برگزیده های پرشین تولز

قطع برق هنگام آپگريد رام ،راهنمايي كنيد

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
سلام دوستان.اول از همه مديران ببخشند اگر جاي نادرستي پست رو ميزنم.نميدونستم بايد كجا بنويسم.
من ديروز در حال آپگريد رام گوشيم Imate JASJAM بودم كه برق رفت.تا 74 درصد هم پيش رفته بود.وقتي دوباره گوشي رو به Com وصل كردم برنامه Upgrade گوشي رو نميشناخت،طبق راهنمايي هاي اون باطري رو در آوردم و جا زدم و گوشي رو روشن كردم،صفحه آغازي ويندوز بالا مياد و ديگه هيچ اتفاقي نميفته.در واقع گوشي هنگ ميكنه.
.دوستان لطف كنند راهنمايي كنند .ممنون ميشم.
بعد اگر راهي بلديد راهنمايي كنيد.با تشكر

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
گوشي رو هارد ريست كردم ولي مشكل برطرف نشد!!!!
دوستان اگر تجربه اي دارن ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

طريقه هارد ريست: نگاه داشتن دو دكمه جلويي كه با علامت *-* هست و فشار دادن دكمه سافت ريست.بعد يك منو مياد كه با فشار دادن دكمه R دستگاه هارد ريست ميشه و با دكمه X عمليات ريست كنسل ميشود.

ولي مشكل من با هارد ريست برطرف نشد.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام
دوست من،شما ابتدا به دفترچه منوال مراجعه کنید و طریقه هارد ریست را پیدا کنید؛ضمنا" شما می توانید وارد بوت لودر دستگاه شوید؟(احتمالا" باید بتوانید)البته بنده نمی دونم که با camera+softreset مثل اتم وارد بوت لودر می شه و یا نه؛
اگر وارد شد؛پیغام بدید؛
ضمنا" یه نکته مهم؛همیشه سعی کنید تا جایی که ممکنه با لپ تاپ عملیات آپگرید رام رو انجام بدید و یا در مواقع اوج مصرف برق این کار را انجام ندهید تا چنین مشکلاتی پیش نیاید؛

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
سلام
دوست من،شما ابتدا به دفترچه منوال مراجعه کنید و طریقه هارد ریست را پیدا کنید؛ضمنا" شما می توانید وارد بوت لودر دستگاه شوید؟؛
؛

منظور از بوت لودر همون صفحه سه رنگ هست.بله وارد ميشم.

ضمنا" یه نکته مهم؛همیشه سعی کنید تا جایی که ممکنه با لپ تاپ عملیات آپگرید رام رو انجام بدید و یا در مواقع اوج مصرف برق این کار را انجام ندهید تا چنین مشکلاتی پیش نیاید؛

ديگه يه اشتباهي كرديم ديگه. هيچ وقت برق نمي رفت شانس من بود:(

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
:happy: غصه چي ميخوري عزيز از اين مشكل ها زياد پيش اومده
شما گوشيتون رو به pc وصل كنيد و يا جاي كابل usb پشت pc رو عوض كنيد و اگه درست نشد usb درايو كامپيوتر رو دوباره به pc بشناسون وقتي اين كار رو كرديد اون موقع دوباره رام گوشيتون رو آپگريد كنيد ايشالا كه مشكلتون بر طرف ميشه.
نكته : به احتمال 20% اگر با تعويض يا نصب مجدد usb مشكل حل نشد رام گوشي رو روي كامپيوتر ديگه اي بريز و اونجا آپگريد كن
موفق باشي
238.gif

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
:happy: غصه چي ميخوري عزيز از اين مشكل ها زياد پيش اومده
شما گوشيتون رو به pc وصل كنيد و يا جاي كابل usb پشت pc رو عوض كنيد و اگه درست نشد usb درايو كامپيوتر رو دوباره به pc بشناسون وقتي اين كار رو كرديد اون موقع دوباره رام گوشيتون رو آپگريد كنيد ايشالا كه مشكلتون بر طرف ميشه.
نكته : به احتمال 20% اگر با تعويض يا نصب مجدد usb مشكل حل نشد رام گوشي رو روي كامپيوتر ديگه اي بريز و اونجا آپگريد كن
موفق باشي
238.gif

گوشي رو به پورت USB ديگه وصل كردم ،مشكل برطرف نشد.همون پيغامها و همون مراحل.
كامپيوتري ديگري در دسترس نيست كه استفاده كنم.
مچكرم

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اکتیو سینک رو آنیستال کنید،سپس وارد بوت لودر شده و در این حالت پاکت رو به پی سی متصل کنید،سپس فایل رام رو اجرا کنید،ببینید باز هم با همان پیغام مواجه می شوید؟؟

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
اکتیو سینک رو آنیستال کنید،سپس وارد بوت لودر شده و در این حالت پاکت رو به پی سی متصل کنید،سپس فایل رام رو اجرا کنید،ببینید باز هم با همان پیغام مواجه می شوید؟؟
اين كار رو كردم ،ظاهرا اين برنامه آپگريد از يك فايل Dll‌ مربوط به اكتيو سينك استفاده ميكنه.و با نبودن اون اصلا اجرا نميشه .
بخدا ديگه خسته شدم.

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
اين كار رو كردم ،ظاهرا اين برنامه آپگريد از يك فايل Dll‌ مربوط به اكتيو سينك استفاده ميكنه.و با نبودن اون اصلا اجرا نميشه .
بخدا ديگه خسته شدم.
اگر می تونید یه شات از ارور اینجا بگذارید،
ضمنا" تا پایان تعطیلات صبرکنید تا ببینم چه راهکاری می شه پیدا کرد،
ضمنا" درکتون می کنم،اما این رنج شما چیزی رو درست نمی کنه،فعلا" به کارهای دیگرتون بپردازید و از سرچ در نت هم غاقل نشوید،عده زیادی مشکل شما رو دارند؛

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12
اکتیو سینک رو remove نکن.
اکتیو سینک رو نصب کن.گوشیتو با usb به سیستمت وصل کن.با همون camera +soft reset وارد بوت لودر شو.
لازم نیست اکتیو سینک گوشیت رو بشناسه.در همون حالت که داخل بوت لودر هستی برنامه upgrade رو اجرا کن.
من با prophet با این مشکل برخورد کردم. با این کار درست شد.
موفق باشی.

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
اکتیو سینک رو remove نکن.
اکتیو سینک رو نصب کن.گوشیتو با usb به سیستمت وصل کن.با همون camera +soft reset وارد بوت لودر شو.
لازم نیست اکتیو سینک گوشیت رو بشناسه.در همون حالت که داخل بوت لودر هستی برنامه upgrade رو اجرا کن.
من با prophet با این مشکل برخورد کردم. با این کار درست شد.
موفق باشی.

از لطفت ممنون.ولي اين راه رو امتحان كردم و جواب نداده بود. برنامه شروع به آپديت ميكنه تا يك درصد جلو ميره و بعد برنامه گزارش ميده كه امكان ادامه آپگريد ممكن نيست و PPC ريستارت ميشه.:(
براي ورود به بوت لودر(صفحه سه رنگ) بايد دكمه OK و دكمه روشن/خاموش رو همزمان نگه دارم و Soft Reset رو فشار بدم.:(
ديگه نميدونم چه كار كنم. شايد بايد ببرم تعميرگاه؟ يه جاي خوب معرفي كنيد كه كارشون درست باشه/ممنون از لطف همگي دوستان

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
از لطفت ممنون.ولي اين راه رو امتحان كردم و جواب نداده بود. برنامه شروع به آپديت ميكنه تا يك درصد جلو ميره و بعد برنامه گزارش ميده كه امكان ادامه آپگريد ممكن نيست و PPC ريستارت ميشه.:(
براي ورود به بوت لودر(صفحه سه رنگ) بايد دكمه OK و دكمه روشن/خاموش رو همزمان نگه دارم و Soft Reset رو فشار بدم.:(
ديگه نميدونم چه كار كنم. شايد بايد ببرم تعميرگاه؟ يه جاي خوب معرفي كنيد كه كارشون درست باشه/ممنون از لطف همگي دوستان

حرف مجتبی صد در صد تایید می شه ، کمی صبر و تحمل
در ضمن ، در سایت xda dev که خیلی ها مثل شما مشکل دارن ، سرچ کنید ببینید چه کردن
موفق باشید

smr63

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز من در آدرس زير نحوه کلي حل چنين مشکل هائي را دادم شما به آدرس مراجعه کن و مطمئن باش که اگه طبق دستورات پيش بري 100 درصد موفق ميشي :)

http://forum.persiantools.com/t85873.html

siakhan

Registered User
لایک‌ها
423
سلام دوست عزيز من در آدرس زير نحوه کلي حل چنين مشکل هائي را دادم شما به آدرس مراجعه کن و مطمئن باش که اگه طبق دستورات پيش بري 100 درصد موفق ميشي :)

http://forum.persiantools.com/t85873.html

سلام دوست عزيز از محبتت ممنون
راستش ديگه هر كاري كردم نتيجه نداشت،تمامي مراحلي كه در XDA‌ نوشته بود رو هم انجام دادم ولي خيلي بد قلق بود، اعصابم رو بهم ريخته بود، بردم پيش يك تعمير كار كه در اين سايت خيلي ازشون تعريف شده،ايشون هم خيلي زحمت كشيدن،ولي هنوز نتيجه اي نگرفتيم، جدا خيلي بد قلق هست.فقط اميدوارم درست شه.چون دستگاه رو از USA برام اوردن
مچكرم

بالا