برگزیده های پرشین تولز

موضوع پاسارگاد ای-شاپ چیه؟

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
سلام دوستان:
این چند وقته دنبال سرگرمی-کار- میگشتم که یکی از دوستای خوب و صمیمیم گفت بیا این پاسارگاد ای-شاپ روببین. من که خبر نداشتم چی به چیه رفتم تو یه آپارتمان که توش پر آدم بود، برنمون تو یه اتاق و یه مرده اومد واسم کلی چیز توضیح داد و به قول معروف پرزنتمون کرد.
گفت که اول باید یا 450هزار تومن یا 1.050 هزار تومن بیاری، پولت به دو قسمت مساوی تقسیم میشه و باید از شاپ 1 و 2 خرید کنی. بعدش واست دوتا گروه ساخته میشه که تو هر گروه 10تا رو باید معرفی کنی -درکل فعلا 20نفر- گروه الف که 10نفرش پر شد، شروع به پر کردن 10نفر گروه ب میکنی و هر نفر که تو گروه ب معرفی کردی با توجه به پولی که گذاشته به من 80هزار تومن یا 160هزار تومن حق مشارکت داده میشه -خیلی قاطی پاتی شد:wacko:- و همینطور اونا آدم معرفی میکنن و علاوه بر حق مشارکت اونا به من هم یه چیزی میرسه الی ابد.

حتما تا آلان موضوع رو گرفتید که یه نتورک مارکتینگ هست. من که اصلا ازشون خوشم نیومد مخصوص ازا آدمی که اینا رو داشت به من توضیح میداد. فکر کرده بود که من یه بچه 7ساله ام که با بامزه حرف زدن و هی به میون آوردن حرف پول های کلان -نشون دادن ابنبات- میتونه من رو جذب خودش کنه که البته 100درصد گند زد و حالا فکر میکنم که طرف یه کلاه بردار بوده.
از دوستانی که با این شرکت آشنا هستن و یا موضوع و روش کار اینا رو میدونن خواهش میکنم که به ما هم توضیح بدن.
یه موضوع جالب در مورد این به اصطلاح شرکت اینه که نه تابلو بیرون درش داشت نه پیزی که نشون بده اونجا یه شرکت هست. توی این شرکت رو هم در عرض 3دقیقه میشد جمع کرد. همچین با ولع از سایتشون حرف میزدن که آدم فکر میکرد سایته یه آدمه!
اینم سایتش:
https://www.pasargadsc.net/main_profile/index.jsp

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
WHOIS سایتش رو نگاه انداختم که به اسم ایمان محمدی توی کانادا بود. مشکوک نیست؟ چرا کانادا؟ این ایمان هم همدستشونه؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
يعني 450 ميزاري .......... 20 نفر مياري........800 ميگيري......صدرحمت به انصاف كوئست

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
يعني 450 ميزاري .......... 20 نفر مياري........800 ميگيري......صدرحمت به انصاف كوئست
تازه اون 450هزار تومن رو خرید میکنی نه سرمایه گذاری واسه اونا. کلا خیلی شک برانگیزه! درضمن 20نفر بیاری 750هزار تومن هم جایزه بهت میده!!!!
رضا، تو بودی میرفتی؟

دوستان دیگه تجربه ای در این مورد خاص ندارن؟

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
این سایت که نه Policy اش فعاله نه اکانتهاش. کلا با نظر معتبر نمیاد. یعنی از این شرکتهای هرمی ه که بعد از یه مدت ور می افتند.

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
این سایت که نه Policy اش فعاله نه اکانتهاش. کلا با نظر معتبر نمیاد. یعنی از این شرکتهای هرمی ه که بعد از یه مدت ور می افتند.
دقیقا، حالا این موضوع رو چطوری به دوستم تفهیم کنم موندم.
بقیه رفقا نظری ندارید؟

بالا