برگزیده های پرشین تولز

خرید مودم Outdoor

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
سلام.
من یک SXT kit lte دارم ولی متاسفانه امکان تعیین دستی دکل رو نداره و به هر دکلی دلش بخواد وصل میشه . توی منطقه ی نفتی که ما هستیم هرکاریش میکنیم میره میشینه روی دکل های وب با سرعت 10 مگابیت نهایت.

دنبال یک مودمی میگردم که بتونم بندازمش بالا پشت بام و سرعت درستی ازش بگیرم و فقط و فقط هم همراه اول رو بشناسه ولا غیر.

Invoker

Registered User
لایک‌ها
647
سلام داداش

رادیو میکروتیک SXT 5HPnD برای فروش موجوده . امکان کانفینگ رو تمام isp ها

این نمونه تست سرعت رو isp مخابرات ( شخمی ترین isp ) با تعرفه 20 گیگ در ماه

شما اگه اهواز هستین شاتل و اسیاتک بهترین پشتیبانی PTP رو دارن ...

فایل های ضمیمه

• test ptp.jpg
    test ptp.jpg
    59.6 KB · نمایش ها: 22

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
سلام. چطوری. شمارتو برام میفستی واتس اپت رو؟

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام داداش

رادیو میکروتیک SXT 5HPnD برای فروش موجوده . امکان کانفینگ رو تمام isp ها

این نمونه تست سرعت رو isp مخابرات ( شخمی ترین isp ) با تعرفه 20 گیگ در ماه

شما اگه اهواز هستین شاتل و اسیاتک بهترین پشتیبانی PTP رو دارن ...
این رادیو هست، دوستمون مودم outdoor نیاز دارند

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام.
من یک SXT kit lte دارم ولی متاسفانه امکان تعیین دستی دکل رو نداره و به هر دکلی دلش بخواد وصل میشه . توی منطقه ی نفتی که ما هستیم هرکاریش میکنیم میره میشینه روی دکل های وب با سرعت 10 مگابیت نهایت.

دنبال یک مودمی میگردم که بتونم بندازمش بالا پشت بام و سرعت درستی ازش بگیرم و فقط و فقط هم همراه اول رو بشناسه ولا غیر.
استارلینک بخر

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
استارلینک بخر
سلام. اتفاقا گشتیم نبود!
ضمن اینکه ما سیم کارت دیتا نامحدود از همراه اول داریم. و هیچ هزینه ای هم بابت این پرداخت نمیکنیم. دکل همراه اول هم سه کیلومتریه ماست و اتفاقا سکتور رو دقیقا روبروی سایت ما زدن. سرعتم با موبایل روی ۲۰۰ مگابیته. ولی این نکبت میکروتیکه اعصاب نذاشته برای ما. خیلی نابوده خیلی

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام.

مطمئن هستید نداره؟ توی راهنمای سایتش می بینم قابلیت تنظیم همه چیز داره

شما اگر سرعت 200 می خواهید باید مودمی بگیرید که پورت گیگ ساپورت کنه. این مدلی که شما دارید نهایت 100 می ده چون پورتش مگابیتی هست

sisaco

Registered User
لایک‌ها
841
مطمئن هستید نداره؟ توی راهنمای سایتش می بینم قابلیت تنظیم همه چیز داره

شما اگر سرعت 200 می خواهید باید مودمی بگیرید که پورت گیگ ساپورت کنه. این مدلی که شما دارید نهایت 100 می ده چون پورتش مگابیتی هست
نداره ‌ فکر کنم کت ۴ ه. من الان اونجا انتن همراه اول هست. ایرانسل هست. های وب هست. این نکبت فقط میره های وب رو میشناسه. با خودم اوردمش خونه. اینجا رو موبایل تا ۲۵۰ مگابیت راحت میگیرم. این نهایت ۴۰ مگابیت بگیره. مغزم درد گرفت.

Adobe Audition

Registered User
لایک‌ها
89
با اون دقت و کیفیتی که شما مدنظرت هست باید از همان مدل انتن که پست تعویض یا فروشش رو زدم استفاده کنید. تبدیل SMA و کابل افزایش طول هم همراهش هست
نحوه استفاده هم اشاره کردم دقیقا شبیه به نصب ماهواره و تنظیم ال ان بی دیش است و باید دقیقا بهمان سمتی که دکل مورد نظر شما هست تنظیم بشود

behzad2012

Registered User
لایک‌ها
166
نداره ‌ فکر کنم کت ۴ ه. من الان اونجا انتن همراه اول هست. ایرانسل هست. های وب هست. این نکبت فقط میره های وب رو میشناسه. با خودم اوردمش خونه. اینجا رو موبایل تا ۲۵۰ مگابیت راحت میگیرم. این نهایت ۴۰ مگابیت بگیره. مغزم درد گرفت.
مودم زیر رو بگیر تمام

N5368X MAX​

متالیک

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
285
سلام

این مدل را دارم کار کرده

پورت گیگابیتی
قابلیت انتخاب باند
سیستم عامل میکروتیک با قابلیت تنظیم وی بی ان