برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
علی اين قسمت 20 سريال claymore که امروز در اومد، قسمت چند مانگاش ميشه؟ :eek: ميخوام ببينم از چند به بعدش رو دانلود کنم؟! :D اصلاً ديگه قابل تحمل نيست! :cool: ديگه نميتونم صبر کنم تا ببينم هفته ديگه چی ميشه!:blink: الان دارم از فضولی ميميرم که بفهمم وقتی لاکی و کلر و پريشيلا با هم روبرو ميشن قيافه ها چه جوری ميشه؟! :lol: اصلاً فکر اينکه Easley of the north داره به لاکی شمشير زنی ياد ميده کلی آدمو قلقلک ميده!!! :p
راستی اين ريگاردو کيه؟ :eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
مرسی:)
با نگاه کردن به این عکسا هم خندم گرفت هم به خودم امیدوار شدم چون خدائیش من قشنگ تر از اینا طراحی میکنم:p
خواهش :happy:

خداييش قشنگ احساست رو نشون ميدن!:rolleyes::) ولی اصلاً يکی از دلائل جازبيت اين کارتون زشت کشيدن شخصيت خوشگل هست.:p من نتونستم يکی از حالت های دختره رو پيدا کنم ولی دقيقاً قيافش شبيه اسب ميشه! :lol: هر موقع اين جوری ميشه من از خنده روده بر ميشم! :p در کل يکی از محرک های خنده تو اين کارتون اين سبک نقاشی هست!:)

به تمام کمدی -رمانتيک دوستان توصيه ميشه!:D اين يکی از اون کارتون هايی هست که سالی يک بار در ميآد. ;):cool:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
راستی ميخواستم از آرام و خواهر لاکی و برادر علی يار خواهش کنم که لينک ها رو فعلاً به من بدين. چون دنيل با سخاوتمندی تمام قبول کرده پست ها رو جابجا کنه.:D (البته اينو نگفته ها، ولی خوب من ميزارم تو دهنش، اونم تو رو در بايسی گير ميکنه، بعد تو دلش منو فحش ميده!):p:lol:

اگه چيزی از بخش خودتون هنوز باقی مونده لينک هاشو بدين. البته ميدونم که مال برادر علی يار تموم شده و من يک دنيا سپاسگزارم. ممنون :happy:

فقط اگه بتونين لينک ها رو از هم جدا کنين خيلی عالی ميشه. مثلاً لينک های موسيقی و عکس رو از هم جدا بزارين.;)

خلاصه خيلی خيلی ممنون از هر 3 تايی تون :D:)

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
علی اين قسمت 20 سريال claymore که امروز در اومد، قسمت چند مانگاش ميشه؟ :eek: ميخوام ببينم از چند به بعدش رو دانلود کنم؟! :D اصلاً ديگه قابل تحمل نيست! :cool: ديگه نميتونم صبر کنم تا ببينم هفته ديگه چی ميشه!:blink: الان دارم از فضولی ميميرم که بفهمم وقتی لاکی و کلر و پريشيلا با هم روبرو ميشن قيافه ها چه جوری ميشه؟! :lol: اصلاً فکر اينکه Easley of the north داره به لاکی شمشير زنی ياد ميده کلی آدمو قلقلک ميده!!! :p
Spoiler

قسمت 10 مانگاشه.
من زياد از اين قسمتش خوشم نيومد، اونجا كه كلير با فلورا روبرو شد اصلا جنگ كردند با هم و كلير هم برد ولي اينجا اصلا نمي دونم چرا نشون ندادند :( خيلي تو مانگاش دخل و تصرف كردند :( تموم اتفاقايي كه اينجا براي راكي تو جنگل نشون دادند همه تو خونه ايزلي اتفاق ميفته (صبح راكي تو بقل پريشيلا بيدار ميشه:D)
ولي ريگاردو(در اصل ريگالد) يه aweken فوق العاده خفن قويه، هفته بعد ميبيني ادامه داستانو ولي واقعا اين هفته كه منو مايوس كرد. اصلا اين هفته حال نكردم همه حرفها از خودشون درورده بودند:hmm:
خواهر كند شديد، انيمه هاي كه لينك گذاشتيد چند ساعت قبلش اومده بودند :p

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
Spoiler

چپتر 10 قسمت 55 میشه...
توی مانگا فلورا با کلر میجنگه تا قدرت تکنیک خودشون رو امتحان کنن ولی در آخر جفتشون با هم برابر میشن و همدیگرو پاره می کنند... تو انیمه نشون داد جین پا در میونی کرد
به غیر از اون لاکی اولین بار شمشیر زنی ایزلی شمال رو تو خونه اون میبینه نه توی جنگل ...
در کل اشتباهی که من کردم این بود که بعد اپیسود 8 کل مانگا رو 1 شبه خوندم....چند تاز از چپتر ها رو هم پیدا نکردم و مجبور شدم رجیستر کنم و بخرمشون ولی واقعا میارزید هیجانش 100 مرتبه از خود انیمه بیشتره...
ولی صحنه روبرویی کلر با پریشیلا رو نشون نمیده.. این وسط Organization داره یه کار هایی می کنه :cool:
ریگاردو هم یک Claymore بوده که Awaken میشه و لقب Rigard The Lion King رو میگیره ... چراشو حالا خودتون تو اپیسود بعدی ببینید...
اپیسود بعدی یکی از پر هیجان ترین اپیسود هاست...

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
چپتر 10 قسمت 55 میشه...
...
اپیسود بعدی یکی از پر هیجان ترین اپیسود هاست...
Spoiler

برابر نمي كنند در مجموع كل مبارزه برابر مي كنند، كلر از لحاظ سرعت از فلورا سريع تر بودش ولي در قدرت جسماني از اون ضعيفتر. من كل مانگاهاشو با اكسترا هاش دارم خواستي برات ميفرستم.:happy:
Organization چون از جنگي كه قراره آينده رخ بده خبر داره داره اون كارارو ميكنه :rolleyes: البته قبلا يه بار اون روش تست شده ولي شكست خورده(نمونش همون كليمور يك چشمه بود كه اومد ايرنا رو بكشه)
اميدوارم اپيزود بعديش به اين اندازه دستكاري نكنند:(
ولي اگه حسابشو بكني از قسمت 54 آخراش شروع ميشه ها.

@فريدا: راستي اصلا تا آخر مانگاش كه اومده كلر با پريشيلا روبرو نميشه :( فكرم نمي كنم تو اين سريش وارد اين مبحث بشند. مگر اينكه فيلر بزارند كه با توجه به مانگاهاي اكسترايي كه اومده بعيد نيست.

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
برابر نمي كنند در مجموع كل مبارزه برابر مي كنند، كلر از لحاظ سرعت از فلورا سريع تر بودش ولي در قدرت جسماني از اون ضعيفتر. من كل مانگاهاشو با اكسترا هاش دارم خواستي برات ميفرستم.:happy: ...
Spoiler

از طرفی راست میگی برابر نمی کنند..
ولی اول از همه کلر میوفته و بعد از اون فلورا.. جفتشون هم زنده میمونن ولی در آخر خود فلورا به کلر میگه که از نظر سرعت تو برنده شدی و از نظر دقت و قدرت من برنده شدم... و یک جوری مساوی هستیم !

در کل من خودم شخصا ترجیبح میدم که بگم کلر برنده اون نبرد بودش ... چون مخصوصا از کلر بیشتر خوشم میاد و غیر از اون سرنوشت خوبی در انتظار فلورا در قسمت های بعدی نیستش :rolleyes:
منظورت از اکسترا هاش چیه ؟ چند تا قسمت اکسترا مگه داره ؟:blink:
من فقط اکسترا نبرد ترسا رو با شماره 1 قبلی دارم ... ممنون میشم اگه غیر از اون چیزی هست بهم بدی
حالا برای این که Spoil نشه اینجا لینکشون رو بهم پی ام کن لطفا

در رابطه با اون جنگ هم آره خوندم در بارش... :rolleyes: خیلی دلم می خواد ببینم چطور اون 2 تا Claymore از پس همه چیز قراره بر بیان و کلر چی کار می کنه که خودش رو در حد اون ها بالا بکشه...
54 که نبرد بین اون 3 تا Awaken بود... کل این اپیسود بیشتر روی صحبت های #15 با 11# بود و آشنا شدن لاکی با ایزلی و پریشیلا...
چیزی رو که فقط من هنوز متوجه نمیشم چطور پریشیلا این قدر بچه شد... زمانی که Claymore بود از نظر قد و سایز و چهره از این بزرگ تر میزد... بعد از بیدار شدن و کشتن ترسا و فرار کردنش به شمال متوجه نشدم چطور این قدر بچه شد...

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
از طرفی راست میگی برابر نمی کنند.....
Spoiler

آره يه دونه ديگه اومده براي ميريا:rolleyes: لينكشم حال ندارم پي ام كنم همين جا ميدم http://www.megaupload.com/se/?d=M8N39PTN:p از آخر 54 شروع ميشه صفحه 96:) دو تا عكس پايين:D در مورد سن پريشيلا، يادته خود كلير كه مي خواست كليمور بشه هنوز سنش كم بود، اينا تو دوران طولاني كه ميگذرونند تا كليمور بشند بزرگ ميشند تا جايي كه ديگه انرژي يوماشون به حد خودشون ميرسه(اين نسبت رو Organization‌تعيين مي كنه و از روي تجربه و نياز هست، مثلا اگه كليمور شماره 30 مرد، يه كليمور به همون حد قدرت جاش ميسازند، و آموزش ميدند{قسمتي از مانگا كه ترزا تو جنگل هست و اون يه چشمه ميبيندشن و ...اون زمان ترزا داشته براي شماره 1 آموزش ميديده}) ولي وقتي كه اينا تبديل ميشند دقيقا به روزي بر ميگردند كه هنوز اولين قطره yoma هنوز وارد بدنشون نشده و چون پريشيلا بچه سال بوده در فرم انسانيش به اين قيافه بر ميگرده.

Smiley

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان يك تگي هست به اسم اسپويل ! بعضي وقتها به كار مياد .... البته فقط بعضي وقتها
fool_mini2.gif
شماها كه پته كل فيلمو ريختين رو آب !!

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
آره يه دونه ديگه اومده براي ميريا:rolleyes: لينكشم حال ندارم پي ام كنم همين جا ميدم http://www.megaupload.com/se/?d=M8N39PTN:p
از آخر 54 شروع ميشه صفحه 96:) دو تا عكس پايين:D
در مورد سن پريشيلا، يادته خود كلير كه مي خواست كليمور بشه هنوز سنش كم بود، اينا تو دوران طولاني كه ميگذرونند تا كليمور بشند بزرگ ميشند تا جايي كه ديگه انرژي يوماشون به حد خودشون ميرسه(اين نسبت رو Organization‌تعيين مي كنه و از روي تجربه و نياز هست، مثلا اگه كليمور شماره 30 مرد، يه كليمور به همون حد قدرت جاش ميسازند، و آموزش ميدند{قسمتي از مانگا كه ترزا تو جنگل هست و اون يه چشمه ميبيندشن و ...اون زمان ترزا داشته براي شماره 1 آموزش ميديده}) ولي وقتي كه اينا تبديل ميشند دقيقا به روزي بر ميگردند كه هنوز اولين قطره yoma هنوز وارد بدنشون نشده و چون پريشيلا بچه سال بوده در فرم انسانيش به اين قيافه بر ميگرده.

Unfortunately, the link you have clicked is not available. :D
لول رفتی گشتی صفحه رو هم نگاه کردی ! لول ولی نه راست میگی دقیق از 96 2 تا عکس آخر !
منظورت رو از توضیحاتی که دادی درست متوجه نشدم...
منظورت اینعه که وقتی Awaken میشن و بعد به حالت نرمال برمیگردند به شکلی تبدیل میشن که قبل از Claymore شدن بودن ؟ مثلا پریشیلا چون بچه بود به اون شکل دوباره برگشت ؟ با این حساب نباید خود جین به شکل دیگه ای تغییر می کرد ؟ اون خودش کاملا به جز مغزش کاملا بیدار شده بود...
راستی توی زمانی که شماره 2 قبلی اومده بود ترسا رو دسگیر کنه و اون قضیه بیدار شدن پریشیلا اتفاق افتاد در آخر چی شد که پریشیلا کلر رو ندید... یا نتونست ببینه یا نخواست ببینه...
این به وقت خودش 100% بزرگ ترین شانس کلر و بزرگ ترین اشتباه پریشیلا خواهد بود !

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان يك تگي هست به اسم اسپويل ! بعضي وقتها به كار مياد .... البته فقط بعضي وقتها
fool_mini2.gif

:eek: !!
من فکر نمی کردم کسی این سری رو دنبال نکنه ولی من پست آخر رو تگ کردم..
ولی خیالت راحت هر بحثی که تا حالا من و AliMH کردیم در باره اپیسود های قبلی بوده :D
راستی خوب شد دیدمت یادم افتاد یه کاری باهات داشتم...
devil.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
Unfortunately, the link you have clicked is not available. :D
لول رفتی گشتی صفحه رو هم نگاه کردی ! لول ولی نه راست میگی دقیق از 96 2 تا عکس آخر !
منظورت رو از توضیحاتی که دادی درست متوجه نشدم...
Spoiler

خوب لينك تورنتشو ميدم:http://www.datorrents.com/download.asp?id=24448&name=Claymore_Extra2.rar.torrent
جين كه به فرم انساني در نمياد، اگه مي خواستي مثال بزني بايد افيليا رو مثال ميزدي، اون هر گونه قسمتي از بدنشو كه هنوز ميتونسه به فرم انساني برگرده در انتهاي دمش جمع ميكنه(البته در انتهاي اون قسمت ميبيني كه افيليا با هيكل كامل در آب معلق هست:wacko:)البته اينو من فقط اينور اونور خوندم و يه كمم حدسيات خودمه، تو مانگاش حرفي در اين مورد نزده.:happy:
درباره اون لحظه ، نمي دونم مثل اينكه نمي خواسته كاري باهاش داشته باشه. يه جواريي معجزه بوده:cool:

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek: !!
من فکر نمی کردم کسی این سری رو دنبال نکنه ولی من پست آخر رو تگ کردم..
ولی خیالت راحت هر بحثی که تا حالا من و AliMH کردیم در باره اپیسود های قبلی بوده :D
راستی خوب شد دیدمت یادم افتاد یه کاری باهات داشتم...
devil.gif

:blink::blink:
چطوری به این نتیجه رسیدین؟:happy:
من تازه ماه دیگه قراره بگیرمش
ماشاالله شما که جلسه نقد و بررسی گذاشتین من هرچی میخونم میگم خدایا چرا اینقده تعریف کردن.
آره دیگه 1 چیزی بالاش بنویسین آدم بفهمه نباید بخونه.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اسپويل

03jugeng.jpg

اينايوشه!يك پريستس يا ميكو مهربون دوستداشتني !كهع مدتها با اهريمن مبارزه كرد!در يك نبرد بجز يك عنكبوت بقيه دشمنان كيكو كشته شدن!همرزم حسودش اون رو طلسم كرد هر وقت عاشق بشه به مصيبت دچار بشه!ولي كيكوي مغرور ودوستداشتني به اين كار اون خنديد اون مطمئن بود عاشق نمي شه!تا اينكه يك روز با اينايوشا يك نصفه ديمن اشنا شد!اون مجروح بود ولي اينو يوشا از فرصت براي كشتنم اون استفاده نكرد!اونها بعد از يكي دو مبارزه باهم اروم اروم صميمي شدن با هم دوست شدن و عاشق هم شدن!اما دشت تقدير سر نوشت ديگه اي رو براي اونها مي خواست!اونيگوما يك راهزن كه به ريسش خيانت كرده بود و توسط همرزماش زنده زنده سوزنده شده بود و بعد به قعر دره افتاده بود توسط كيكيو نازنين ژيدا شد!كيكو از اون تا لحظه مرگش نگهداري كرد!اوناگومي و عنكبوت زنده مونده از جنگ كه سوگند انتقام خورده بود متحد شدن!معامله اين بود اونيگوما بدنشو به عنوان ميزمان به اونها مي داد و اهريمني به اسم نوراكو بوچود اومد!اوگوما با افرادش به كيكو و اينايوشه حمله كردن چون مي دونستن قدرت كيكيو بخاطر عشق كم شده ولي اونها شكست خوردن چون هنوز اين دو پيشي عاشق قوي بودن!ژس ميراكو نقشه اي بسيار شيطاني كشيد!چون كيكو قلبش پاك بود جواهر هم تحت تاثير قلب اون قرار گرفته بود و به كار اهريمن نمي ومد!ژس اون تصميم به بازي وحشتناكي گرفت!كيكو قصد داشت با كمك جواهر معشوقش رو به انسان تبديل كنه لي در روز قرار اين شيطان بود كه با تبديل قيافش به شكل اينايوشه به اونجا رفت !كيكو چون كمي زود تر به اونجا رفته بود بجاي كمان در حال ارايش صورتش بود تا سر قرار زيبا تر به نظر برسه!ولي اهريمن دختر زيبا رو هدف قرار دارد!ائن رو زخمي كرد جواهرو گرفت به اون گفت از اول هم بدنبال جواهر بوده و اينكه اون به اراايش نياز نداره خون ديمن ها براش كافي!شيطان پليد كه بخش از نقشش بخاطر حسادت به اينايوشه بود و به هر حال قلب اناگومي رو در سينه داشت بعد از كاشتن بذر نفرت در قلب كيكيو !به سراغ اينايوشه رفت جواهر رو در سر جاش گزاشت و با قيافه كيكيو اينبار قلي اينا يوشا رو شكست!اينو براي دزدن جواهر رفت و در سر راه برگشت به كييو رسيد!كيكو با تير اينو رو زد و خوش هم با اينكه با كمك جواهر مي تونست زنده بمونه مرگ رو انتخاب كرد!ولي يك چيز طبق برنامه شيطان پيش نرفت كيكيو نتونست معشوقشو رو بكشه !ولي ايايوشه بعد از ژنجاه سال توسط كاگومي بيدار شد وبه سراغ انتقام رفت!
kikyo18.jpg

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
خوب لينك تورنتشو ميدم:http://www.datorrents.com/download.asp?id=24448&name=Claymore_Extra2.rar.torrent
جين كه به فرم انساني در نمياد، اگه مي خواستي مثال بزني بايد افيليا رو مثال ميزدي، اون هر گونه قسمتي از بدنشو كه هنوز ميتونسه به فرم انساني برگرده در انتهاي دمش جمع ميكنه(البته در انتهاي اون قسمت ميبيني كه افيليا با هيكل كامل در آب معلق هست:wacko:)البته اينو من فقط اينور اونور خوندم و يه كمم حدسيات خودمه، تو مانگاش حرفي در اين مورد نزده.:happy:
درباره اون لحظه ، نمي دونم مثل اينكه نمي خواسته كاري باهاش داشته باشه. يه جواريي معجزه بوده:cool:

مرسی از بابت لینک... :happy:
من چرا یک کلمه از توضیحاتت رو متوجه نمیشم... :(

ماشاالله شما که جلسه نقد و بررسی گذاشتین من هرچی میخونم میگم خدایا چرا اینقده تعریف کردن.

لوول نتیجه نیستش گفتم که فکر می کردم بچه های فروم این سری رو دنبال کنند ولی خوب معلوم شد اشتباه فکر می کردم... حالا پرا 1 ماه دیگه ؟!!! :blink:
من پست خودم رو تگ کردم ...:)
* - ادیت : قبل من فریدا زحمت همشون رو کشید !
مرسی فریدا ساما !
msn_red_fox_smilies-16.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
fool_mini2.gif

افشين جان، من از بروز Opera استفاده مي كنم ، اونم با VB..‌مشكل داره يه كم، اسپولش كار نمي كنه درست.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1

اخ ببخشيد، يه لحظه فروم عين فروما تخصصي خارجي داشت ميشد:rolleyes: حيف طرفاش فقط 2 نفر بودند، شايد بابك و فريدا بياند يه ذره بحث بره بالا:D
ماه ديگه قراره از كي بگيرين؟:blink: اميدوارم تا ماه ديگه كل انيمه بين هاي دنيا از شر فكر خيال آينده كليمور راحت بشند،:happy: كلي بحث هست تو فروما كه كجا تمومش مي كنند، اصلا تمومش مي كنند يا فيلر استفاده مي كنند، چرا مانگاش ماه به ماه در مياد:) در هر صورت بخش خودش تو اكثر فروما الان داره.:D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
اخ ببخشيد، يه لحظه فروم عين فروما تخصصي خارجي داشت ميشد:rolleyes: حيف طرفاش فقط 2 نفر بودند، شايد بابك و فريدا بياند يه ذره بحث بره بالا:D
ماه ديگه قراره از كي بگيرين؟:blink: اميدوارم تا ماه ديگه كل انيمه بين هاي دنيا از شر فكر خيال آينده كليمور راحت بشند،:happy: كلي بحث هست تو فروما كه كجا تمومش مي كنند، اصلا تمومش مي كنند يا فيلر استفاده مي كنند، چرا مانگاش ماه به ماه در مياد:) در هر صورت بخش خودش تو اكثر فروما الان داره.:D

لینک یه سری از اون فروم ها رو میشه بدی...
اینجا که نشد اسپویل کنیم بری یه جای دیگه !
devil.gif
devil.gif

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
شما 2 تا (علی و سينا) منو دق دادين!!!
36_1_4.gif

علی اون لينک هايی که برای دانلود بهت دادم دم دستته؟؟؟:eek: من حوصله ندارم دوباره دنبال لينک بگردم! :p بشينم بخونم ببينم چی ميشه؟:D

ok، من يه سوال دارم: در کل همه awaken ها ميتونن به فرم انسانی در بيان؟؟؟
4_12_12.gif
تا اينجا همشون به فرم انسانی بودن!:cool: و جالبه که اکثرشون هم به فرم بچه بودن! البته دختر ها! :) مردها همه سن و سال شون بيشتر بود؟!:blink: دليل خاصی داره؟
4_12_6.gif

يه سوال ديگه : پريشيالا و ايزلی کاری به کار لاکی ندارن؟؟؟:blink: ببينم لاکی اصلاً نميفهمه که اينا کين؟
4_12_4.gif

اصلاً چرا ايزلی شروع کرده به حمله؟ بعده اين همه مدت آروم بودن؟! :blink::blink::blink:

چه خوب که 2 نفر ديگه هم دارن اين سريال رو ميبينن ميشه در موردش بحث کرد!
36_1_21.gif
آخيش ... دلم لک زده بود برای يه کم حرف ...
36_1_13.gif

اديت: راستی همين جا به امر مقدس spoil ادامه بدين، فقط بزارين تو تگ spoil! برای همين کار درست شده ديگه!:D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
شما 2 تا (علی و سينا) منو دق دادين!!!
36_1_4.gif

علی اون لينک هايی که برای دانلود بهت دادم دم دستته؟؟؟:eek: من حوصله ندارم دوباره دنبال لينک بگردم! :p بشينم بخونم ببينم چی ميشه؟:D

4_12_12.gif
تا اينجا همشون به فرم انسانی بودن!:cool: و جالبه که اکثرشون هم به فرم بچه بودن! البته دختر ها! :) مردها همه سن و سال شون بيشتر بود؟!:blink: دليل خاصی داره؟
4_12_6.gif

يه سوال ديگه : پريشيالا و ايزلی کاری به کار لاکی ندارن؟؟؟:blink: ببينم لاکی اصلاً نميفهمه که اينا کين؟
4_12_4.gif

اصلاً چرا ايزلی شروع کرده به حمله؟ بعده اين همه مدت آروم بودن؟! :blink::blink::blink:

چه خوب که 2 نفر ديگه هم دارن اين سريال رو ميبينن ميشه در موردش بحث کرد!
36_1_21.gif
آخيش ... دلم لک زده بود برای يه کم حرف ...
36_1_13.gif

اديت: راستی همين جا به امر مقدس spoil ادامه بدين، فقط بزارين تو تگ spoil! برای همين کار درست شده ديگه!:D

من دارم لگ می کنم ! 2 دقیقه طول میکشه یه صفحه رو لود کنه نمیدونم برای چیه...

4_12_12.gif
تا اينجا همشون به فرم انسانی بودن!:cool:
تنها دلیلش فکر می کنم این باشه که Claymore ها در حالت اول انسان های عادی بودن که بعد از کشیدن خون و گوشت یک یوما ( در حالت عادی ) و یا یک Claymore دیگه ( کلر ) به Claymore تبدیل شدن... و همون نصف انسان نصف یوما هستن که یک جوری نصفه عقلانی انسانیشون قدرت یومایی شون رو کنترل می کنه و نمیذاره در حالت عادی وحشی بشن... ولی هر Claymore با توجه به قدرت بدنی خودش یک حد مشخص داره که بتونه از این قدرت استفاده کنه... در صورت بیشتر استفاده کردن از این قدرت از حالت عادی خارج میشن و به عبارتی همون بیدار میشن یعنی نصف یومایی بر کل بدنشون غلبه می کنه...
فکر می کنم اون Claymore هایی که اون مرز رو رد می کنند رو کاملا بیدار میشن یک جوری کنترل کامل بدن خودشون رو به عهده میگیرن... و انتخاب با خودشونه که در چه حالتی کدوم یک باشن... یک انسان و یا یک یوما... حداقل این طوری خیلی بهتر از اینه که چیزی در حد وسط به اسم Claymore باشن...

و جالبه که اکثرشون هم به فرم بچه بودن! البته دختر ها! :) مردها همه سن و سال شون بيشتر بود؟!:blink: دليل خاصی داره؟
4_12_6.gif
دلیل این که Awaken های مرد اکثرا بزرگ تر از Awaken های زن بودن در حالت انسان به خاطر اینه که در اولین دوره های فعالین Oraganization ... تمامی Claymore های درست شده همگی مرد بودن به خاطر قدرت بندی و سرعت بیشتر... ولی مرد ها خیلی زود کنترل خودشون رو به خاطر حوس قدرت بیشتر از دست میدادن و Awaken میشدن... به همین خاطر Organization تولید Claymore های مرد رو متوقف کرد و به جای اون از زن ها برای این کار استفاده کرد...

4_12_4.gif

حالات و روحیات پریشیلا دقیقا مشخص نیستش... من توی مانگا هم یادم نمیاد که لاکی اسمی از کلر ببره... فقط میگه که دنبال Claymore هستش و می خواد قوی تر بشه... در حالی که توی اپیسود آخر اسم اون رو به ایزلی کنار آتیش میگه و ایزلی تعجب می کنه یه خورده... انگار که از قضیه کشته شدن ترسا و بودن کلر در اون زمان با خبر بوده... این نمیدونم دقیقا باید چک کنم...
تا جایی که مانگا جلو میره نه لاکی نمیفهمه.... و تا اونجا کاری به کارش ندارن
چیزی که من 0.01% حدس میزنم اینه که در آخر خود لاکی یه Claymore بشه که بیش از حد دور از فکره !

تا خیلی وقت پیش همه چیز به آرومی جلو می رفت و Awaken ها یه جوری با هم دیگه در صلح بودن و منطقه های مختلف رو بین هم تقسیم کرده بودن...
تا این که دوباره جنگ بین 3 تا Awaken being بزرگ شروع میشه... به ترتیب ایزلی از شمال - رافول از غرب و لوشیا ( خواهر بزرگ رافاعلا ) از شرق ...
این 3 نفر هر کدوم شروع به جم کردن یک **** عظیم از بیدار شده ها می کنند تنها ها محلی که در ابتدا در امان بوده و داره برای این جنگ بزرگ خودش رو آماده می کنه جنوب محل Organization هستش :cool:

سوال دیگه ای بود بپرس...
loveshower.gif

راستی کم پیدایی ...یه کم بیشتر ببینیمت...
devil.gif

بالا