برگزیده های پرشین تولز

داونلود و معرفی بهترینE-Book های گرافیک و نقاشی و انیمیشن

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه اساتید و دوستان
با تشکر از همه دوستانی که دانش و تجربشون رو بی دریغ در اختیار دیگران قرار می‌دهند.

یه مدته که دارم یه سری کتاب و مجله برای کارام جمع می‌کنم. حیفم اومد که بقیه نداشته باشند. سعی می‌کنم تو هر پست یکی رو معرفی کنم. با توجه به اینکه همشون رو از جاهای مختلفی جمع کردم ممکنه که بعضی‌هاشون قدیمی یا تکراری باشند. به هر حال به بزرگی خودتون ببخشید. اگه دوستان هم چیزی سراغ دارند لینک بدن بقیه استفاده کنند. در ضمن اگه خوب بود بگین تا ادامه بدم.:happy:

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
Pencil Drawing Techniques

4mi7pcy.jpg

ISBN 0823039919

PDF

144pages

36MB

شروع نقاشی و طراجی با مداد برای افراد تازه‌کار. البته برای افرادی که در این کار مهارت دارند هم نکاتی داره.

داونلود از سایت رپید شر

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
در رابطه با همنشینی رنگها اگر کسی کتابی داره بزاره لطفاً

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام و خسته نباشد

کار جالبی رو شروع کردید.فقط من و خیلیها مثل من که اکانت رپیدشیر ندارن با دانلود از اون مشکل دارن.مثلا خود من فایلهای بزرگتر از 10 مگابایت رو نمیتونم از رپید بگیرم.وسطش هنگ میکنه.ممنون میشم اگه بتونی جای دیگه ای هم آپلود کنی.:happy:​

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشد

کار جالبی رو شروع کردید.فقط من و خیلیها مثل من که اکانت رپیدشیر ندارن با دانلود از اون مشکل دارن.مثلا خود من فایلهای بزرگتر از 10 مگابایت رو نمیتونم از رپید بگیرم.وسطش هنگ میکنه.ممنون میشم اگه بتونی جای دیگه ای هم آپلود کنی.:happy:​

ممنون از لطف شما.

با توجه به اینکه فعلا دسترسی به اینترنت پرسرعت ندارم، نمی‌تونم جای دیگه آپ کنم،
ولی دوستان دیگه که امکانش رو دارند شاید بتونن این لطف رو بکنن.:happy:

یه لینک دیگه هم برای Pencil Drawing Techniques دارم که یه مشکل کوچیک داره ولی شاید بتونی حلش کنی.:f34r:

داونلود از دپوسایت

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
در رابطه با همنشینی رنگها اگر کسی کتابی داره بزاره لطفاً

در اسرع وقت، ولی اگه یه مرجع کامل می‌خوای CD هارمونی رنگ شرکت هنر و رایانه رو توصیه می‌کنم.

توضیح بیشتر:CD برگرفته از کتاب Pantone Guide to Communicating With Color می باشد.
در تمامی کتاب های رنگ انواع طیف های رنگی معرفی شده است.
اما در این cd رنگهای همنشین در کنار هم به صورت مجموعه های سه تایی معرفی شده اند تا کاربر بتواند براحتی انتخاب رنگ را انجام دهد.
در مورد هر مجموعه رنگی مثالی هم آورده شده است. بر روی هرکدام از مجموعه ها که کلیک شود کد های رنگی داده می شود تا بتوان آنها را در Photoshop یا نرم افزار های دیگر استفاده کرد، کد های CMYK در قسمتی جداگانه اوزده شده است.
گرافیست ها معمولا در انتخاب رنگ دچار مشکل هستند آثار گرافیکی معمولی با انتخاب صحیح رنگ تبدیل به یک اثر حرفه ای می شوند. در زیر دو مجموعه از رنگ ها آورده شده است.
علاوه بر مجموعه های اینچنینی در رابطه با خانواده های رنگی نیز صحبت شده است ( این قسمت فقط به انگلیسی)

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
در اسرع وقت، ولی اگه یه مرجع کامل می‌خوای CD هارمونی رنگ شرکت هنر و رایانه رو توصیه می‌کنم.

توضیح بیشتر:CD برگرفته از کتاب Pantone Guide to Communicating With Color می باشد.
در تمامی کتاب های رنگ انواع طیف های رنگی معرفی شده است.
اما در این cd رنگهای همنشین در کنار هم به صورت مجموعه های سه تایی معرفی شده اند تا کاربر بتواند براحتی انتخاب رنگ را انجام دهد.
در مورد هر مجموعه رنگی مثالی هم آورده شده است. بر روی هرکدام از مجموعه ها که کلیک شود کد های رنگی داده می شود تا بتوان آنها را در Photoshop یا نرم افزار های دیگر استفاده کرد، کد های CMYK در قسمتی جداگانه اوزده شده است.
گرافیست ها معمولا در انتخاب رنگ دچار مشکل هستند آثار گرافیکی معمولی با انتخاب صحیح رنگ تبدیل به یک اثر حرفه ای می شوند. در زیر دو مجموعه از رنگ ها آورده شده است.
علاوه بر مجموعه های اینچنینی در رابطه با خانواده های رنگی نیز صحبت شده است ( این قسمت فقط به انگلیسی)

ممنونم دوست عزیز

zeus_titan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
یکی از دوستان در گفتگوی آزاد سایتی رو معرفی کردند که لینک راپیدشیر را در قسمت باکس وارد می کنی و دانلود رو کلیک می کنید.لینک مستقیم دانلود رو بهتون می ده و شما به راحتی می تونید دانلود کنید.
http://rapidshare.4shakh.com/
به این راحتی ،باورتون نمی شه!!:p
اینم لینک تاپیک!
الان مجله ی انیمیشنی رو که لینک داده بودید دانلود کردم.اما وقتی می خوام از حالت zip خارجش کنم ارور می ده!!
اگر کسی دانلود کرد بگه تونسته از حالت زیپ خارجش کنه یا نه!!
کار خیلی جالبی انجام می دید حتما" ادامه بدید!ممنون:happy:

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از دوستان در گفتگوی آزاد سایتی رو معرفی کردند که لینک راپیدشیر را در قسمت باکس وارد می کنی و دانلود رو کلیک می کنید.لینک مستقیم دانلود رو بهتون می ده و شما به راحتی می تونید دانلود کنید.
http://rapidshare.4shakh.com/
به این راحتی ،باورتون نمی شه!!:p
اینم لینک تاپیک!
الان مجله ی انیمیشنی رو که لینک داده بودید دانلود کردم.اما وقتی می خوام از حالت zip خارجش کنم ارور می ده!!
اگر کسی دانلود کرد بگه تونسته از حالت زیپ خارجش کنه یا نه!!
کار خیلی جالبی انجام می دید حتما" ادامه بدید!ممنون:happy:

از توجهتون ممنونم.
مجله رو یکی از دوستان داونلود کرده و باز شده. البته با رپیدشر.
باز خودم تست می‌کنم و خبرش رو می‌دم.
از حمایتتون ممنون. حتماً .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
مجله Animation تاریخ 2007 August

4mj73o4.jpg

PDF

6.99MB

جدیدترین شماره این مجله. فکر نمی‌کنم نیاز به توضیح داشته باشه که چقدر معتبره!:D

داونلود از سایت رپیدشر
این ایبوک رو برای راحتی دوستان اپلود کردم ..

از ادرس زیر میتونید این ایبوک رو دانلود کنید .

http://graphicstore.persiangig.com/E-Book/Animation 2007 - 08.rar

یاسر جان شما لینک رو جایگزین کن که دوستان به مشکل بر نخورن .

موفق باشید.

sinama_sina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ياسر جان دستت بابت لينكهاي دانلود درد نكنه ... من چند شماره از اين مجله animation رو دارم... فوق العاده است..

Y@sser

Registered User
لایک‌ها
0
Stop Staring: Facial Modeling and Animation Done Right, 2nd Edition

4ztdh8j.jpg

PDF

368pages

11.55Mb

یه کتاب خوب درباره انواع حالت های صورت، انیمیشن و نحوه ساخت آنها.
اگر چه این کتاب بر اساس مدل سازی سه بعدی تالیف شده،
ولی برای اونهایی که دوبعدی کار می کنند هم خالی از لطف نیست.

داونلود از شش سایت مختلف - من از رپیدشر گرفتم:happy:

توضیحات بیشتر:
Lips, brows, frown lines–they’re all in motion in an expressive face. Stop Staring analyzes facial structures and movements and shows animators how to enliven the faces of their characters. The author, whose own handsome head (in modeled form) graces the cover, is an experienced animator currently working on The Sims.

He writes with a dry wit and a confidence born from experience. The book is friendly but also loaded with content and precise in its directions. “I am by no means God’s gift to animation, but I do pretty well at making a talking head look like a living one, not just a set of gums flapping.” This is not a how-to manual, but a richly detailed guide to achieving the right movements for a given situation and emotion. The companion CD includes all the pieces readers will need in order to work along with the text: models (both realistic and stylized ’toon characters), lip-synching samples, finished Quicktime movies, and even a copy of Maya Personal LE. (More info and some movies can be found at jasonosipa.com.)

Readers move from “Getting to Know the Face,” to synching audio, working on the mouth, eyes, and brows, and rigging. Osipa has created a methodology for facial animation that gets results and makes the process fun. The book can be used as a step-by-step guide for learning new skills or finessing techniques, or as a reference book for troubleshooting specific expressions (for example, “happy eyes,” “frustration,” and “sneers” are all in the index). Although the projects are presented using Maya, the concepts involved pertain to animation in general.

بالا