برگزیده های پرشین تولز

کسی دانسجوی دانشگاه ازاد گرمسار هست؟ یه سوال دارم ازش

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
اقا دمت واقعا گرم

من لیست دروس ارایه شده برای دکتری داکپزشکی ترم 9 (و 7 و11!!) رو می خوام

دوستانی که دانشجو اونجا هستن می تونن با وارد کرد شماره شناسنامه و شماره دانشجویی از سیستم ان لاین داشنگاهشون دریافت کنن!!
اگر لطف کنی بگی این لیست ها رو دربیارن و برای من میل کنن ممنون می شم!!

سوال دوما اینه

من فاز 2 شهرک غربم!! اگر بخوام ماشین ببرم!! با این وضع بنزین جد و ابادم در می یاد (200 تا رفت و برگشت گرمشار و کلی هم داخل شهر برای رفتن بیرون از شهر و ورود11)

بچه های تهران برای رفت و امد چی کار می کنن؟

ممنون
لطف می کنی اگر این دوتا سوال منو ازشون بپرسی

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من میدونم که سرویس داره از جاهای مختلف تهران
فکر کنم از 10 جا سرویس داشته باشه

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
گلم من دانشجوی گرمسارم رشتمم الکترونیک دروس شمارو تو بخش ما نمیزنن یه نفر رو پیدا کن که دامپزشکی بخونه

برای رفت امدم من خودم که الان ترم پنجم ، یه ترم ماشین میاوردم یه ترم خوابگاه گرفتم چند ترم میرفتم میومدم هم با سواری هم با اتوبوس

سرویس هم داره ولی برا دخترا نه پسرا عزیزم :D

سوالی داشتی من در خدمتم

alibala47

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برا پسر هم داره
اتوبوس میاد
100%

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
گلم من دانشجوی گرمسارم رشتمم الکترونیک دروس شمارو تو بخش ما نمیزنن یه نفر رو پیدا کن که دامپزشکی بخونه

برای رفت امدم من خودم که الان ترم پنجم ، یه ترم ماشین میاوردم یه ترم خوابگاه گرفتم چند ترم میرفتم میومدم هم با سواری هم با اتوبوس

سرویس هم داره ولی برا دخترا نه پسرا عزیزم :D

سوالی داشتی من در خدمتم

یعنی به جرم پسر بودن باید سماق بمکیم؟

اقا وضع دانشگاه چه طوره؟ گیر بازار که نیست؟

من الان چه خاکی توی سرم بریزم؟ یعنی از کجا برم گرمسار!1(بدبختی عدل باید همین الانم بنزین رو جیره بندی منن!! شانسو ببین!!)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
آقا سرویسی که این دوستمون میگه یدونه اتوبوس بنر 0302 مال 200 سال پیشه که موقعی که پر میشه توش80نفرآدم ، رو زمین میشنن ایستاده وای میستن و جدیدا شنیدم این سرویسم کردن برا دخترااااا :D ( کنسرو هولو ) پس دور سرویس رو خط بکش
عرضم به خدمت شما دوست من که شما 4 تا راه داری : 1- بیای ترمینال جنوب ( بهترین راه مترو) بعد از اونجا اتوبوس های گرمسار رو سوار بشی و بیای دانشگاه 2- بیای سرراه افسریه و از اونجا سواری های ( پژو و سمند ) گرمسار رو سوار بشی 3- ماشین خودت رو بیاری 4- خوابگاه یا خونه بگیری

وضع دانشگاش چه بگم والا تا منظورت از گیر چی باشه صبح به صبح از در ورودی باید کارت دانشجویی نشون بدی تی شرت نپوشی و یک سری قوانین تخیلیه دیگه البته به خانم ها هم بابت آرایش و .. گیر میدن

در مجموع با احترام به اهالیه محترم شهرستان گرمسار ، اصلا جای خوبی نیست ، از نظر آب و هوایی که کلا تعطیل ، حالا چرا برا گرمسار انتقالی گرفتی ؟

امر دیگه ای بود در خدمتم

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
عزيز منم دانشجوی کنترلم همونطور که دوستمون گفت شما بايد از 1 دانشجوی دام پزشکی سؤال کنی
برای سرويس هم حدود ساعت 5:15 صبح از ميدون شهرک ميگزره ،دوخترونه ،پسرونه هم جداست
وضع دانشگاه هم زياد جالب نيست،گاهی موقعها به استين کوتاه هم گير ميدن

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
ای بابا پس از چاله در اومدم افتادم تو چاه!!

رشته ما رو 5 شهر بیشتر نداره !! نزدیک ترینش کرج که ممنوع انتقال بهش ! موند گرمسار!!

واقعا گیر بازاره!!
اوه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنم بهترین راه خونه گرفتنه(راستی اونجا رفتارشون با دانشجو جماعت چه طوره؟)
این احمدی نژاد خرم می گن بچه اونجاس!

مزنه خونه ؟ قیمت خرید و قیمت اجاره؟

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
گير بازار که زياده تو گرمای 40 درجه بايد استين بلند بپوشی،قيافتم 1 ذره تو چشم بزنه اذيتت ميکنه ،پرسنل محترم حراست
تازه بعضی وقتا ميان سراغ رستوران های اطراف دانشگاه
زياد فکر خونه گرفتن هم نباش به نظره من چون شهرش کمی عذاب اوره،فکر کنم رهن کامل 1 خونه خوب نزديک 6 ميليون در بياد
احمدی نژاد هم بچه اطراف گرمسار(آرادن) 100 رحمت به گرمسار

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
اينم يادم رفت بگم اگه نخوای با سواری برگردی ،وضع خراب ترمينالش از دانشجو بودنت پشيمونت ميکنه،مگر اين که ترمينال
خلوت باشه که اينم کم پيش مياد

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
بدبخت شدم رفت!!!
من 2 برابر حجم پروندم توبیخ کتبی و شفاهی و .. دارم!!

بیچاره شدم!!! ای خدااااااااااااااااااااااا!!!! 4 سال توی دمای -29 درس خوندم حالا باید برم +40!!!
اونم گیر بازار!!

نکته مثبت نداره این شهر و دانشگاه ؟

نمره گیرن؟

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
قبلاً کجا درس ميخوندی؟
البته نا گفته نماند سرمای زمستونش هم سگ کش
1 چيز ديگه هم هست که نميدونم ميدونی يا نه کلاس های دام پزشکی تو روستا ی کوشک برگزار ميشه يعنی خوده گرمسار نيست
فک کنم کلی نه اميدت کردم:د
نکته ی مثبتم اين که 1 جورای خيلی هتله من ترم قبل تقريباً قبل از عيد اصلاً نرفتم،البته ميگن از اين ترم ميخوان سخت بگيرن

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
من که از دانشگاش خیری ندیدم ، حالا نمیخوام تو دلتو خالی کنما ولی خدایش هواش از بندرعباسم گرمتره
راجب خونه گرفتن هم فکر نکنم بتونی دوام بیاری چون شهرش واقعا خسته کننده ( دیوانه کنندس ) البته من به احتمال 70 درصد این ترم هم مجبور میشم خوابگاه بگیرم
حرفهای دوستم vahiddddd هم تایید میشه یبار بری ترمینال گرمسار از دانشجو بودنت پشیمون میشی
و در مورد اینکه گفتی رفتارشون با دانشجو ها چطوره ، ادمای بدی نداره کاری به کار کسی ندارن چون بیشتر خرجشون از دانشجو ها در میاد رفتارشون با دانشجوها خوبه

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من دانشجو شهرکرد بودم!!

زمستون تا -29 می رسید ( اللبته این دما رو تلوزیون اعلام می کرد من با دماسنج -37 هم گرفتم!!)

اوه!!! یعنی باید برم تو بیابون !! و کوه و کمر!!

اییییییییییی خددااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!

شهرکرد هم هتل بود !! من یه ترم کلا پیچوندم (3 روز بیشتر نرفتم) معدلم 14 شد!!

بیچاره شدم !!

راستی داف ماف ؟

نا امیدم شدم!!
suicide_fool-edit.gif

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
البته!! با توانایی که دارم!! گرمسار رو هم حراست اش رو ادم می کنم!!
شهرکرد یکی از بدترین گیر بازارا بود با همت دوستان کاری کردیم!! که ترم 2 هتل شد!! کسی جرات گیر دادن به ورودی ما رو نداشت (اما ره اوردش برای من چندتا توبیخ شفاهی و کتبی بود!)

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
قبلاً کجا درس ميخوندی؟
البته نا گفته نماند سرمای زمستونش هم سگ کش
1 چيز ديگه هم هست که نميدونم ميدونی يا نه کلاس های دام پزشکی تو روستا ی کوشک برگزار ميشه يعنی خوده گرمسار نيست
فک کنم کلی نه اميدت کردم:د
نکته ی مثبتم اين که 1 جورای خيلی هتله من ترم قبل تقريباً قبل از عيد اصلاً نرفتم،البته ميگن از اين ترم ميخوان سخت بگيرن

اره کلاسای دامپزشکیش روستای کوشک هستش که باید از بلوار دانشجو که برای کوشک یه مینیوبوس داره استفاده کنی و بری :D
با عوض شدن ریاست دانشگاه ، ریاست فعلی آقای واعضی تازه سخت گیری ها شروع شده :D

بالا