برگزیده های پرشین تولز

depositfile داونلود از سايت

ekhraji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام
من ميخواستم يه فايلي رو از depositefiles داونلود كنم كه متوجه شدم اين سايت ف*يل*تر شده :wacko:اين فايل هم برام خيلي ضروريه جاي ديگه هم لينكش رو پيدا نكردم . ميخواستم ببينم كسي راهي سراغ داره كه بشه با ضد ف*يل*تر ازش داونلود كرد (خودم كه هركاري كردم نشد) يا isp سراغ داريد كه ف*يل*ترش نكرده باشه.ممنون ميشم اگه جواب بدين​

ekhraji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشيد كه دوباره مزاحم ميشم ولي اين روش ديگه كار نميكنه يعني وقتي بعد از " http "s ميزنم اصلا سايتو نمياره
پيشنهاد ديگهاي ندارين!؟​

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز همون راهی که دوست عزیمون گفتن(گذاشتن s) جواب میده.حالا اگر شما این کارو می کنید و جواب نمیده پیشنهاد می کنم اگر از اینترنت دایل آپ استفاده می کنید اینترنتون رو عوض کنید و کارتی از یک شرکت دیگه بگیرید و اگر هم از اینترنت پر سرعت استفاده می کنید به یکی از دوستانتون بگین که براتون اون رو دانلود کنه و یک جای دیگه آپلود کنه.یه راه دیگش هم اینه که با آنتی ف-ی-لتر لینک دانلودی رو که موقع دانلود کردن بهتون میده روی یک سرور ریموت آپلود کنیدد و از طریق اون سرور دانلود کنید... برای به دست آوردن این لینک هم البته نیاز به یک دانلود منیجر دارین و دانلودر ویندوز این کارو براتون انجام نمیده.

ekhraji

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز همون راهی که دوست عزیمون گفتن(گذاشتن s) جواب میده.حالا اگر شما این کارو می کنید و جواب نمیده پیشنهاد می کنم اگر از اینترنت دایل آپ استفاده می کنید اینترنتون رو عوض کنید و کارتی از یک شرکت دیگه بگیرید و اگر هم از اینترنت پر سرعت استفاده می کنید به یکی از دوستانتون بگین که براتون اون رو دانلود کنه و یک جای دیگه آپلود کنه.یه راه دیگش هم اینه که با آنتی ف-ی-لتر لینک دانلودی رو که موقع دانلود کردن بهتون میده روی یک سرور ریموت آپلود کنیدد و از طریق اون سرور دانلود کنید... برای به دست آوردن این لینک هم البته نیاز به یک دانلود منیجر دارین و دانلودر ویندوز این کارو براتون انجام نمیده.

ممكنه يه isp كه اين روش روش جوا بده بهم معرفي كنين ضمنا براي من هم اولين بار اين روش كار كرد ولي الان ديگه كار نميكنه واگر ندرتا هم صفحه رو مياره وقتي روي free كليك ميكنم توي صفحه جديد اسم و مشخصات فايل هست و نوشته free download ولي دانلود شروع نميشه ولينكي هم براي شروع دانلود رو صفحه نيست
ممكنه اشكال از تنظيمات browser باشه؟​

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممكنه يه isp كه اين روش روش جوا بده بهم معرفي كنين ضمنا براي من هم اولين بار اين روش كار كرد ولي الان ديگه كار نميكنه واگر ندرتا هم صفحه رو مياره وقتي روي free كليك ميكنم توي صفحه جديد اسم و مشخصات فايل هست و نوشته free download ولي دانلود شروع نميشه ولينكي هم براي شروع دانلود رو صفحه نيست
ممكنه اشكال از تنظيمات browser باشه؟​

دوست عزیز من مدت زیادیه که از دایل آپ استفاده نمی کنم و اطلاعی از اینکه کدوم اجازه میدن ندارم ولی اگر گزینه دانلود هم میاد و با زدنش باز نمیشه می تونه از تنظیمات مرورگرت باشه چون باید اجازخ باز شدن پنجره پاپ آپ رو بده....

بالا