برگزیده های پرشین تولز

درخواست باکس شات بازی ها

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
با سلام خدمت دوستان عزیز. راستش من یک کمی گشتم و تاپیکی مثل این پیدا نکردم. توی این تاپیک من می خوام با کمک شما، باکس شات یا همون عکس روی جلد بازیهای قدیمی یا جدید را قرار بدهم. البته شما هم می تونید بگید که کدوم بازی را می خواهید تا من در صورت امکان اونو قرار بدم.

قوانین : اگر درخواستی دارید فقط یک بار اعلام کنید - باکس شات ها رو به صورت Thumbnail یا لینک عکس بگذارید.در غیر این صورت پست شما پاک میشه.

Last edited by a moderator:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
abarkuh
با سلام خدمت دوستان عزیز. راستش من یک کمی گشتم و تاپیکی مثل این پیدا نکردم. پس اصلا قصدم ایجاد تاپیک تکراری نیست. توی این تاپیک من می خوام با کمک شما، باکس شات یا همون عکس روی جلد بازیهای قدیمی یا جدید را قرار بدهم. البته شما هم می تونید بگید که کدوم بازی را می خواهید تا من در صورت امکان اونو قرار بدم

یک تاپیک فوق العاده جالب :cool:

این رو جز ء " Favorit " خودم قرار می دهم تا هر هفته با شما و دیگر دوستان همراه باشم ;)

من هم سایتهای بسیاری رو می شناسم که در این زمینه فعالیت می کنند .:happy:

به هر حال
از این طرح حمایت می کنیم .:rolleyes:

موفق باشید .

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
دوستان این هم باکس شات نه چندان معتبر GTAIV و همچنین GRAW2 برای XBOX360

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
چقدر هم استقبال شد. بابا یه نظری، دلگرمی چیزی. به هرحال من به کار خودم ادامه می دم. امروز چندتا باکس شات توپ دارم که البته ممکنه برای بعضی ها تکراری باشه. اما به هرحال:
Ratatoille - Crysis - MGS4 - Assasin's Creed

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوست عزیز....تاپیک خیلی خوبیه....امیدوارم که تداوم هم داشته باشه...
ممنون..!!

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
دوست عزیز....تاپیک خیلی خوبیه....امیدوارم که تداوم هم داشته باشه...
ممنون..!!

واقعا ممنون که دلگرمی می دید. چشم ایشالله اگر بچه های دیگه یکم هوامونو داشته باشند، تداوم خواهد داشت:D

نه عزیز، اگه به همین راحتی بود که من تاپیک نمی زدم. می تونی از همون سایت باکس شات MGS4 را برایم پیدا کنی.

اگر نمیشی مرحمم تو رو خدا زخمم نشو :p

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
abarkuh
چشم ایشالله اگر بچه های دیگه یکم هوامونو داشته باشند، تداوم خواهد داشت
البته من پیشنهاد می کنم که خودتان اقدام به تهیه و طراحی این " کاور ها " را انجام بدهید .:cool:

و در این بین یک مدل از سایتهای دیگر هم معرفی کنید تا تفاوت کار شما با دیگر سایتها , مشخص باشد .

البته این یک نظر بود .;)

bkh

Guest
لایک‌ها
1
یک تاپیک فوق العاده جالب :cool:

این رو جز ء " Favorit " خودم قرار می دهم تا هر هفته با شما و دیگر دوستان همراه باشم ;)

من هم سایتهای بسیاری رو می شناسم که در این زمینه فعالیت می کنند .:happy:

به هر حال
از این طرح حمایت می کنیم .:rolleyes:

موفق باشید .

من همیشه مشکل گیر آوردن کاور فیلمها را دارم و سرح گرد روی سی دی
چه سایتهایی مناسب هستند ؟

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من همیشه مشکل گیر آوردن کاور فیلمها را دارم و سرح گرد روی سی دی

سلام

درست نیست که من در این تاپیک نام این سایتها رو ببرم :eek:

ولی اگر در سرچ گوگل بنویسید :

Cover of game یا Cover of movie

سایتهای بسیاری را خواهید دید

همینطور :

Lable of film یا Lable of game

موفق باشید .

** ** ** ** ** ** **

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
البته من پیشنهاد می کنم که خودتان اقدام به تهیه و طراحی این " کاور ها " را انجام بدهید .:cool:

و در این بین یک مدل از سایتهای دیگر هم معرفی کنید تا تفاوت کار شما با دیگر سایتها , مشخص باشد .

البته این یک نظر بود .;)

راستش من سعیم اینه که کاوری بذارم، تا اگه دوستان خواستن باکس شات اصلی یک بازی را داشته باشند، به مشکلی بر نخورند. برای همین هم قبل از اسم بعضی باکس شاتها می نویسم نه چندان معتبر تا مشکلی پیش نیاد. حالا اگه بیام خودم با هزارتا زحمت بسازم، اونوقت یکی میاد و میگه این کاورها فک هست. عزیز پیشنهادت خیلی خوبه ولی فکط کنم یه تاپیک دیگه را بطلبه.

من همیشه مشکل گیر آوردن کاور فیلمها را دارم و طرح گرد روی سی دی

من کاور فیلمها را هم دارم. اگر مدیران ایرادی نگیرند که فیلم ربط به این انجمن نداره، می تونم اونها را هم بذارم. راستی اگر کسی درخواست باکس شات بده، برای من خیلی راحت تره. ولی تو رو خدا یه دفعه نیاین بگین باکس شات RE5را بدم. خوب معلومه تا موقعی که بازی بیاد، هزارتا باکس شات تخیلی براش می سازند.

Lexus

Registered User
لایک‌ها
3
راستش من سعیم اینه که کاوری بذارم، تا اگه دوستان خواستن باکس شات اصلی یک بازی را داشته باشند، به مشکلی بر نخورند. برای همین هم قبل از اسم بعضی باکس شاتها می نویسم نه چندان معتبر تا مشکلی پیش نیاد. حالا اگه بیام خودم با هزارتا زحمت بسازم، اونوقت یکی میاد و میگه این کاورها فک هست. عزیز پیشنهادت خیلی خوبه ولی فکط کنم یه تاپیک دیگه را بطلبه.

من کاور فیلمها را هم دارم. اگر مدیران ایرادی نگیرند که فیلم ربط به این انجمن نداره، می تونم اونها را هم بذارم. راستی اگر کسی درخواست باکس شات بده، برای من خیلی راحت تره. ولی تو رو خدا یه دفعه نیاین بگین باکس شات RE5را بدم. خوب معلومه تا موقعی که بازی بیاد، هزارتا باکس شات تخیلی براش می سازند.

دوستان يكسري از سايت ها هستند (خارجي) كاور با كيفيت بالا و انواع كنسول ها رو ميده.

roj!n

Guest
لایک‌ها
2
thankyou.gif

سایتهایی هستند که باکس شات ها رو در اختیار عموم بزارن،ولی اولا نمیشه به همشون اعتماد کرد،دوما خوب
دوستانی که همچین سایتهایی رو میشناسن یه کپی پیست بکنن این جا ما هم فیض ببریم...
chase.gif

من هم پیدا کردم میزارم...^_^

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
بابا عجب گیری گرفتار شدیم. یه تاپیک باز کردیم ها:crying: . حالا هی میان و میگن فلان سایت هم هست. بچه ها! من خودم هم می دونم و اصلا من هم خیلی از اونا رو از همین اینترنت پیدا می کنم. خب شما هم اگه دارید، رو کنید. :lol:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجب !!!

یعنی یه سرچ ساده توی گوگل اینقدر سخته ؟؟

128fs2883590.gif
** ** ** ** ** **

دوست عزیزم
لطفا چند تایی از باکس شاتهای بازی
mafia
رو برای من قرار بدهید

ممنون .
handshake.gif

/\/\ O H S E N

Registered User
لایک‌ها
292

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
شرمنده، اصلا پست شما Don Thomas عزیز را ندیدم. با تشکر از محسن جان من هم یه دونه می ذارم

فایل های ضمیمه

• 68m79zp.jpg
    68m79zp.jpg
    95.1 KB · نمایش ها: 12
بالا