برگزیده های پرشین تولز

قیمت مموری استیک برای cybershot

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
قیمت مموری استک ۱ گیگ و ۴ گیگ سونی ( اصل ) تو ایران چنده ؟
یکی میخواد از یه کشوری برام بیاره ، ۱ گیگ اونجا حدودا ۴۰ تومن و ۴ گیگ حدودا ۱۰۰ تومن هست. میخوام ببینم اینجا ارزون تره یا نه ؟

البته در نظر داشته باشید اونجا از نمایندگی خود سونی داره میگیره و ۱۰۰٪ اصل هست !

tohid100

Registered User
لایک‌ها
0
قیمت نمایندگی سونی در ایران:

1 گیگ 34 تومن
2 گیگ 65 تومن
4 گیگ 104 تومن

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
خیلی ممنون !

پس خیلی فرقی نداره ... بگم از همونجا بگیرن ... مطمئن تره :D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
جریانات مدیریت در بخش « مسائل فروم » ;)

ممنون

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
خیلی ممنون !

پس خیلی فرقی نداره ... بگم از همونجا بگیرن ... مطمئن تره :D

اصل و غیر اصل نداره که .. گرفتی مارو .. :f34r: کینگستون های پرسرعت مثل 66x بگیر یا اصلان sandisk بگیر.

مموری هایی که ایران هست،همگی اصله و فقط سرعت پایین هارو میارن که ملت به اسم تقلبی می شناسن :lol:
من که از اون تقلبی ها دارم که 3 مگ را در عرض 3 ثانیه ذخیره می کنه. اگه بهتر می خوای Trascend یا Sandisk بگیر.

40 هزار تومان واقعا می خوای پول 1 گیگ مموری بدی؟ 2 گیگ کینگستون را میدن 19 تومان!!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
والا ماجرا اینه که یه نفر یه cybershot برام گرفته که الان هم ایران نیست و یه مدت دیگه میاد ! بعد گفت اینجا memory قیمتش فلان قدر هست ! اینجا بگیرم یا اونجا میگیری ؟

که منم خواستم بپرسم چنده ! حالا با این حساب خیلی برام فرق نداره که اینجا باشه یا اونجا ! :D در نتیجه به نظرم رسید که از همون جا بگیره شاید بهتر باشه !

حالا وقتی اومد ، اینجا هم یه دونه از اون ارزونا که گفتی براش میگیرم :D

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
جسارتا دوستان توجه دارندکه مموریهای سونی با بقیه فرق داره؟

:happy: مموري با رنگ سياه + قرمز + طلايي از نظر سرعت و كيفيت خيلي خيلي بهتره ... تقريبا دو برابر سياه + آبي هست !

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
اصل و غیر اصل نداره که .. گرفتی مارو .. :f34r: کینگستون های پرسرعت مثل 66x بگیر یا اصلان sandisk بگیر.

مموری هایی که ایران هست،همگی اصله و فقط سرعت پایین هارو میارن که ملت به اسم تقلبی می شناسن :lol:
من که از اون تقلبی ها دارم که 3 مگ را در عرض 3 ثانیه ذخیره می کنه. اگه بهتر می خوای Trascend یا Sandisk بگیر.

40 هزار تومان واقعا می خوای پول 1 گیگ مموری بدی؟ 2 گیگ کینگستون را میدن 19 تومان!!

تو دوربینها معمولی سونی اصلا سرعت مهم نیست.. شما 5 مگابایت در ثانیه هم سرعت داشته باشید که حداقل سرعت موجوده حتی برای فیلم برداری با فشرده سازی معمولی هم کافیه..

بحث اصلی سر لتنسی و سیک تایم مموری هستش که تو دوربین که فوق العاده مهمه... حالا چرا برای عکاسی بجز مموری استیک مثلا رو CF خیلی مهمه سرعت بالا در حالی که ذخیره یه عکس 5 مگی هم 1 ثانیه بیشتر نیست دلیلش کش شدن انی رو مموری هستش که در حالیکه سرعت رابط داخلی دوربینهای پیشرفته D-SLR هم به 7-8 مگ در ثانیه بیشتر نمیرسه تو برست ریت برای کش شدن به 30 مگ هم میرسه..

نکته دوم انتقال از مموری به روی پی سی هستش.. تصور کن 2 گیگ رو بخوای با سرعت بقول خودت 1 بریزی رو پی سی.. 40 دقیقه باید طول بکشه و جونش در بیاد.. :blink::lol:

حالا من هیچوقت خود سونی رو نمیخرم.. سن دبیسک هم نمیخرم حتی.. چون سونی تا مدتها که محصول سن دیسک رو میخرید و میفروخت و سن دیسک هم از لایسنس استفاده میکرد.. الان خود سونی هم یه ترید پارتی پیدا کرده براش میزنه.. پس فقط با همین 2 تا برند ممکنه تقلبی بدن تو بازار که ملت اشنا هستن.. خیلی راحت برندهایی مثه Lexar Media --Transcend---PQI---Adata--Silicon Power--Memorex رو میشه از بازار خرید با قیمت مسلما بهتر..

بالا