برگزیده های پرشین تولز

اولین قدم در ASP

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان من می خوام asp کار کنم ولی منتها نمی دونم توی چه محیطی باید کار کرد.
خودم vs8 رو دارم توی vb نمی دونم از پنجره ی new project کدومش رو انتخاب کنم.
لطفا راهنمایی کنید.

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
دوستان من می خوام asp کار کنم ولی منتها نمی دونم توی چه محیطی باید کار کرد.
خودم vs8 رو دارم توی vb نمی دونم از پنجره ی new project کدومش رو انتخاب کنم.
لطفا راهنمایی کنید.
پیشنهاد من اینه که به سمت asp.net بروید...

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
متشکرم.
asp.net هم کار می کنم ولی دوست دارم asp هم کار کنم.

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهاد من اینه که به سمت asp.net بروید...
یک مقدار راهنمایی می کنید که برای دات نت چه معلوماتی لازم هست و در کنار آن چه ابزارهایی؟! بنده هم دوست دارم سمت دات نت بروم ولی متاسفانه شیوه های کار با آن را نمی دانم. که چطور کامپایل می کنندو ...

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز
توصیه میکنم اصلا وقتتو پای asp نزاری وقتی تکنولوژی خیلی جدید تر و بهتر وجود داره(asp.net) چرا وقتتو پای چیزی هدر بدی که دیگه نه بازار داره و نه فایده؟
ضمنا وقتی شما هنوز نمیدونی تو بخش new projecys کدوم رو انتخاب کنی ینی خیلییی مبتدی هستی و هیچی نمیدونی برای همین به شما توصیه میکنم
فعلا یه کتاب ابتدایی بگیری و در حد همین ایجاد پروزه جدید و یادگیری ابزار هارو کار کن تا بعد
موفق باشی

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
یک مقدار راهنمایی می کنید که برای دات نت چه معلوماتی لازم هست و در کنار آن چه ابزارهایی؟! بنده هم دوست دارم سمت دات نت بروم ولی متاسفانه شیوه های کار با آن را نمی دانم. که چطور کامپایل می کنندو ...
برای شروع کار با .net ابزار خاصی مورد نیاز نیست ..
یه کامپیوتر خوب با windows xp sp2 و نصب dvd یا cd های visual studio 2005

و یه سری کتاب خوب ..
البته پیشتهاد من اینه که قبل از شروع به کار با asp.net یه کتاب در مورد تکنولوژی .net بخونین و بعد هم که خود asp.net

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2

دوست عزیز
توصیه میکنم اصلا وقتتو پای asp نزاری وقتی تکنولوژی خیلی جدید تر و بهتر وجود داره(asp.net) چرا وقتتو پای چیزی هدر بدی که دیگه نه بازار داره و نه فایده؟
ضمنا وقتی شما هنوز نمیدونی تو بخش new projecys کدوم رو انتخاب کنی ینی خیلییی مبتدی هستی و هیچی نمیدونی برای همین به شما توصیه میکنم
فعلا یه کتاب ابتدایی بگیری و در حد همین ایجاد پروزه جدید و یادگیری ابزار هارو کار کن تا بعد
موفق باشی

برای شروع کار با .net ابزار خاصی مورد نیاز نیست ..
یه کامپیوتر خوب با windows xp sp2 و نصب dvd یا cd های visual studio 2005

و یه سری کتاب خوب ..
البته پیشتهاد من اینه که قبل از شروع به کار با asp.net یه کتاب در مورد تکنولوژی .net بخونین و بعد هم که خود asp.net

خوب یک کتاب یا منبع معرفی می کنید؟؟!! البته یک مقدار وقت من هم محدود هست. اما خوب می توانم یک کاریش بکنم ... VS هم مشکلی نبود ...

منتظرم ... ممنون​

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
به سایت asp.net سر بزنید انواع ابزار ها - مقالات و منابع فراوانی پیدا میکنید . صفحه اول این سایت برای جواب سوال شما طراحی شده است !

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
بعد موضوعی دیگر: اینکه بنده asp کلاسیک را تا حدی بلدم می تواند کمک کند که دات نت را سریعتر یاد بگیرم؟! یا تاثیری ندارد. البته می دانم راه این دو از هم سواست.

بالا