برگزیده های پرشین تولز

با حضور زنان در ورزشگاه موافقيد؟با چه شرايطي؟

با حضور زنان در ورزشگاه موافقيد ؟ با چه شرايطي؟

• موافقم.....در سكوي جداگانه

Votes: 12 27.3%
  • موافقم....به صورت مختلط(در كنار مردان)

Votes: 24 54.5%
  • مخالفم

Votes: 8 18.2%

• Total voters
    44

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
عجیب این که همین زنان ایرانی در خارج از کشور در مسابقات تیم های ایرانی شرکت میکنند و هیچ مشکلی پیش نمی آید ولی در ایران این حق ورود به ورزشگاهها از آنها ( به "جرم" زن بودن ) گرفته میشود. چرا؟!
4q6ixbq.jpg

..............................................................

ايا با حضور زنان در ورزشگاه موافقيد؟؟؟؟؟اگر موافقيد با چه شرايطي؟؟؟؟؟؟؟
اگر مخالفيد به چه دليل؟؟؟؟؟

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
مخالفم . به دليل اينكه خيلي ها جنبه اش رو ندارن . اين مملكت حالا حالا ها درست بشو نيست فرهنگ مردم هم كشش نداره . افتضاحي ميشه كه تهش معلوم نيست . فقط لات و الواتي ميشه :(

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
بدترین خاطره ای که داشتم حضورم تو ورزشگاه بود
توی عمرم اون همه جواد بازی رو یه جا ندیده بودم..نمیدونم چرا ورزشگاههای ما اینطوریه........حتی تو جریان یه بازی نمیشه از دستشویی های اونجا استفاده کرد ... تا وقتی که اوضاعشون مرتب نشه حضور مردها رو هم صلاح نمیدونم چه برسه به زنها
محیط ورزشگاههای الان ما پر شده از آدمایی که مرتب به همدیگه و تیمهای مقابلشون فحش های رکیک میدن و آخر سر هم شیشه های اتوبوس ها رو پایین میارن!
شما تو این شرایط مثلا به خواهرتون اجازه میدین بره به ورزشگاه!؟
فرهنگ نسل فعلی کشش حیلی چیزا رو نداره...
اگه فرهنگ مردم عوض شه حظور مختلط برای زنها هم میتونه بی خطر باشه!
البته تو مملکت ما یه حساسیت مذهبی هم یه عده دارن که بهتره در موردش اصلا صحبت نشه(این فروم کشش این جور بحثها رو نداره)

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
مخالفم . به دليل اينكه خيلي ها جنبه اش رو ندارن . اين مملكت حالا حالا ها درست بشو نيست فرهنگ مردم هم كشش نداره . افتضاحي ميشه كه تهش معلوم نيست . فقط لات و الواتي ميشه :(

توی عمرم اون همه جواد بازی رو یه جا ندیده بودم..نمیدونم چرا ورزشگاههای ما اینطوریه........حتی تو جریان یه بازی نمیشه از دستشویی های اونجا استفاده کرد ... تا وقتی که اوضاعشون مرتب نشه حضور مردها رو هم صلاح نمیدونم چه برسه به زنها
محیط ورزشگاههای الان ما پر شده از آدمایی که مرتب به همدیگه و تیمهای مقابلشون فحش های رکیک میدن و آخر سر هم شیشه های اتوبوس ها رو پایین میارن!
البته تو مملکت ما یه حساسیت مذهبی هم یه عده دارن که بهتره در موردش اصلا صحبت نشه(این فروم کشش این جور بحثها رو نداره)

ايول به جفته تون به اين ميگن حرف حساب:happy:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
تائيد ميشه!!
به نظر من هم اصلا محيط مناسبي براي بانوان محترم نيست!!

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
درود
مسخره تر از این چیزی وجود نداره , درست مثل این هست که بپرسیم آیا با آمدن خانم ها به خیابان موافقید یا آیا با رفتن خانم ها به سینما که مکان تاریکی هم هست موافقید ؟
ورزشگاه ها هم مکانهای عمومی هستند که همه افراد از زن و مرد گرفته تا کودکان میتوانند به آنجا بروند.
با این که فضای استادیومها آلوده هست کاملا موافقم اما واقعا فکر نمیکنین این جو بد به دلیل نبودن زنان و مردانه بودن آن است ؟
به خودمان نگاه کنیم من بشخصه وقتی با دوستانم تنهام یعنی وقتی جمع مردونه هست به راحتی از کلمات رکیک استفاده میکنم اما دلیل نمیشه که در همه جا بی ادبی کنم , قبول کنید این یک خاصیت عام هست.
من روی زندگیم شرط میبندم با رفتن زنان به ورزشگاه ها وضع کاملا بهبود پیدا میکند.

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من:
ورود خانوم ها به ورزشگاه ها باید کاملا آزاد باشد. هیچ دلیل منطقی (هیچ دلیلی) وجود نداره که از رفنن خانوم ها به ورزشگاه جلوگیری بشه.
رفتن خانوم ها به ورزشگاه را آزاد کنید. خانوم ها رفتن به ورزشگاه رو تجربه کنن. اگه خوششون بیاد بازم می رن اگه نیاد دیگه نمی رن. همین
شما دارین می گین جو ورزشگاه برای خانوم ها مناسب نیست. می شه بپرسم از کجا می دونید تمامی خانوم ها از جو ورزشگاه خوششون نخواهد اومد؟

با تشکر...

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
درود
مسخره تر از این چیزی وجود نداره , درست مثل این هست که بپرسیم آیا با آمدن خانم ها به خیابان موافقید یا آیا با رفتن خانم ها به سینما که مکان تاریکی هم هست موافقید ؟
ورزشگاه ها هم مکانهای عمومی هستند که همه افراد از زن و مرد گرفته تا کودکان میتوانند به آنجا بروند.
با این که فضای استادیومها آلوده هست کاملا موافقم اما واقعا فکر نمیکنین این جو بد به دلیل نبودن زنان و مردانه بودن آن است ؟
به خودمان نگاه کنیم من بشخصه وقتی با دوستانم تنهام یعنی وقتی جمع مردونه هست به راحتی از کلمات رکیک استفاده میکنم اما دلیل نمیشه که در همه جا بی ادبی کنم , قبول کنید این یک خاصیت عام هست.
من روی زندگیم شرط میبندم با رفتن زنان به ورزشگاه ها وضع کاملا بهبود پیدا میکند.

همه كه مثل شما مودب نيستند برادر . يه خورده تو شهر بچرخي به گرگايي بر مي خوري كه پشتت مي لرزه . تو مملكت خيلي كارهاي مهم تري هست كه بايد بشه . اين كار يعني اومدن زنها به استاديوم مقدمه اش فرهنگ سازي چندين و چند ساله است كه تو اين مملكت كسي به فكرش نيست . فكر نكني من مخالف آزادي زنام يه نگاهي به اون تاپيك كه تو امضامه بنداز ، اما با اين امر مخالفم .

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
همه كه مثل شما مودب نيستند برادر . يه خورده تو شهر بچرخي به گرگايي بر مي خوري كه پشتت مي لرزه . تو مملكت خيلي كارهاي مهم تري هست كه بايد بشه . اين كار يعني اومدن زنها به استاديوم مقدمه اش فرهنگ سازي چندين و چند ساله است كه تو اين مملكت كسي به فكرش نيست . فكر نكني من مخالف آزادي زنام يه نگاهي به اون تاپيك كه تو امضامه بنداز ، اما با اين امر مخالفم .

درود
خب شما هم که داری به نوعی حرف منو تایید میکنی , آقا انصافا اگه یه دختر یا حتی زنی بخواد از یه خیابون رد بشه از این سر تا اون سر چند تا متلک بارش میکنن ؟ پس دخترا و زنها نباید بیان خیابون ؟
مورد ورزشگاه هم درست مثل همینه.
اینکه شما میگین نباید بیان یعنی دارین صورت مسئله رو پاک میکنین نه این که حلش کنین.
شما فکر میکنین آمریکایی ها و اوروپایی ها همه آدم حسابی هستن ؟ فرق اونجا با اینجا اینه که توی خیابون اگر پسری مزاحم دختری بشه یا با ماشین جلوی پای کسی ترمز کنه خشتکشو میکشن سرش.
اینم عرض کنم که در طول تاریخ هیچ کسی نتونسته فرهنگ سازی کنه بجر چند تا حکومت فاشیستی و دیکتاتوری که ادعای این کار رو داشتن و البته همشون تو این کار شکست خوردن.
بدرود​

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
اون فحش و متلک فقط مختص ورزشگاه نیست. شما زن باشید پاتو بزاری تو خیابون کم فحش و متلک نمیخوری. شاید اقلا اون وضعیت فحش و ناسزای توی ورزشگاه اگر طرف خواهرش بغلش باشه یه ذره رقیق تر بشه.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
من واقعا متاسفم، ولی هر چی فکر کردم باز هم به گزینه "موافقم.....در سكوي جداگانه" رای دادم، علتش هم همون مسائلی است که RPG 8 گفت.
296.gif

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
حضور زنان در همه ی کارهای اجتماعی به همراه مردان باعث رشد اقتصادی و فرهنگی خواهد شد. همچنین شادابی همگانی رو در پی خواهد داشت و مردم از این حالت افسردگی بیرون خواهند آمد.
اینکه در ورزشگاه ها ناسزا گویی میشود زنان چه گناهی دارند؟ باید جلوی دشنام گویی ها گرفته بشه نه حضور زنان در عرصه های گوناگون جامعه!

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
کافی داور سوت اشتباه بزنه ورزشگاه منفجر میشه >>> توپ تانک فشقشه ...
یه 10 دقیقه میگزره تا لیدرا و بازیکنا هوادارا رو آروم کنن بعد هوادارا میگن >>> داور دقت کن
کافی تیم یه گل بخوره بعد که ناموس دروازه بان و دفاع و مربی و مدیری عامل ....بهتر نگم

مشکل اصلی اینه : 70% تماشاگرای مرد از فرهنگ بر خوردار نیستند (اکثرا ساکن روستاهای اطرافن)

اقا دلت خوشه ...ما که پسریم چند بار تو ورزشگاه نزدیک بود کیفمونو بزنن چند بارم نزدیک بود سکه تو سرمون بخوره
من 5 ساله عهد کردم ورزشگاه نرم چون محیط بدی داره ولی هر سال عهد شکنی میکنم میرم
یه بار رفتم ...خانوادم از تلوزیون نگاه میکرد اقا ورزشگاه یه دم فحش بدبخت اکبر غمخوار
رسیدم خونه حسابی خجالت کشیدم ....

ولی خدایی این بانوان عزیز چرا عاشق ورزشگاه هستند ؟
یعنی عاشق نیکبختن ؟یا عنایتی؟
شایدم دنبال شوی میگرن

اگر من مسئول بودم بازیارو تو ورزشگاه خالی برپا میکردم

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
دیگه هر وقت نیکبخت گل زد میره طرف جایگاه بانوان لباشو غنچه میکنه و ...

جدا از اون ،فکر بازیکنا رو کردین اونا جلو 100 هراز تماشاگر احساسی میشن از تو زمین خودشون شوت میزنن
حالا اگر زنان نیز دز ورزشگاه باشند چه شود ؟
بازم میرزاپور از دروازه به دروازه گل میزنه

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی خدایی این بانوان عزیز چرا عاشق ورزشگاه هستند ؟
یعنی عاشق نیکبختن ؟یا عنایتی؟
شایدم دنبال شوی میگرن

متاسفم که در ایران عزیز من فردی با عقاید شما وجود دارد...

مگه شما وکیل وصی و صاحب خانوم ها ی ایرانی هستی که بهشون اجازه نمی دی که برن ورزشگاه؟ اصلا دولت ایران چه حقی داره که برای خانوم های ایران تعیین تکلیف می کنه که کجاها می تونن برن و کجاها نمی تونن.
فرماندهی دو تا از کشتی های غول پیکر ایرانی در جنگ ایران - یونان به عهده ی دو تا خانوم ایرانی بوده. بهتره همگی بشینیم و گریه کنیم به حال امروز مملکتمون ...

من در تاپیک مقایسه ی بوسه و اعدام جواب خوبی رو برای سخنان جاهلانه ی شما آماده کرده بودم اما حیف که در حال زدن پست تاپیک بسته شد. (از ریشه حذف شد)

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
چرا رایها با حرفا همخونی نداره!!!:blink:
من موافقم با رعایت بعضی موارد مثلا درب ورودی خروجی و مکان دو جنس از هم جدا باشه!
حداقل اون 15 نفری که به گزینه دو رای دادن بیان توضیح بدن توجیح بشیم

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
متاسفم که در ایران عزیز من فردی با عقاید شما وجود دارد...

مگه شما وکیل وصی و صاحب خانوم ها ی ایرانی هستی که بهشون اجازه نمی دی که برن ورزشگاه؟ اصلا دولت ایران چه حقی داره که برای خانوم های ایران تعیین تکلیف می کنه که کجاها می تونن برن و کجاها نمی تونن.
فرماندهی دو تا از کشتی های غول پیکر ایرانی در جنگ ایران - یونان به عهده ی دو تا خانوم ایرانی بوده. بهتره همگی بشینیم و گریه کنیم به حال امروز مملکتمون ...

من در تاپیک مقایسه ی بوسه و اعدام جواب خوبی رو برای سخنان جاهلانه ی شما آماده کرده بودم اما حیف که در حال زدن پست تاپیک بسته شد. (از ریشه حذف شد)

تایید میشه!
واقعا متاسفم گرچه همه نوع آدم وجود داره اما نباید به همه ی خانوما برچسب زد!!!
یادمون باشه مادر و همسر وخواهرمونم جزیی از خانومایی ایرانی هستن!!!!

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
حداقل اون 15 نفری که به گزینه دو رای دادن بیان توضیح بدن توجیح بشیم
من راي دادم........به نظرم بعد يه مدت عادي ميشه......مگه ميري سينما يه دختر بغلته چيكار ميكني.......تازه سينما تاريك هم هست.....انتظامات و حراست و گارد ويژه و غيره هم نداره.......مگه قبل انقلاب بغل هم كه ميشستن چي ميشد؟؟؟؟ حالا فوقش طرف ميخواد يكم متلك بندازه و يه شماره بده.....دوست نداري شماره رو نگير......بگير بنداز دور.....مگه تو خيابون يا تو سينما نميشه اين كارو كرد.........تو ورزشگاه كه نميخوان بريزن رو سر دختره.......

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
درود
خب حالا وقتشه که بگم به ایرانی بودن خودم افتخار میکنم.
چرا ؟
1. معلوم شد که اکثر ما ایرانی ها میتونیم بدون این که کشته بدیم یا این که فحش و فلاکت در کار باشه بحث کنیم.

2. یک نگاه کوچک به آمار نشون میده که بیش از 75% ایرانی ها به برابری و آزادی زنان نسبت به مردان اعتقاد دارند هرچند که حدود 25% اونها نگرانی هایی برای موارد اخلاقی به همراه این آزادی دارن که این هم قابل تقدیر هست , توجه کنین که از میان 25% که رای منفی دادن کسانی هم وجود دارن که معتقدند تا اوضاع اخلاقی خوب نشه با رفتن زنها به ورزشگاهها موافق نیستن.
بنا بر این به نوعی بیش از 80% با رفتن زنها به ورزشگاهها ( بخوانید آزادی و برابری ) موافق هستند اما بلاخره با شرایطی خاص.
3. دو مورد بالا نشون میده خرد جمعی ایرانیان در مقایسه با خیلی از کشورها بخصوص کشورهای همسایه در سطح بالایی وجود داره و این باعث افتخار هست.
4. نتیجه آخر این که اگر کشور ما توسط خرد جمعی اداره میشد این ترکها و اماراتی ها بودن که برای توریسم به ایران می آمدند نه ما ایرانی ها که خودمونو بکشیم تا یه سفر بریم آنتالیا یا بریم دوبی و از این فروشگاهای دوزاری اونجا خرید کنیم و این ایرانیها بودند که مثل گذشته آقای جهان بودند نه عربهای پترو دلاری ( دلار نفتی ) .
گمون کنم در آینده نزدیک این اتفاق بیافته فقط امیدوارم که درد این نوزایی کم باشه .
بدرود

بالا