برگزیده های پرشین تولز

آخرین باری که از ته دل خوشحال شدید کی بود ؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نمی دونم چرا و لی امروز شنبه که عید مبعث هم هست یهو دلم یاد دوران کودکی افتاد. و شادیهای اون زمون .
اولین باری که از خوشحالی پر در آورده بودم پنج سالم بود و وقتی بود که پنج تومن عیدی گرفتم (اون پنج تومنی کاغذی سبز تا نخورده ) خیلی پول بود تو خیالم همون وقت کل دنیای کودکانم رو خریدم و تا اون وقت فهمیدم که ای یه چیزی به اسم عیدی هم داریم .... دومین باری که از ته دلم خوشحال شدمو یادم هست وقتی بود که کلاس اول دبستان رو تموم کردم و همون روز آخرین امتحان یه بادبادک درست کردم و اونو سپردم دست باد آونقدر کج دلم غش و ریسه می رفتم مثل اینکه خودم اون بادبادک هستم دارم تو آسمون شنا می کنم.
اما آخرین باری که از ته دل خوشحال شدم رو اصلا یادم نمی یاد حتی تا 15 و 16 سال قبل هم یاد نمی یاد چیزی منه از ته قلب خوشحال کرده و به وجد آورده باشه نه کنکور نه ازدواج نه شغل و کار نه پول نه .....
نمی دونم زندگی شاید همش شده در معرض گاز اشک ور بودن .:wacko:

راستی شما آخرین باری که از ته دل خوشحال شدین کی بود ؟:rolleyes:

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یادم نمیاد
onion076.gif

شاید خیلی سال پیش

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من هم یادم نمیاد.شاید دوران دانشجویی که گذشت.

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بابا بیاین بگیم ما رو هم از افسردگی دربیارین شاید با بازگو کردن اون بتونید دل دیگران رو هم یکمی شاد کنین

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
من هم واقعا یادم نمیاد،

rabbit008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی واقعا کسی اینجا از ته دلش شاد نیست؟؟؟:(

البته من خودم همه شاد نیستم و خیلی وقت هم هست از ته دلم نبودم

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
این همه چیز دنیا برای خوشحال بودن وجود داره اخه شما ها چرا انقد دپرسین؟

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
عزیز جان ما دنبال دلخوشکنک یا خود گول زنک نیستیم می خواهیم آخرین تجربه از صمیم قلب خوشحال شدن خود را بیاد بیاوریم یا اینکه از تجربه دیگران خوشحال شویم . شما خودت کی آخرین بار از ته دل خوشحال شدی که داشتی بال در می آوردی ؟ بگو تا ما هم بدانیم.

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
من وقتی که میبینم صبحو با سلامتی شروع میکنم و شب رو هم با سلامتی به پایان میبرم از ته دلم خوشحال میشم چون این نشونه ای از توجه خداست که به من داره
فکر نمیکنم هیچ شادی ای بالاتر از این باشه

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من وقتی که میبینم صبحو با سلامتی شروع میکنم و شب رو هم با سلامتی به پایان میبرم از ته دلم خوشحال میشم چون این نشونه ای از توجه خداست که به من داره
فکر نمیکنم هیچ شادی ای بالاتر از این باشه

توی این که شکی نیست.

منظور خوشی هست که مدتهاست رنگی ازش ندیدیم.

A R @ M

کاربر فعال
لایک‌ها
5,482
توی این که شکی نیست.

منظور خوشی هست که مدتهاست رنگی ازش ندیدیم.

اها! از اون لحاظ
خوب من اخرین باری که از ته دلم خوشحال شدم و ذوق کردم همین چند وقت پیش بود که فهمیدم عمل قلب پدر بزرگم با موفقیت انجام شده و حالش رو به بهبوده اون موقع بود که نزدیک بود از خوشحالی ذوق مرگ شم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
راستش من كه آلزايمر دارم نافرم هيچي يادم نميمونه شايد اصلا برام مهم نيست كه يادم بمونه نميدونم سيستمش چه جوريه!!!

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
1 سال پیش که کنکور قبول شدم !

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اها! از اون لحاظ
خوب من اخرین باری که از ته دلم خوشحال شدم و ذوق کردم همین چند وقت پیش بود که فهمیدم عمل قلب پدر بزرگم با موفقیت انجام شده و حالش رو به بهبوده اون موقع بود که نزدیک بود از خوشحالی ذوق مرگ شم

خدا رو شکر.

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
نمی دونم چرا و لی امروز شنبه که عید مبعث هم هست یهو دلم یاد دوران کودکی افتاد. و شادیهای اون زمون .
اولین باری که از خوشحالی پر در آورده بودم پنج سالم بود و وقتی بود که پنج تومن عیدی گرفتم (اون پنج تومنی کاغذی سبز تا نخورده ) خیلی پول بود تو خیالم همون وقت کل دنیای کودکانم رو خریدم و تا اون وقت فهمیدم که ای یه چیزی به اسم عیدی هم داریم .... دومین باری که از ته دلم خوشحال شدمو یادم هست وقتی بود که کلاس اول دبستان رو تموم کردم و همون روز آخرین امتحان یه بادبادک درست کردم و اونو سپردم دست باد آونقدر کج دلم غش و ریسه می رفتم مثل اینکه خودم اون بادبادک هستم دارم تو آسمون شنا می کنم.
اما آخرین باری که از ته دل خوشحال شدم رو اصلا یادم نمی یاد حتی تا 15 و 16 سال قبل هم یاد نمی یاد چیزی منه از ته قلب خوشحال کرده و به وجد آورده باشه نه کنکور نه ازدواج نه شغل و کار نه پول نه .....
نمی دونم زندگی شاید همش شده در معرض گاز اشک ور بودن .:wacko:

راستی شما آخرین باری که از ته دل خوشحال شدین کی بود ؟:rolleyes:

شاید 8 -9 سال پیش بود...

:(:(:(:(

لعنت!

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
10 ساله دیگه زمان تولد پسرم.... ای قربونش

بالا