برگزیده های پرشین تولز

W810 یا W710 یا W660 یا S500 ?

Scarlett

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من می خوام بین گوشی های سونی اریکسون w810 و w710 یکیشونو بخرم اما تصمیم گیری برام سخت شده، می خواستم از دوستان خواهش کنم نظرشونو بگن، ظاهرا با هم فرق چندانی ندارند جز این که w710 یه مدل کاملا اسپرت محسوب می شه و کمتر دست کسی دیدم ، به نظر شما w810 خز نشده، الان خیلیا w810 دارن ، نظرتونو بگین ممنون میشم ، همینطور اگه تفاوت خاصی به نظرتون می رسه

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
همونطور که گفتین W710 فقط زياد نيست بين مردم و يک سری آپشنها و لوازم ورزشی مخصوص داره
اما دوربين W810 با توجه به فلش و Auto Focus کاملا برتر هست
اگر با زياد شدن W810 مشکلی ندارین انتخاب بسيار خوبی هست

Scarlett

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد s500 w660 سونی اریکسون چی می دونید ؟ اگه بهم بگین لطف می کنین. بیشتر می خوام در مورد پخش موسیقیشون بدونم. به خوبی w810 و w850 هستند؟ همینطور قیمت؟

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
در مورد s500 w660 سونی اریکسون چی می دونید ؟ اگه بهم بگین لطف می کنین. بیشتر می خوام در مورد پخش موسیقیشون بدونم. به خوبی w810 و w850 هستند؟ همینطور قیمت؟

W660 که سری واکمن هست و تایید می شود از واکمن.نسخه پلایر ورژن 2 هم روش نصب است و گوشی شیکی هست.

تنها عیبش هم اینه که دوربین اتوفوکس نداره !

در مورد S500 هم اطلاعات کاملی ندارم.یه نگاه به این لینک بندازید و خودتون جمع بندی کنید !

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
یه انتخاب بهتر دارید بین اینها که W610 هست...دوربینش 2 اتوفوکس هست و مموری 512 تو جعبه به همراه هدفون رویایی سری واکمن و یه گوشی نازک و خیلی خوشگل...

یه جورایی تو مایه های w880 هست فقط یکم ضخیم تر که خب زیاد به نظر من مهم نیست...عوضش دوربین خیلی خوبی داره ...روزی قرار باشه بین w880 خیلی نازک با این w610 که فقط یکم ضخیم تر هست نسبت به اون ( نسبت به گوشی های دیگه نازک حساب میشه) انتخاب کنم من w610 رو برمیدارم...

Scarlett

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از چه لحاظ بهتره؟ فقط به خاطر دوربینش؟ تو سایت gsm برای فرمت های قابل پخش فقط زده mp3 ! بقیه مدلا فرمت های بیشتری پشتیبانی می کنند

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
از چه لحاظ بهتره؟ فقط به خاطر دوربینش؟ تو سایت gsm برای فرمت های قابل پخش فقط زده mp3 ! بقیه مدلا فرمت های بیشتری پشتیبانی می کنند
نظر منو میخواین برین یه نوکیا بخرین
چون بعد ها با مشکل کمبود فایل SMS دچار میشین مثل من
الان W810i هم هنوز گوشیه خوبیه ولی اونطور که گفتین خیلی زیاد شده دست مردم
اگه نوکیا خواستین بخرین من 5700 و 6120 رو پیشنهاد میکنم
من از موقعی که 5700 رو خریدم اصلآ نمیتونم تو 810 نگاه کنم.

userael

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفانه بعد از توقف تولید دبیلو 900 دیگر شاهد تولید تولید محصولی با صدای بلند از سری واکمن نبودیم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410

هم از نظر دوربین هم کلا شکل ظاهری و شیک بودن...مدلهایی که اسم بردین همه به جز w810 دوربینشون اتوفوکوس نداره ..w810 هم که داره ولی خیلی زیاد شده و دست همه هست ...ولی این نه...تازه اومده و خیلی هم خوشگله...

سایت Gsm یه سایت مزخرف ایرانی هست که تا جایی که من دیدم کاری جز نوشتن چرت و پرت و اطلاعات غلط بلد نیستن...ولشون کنید...

فرمتهای قابل پخش w610 خیلی زیاده از جمله: Mp3,AAC,MP4,3gp,wav,... که 95 درصد فایل های موبایل هم همین فرمت ها رو دارن :) مشکلی پس از اون جهت نداره

نظر منو میخواین برین یه نوکیا بخرین
چون بعد ها با مشکل کمبود فایل SMS دچار میشین مثل من
.

ظرفیت اس ام اس سونی اریکسون های جدید شده 1000 تا...خبر نداشتی؟؟ فکر میکنم دقیقا یکی از نوکیا بیشتر...چون اون 999 تا هست :p

Scarlett

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنون از همتون، لطف کردین که نظرتون رو بهم گفتین، تصمیم گرفتم w850 بگیرم. فقط امیدوارم با توجه به بد قلق بودن دکمه های جهتش پشیمون نشم. بازم مرسی

بالا