برگزیده های پرشین تولز

یک سایت ایران دوستان و کسانی که برای پشتیبانی از فرهنگ و تمدن ایران تلاش می کنند

Project: Persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر همه دوستان

با گسترش روز افزون تلاش هایی که برای نابودی یا دزدی از فرهنگ و تمدن ایران وجود دارد ، بر آن شدیم که یک سایت برای گرد هم آوردن گروهی از ایرانیان آگاه راه اندازی کنیم.

همه با هم از فرهنگ و تمدن ایران عزیزمان پشتیبانی می کنیم و آن را گسترش نیز خواهیم داد. دنیا باید روزی را ببیند که ارزش های زندگی پارسی از زیر خاک بیرون آمده باشد و سرود های پارسی بر زبان هر کسی در این جهان جاری باشد.

ما می توانیم.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رضا جان ، یک زمانی بیشتر خرد به خرج می دادی ...

من دارم درباره پارسیان حرف می زنم ...

چطور کرد و ترک و عرب و بلوچ کرور کرور سایت راه می اندازند و برنامه ریزی می کنند که چه بلایی سر ما بیاورند ، حالا ما بخواهیم برنامه ریزی کنیم که بلایی که دارد از سوی این همه شرکت و سایت و خبرگزاری سرمان می آید کم اثر شود این معنی اش جوری هست که این سخن بیخردانه رو بزنی ؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
رضا جان ، یک زمانی بیشتر خرد به خرج می دادی ...

من دارم درباره پارسیان حرف می زنم ...

چطور کرد و ترک و عرب و بلوچ کرور کرور سایت راه می اندازند و برنامه ریزی می کنند که چه بلایی سر ما بیاورند ، حالا ما بخواهیم برنامه ریزی کنیم که بلایی که دارد از سوی این همه شرکت و سایت و خبرگزاری سرمان می آید کم اثر شود این معنی اش جوری هست که این سخن بیخردانه رو بزنی ؟
حالا چرا رفتي اين تايپك رو كشيدي بالا.........در ضمن پان ها و جدايي طلبان به يك دهم درصد هم نميرسند
در ضمن همه از هر قوم و قبيله اي با هم برابرند

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگه ميخواي از برتري پارسها نسبت به ساير اقوام ايراني بگي پيشنهاد ميكنم هرگز سايتي نسازي.زماني ميتوني پيروز باشي كه ايرانيان همه با هم باشن.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
چرا رفتي ايدي جديد ساختي؟؟؟؟
در هر صورت اميدوارم هر جا كه هستي موفق باشي عزيزم

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سراسر اقوام درون ایران آریایی و هندواروپایی زبان هستند
آذری ها کردها پارسها لرها بختیاری ها بلوچ ها گیلکی ها .....

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
ایران سرزمین آریایی است و بس

میتونم ترکها یا قومهای دیگر رابه عنوان کسی که در کشورم زندگی میکند قبول کنم ولی به عنوان یک اریایی اصلا

درود
وطن پرستی شما قابل تقدیره اما باور کنین اولین باره میشنوم یه کسی به غیر از ترکیه پرستان میگه ترکها آریایی نیستن. :blink:

حقیقت رو اینجا بخونین :

بدرود​

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بس کنید !

هزار بار گفتم اجازه نمی دهم به کسی توهین کنید .

پارس یک نژاد نیست ، یک اصل است که بر آیین گفتار نیک ، پندار نیک، و کردار نیک استوار است.

زردشت هم در آذرآبادگان به دنیا آمد.

سپاهیان پارس نیز از تمام قوم ها بودند و همه در زیر یک پرچم با تاریکی می جنگیدند.

شما وارث چه هستید ؟ اگر پارس هستید بندانید که رفتار پارسی ندارید شما.

آنچه من گفتم این بود : اگر یک ترک یا کرد یا بلوچ سایت ها راه اندازی می کند و درباره پارسیان بد گویی می کند ، چرا جایی برای پشتیبانی از خودمان نداشته باشیم ؟

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا رفتي ايدي جديد ساختي؟؟؟؟
در هر صورت اميدوارم هر جا كه هستي موفق باشي عزيزم

این "سرزمین آریانا" مال من نیست. ولی در این فروم 2 نام کاربری دیگر هم دارم.

در ضمن، رضا جان ، در جهان "برابر" یک افسانه است ، مگر 1 و 4 و 8 با هم برابرند ؟ شیر و خرگوش مگر با هم برابرند ؟ زمین و ماه مگر با هم برابرند ؟

شما می گویی بین من که نیاگانم در این دنیا دادگری و بخشش پیشه کردند با آن آلمانی که نیاگانش 65 میلیون انسان را کشتند و افسوس هم نمی خورند تفاوتی نیست ؟

آیا کوروش و سزار روم با هم برابر بودند ؟

خواهش می کنم شعار هایی را که غربی ها بیش از 2000 سال است که دارند فریاد می زنند و کسی تا به حال انجام اش را ندیده ، بدون اندیشیدن تکرار نکنید! خواهش می کنم !!!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سخن شما نادرست است ولی در هر صورت اهمیت چندانی ندارد ، اگر درست نگاه کنیم می بینیم در گذشته چون امنیت و خورد و خوراک تنها با زندگی دسته جمعی انسان ممکن بوده ، مردم چند منطقه که با هم منافع مشترک داشتند بیشتر با هم در ارتباط بودند و با هم داد ستد بازرگانی و فرهنگی و اجتماعی داشتند ، این گونه رفته رفته یک نژاد و هم فرهنگ و هم رسم و هم زبان شدند و از نظر دیگران قوم فلان شدند .

این سبب سر افکندگی خود ما پارسیان است که ایران این همه قوم دارد و بدون وضع قانون و اجبار نمی توانیم آنها را با خود هم قوم و نژاد و زبان کنیم .

در جای دیگری بهتر است در این باره گفتگو شود.

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای کسانیکه هی توی خواب غفلت و دنبال نژاد اصیل آریایی هستید شما از وقتی دین اسلام رو پذیرفتید
نمیتوانید بگویید که ترک ها لر ها عرب ها و غیرو با از ایران برن بیرون دین الاسم میگه هیچ فرقی بین اسنان ها برای زندگی در یک سرزمین مثلا ایران نیست
اگر شما دین اسلام را پذیرفتیدنباید اعتراض کنید به این موضوع

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بس کنید !

هزار بار گفتم اجازه نمی دهم به کسی توهین کنید .

پارس یک نژاد نیست ، یک اصل است که بر آیین گفتار نیک ، پندار نیک، و کردار نیک استوار است.

زردشت هم در آذرآبادگان به دنیا آمد.

سپاهیان پارس نیز از تمام قوم ها بودند و همه در زیر یک پرچم با تاریکی می جنگیدند.

شما وارث چه هستید ؟ اگر پارس هستید بندانید که رفتار پارسی ندارید شما.

آنچه من گفتم این بود : اگر یک ترک یا کرد یا بلوچ سایت ها راه اندازی می کند و درباره پارسیان بد گویی می کند ، چرا جایی برای پشتیبانی از خودمان نداشته باشیم ؟

يعني پيش از اين كه مردم به دين زردشت بپيوندن پارسي نبودن؟گفتار نيك پندار نيك كردار نيك براي ايين زردشته و ربطي به پارس يا ميهن نداره.همون طور كه اسلام ربطي به ايرانيان نداره.ايين دگرگون ميشه اما ميهن ادم تغيير نميكنه.

cadusir

Registered User
لایک‌ها
89
من فقط میگم ترک یا لر میتونه بگه که در ایران زندگی میکنه و ایرانی هست ولی نمیتونه بگه که آریایی است

خیلی خنده دار میشه اگه یه ترک بگه من آریایی هستم.(قصدم توهین نیست)

میگم نکنه فقط تهرانی ها آریایی هستن ؟؟؟
اگه برای نمونه لرها آریایی نباشن پس با این حساب کورش و داریوش هم آریایی نبودن.
دوست خوبم صادقانه بهتون میگم علاوه بر این که اطلاعات شما ناقص هست این شیوه ای که برای بیان عقایدتون بکار میبرین بیشتر شبیه عقاید جدایی طلب هاست , اونها هم میگن که آریایی نیستن و دوست دارن مثلا ترکیه بزرگ رو درست کنن.

نمیتوانید بگویید که ترک ها لر ها عرب ها و غیرو با از ایران برن بیرون دین الاسم میگه هیچ فرقی بین اسنان ها برای زندگی در یک سرزمین مثلا ایران نیست

فقه پویا که میگن یعنی همین , معلوم نیست این قوانین و این اسلام میگه ها از کجا میان !
برای اطلاع شما باید بگم در اسلام تنها چیزی که مهم نیست و به عبارتی مفهومش وجود نداره وطن هست چون اسلام خودشو یک دین جهانی میدونه و صحبت از امت واحده هست نه وطن .

اگر شما دین اسلام را پذیرفتیدنباید اعتراض کنید به این موضوع

کاملا درسته , اما شما از کجا میدونی دوستان مسلمون هستن ؟ شاید مثلا زرتشتی هستن ;)
پس این موضوع رو لطفا به همه تعمیم ندین :guitar:
بدرود​

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اصلا این موضوع اسلام چه ربطی به این قضیه داره

در ضمن کی گفته اینا باید از ایران برن

من فقط میگم ترک یا لر میتونه بگه که در ایران زندگی میکنه و ایرانی هست ولی نمیتونه بگه که آریایی است

خیلی خنده دار میشه اگه یه ترک بگه من آریایی هستم.(قصدم توهین نیست)

لر ها پس آریایی نیستند ؟!!!! شما چیز خاصی مصرف کردید ؟

به تمام دوستان نژادپرستم :

نژاد آریایی مهم هست ؟ زاک اسنایدر کارگردان فیلم کثیف و پست و چندش آور 300 آلمانی هستند و از نژاد پاک آریایی !!! شما بفرمایید از ایشون پشتیبانی کنید ، چون نژادشون به هر حال آریایی هست !

آقا جان ول کنید این چیز ها را !

می خواهید راحتتان کنم ؟

آذری هایی که شما ترک خطاب می کنید همه آریایی هستند ، اینها همه ماد هستند و ماد ها هم مانند پارس ها آریایی هستند.

در ضمن جناب میهن پرست ، شما گفتید که زردشت پیش از پارسیان بر این باور ها تاکید داشته ، و من به شما می گویم در تاریخ هر کسی به "پارسی" بودن می شناسیم بر این باور ها تاکید داشته پس نتیجه می گیرم پارس ها بودن یکی از پایه های اصلی اش همین سه اصل هستند ، اگر مدرک می خواهید چند خط از نوشته های شاهان هخامنشی یا سروده های فردوسی را بخوانید ( ساسانیان را پارس حساب نمی کنم ، چون هیچکدام پیرو کارها و باور های پارس ها نبودند و اصولاً پارس هم خطاب نکرده اند خودشان را ( تا آنجایی که من می دانم حتی اگر خطاب هم می کردند کافی نبوده چون خیلی آشکار هست که بیشترین این شاهان ساسانی هیچ بویی از پارس بودن نبرده اند ) )

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ببخشيد من كه نفهميدم شما چي گفتيد شايد مشكل از منه براي همين يه بار بهتر منظورم رو ميرسونم.
شما ميگي پايه ي پارس ها اين سه چيزه و من گفتم اين سه چيز به دين زردشت ربط داره در حالي كه پيش از زردشت هم پارسها بودن.بنابراين نميشه اين سه چيز رو پايه و بناي پارس ها در نظر گرفت.

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یادتون باشه که ما در دوره جمهوری اسلامی زندگی میکنیم

marmozi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در روز قیامت از شما هیچ وقت نمی پرسند که آریایی هستی یا ترک یا لر یا عرب ازت می پرسند چه اعمال خیری آوردی اگر زرتشتی هم باشی مامورین الهی بهت میگن اعمال صالح چی داری؟
فقط یه چیزو میدونم بخاطر سوء استفاده مسلمان ایران از دین اسلام خداوند پدر ایرانی ها رو در میاره چون با اسم اسلام دست به نزاد پرستی و ریشه کن کردن نژاد اصیل آریایی کردند

بالا