برگزیده های پرشین تولز

خريد هاست از روي سرور در كشور چين يا روسيه

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
كسي هاست از كشورهاي چين يا روسيه نداره.
يه 500 مگ الي 1 گيگي ميخوام!

کاک کوروش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
والا منم قبلا پرسیده بودم اما جوابی نگرفتم .

خودم توی نت گشتم یکی روسی پیدا کردم اما تا یوزر ساختم مصبم در اومد پیدا کن بعد با گوگل ترنزلیت ترجمه کن یوزر ساخته میشه اما بعدش دیگه مکافاته من توش موندم .
در ضمن اصلا به فکر 500 مگ و 1 گیگ نباش .

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
خب من روسي بلدم.ميتونمم اونطوري سرچ كنم اما دنبال كسي ميگردم كه اين كارا را كرده باشه

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
منم لازم دارم
هاست ار روسیه یا چین
برا وارز میخوام

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
شما چرا از سرورهای ایرانی استفاده نمی کنید ؟

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
ما یک سرور تو ایران راه انداختیم، ولی پهنای باندش 5Mbps هست که زیاد به درد دانلود سنگین نمی خوره!
ولی خوب اگه کسی خواست بگه

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
ما یک سرور تو ایران راه انداختیم، ولی پهنای باندش 5Mbps هست که زیاد به درد دانلود سنگین نمی خوره!
ولی خوب اگه کسی خواست بگه

شرکت داده پردازی ایران در داخل کشور دیتا سنتر زده که پهنای باند و امنیتش خیلی خوبه ، شما ماهیانه چقدر ترافیک می تونید بدید و سرورتون در دیتا سنتر که نگهداری نمی شه ؟

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
خب دوستان.
من سرور را ميخوام تو چين يا روسيه باشه چون ميخوام از وي بولتين غير لايسنس دار استفاده كنم و برا همين يه كشوري ميخوام كه بعدا با هسات و دامينم مشكل پيش نياد.برا همين از تو روسيه ميخوام.
اما اگه تو ايرانم اين مشكل حل بشه برام فرقي نميكنه.با اينكه من سالي 12 ماه 8 ماهشا تو خود روسيه هستم اما ايران برام بهتره حالا كسي لينك بده.
در ضمن اون لينكه پارسه را هم ديدم اما توش قيمتي چيزي نبود فقط يه گيگ تست رايگان ميداد.

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
خب دوستان.
من سرور را ميخوام تو چين يا روسيه باشه چون ميخوام از وي بولتين غير لايسنس دار استفاده كنم و برا همين يه كشوري ميخوام كه بعدا با هسات و دامينم مشكل پيش نياد.برا همين از تو روسيه ميخوام.
اما اگه تو ايرانم اين مشكل حل بشه برام فرقي نميكنه.با اينكه من سالي 12 ماه 8 ماهشا تو خود روسيه هستم اما ايران برام بهتره حالا كسي لينك بده.
در ضمن اون لينكه پارسه را هم ديدم اما توش قيمتي چيزي نبود فقط يه گيگ تست رايگان ميدا4د.

چون تبلیغ می شد لینک رو برات PM کردم.

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
شرکت داده پردازی ایران در داخل کشور دیتا سنتر زده که پهنای باند و امنیتش خیلی خوبه ، شما ماهیانه چقدر ترافیک می تونید بدید و سرورتون در دیتا سنتر که نگهداری نمی شه ؟
داده پردازی خیلی گرونه! پهنای باندشم بسیار پایینه!
من خودم می خواستم سرورهامون رو از هلند به ایران و دیتاسنتر داده پردازی منتقل کنم، ولی دیدم هزینم 25 برابر میشه! به خاطر همین بیخیال شدم!
ما سرورمون تو ISP یکی از دوستام هست که پهنای باند 5 مگش برای Send همش خالیه ( ISP فقط پهنای باند Receive مصرف می کنه ).
پهنای باند رو نمیدونم والا. باید یک ماه کار کنه ببینم چجوری جواب می ده

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
خب دوستان.
در ضمن اون لينكه پارسه را هم ديدم اما توش قيمتي چيزي نبود فقط يه گيگ تست رايگان ميداد.
اگر پهنای باند بالا نیاز نداری، من می تونم رو سرورمون بهت بدم ( در ایران )
به زودی سیستم VPS های ایرانمون هم راه میفته که می تونید برای خود سیستم عامل خاص ( مثلاً حتی ویندوز بدون لایسنس ) داشته باشید!

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
به زودی سیستم VPS های ایرانمون هم راه میفته که می تونید برای خود سیستم عامل خاص ( مثلاً حتی ویندوز بدون لایسنس ) داشته باشید!

خب من كه گفتم چي ميخوام.
اگه مشكلي نداري با كپي رايت من .ليست قيمتت را بده.
در ضمن يه دامين خوب هم با com يا ir ميخوام.
فقط زود.
براي فروم كه سرورتون كم نمياره!

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561

قیمت VPS های سرور ایران معلومه؟

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
خب من كه گفتم چي ميخوام.
اگه مشكلي نداري با كپي رايت من .ليست قيمتت را بده.
در ضمن يه دامين خوب هم با com يا ir ميخوام.
فقط زود.
براي فروم كه سرورتون كم نمياره!
پسر خوب، لیست قیمت کجا بوده!
فعلاً مجانیه :D
در ضمن فعلاً هیچ کنترل پانل و چیزی هم نداره! یعنی فایل هاتو میدی من، من برات نصب می کنم و میدم تحویل :D

البته این فعلاً فقط تست هست، یعنی می تونی تو این مدت مجانی از سرویس استفاده کنی و خودتم تست کنی ببینی به دردت می خوره یا نه
اگه خواستی اینم ایمیل من : servers24 [at] gmail.com

سرور هم Core 2 Duo با سزعت 1.83Ghz و رم 2 گیگ هست که فکر کنم کارتو راه بندازه!
بعد از دوره تست، قیمت ها و همه چیز اعلام میشه

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت VPS های سرور ایران معلومه؟
والا فعلاً قیمت ها مشخص نیست، ولی آنچه مسلمه از VPS های هلندمون گرون تره، شاید حدود 2 برابر
علتشم گرونی پهنای باند و از این صحبتا در ایران هست. ولی در عوض هیچ قانون کپی رایتی وجود نداره، هر ویندوزی خواستید می تونیم بهتون بدیم! حتی مثلاً ویندوز 2008 سرور !!!

بالا