برگزیده های پرشین تولز

كساني كه با سدو كار كردن بيان تو(sedo)

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان من تازه عضو سدو شدم چندتا سوال داشتم لطفا كارشناسان جواب بدن :

1-چه چيزي باعث ميشه كه ارزش كليك ها بالا بره؟

2-CTR اگه تا چند درصد بالا بره گير نميدن؟

3-ماهي چند بار پرداخت مي كنن و تاريخ پرداختشون كي هست و آيا براي پرداخت ما بايد درخواست بديم يا نيازي به درخواست ما نيست؟

4-اگر ما ترافيك رو از سايت هاي مختلف به سايتمون وارد كنيم مشكلي پيش مياد؟

5-در كل سايت سخت گيريه؟

6-اگر حساب پاي پل داريد لطفا بگيد دلاري چند مي خريد؟

7-نهايت تشكر از شما

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825

Keyword انتخابی شما . بستگی به نام دومین و ترکیبش داره .

بستگی داره که این افزایش عادی باشه یا غیر عادی . مثلا دومین : jhsdjhshdjfhjsdjh.com که دیروز ثبت شده و امروز تو سدو ادد شده و هیچ بک لینک و ترافیکی نداشته به هیچ عنوان با ترافیک واقعی نمیتونه CTR مثلا 5 یا 6 داشته باشه !

3-ماهي چند بار پرداخت مي كنن و تاريخ پرداختشون كي هست و آيا براي پرداخت ما بايد درخواست بديم يا نيازي به درخواست ما نيست؟

- 1 بار - 15 هر ماه - نیازی به درخواست نیست . اگر به حد نصاب رسیده باشه در امد شما . خودشون به روشی که بهشون معرفی کردید پرداخت میکنن !

- معمولا دامنه هایی پارک میشن که خودشون ترافیک داشته باشن . سدو با خرید ترافیک مخالفه !

5-در كل سايت سخت گيريه؟
- نه زیاد ! . من 2 تا اکانت داشتم که یکیشون 3 بار بسته شد و باز شد ! :blink:

- :}

7-نهايت تشكر از شما

خواهش !

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3

Keyword انتخابی شما . بستگی به نام دومین و ترکیبش داره .

بستگی داره که این افزایش عادی باشه یا غیر عادی . مثلا دومین : jhsdjhshdjfhjsdjh.com که دیروز ثبت شده و امروز تو سدو ادد شده و هیچ بک لینک و ترافیکی نداشته به هیچ عنوان با ترافیک واقعی نمیتونه CTR مثلا 5 یا 6 داشته باشه !

- 1 بار - 15 هر ماه - نیازی به درخواست نیست . اگر به حد نصاب رسیده باشه در امد شما . خودشون به روشی که بهشون معرفی کردید پرداخت میکنن !

- معمولا دامنه هایی پارک میشن که خودشون ترافیک داشته باشن . سدو با خرید ترافیک مخالفه !

5-در كل سايت سخت گيريه؟
- نه زیاد ! . من 2 تا اکانت داشتم که یکیشون 3 بار بسته شد و باز شد ! :blink:

- :}

7-نهايت تشكر از شما

خواهش !

ايول بابا چقدر سريع ! :p

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3
ارزش هر كليك واسه من 7 صدم يورو هست. بيشتر نميشه؟ واسه بيشتر شدن بايد چيكار كنم ؟

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3
چه جور دومين هايي ارزش كليك بالايي دارند ؟
من دومين علمي هم امتحان كردم ارزشش فقط 2 صدم يورو بود
فكر كنم دومين هاي غير اخلاقي !!!!!!!! ارزشش از همه بيشتر باشه !!!!!!!
نظر شما چيه؟

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
آقا محسنه دیگه:D

چاکریم ! :D

مزخرف ترین سرویس دومین پارکینگه ! ;)

چه جور دومين هايي ارزش كليك بالايي دارند ؟
من دومين علمي هم امتحان كردم ارزشش فقط 2 صدم يورو بود
فكر كنم دومين هاي غير اخلاقي !!!!!!!! ارزشش از همه بيشتر باشه !!!!!!!
نظر شما چيه؟
آره تقریبا . اما معمولا به کشور کلیک کننده ( ! ) هم بستگی داره .

من یه دامین به نام mkew.com رو تو سدو گذاشتم با keyword های exchange با 15 کلیک فقط 0.10 یورو درامد داشت . اما تو NameDrive گذاشتم با 18 کلیک 6.05 دلار درامد داشت ! :blink:
کلا سدو برای شروع یا فروش دامین خوبه .

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
البته فکر نمی کنم سدو در هنگام بررسی CTR به اینکه دومین کی ثبت شده باشد و چقدر بک لینک دارد نگاه کند. معمولا برای UV این مسائل را لحاظ می کنند نه CTR !

راجع به ارزش کیورد هم این چیزی هست که هیچکس تا به حال به آن نرسیده به طور دقیق و این تفکر که حتما باید آ د و ل ت باشد کیورد کاملا اشتباه است حتی با آدولت گذاشتن کیورد سدو را بیشتر به دومینتان حساس می کنید چون طبق قوانین پیشینه دومینی که روی کیود آ د و ل ت ست بشود باید ا د و ل ت باشد. ارزش کلیک بیش از اینکه به نوع ترم برگردد به کیفیت ترافیک شما بر می گردد ولی توصیه می کنم حتما مشخصات هر دومین و ارزش کلیک های آن با زبانهای مختلف را بررسی کنید تا ببینید ترافیک شما دقیقا دنبال چه چیزی هستند!!! به عنوان مثال اگر غالب کلیک های شما از سمت زبان اسپانیایی صورت می گیرد ترم را به زبان اسپانیایی ست کنید و موارد مشابه این.

موفق باشید

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
در مورد CTR هم مثال بک لینک زدم . یعنی یک دامنه تازه ثبت شده نمیتونه ترافیک زیادی داشته باشه .

در مورد ادالت بودن یا نبودن دامین هم موقعی که شما دامین رو اضافه میکنید تعیین میکنه که دامنه شما به عنوان یک دامنه ادالت هست یا نه . اگر نباشه و شما کیورد ادالت بزاری .. تبلیغات عادی نمایش داده میشه !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
منم يادم نيست رو چي گذاشتم دوروبره دومين بود تبليغات درمورد real state مي زد
پولشم خوب بود:D

مگه اون ادالت ها ارزش كليكيش بالاست؟فكر نكنم سايت هايي كه قبلا فارسي بودند زياد ارزش كليكش بالا باشه

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
در مورد CTR هم مثال بک لینک زدم . یعنی یک دامنه تازه ثبت شده نمیتونه ترافیک زیادی داشته باشه .

در مورد ادالت بودن یا نبودن دامین هم موقعی که شما دامین رو اضافه میکنید تعیین میکنه که دامنه شما به عنوان یک دامنه ادالت هست یا نه . اگر نباشه و شما کیورد ادالت بزاری .. تبلیغات عادی نمایش داده میشه !

البته در قسمت اپتمایز می شه دستی کیورد ها روئ عوض کرد که روی دامنه عادی ادالت نمایش پیدا کنه!!

اما معمولا رندم این کار رو میکنه!! چند بار معمولی + یک بار ادالت

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
تو سدو و سیستم های پارک قبل از هر چیزی کشور بازدید کننده ملاکه یعنی به کلیک هایی که از امریکا میشه قائدتا چند ده و صد برابر ایران هست.

من بعضا با یه سری کیورد برای یه سری دامین هام حتی تو همین سدو تا نزدیکی های 1 یورو هم از هر کلیک در میاوردم.
العان میانگین درآمد هر کلیکم که حدود 50 تا دامین دارم از هر نوعی حدود 9صدم یورو هست.

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو سدو و سیستم های پارک قبل از هر چیزی کشور بازدید کننده ملاکه یعنی به کلیک هایی که از امریکا میشه قائدتا چند ده و صد برابر ایران هست.

من بعضا با یه سری کیورد برای یه سری دامین هام حتی تو همین سدو تا نزدیکی های 1 یورو هم از هر کلیک در میاوردم.
العان میانگین درآمد هر کلیکم که حدود 50 تا دامین دارم از هر نوعی حدود 9صدم یورو هست.

چه جالب !

خوب چنتاشونم به ما معرفی میکردین ! :blush:

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در ضمن ... اساتید یه توضیح میدن که چجوری یه دامین رو پارک میکنند ؟؟؟!
دامین رو از جای دیگه میخریم و بعدش ترانسفرش میکنیم به یه سرویس پارکینگ ، بعدش میتونیم داخلش مطلب هم بنویسیم ؟؟ ...
انتخاب کیوردها رو زمان رجیستر انجام میدیم ؟؟
تبلیغات بنری و لینک باکس برای هدایت ترافیک ،مجازند ؟؟

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان اكانت من با 350 يورو بسته شد .اگر كسي راه يا بهانه اي براي باز كردن مجدد بلده لطفا بگه :(

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان اكانت من با 350 يورو بسته شد .اگر كسي راه يا بهانه اي براي باز كردن مجدد بلده لطفا بگه :(

.
.
.
اگه کاری نکردی، یه ایمیل بلند بالا و پر سوز و گداز و منطقی ( نمی دونم چطور 2تاش با هم ممکنه! :wacko: ) بنویس ، باز میشه ....
اینم از دوستای زیادی شنیدم که این اتفاق افتاده براشون و با ایمیل توضیحات + درخواست، اکانتشون باز شده!

.

DAR!USH

Registered User
لایک‌ها
3
.
.
.
اگه کاری نکردی، یه ایمیل بلند بالا و پر سوز و گداز و منطقی ( نمی دونم چطور 2تاش با هم ممکنه! :wacko: ) بنویس ، باز میشه ....
اینم از دوستای زیادی شنیدم که این اتفاق افتاده براشون و با ایمیل توضیحات + درخواست، اکانتشون باز شده!

.

دوستان هر كس حسابم رو باز كنه 100 يورو بهش ميدم لطفا به دادم برسيد . يوزر من در سدو : iranhost دومين : www.informatics-info.com
حد اقل يه ايميل براي آماده كنه كه بهشون بدم من نميدونم چي بگم. 60 درصد بازديدكنندهام ايراني بودن 30 درصد هم امريكايي .
بازديدكننده ها هم خودشون آدرس سايتم رو توي آدرس بار تايپ مي كردن نميدونم واسه چي بسته نامرد؟

بالا