برگزیده های پرشین تولز

مایکروسافت : فروم پرشنتولز یک سایت مردانه است !

sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
درود دوستان !

می بینید چه تیتر زردی نوشتم :p

این رو نگاه کنید : http://adlab.microsoft.com/DPUI/DPUI.aspx

این ابزار مردانه یا زنانه بودن سایت رو به همراه میانگین سن بازدید کنندگانش نمایش می ده :blink:

بر اساس جستجو های گوگل و یاهو و اینها کار می کنه ...

emad.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا که(عجب تیتری) ...... من اعتراف میکنم که اغفال شدم.

سایت من که از پرشنتولز هم مردانه تر بود......
اونم با محدوده سنی 35 تا 49(جالبه نه؟)
حالا به نظر شما این تحلیل بر اساس چی هست؟

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره عنوانت خیلی زرده

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
حالا جنسیت و سن رو از کجا میفهمه!؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

emad.net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
احتمالا این تحلیل رو بر اساس کلمات به کار رفته در سایت انجام میده......
خوب علایق افراد بر اساس سن و جنس متفاوت هست ......... و امروزه موسساتی هستند که روی این موضوعات کار می کنند.

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
یه جوری نوشتی خیال کردم خود بیل گیتس تو مساحبه اش اعلام کرده:wacko:

sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
تیتر های زرد چیزی هستند که امروزه کنترل جهان را در دست گرفتند ، البته تنها تیتر نیست ، فلسفه ها و اندیشه ها و فرهنگ ها و ثروت ها و شهرت های زرد هم وجود دارد ...

در هر صورت این بخش از ادسنتر مایکروسافت با یک سری الگوریتم ها کار می کنه که بر اساس کلیدواژه هایی که به این سایت می رسند نتیجه گیری می کنه ...

در ضمن چند نمونه از چیز های زرد روزگار : " انرژی هسته ای حق مسلم ماست " ... کسی نگفته و نخواهد گفت که انرژی هسته ای حق ایرانیان نیست ، اینها می گن غنی سازی اورانیوم در ایران ممنوع است، حتی اگر حقش باشد.

" مجید مجیدی کارگردان بزرگی است " ... اگر بزرگ بود آبروی مملکت را برای چند هزار یورو جایزه به باد فنا نمی داد ... اگر فیلم های بزرگی داشت دست کم یکی در سینما ها بر روی پرده می رفت و چند ریال فروش داشت .

" بگذارید هر فیلمی از هالیوود ما رو مسخره کنه ، ما از درون خرابیم، تازه من کار ندارم کنکور هم قبول نشدم، ماشینم هم بنزین نداره ، سیب زمینی هم گرون شده، داروی بیمارهای ام اس کمیاب شده ، چنجر ماشینم سوخت ، همه خیابون ها چاله چوله دارند ، انوشه انصاری میلیاردر میره فضا ما تا جاجرود نمی تونیم بریم ، دختر خاله همسایه پسر عمم اینا خودکشی کرد ! ، همه اینا رو ول کنم برم به فیلم Tranformers اعتراض کنم ؟ آخه که چی ؟ مگه نمی دونی شاید که آینده از آن ماست ؟ خوب اینها هیچ تاثیری نداره کارشون ، از ماست که بر ماست ! .... ماست ماست ماست زرد ... :D

در ادامه باز هم چیز های زرد برای آگاهی ملت همیشه در اینترنت لی لی PT عرض می شود :D

کاک کوروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دری وری زیاد میگه .
تیتر های زرد هم اگه هوشمندانه باشند من خیلی دوس دارم این تیتر هم خیلی جالب بود .

سایت http://women.net

بیشتر مردا بازدید کرده اند

سایت man.com

زنا بیشتر بازدید کرده اند (این سایت در ایران گویا فیلت0ره و محتواشو چک نکردم )
و .................

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
تیتر های زرد چیزی هستند که امروزه کنترل جهان را در دست گرفتند ، البته تنها تیتر نیست ، فلسفه ها و اندیشه ها و فرهنگ ها و ثروت ها و شهرت های زرد هم وجود دارد ...

در هر صورت این بخش از ادسنتر مایکروسافت با یک سری الگوریتم ها کار می کنه که بر اساس کلیدواژه هایی که به این سایت می رسند نتیجه گیری می کنه ...

در ضمن چند نمونه از چیز های زرد روزگار : " انرژی هسته ای حق مسلم ماست " ... کسی نگفته و نخواهد گفت که انرژی هسته ای حق ایرانیان نیست ، اینها می گن غنی سازی اورانیوم در ایران ممنوع است، حتی اگر حقش باشد.

" مجید مجیدی کارگردان بزرگی است " ... اگر بزرگ بود آبروی مملکت را برای چند هزار یورو جایزه به باد فنا نمی داد ... اگر فیلم های بزرگی داشت دست کم یکی در سینما ها بر روی پرده می رفت و چند ریال فروش داشت .

" بگذارید هر فیلمی از هالیوود ما رو مسخره کنه ، ما از درون خرابیم، تازه من کار ندارم کنکور هم قبول نشدم، ماشینم هم بنزین نداره ، سیب زمینی هم گرون شده، داروی بیمارهای ام اس کمیاب شده ، چنجر ماشینم سوخت ، همه خیابون ها چاله چوله دارند ، انوشه انصاری میلیاردر میره فضا ما تا جاجرود نمی تونیم بریم ، دختر خاله همسایه پسر عمم اینا خودکشی کرد ! ، همه اینا رو ول کنم برم به فیلم Tranformers اعتراض کنم ؟ آخه که چی ؟ مگه نمی دونی شاید که آینده از آن ماست ؟ خوب اینها هیچ تاثیری نداره کارشون ، از ماست که بر ماست ! .... ماست ماست ماست زرد ... :D

در ادامه باز هم چیز های زرد برای آگاهی ملت همیشه در اینترنت لی لی PT عرض می شود :D

منظورت احمدي نژاد هست ؟؟

sa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
از "شهرت زرد" منظورم مجید مجیدی و امثال اینها بود ... ( ددبوی جان این چیزی رو که نوشتی پاک کن، ما رو ، این فروم رو ، این تاپیک رو به درد سر ننداز جانه هر کی دوست داری ... )

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
خود سایت ماکروسافت 64درصد زنونه است!
و 50 درصد 50+

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
وای یادش بخیر:baaasmile

کاپیتـان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مایکروساف غلط کرد
پس اینهمه پسر با آی دیه دختر چیه تو سایت

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,512
سایت الکسا هم داره . جنیست و سن و ... بازدیدکننده های سایت رو میگه. بر چه اساسیه؟

بالا