio 2005 ابزاری بسیار قوی جهت پردازش نقشه در ASP.NET

ESF.Database.Converter.Professional.v5.5.65 نر افزاری قوی جهت convert کردن دیتابیس ها

ActiveEmail SMTP-POP3 Toolkit v3.0 ابزاری جهت ارسال و دریافت ایمیل درون برنامه

Charon.Communications for .net 1.1.3 مجموعه ای قوی از ابزارهای لازم جهت برنامه نویسی شبکه

Janus for .NET 2005 مجموعه ای کامل از ابزارهای دات نت شامل Grid, Menu, TreeView, Bar, …

Sax_CommStudio_.Net2005_2.0 مجموعه ای کامل از ابزارهای دات نت شامل Grid, Menu, TreeView, Bar, …

و ده ها ابزار ریز و درشت دیگه به همراه SQL Server 2005 SP2 جهت نصب بر روی ویندوز ویستا .
همچنین بیش از 200 کتاب آموزشی در زمینه های مختلف تکنولوژی دات نت اعم از ASP.NET , ADO.NET , C# , VB.NET , XML , Web Services , Ajax در این مجموعه گنجانده شده است
لازم به ذکر است که تنها مجموعه کتاب های فوق به طور مستقل در قالب یک پکیج با قیمت 5 هزار تومان ارائه می شود

قیمت مجموعه فوق تنها 10،000 تومان (ده هزار تومان) می باشد و این در حالی است که در سایت های دیگه همین مجموعه رو با قیمت 30 هزار تومان می فروشند . هدف من به اشتراک گذاشتن این مجموعه با دیگر دوستانم هست .

دوستانی که مایل به تهیه این مجموعه هستید لطف کنید مبلغ 100،000 ریال معادل 10 هزار تومان رو به
حساب سپهر بانک صادرات
شماره حساب 0100692310006
و یا
شماره کارت 6037691047676895
به نام امین بهزادی واریز کنید .
شماره قرمز رنگ فیش بانکی رو همراه با آدرس کامل پستی و حتما شامل کد پستی برام پی ام کنید .
ظرف حداکثر 5 روز کاری مجموعه به دستتون می رسه !
متشکرم .

(فقط پست پیشتاز)

saeedyasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز

من بسيار زياد به اين مجموعه فوق العاده شما احتياج دارم

لطفاً قبل از اينكه مبلغ مورد نظر را براي شما واريز كنم به من اين اطمينان را بدهيد كه مني كه از ميخواهم از Janus در C# استفاده كنم و مشكل Register دارم با خريد مجموعه شما مشكل من حل خواهد شد يا خير؟

اگر امكان دارد جواب من را به آدرس پست الكترونيكي من ارسال نماييد ممنون ميشوم.

و اگر امكان دارد يك شماره تماس براي من بنويسيد احتياج دارم كه با شما صحبت كنم.

[email protected]

trueman_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز
من به کامپاننتای شما علاقه مندم
اگه مایل به فروش هستید یه ایمیل به من بزنید تا یا شماره تماسمو بهتون بدم یا شماره تماستونو ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیرم
ممنون

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزيز

لطفاً قبل از اينكه مبلغ مورد نظر را براي شما واريز كنم به من اين اطمينان را بدهيد كه مني كه از ميخواهم از Janus در C# استفاده كنم و مشكل Register دارم با خريد مجموعه شما مشكل من حل خواهد شد يا خير؟

[email protected]

دوست عزیز پاسخ شما را در پی ام دادم . شما از بابت صحت و رجیستر بودن کامپوننت ها مطمئن باشید

سلام دوست عزیز
من به کامپاننتای شما علاقه مندماگه مایل به فروش هستید یه ایمیل به من بزنید تا یا شماره تماسمو بهتون بدم یا شماره تماستونو ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیرم
ممنون

دوست عزیز من مطمئنا مایل به فروش هستم که در اینجا تاپیک زدم. پس اگر و اما نداره ! در ضمن همه اطلاعات بانکی رو قرار دادم . نیازی به شماره تلفن یا ایمیل نیست. اگر می خواید سوالی بپرسد همین جا یا در پی ام بپرسید
با این حال ایمیل من :
[email protected]

موفق باشید

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوست عزيز

[email protected]

پکیج فوق برای شما ارسال شد .

موفق باشید .

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یکی از دوستان سوالاتی داشتند که لازم دیدم اینجا مطرح بشه و پاسخ بدم ...

فقط چند سوال:
1- اگه من امروز پول برزیم شما فردا پست می کنیدش؟

2- من از طریق اینترنت بانک صادرات پول میریزم و شماره فیش ندارم ، شما میتونی اینطوری پول قبول کنی ؟؟؟؟ (میتونم شماره ترانزکش صبا رو بدم)

3- این مجموعه شما sql server2005 رو داره ؟ من واسه نصب رو ویندوز XP میخوام.

4-و همچنین این مجموعه شما کلیه کامپوننتهای آژاکس رو داره ؟
واسه نصب روی vs 2005 میخوام

5- من یه سری کامپوننت از سایت asp.net مایکروسافت گرفتم ؟ شما هم از همون جا کامپوننت های آژاکس رو گرفتید ؟؟؟

6- و در پایان چنانچه من بیام از کامپوننتهای غیر مایکروسافت استفاده کنم ، آیا میتونم روی هاست خودم هم ازشون استفاده کنم یا اینکه محدودیتهایی وجود خواهد داشت ؟!؟!؟!

ممنون میشم جواب بدید.

1- همون طور که گفتم بسته طی حد اکثر 5 روز کاری ( به استثناء روزهای تعطیل) می رسه . حالا شاید یه روز طول بکشه شاید هم 5 روز .

2- برای کسانی که از طریق اینترنت پول واریز می کنند لازمه شماره تراکنش رو برام بفرستند

3-این مجموعه شامل سرویس پک 2 برای SQL Server 2005 جهت نصب روی ویندوز ویستا هست . چنانچه خود SQL Server 2005 رو برای نصب روی ایکس پی بخواید می تونم جداگانه براتون روی یک دی وی دی رایت کنم ( 500 تومان به هزینه فوق اضافه می شه )

4- کامپوننت های Ajax رو هم براتون مجانی اضافه می کنم . البته نزدیک به یک گیگا بایت فیلم آموزش Ajax در ASP.NET 2.0 دارم که اگر بخواید به مجموعه اضافه میشه .( یک دی وی دی به قیمت 1000 تومان)

5- این سوالتون رو متوجه نشدم . کامپوننت های Ajax رو هم که گفتم براتون مجانی اضافه می کنم.

6- اصولا شما برای استفاده از یک کامپوننت فقط لازمه فایل dll اون کامپوننت رو به همراه یک فایل لایسنس ( معمولا با پسوند lic) به پروژه خودتون اضافه کنید و همراه با پروژه آپلود کنید . در نتیجه هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کنه . در مجموعه فوق همه کامپوننت ها به جز 1 یا 2 مورد دارای فایل لایسنس هستن و بدون کوچکترین مشکلی قابل استفاده هستند .

از دوستان خواهشمندم سوالاتتون رو در این تاپیک مطرح کنید

...

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوست عزیز،
من هر دو مجموعه شما رو میخوام، منتها با توجه به اینکه تاریخ ثبت نام شما جدید هست و تعداد پست هاتون کم، و در کنار اون هنوز دوستی از شما بطور علنی خرد نکرده و اینجا اعلام نکرده، خواستم ببینم آیا میتونین اطمینانی بدین که بسته ختما برام ارسال میشه ؟ ضمن اینکه بنده متقاضی خرید هر دو بسته شما هستم .

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تا حالا بیش از 10 نفر از دوستان این مجموعه رو تهیه کردن اما کم لطفی کردن و اینجا اطلاع ندادن که به سلامت رسیده دستشون . البته به سلامت رسیده (من با پی ام سالم رسیدن مجموعه رو ازشون جویا شدم) که اگر غیر از این بود حتما اعتراض می کردن .
به هر حال اعتماد کردن شما مساله ای هست که به شخص خودتون مربوط می شه . هدف من یاری رسوندن به دوستان هست .
من در خدمتم :)

farmgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من شديدا به janus webconrol 3 احتياج دارم . مي خواستم بدونم اين كامپوننت شما web هست يا windows

مرسي

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
پکیج فوق ارسال شد :

تاج فر - تهران شماره شناسایی مرسوله : 43585000010001170487

md.naseri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من به برنامه های شما نیاز دارم.
ولی قبلش چند تا سوال در مورد این پکیج دارم.
اگه ممکنه شماره تماس یا ایدیتون رو برام بفرستید.
متشکرم.
My email: [email protected]

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لطفا جهت استفاده دیگران از پرسش های مطرح شده و پاسخ ها ، پرسشهاتون رو همین جا مطرح کنید

amin_lili

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بسته آقای ریاضی - شیراز ارسال شد
شماره رهگیری مرسوله : 43585000710001285506

amir_3d_mad

Registered User
لایک‌ها
0
ببخشید ، آیا در این مجموعه ، ابزاری جهت کار با بارکد در محیط ASP.NET هست ؟

من به این ابزار خیلی نیاز دارم !

اینم لینکش : Barcode Professional for ASP.NET

shaban_baba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
man in component haye shoman ro niaz daram va hazinasho baraton post mikonam

movafagh bashid

X-Virus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0