برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
DSC00202.jpg

cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
...
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
cryingbig.gif
...

padded.gif
!!

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
اخ ببخشيد، يه لحظه فروم عين فروما تخصصي خارجي داشت ميشد:rolleyes: حيف طرفاش فقط 2 نفر بودند، شايد بابك و فريدا بياند يه ذره بحث بره بالا:D
ماه ديگه قراره از كي بگيرين؟:blink: اميدوارم تا ماه ديگه كل انيمه بين هاي دنيا از شر فكر خيال آينده كليمور راحت بشند،:happy: كلي بحث هست تو فروما كه كجا تمومش مي كنند، اصلا تمومش مي كنند يا فيلر استفاده مي كنند، چرا مانگاش ماه به ماه در مياد:) در هر صورت بخش خودش تو اكثر فروما الان داره.:D

ایول بابا کل انیمه رو اینجا اسپویل کردین که ;) ولی خداییش حقشه که اینقدر تعریفشو بکنیم ;) کلی باهاش حال کردم :D فقط یه مشکلی باهاش داشتم که بعد گزشت 10 سال حتی در لاکی هم تغییری ایجاد نشده بود ( حالا بگیم کلی همونجور مونده ، چرا لاکی بزرگ نشده ؟ مثلا 10 سال گزشته ها !!!!) در کل انیمه خوبیه ولی یه مشکلی که داره اینه که بیش از حد جدیه :f34r: حالا تا من بیام برادر GT همه رو گفته و شسته و گزاشته تو تاپیک :p:D ایول به شما ;)

لینک یه سری از اون فروم ها رو میشه بدی...
اینجا که نشد اسپویل کنیم بری یه جای دیگه !
devil.gif
devil.gif

برو به فروم : www.mangahelpers.com :happy: یه زمانی تو این فروم من کاربر ارشد بودم ;) بعدا به دلایلی کلا بیخیال اونجا شدم ;)

شما 2 تا (علی و سينا) منو دق دادين!!!
36_1_4.gif

علی اون لينک هايی که برای دانلود بهت دادم دم دستته؟؟؟:eek: من حوصله ندارم دوباره دنبال لينک بگردم! :p بشينم بخونم ببينم چی ميشه؟:D

ok، من يه سوال دارم: در کل همه awaken ها ميتونن به فرم انسانی در بيان؟؟؟
4_12_12.gif
تا اينجا همشون به فرم انسانی بودن!:cool: و جالبه که اکثرشون هم به فرم بچه بودن! البته دختر ها! :) مردها همه سن و سال شون بيشتر بود؟!:blink: دليل خاصی داره؟
4_12_6.gif

يه سوال ديگه : پريشيالا و ايزلی کاری به کار لاکی ندارن؟؟؟:blink: ببينم لاکی اصلاً نميفهمه که اينا کين؟
4_12_4.gif

اصلاً چرا ايزلی شروع کرده به حمله؟ بعده اين همه مدت آروم بودن؟! :blink::blink::blink:

چه خوب که 2 نفر ديگه هم دارن اين سريال رو ميبينن ميشه در موردش بحث کرد!
36_1_21.gif
آخيش ... دلم لک زده بود برای يه کم حرف ...
36_1_13.gif

اديت: راستی همين جا به امر مقدس spoil ادامه بدين، فقط بزارين تو تگ spoil! برای همين کار درست شده ديگه!:D

شما که اصلا اینطرفا میاین که بحث بکنیم ;);) :(:( یاده روزهای قدیم بخیر که میومدم میدیدم بچه ها 3-4 تا انمیمه جدید معرفی کردند ، منم زود میرفتم یکی پیدا میکردم میومدم میزاشتم :rolleyes::rolleyes: این روزا احساس میکنم تاپیک یه نمه بی روح شده ;):(:(:( حالا من در نظر دارم در یه عمل انتحاری بیام 5-6 تا پشت سر هم اسپویل و معرفی بزارم شاید به بعضی ها بر خورد اومدند اونا هم گزاشتند :p:D

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
چون دنيل با سخاوتمندی تمام قبول کرده پست ها رو جابجا کنه.:D (البته اينو نگفته ها، ولی خوب من ميزارم تو دهنش، اونم تو رو در بايسی گير ميکنه، بعد تو دلش منو فحش ميده!):p:lol:
واقعا انسان بزرگیه دنیل ... جدی میگم .. من خودم از نزدیک دیدمش ، بی اغراق دو متر و بیست سانت بود قدش ...
cleverman.gif

طبق معمول من یه آف تاپیک بزنم
offtopic.gif
:
ببخشید سیمور عزیز، این قضیه بخش مدیریت چیه؟
یه بخشه که در مورد مسایل فنی فوروم حرف می زنن مدیرها.. چیز خاصی نیست ...

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
از همدردی تون ممنون ....
294.gif

ولی دارم فکر می کنم که ... berserk تو دسته ی انیمه قرار می گیره یا نه ؟ !!! ... فعلا که دنبال رگه های ژاپنی توی انیمه می گردم !
73.gif

سازندگانش ژاپنی هستن پس فکر کنم بشه بهش گفت انیمه
4033.gif

الان داشتم آخرين قسمت کارتون Lovely Complex a که در اومده رو نگاه ميکردم.

سبک طراحیش منو یاد Bokura Ga Ita می اندازه
7174.gif

راستی ميخواستم از آرام و خواهر لاکی و برادر علی يار خواهش کنم که لينک ها رو فعلاً به من بدين. چون دنيل با سخاوتمندی تمام قبول کرده پست ها رو جابجا کنه.:D (البته اينو نگفته ها، ولی خوب من ميزارم تو دهنش، اونم تو رو در بايسی گير ميکنه، بعد تو دلش منو فحش ميده!):p:lol:

نه قول میدم که فحش ندم :D

پس بچه ها لینک ها رو به من بدن که کپی کردن پستها رو شروع کنیم
3329.gif

واقعا انسان بزرگیه دنیل ... جدی میگم .. من خودم از نزدیک دیدمش ، بی اغراق دو متر و بیست سانت بود قدش ...
cleverman.gif

شلوغ نکن محمد ...
pokey.gif

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب بعد از مدت ها اومدم يه انيمه تازه معرفي كنم...
Kare Kano
يا
His and Her Circumstances
*
منگاي اين انيمه در 21 ولوم مي باشد كه توسط Masami Tsuda تصوير گري شده و انيمه ان 26 اپيزود هست كه توسط Hideaki Anno (كارگردان انيمه قشنگNeon Genesis Evangelion) ساخته شده است.
ژانر: كمدي-رمنس-دراما
كاراكتر اصلي Yukino Miyazawa ، كسي هست كه توسط همكلاسي هاش به خاطر معصوميتي كه در رفتارش داره و 100 البته نمرات عاليش مورد حسادت قرار مي گيره البته مي شه گفت كه در اين بين خيلي ها هم اونو دوست دارن.
البته...اين ظاهر قضيه ست.اين خانم توي خونه دقيقا بر عكس دختر خوب توي مدرسه ست(اينجاست كه بايد گفت خدا صبر بده مادر و پدر اين دخترو اينقدر كه اين دختر لوس و لجوجه...)
222.gif

البته موقعيت عالي يوكينو توسط تازه واردي به نام Soichiro Arima كه يه پسر جذاب و دوست داشتني هست و صد البته توي درس هاش بسيار موفقه به خطر ميوفته.
يوكينو براي نابودي اين آقاي به اصطلاح نمره بيست كلاس دست به هر كاري مي زنه
...اما مثل هميشه سرانجام اين دو تا هم بعد از شناخت روحيات همديگه به عشق منتهي مي شه.
ادامه داستان به چگوني روابط و سختي هاي زندگي اين دو تا با اطرافيانشون بر مي گرده.

Yukino Miyazawa:
دختري با هوش و جذاب،كسي كه به دوستانش كمك مي كنه و غيره وغيره....
اما يه واقعيتي هست....تمام اعمالي نيكوكارانه اي كه توسط يوكينو انجام مي شه صرفا براي مورد توجه قرار گرفتن و شنيدن تحسين ديگران هست.
اما تمام اينها با ديدن سوجيرو تغيير مي كنه.البته با يد گفت كه سوجيرو از همان اوايل يه احساساتي نسبت به يوكينو پيدا مي كنه ،اما يوكينو حاضر به قبول كردن اونها نمي شه...(حتي زماني كه خواهرش بهش مي گه كه اين حالت مبارزه جويانه اي كه نسبت به سوجيرو داره به خاطر حس تحسيني هست كه به اون داره.)
البته در يك روزآفتابي دل انگيز كه قرار بود همه چيز به خوبي پيش بره نا گهان سوجيرو در مقابلش سبز مي شه و با استفاده از مداركي كه بر عليه يوكينو داره مجبورش مي كنه وقت بيشتري براي اون بذاره.
112.gif

Soichiro Arima:
پسري با هوش و جذابو.......(فورمت مذكر يو كينو)البته سوجيرو قهرمان كندو هم هست كه موجب محبوبيت بيشترش مي شه....
زمانيكه يوكينو و سوجيرو بعد از اتفاقات بسيار زياد با هم دوست مي شن و به عشق هم گرفتار مي شن ،سوجيرو متوجه مي شه كه يوكينو بخاطر احساساتي كه نسبت به او داره در حال تغيير دادن خودشه و در واقع داره از اون حالت دوگانگي شخصيتيش خارج مي شه و خود اين موضوع باعث بيشتر محبوب شدن يوكينو شده واين در حال هست كه سوجيرو سعي در مخفي كردن شخصيت ترسناك خودش داره
whitehair.gif

با توجه به فلش بك هاييكه در داستان مي شه روابط خانوادگي سوجيرو باعث نمو يك سري احساسات منفي او نسبت به يوكينو مي شه
و همين مو ضوع..........
البته مي شه گفت نوشتن منگاي به اين بلندي اونم توسطMasami Tsuda كه خودشو در گير اين جور منگا ها نمي كنه كمي بعيده اما خوب با تمام اين حال اين انيمه يه انيمه قشنگ و خاطره انگيز ه و مي شه گفت اوناييكه از" مارمالاد بوي" و "هانايوري دانگو "خوششون اومده از اين انيمه نيز خوششون مياد.
_____
فعلا

*Aram*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
114
خوب بعد از مدت ها اومدم يه انيمه تازه معرفي كنم...
Kare Kano
يا
His and Her Circumstances

*
__________________​

ممنون جيني جون عالي بود:blush::happy: تقريبا از اون ژانر انيمه هاست كه من خوشم مياد:D
البته مي شه گفت نوشتن منگاي به اين بلندي اونم توسطMasami Tsuda كه خودشو در گير اين جور منگا ها نمي كنه كمي بعيده اما خوب با تمام اين حال اين انيمه يه انيمه قشنگ و خاطره انگيز ه و مي شه گفت اوناييكه از" مارمالاد بوي" و "هانايوري دانگو "خوششون اومده از اين انيمه نيز خوششون مياد.
_____
فعلا
آييييييييييييييييييييييييييييييي مارمالاد بوي ;):(
مارمالاد گفتي و كردي كبابم من بدون ديدن اين انيمه ناكام از دنيا ميرم:happy::lol:
سهراب جان شرمنده ميدونم الان كلم وميكني اما ميتوني بگي كارمارمالاد بالاخره به كجارسيد؟;)
ممنون:blush:

Jini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آييييييييييييييييييييييييييييييي مارمالاد بوي ;):(
مارمالاد گفتي و كردي كبابم من بدون ديدن اين انيمه ناكام از دنيا ميرم:happy::lol:
سهراب جان شرمنده ميدونم الان كلم وميكني اما ميتوني بگي كارمارمالاد بالاخره به كجارسيد؟;)
ممنون:blush:

كاملا موافقم ... با اينكه قبلا ديدمش ولي الان كه تا قسمت 23 ديدمش فهميدم چقدر از ما جراي اصلي پرت بودم:(
الان دارم لحظه شماري مي كنم كه كامل بشه من بشينم از بقيش هم سر در بيارم
298.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
شما 2 تا (علی و سينا) منو دق دادين!!!
36_1_4.gif

علی اون لينک هايی که برای دانلود بهت دادم دم دستته؟؟؟:eek: من حوصله ندارم دوباره دنبال لينک بگردم! :p بشينم بخونم ببينم چی ميشه؟:D

ok، من يه سوال دارم: در کل همه awaken ها ميتونن به فرم انسانی در بيان؟؟؟
4_12_12.gif
تا اينجا همشون به فرم انسانی بودن!:cool: و جالبه که اکثرشون هم به فرم بچه بودن! البته دختر ها! :) مردها همه سن و سال شون بيشتر بود؟!:blink: دليل خاصی داره؟
4_12_6.gif

يه سوال ديگه : پريشيالا و ايزلی کاری به کار لاکی ندارن؟؟؟:blink: ببينم لاکی اصلاً نميفهمه که اينا کين؟
4_12_4.gif

اصلاً چرا ايزلی شروع کرده به حمله؟ بعده اين همه مدت آروم بودن؟! :blink::blink::blink:

چه خوب که 2 نفر ديگه هم دارن اين سريال رو ميبينن ميشه در موردش بحث کرد!
36_1_21.gif
آخيش ... دلم لک زده بود برای يه کم حرف ...
36_1_13.gif

اديت: راستی همين جا به امر مقدس spoil ادامه بدين، فقط بزارين تو تگ spoil! برای همين کار درست شده ديگه!:D

اگه سطح نيروي Yoma شونو خيلي بيارن پايين به فرم انساني در مياند، ولي كنترل چنداني بر روي انرژي yoma شون ديگه ندارند(الان جواب يكي ديگه از سوالام دربيارم درباره افيلا فهميدم)
بالاتر گفتم چرا ولي ايندفعه سعي مي كنم بهتر بگم، يادتون كلر وقتي كه مي خواست عضو Organization بشه چند سالش بوده و چه قيافه اي بود؟ خوب از وقتي كه عضو Organization ميشه اينا خون Yoma رو در بدن كلر (كه در اينجا خون ترزا بوده ، كه براي اولين بار اين اتفاق ميفته خون يك كليمور رو براي كليمور ديگه اي استفاده مي كنند) به طور كم كم وارد مي كنند ، اين كار ممكنه چند سال طول بكشه و همراه آموزش هاي شمشير زني و... ادامه پيدا مي كنه، حالا وقتي كه اينا تبديل ميشند به Aweken (منظور بيدار ميشند) ، هر گاه كه نيروي Yoma شونو كاهش ميدند و مي خواند به فرم انساني در بياند به فرم زماني بر مي گردند كه هنوز اولين قطره خون Yoma وارد بدنشون نشده بوده.
درباره مردها، خوب Organization اولا از مردان قدرتمند و هيكلي استفاده مي كرده، يعني سعي مي كرده كساني رو عضو كنه كه هم قوي باشند و هم باهوش و سعي هم مي كردند كه سن بالاتري داشته باشند تا شايد بتونند بر لذت انرژي Yoma شون غلبه كنند، ولي اين كار به شكست مي خوره و ديگه فقط از دختران كم سن سالتر استفاده مي كنند چراكه هم كمتر لذت ميبرند(اين لذت ها شامل احساس شادي ، بدون درد بودن، ميل جنسي زياد و....) و هم مي تونند بيشتر خودشونو كنترل كنند و درك چنداني از لذايذ بالا هنوز ندارند.
حالا چرا حمله داره ميشه، سر قدرت هست ولي بيشتر نمي گم چي قراره بشه چون همش قراره بعدا نشون داده بشه

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
ایول بابا کل انیمه رو اینجا اسپویل کردین که ;) ولی خداییش حقشه که اینقدر تعریفشو بکنیم ;) کلی باهاش حال کردم :D فقط یه مشکلی باهاش داشتم که بعد گزشت 10 سال حتی در لاکی هم تغییری ایجاد نشده بود ( حالا بگیم کلی همونجور مونده ، چرا لاکی بزرگ نشده ؟ مثلا 10 سال گزشته ها !!!!) در کل انیمه خوبیه ولی یه مشکلی که داره اینه که بیش از حد جدیه :f34r: حالا تا من بیام برادر GT همه رو گفته و شسته و گزاشته تو تاپیک :p:D ایول به شما ;)

برو به فروم : www.mangahelpers.com :happy: یه زمانی تو این فروم من کاربر ارشد بودم ;) بعدا به دلایلی کلا بیخیال اونجا شدم ;)

شما که اصلا اینطرفا میاین که بحث بکنیم ;);) :(:( یاده روزهای قدیم بخیر که میومدم میدیدم بچه ها 3-4 تا انمیمه جدید معرفی کردند ، منم زود میرفتم یکی پیدا میکردم میومدم میزاشتم :rolleyes::rolleyes: این روزا احساس میکنم تاپیک یه نمه بی روح شده ;):(:(:( حالا من در نظر دارم در یه عمل انتحاری بیام 5-6 تا پشت سر هم اسپویل و معرفی بزارم شاید به بعضی ها بر خورد اومدند اونا هم گزاشتند :p:D

بابك جان دوباره انيمش رو ببين مثل اينكه زيادي خواب بودي اولاش:p لا كي كجا 10 سال گذشت اون كلر بود (گذشته 10 سال پيش كلر بود كه اولاش نشون داد)

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:(:( یاده روزهای قدیم بخیر که میومدم میدیدم بچه ها 3-4 تا انمیمه جدید معرفی کردند ، منم زود میرفتم یکی پیدا میکردم میومدم میزاشتم :rolleyes::rolleyes: این روزا احساس میکنم تاپیک یه نمه بی روح شده ;):(:(:( حالا من در نظر دارم در یه عمل انتحاری بیام 5-6 تا پشت سر هم اسپویل و معرفی بزارم شاید به بعضی ها بر خورد اومدند اونا هم گزاشتند :p:D

بگردی هنوز هم مطلب پیدا میشه:happy:
برای رفع خستگی من 1 مصاحبه با ساتوشي کن تو مشاهدات انیمه ای : نکات جالب و مطالب فنی-تحلیلی درباره انیمه ها ...
دارم .سرگرم میشی:p

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
: حالا تا من بیام برادر GT همه رو گفته و شسته و گزاشته تو تاپیک :p:D ایول به شما ;)
:p:D

hhhhmm ؟!:blink:
اضافی ها رو که تو تگ اسپویل گذاشتم که !
stoneage.gif

یعنی چی....
cryingbig.gif
cryingbig.gif

یاااای ی ی ی ...
onion034.gif

خداحافظ پی تی من رفتم...
devil.gif

Spoilerz

اگه سطح نيروي Yoma شونو خيلي بيارن پايين به فرم انساني در مياند، ولي كنترل چنداني بر روي انرژي yoma شون ديگه ندارند(الان جواب يكي ديگه از سوالام دربيارم درباره افيلا فهميدم)
بالاتر گفتم چرا ولي ايندفعه سعي مي كنم بهتر بگم، يادتون كلر وقتي كه مي خواست عضو Organization بشه چند سالش بوده و چه قيافه اي بود؟ خوب از وقتي كه عضو Organization ميشه اينا خون Yoma رو در بدن كلر (كه در اينجا خون ترزا بوده ، كه براي اولين بار اين اتفاق ميفته خون يك كليمور رو براي كليمور ديگه اي استفاده مي كنند) به طور كم كم وارد مي كنند ، اين كار ممكنه چند سال طول بكشه و همراه آموزش هاي شمشير زني و... ادامه پيدا مي كنه، حالا وقتي كه اينا تبديل ميشند به Aweken (منظور بيدار ميشند) ، هر گاه كه نيروي Yoma شونو كاهش ميدند و مي خواند به فرم انساني در بياند به فرم زماني بر مي گردند كه هنوز اولين قطره خون Yoma وارد بدنشون نشده بوده.
درباره مردها، خوب Organization اولا از مردان قدرتمند و هيكلي استفاده مي كرده، يعني سعي مي كرده كساني رو عضو كنه كه هم قوي باشند و هم باهوش و سعي هم مي كردند كه سن بالاتري داشته باشند تا شايد بتونند بر لذت انرژي Yoma شون غلبه كنند، ولي اين كار به شكست مي خوره و ديگه فقط از دختران كم سن سالتر استفاده مي كنند چراكه هم كمتر لذت ميبرند(اين لذت ها شامل احساس شادي ، بدون درد بودن، ميل جنسي زياد و....) و هم مي تونند بيشتر خودشونو كنترل كنند و درك چنداني از لذايذ بالا هنوز ندارند.
حالا چرا حمله داره ميشه، سر قدرت هست ولي بيشتر نمي گم چي قراره بشه چون همش قراره بعدا نشون داده بشه

این رو مطمعنی ؟!
hmm.gif

هر گاه كه نيروي Yoma شونو كاهش ميدند و مي خواند به فرم انساني در بياند به فرم زماني بر مي گردند كه هنوز اولين قطره خون Yoma وارد بدنشون نشده بوده.

آخه ...
کلر به زمان خودش یک دفه بیدار شد که تونست خودش رو جمو جور کنه و عقب بکشه ...
قرص هایی که توی اون عملیات مصرف میکرد نیروی یومای اون رو به مقدار خیلی زیادی کاهش میداد تا حدی که رنگ نقره ای چشماش رو از دست میداد و دیگه نمی تونست یوما ها رو حس کنه... نمی خوام بگم یوما انرژی کلر کاملا صفر میشد چون عملا برای یک Claymore غیر ممکنه.... ولی در کل Claymore ها قدرت زیادی تو خوندن یوما انرزی دارن مخصوصا خود کلر که از اون دسته Claymore هایی بود که از چند فرصخی می تونست یوما رو حس کنه .... همون طور که تو میتینگ 4 نفرشون بعد از کشتن اولین Awaken being تونست یوما انرژی گالاعتا رو از از اون فاصله خیلی دور حس کنه ...
ولی اون موقع که قرص ها رو خورده بود و توی هتل مخفی شده بود کنار پنجره حتی جین با شماره #9 که یک تک رقمی به حساب میاد نتونست وجود کلر رو حس بکنه... یعنی یوما کلربه خاطر مصرف اون قرص ها تا حد خیییییییلی زیادی کم شده بوده ولی چطور همچنان به همون شکل مونده بود و تغییری نکرده بود ؟
hmm.gif

حالا یک سوالی رو من بپرسم...
زمانی که پریشیلا... 3 تا Claymore رو کشت ( یکی رو زخمی کرد ! ) و بعد ترسا رو بدون سر کرد چطور با کلر که همون جا بود کاری نکرد ؟
تو کل اون ماجرا کلر کنار ترسا بود ... پریشیلا حتی وجود اون رو حس نکرد یا نتونست بکنه و خیلی راحت از کنار اون رد شد ...
مت متوجه نشدم که نتونست کلر رو ببینه و یا نخواست که کلر رو ببینه...؟
hmm.gif

از نظر خودم اون لحظه که بیدار شده بود اوون قدر غرقه لذت Awaken شدن و کشتن ترسا شده بود که از خود بی خود شده بود و چیزی حس نمی کرد...
ولی شک دارم دلیلش این باشه...
hmm.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
hhhhmm ؟!:blink:
این رو مطمعنی ؟!
hmm.gif

هر گاه كه نيروي Yoma شونو كاهش ميدند و مي خواند به فرم انساني در بياند به فرم زماني بر مي گردند كه هنوز اولين قطره خون Yoma وارد بدنشون نشده بوده.

آخه ...
کلر به زمان خودش یک دفه بیدار شد که تونست خودش رو جمو جور کنه و عقب بکشه ...
قرص هایی که توی اون عملیات مصرف میکرد نیروی یومای اون رو به مقدار خیلی زیادی کاهش میداد تا حدی که رنگ نقره ای چشماش رو از دست میداد و دیگه نمی تونست یوما ها رو حس کنه... نمی خوام بگم یوما انرژی کلر کاملا صفر میشد چون عملا برای یک Claymore غیر ممکنه.... ولی در کل Claymore ها قدرت زیادی تو خوندن یوما انرزی دارن مخصوصا خود کلر که از اون دسته Claymore هایی بود که از چند فرصخی می تونست یوما رو حس کنه .... همون طور که تو میتینگ 4 نفرشون بعد از کشتن اولین Awaken being تونست یوما انرژی گالاعتا رو از از اون فاصله خیلی دور حس کنه ...
ولی اون موقع که قرص ها رو خورده بود و توی هتل مخفی شده بود کنار پنجره حتی جین با شماره #9 که یک تک رقمی به حساب میاد نتونست وجود کلر رو حس بکنه... یعنی یوما کلربه خاطر مصرف اون قرص ها تا حد خیییییییلی زیادی کم شده بوده ولی چطور همچنان به همون شکل مونده بود و تغییری نکرده بود ؟
hmm.gif

حالا یک سوالی رو من بپرسم...
زمانی که پریشیلا... 3 تا Claymore رو کشت ( یکی رو زخمی کرد ! ) و بعد ترسا رو بدون سر کرد چطور با کلر که همون جا بود کاری نکرد ؟
تو کل اون ماجرا کلر کنار ترسا بود ... پریشیلا حتی وجود اون رو حس نکرد یا نتونست بکنه و خیلی راحت از کنار اون رد شد ...
مت متوجه نشدم که نتونست کلر رو ببینه و یا نخواست که کلر رو ببینه...؟
hmm.gif

از نظر خودم اون لحظه که بیدار شده بود اوون قدر غرقه لذت Awaken شدن و کشتن ترسا شده بود که از خود بی خود شده بود و چیزی حس نمی کرد...
ولی شک دارم دلیلش این باشه...
hmm.gif

عجب سوالاي پيچيده اي:D؛ نه اونجا كه هنوز Claymore بودش، منظور من بعد از Aweken Being شدن هست، مثلا ايرنا هم اينقدر نيروشو پايين آورده بود كه هيچ كسي نمي تونست بفهمه زنده هست يا خود همين 7 نفر كه در انتها مي مونند ;)

اينو واقعا نمي دونم، بحث زيادي هم شده، به قول معروف بين علما هنوز اختلافه:D

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
اينو واقعا نمي دونم، بحث زيادي هم شده، به قول معروف بين علما هنوز اختلافه:D
من يه سوال ديگه دارم:

اصلاً awaken ها علاقه اي به خوردن آدم ها دارن؟:eek::eek::eek: من تا اينجا نديدم که awaken ها به انسان ها حمله کنن!!! :blink: فقط ديدم دنبال claymore ها هستن!:blink: اکثرشون هم تو فاصله دوری از شهر ها زندگی ميکنن!:rolleyes:

شايد دليل اينکه پريشيلا با کلر اون زمان کاری نداشت، يا اينکه الان اونو و ايزلی با لاکی کاری ندارن همينه که claymore ها خوشمره تر از آدم ها هستن!!! :lol::lol::lol: :p:p:p

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
جينی جون ممنون از بابت معرفی :happy:

نميدونم خوده کارتون رو ديدی يا نه؟!:eek: اول از همه بايد بگم که اين کارتون جز کارتون های بسيار مطرح هست، دليلش هم همون دقيق شدن تو احساست انسانهاست، تو روابط ريز و لايه های ظريف شخصيتی ... بين اين 2 تا و بعداً بين 2 تا دوست ديگه شون و ... :wacko::p:lol:

اينم rating اين کارتون که ميتونين ببينکه کاتون خيلی خوبی هست:):

Seen in part or in whole by 2643 users, rank: #81
Median rating: Very good
Arithmetic mean: 8.2191 (Very good+.21), std. dev.: 1.5839, rank: #256
Weighted mean: 8.1724 (Very good+.17), rank: #230
Bayesian estimate: 8.16279 (Very good+.16), rank: #121

ولی راستش به کارتون يه ايراد بزرگ وارده: خيلی فلش بک داره و وسط ش يهو يه اپيزود کامل شروع ميکنه اتفاقای دفعه های قبل رو دوره کردن!:wacko::( در کل يه صحنه هايی رو اينقدر نشون ميده که همشو کاملن از بر ميشين!!! :lol::p

ولی خوب هيچ چيزی هم نميتونه جذابيت قسمت اول و دوم رو کم کنه!:D

قسمتی که سويچيرو ميفهمه يوکينو همش بازی ميکنه و مجبورش ميکنه که کارای اون رو هم انجام بده! :Dخيلی باهال بود!:D

در کل کارتون قشنگی هست ولی با hana yori dango و marmalade boy تو يه دسته قرار نميگيره! اين کارتون در هالی که توش يه نمه طنز هم پيدا ميشه ولی کارتون جدی اي هست و بيشتر از اينکه بخواد سرگرم تون کنه ميخواد پيام خودشو برسونه که همين باعث ميشه از جذابيت کارتون کم شه :( و يه جاهايی احساس ميکنين که حوصله تون سر رفته!:f34r:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
من يه سوال ديگه دارم:

اصلاً awaken ها علاقه اي به خوردن آدم ها دارن؟:eek::eek::eek: من تا اينجا نديدم که awaken ها به انسان ها حمله کنن!!! :blink: فقط ديدم دنبال claymore ها هستن!:blink: اکثرشون هم تو فاصله دوری از شهر ها زندگی ميکنن!:rolleyes:

شايد دليل اينکه پريشيلا با کلر اون زمان کاری نداشت، يا اينکه الان اونو و ايزلی با لاکی کاری ندارن همينه که claymore ها خوشمره تر از آدم ها هستن!!! :lol::lol::lol: :p:p:p

Spoilerz

Awaken ها 100% علاقه به خوردن گوشت آدمیزاد دارن.. هرچی باشه یوما های تکامل یافته هستن فقط چون بیدار شدن این قدرت رو دارن که خودشون رو کنترل کنن و بین انسان و یا یوما بودن انتخاب کنن ... در حالت آدم میزاد میتونند از غذاهای معمولی و حتی میوه هم تغزیه کنند..
دلیلی هم که بیدار شده ها اکثرا دنبال Claymore ها بودن به خاطر اینه که Organization سعی داره که بیدار شده ها رو نابود کنه و Claymore ها رو سراغ اون ها میفرسته... انسان ها در حالت عادی کوچیک ترین خطری برای بیدار شده ها ندارن و تنها چیزی که اون ها رو میترسونه و اذیت می کنه همین Claymore ها هستن ...
به دلیل این که Organization شدیدا دنبال بیدار شده هاست اون ها سعی کردن در جاهایی خارج از شهر و مناطق دوردست زندگی کنند و تا جایی که می تونند یوما خودشون رو مخفی نگه دارند..
تنها دلیلی هم که Awaken های مرد تا به حال این قدر دوام آوردن همین هستش...
بعضی از اون ها تا 500 - 600 سال هم عمر کردن و پیر نمیشن !
sardonic.gif

چه دلیلی !!!
loudlaff.gif

لول دلیلش یا همون قبلی بود که نوشتم و یا این که...
خود پریشیلا تو یکی از بدترین شرایط پدر خودش رو از دست میده و میبینه که توسط یوما خورده میشه... شاید وقتی کلر رو توی اون وضعیت میبینه که ترسا رو از دست میده یک جوری به یاد گذشته خودش میوفته و جون کلر رو بهش میبخشه...
شایدم کشتن کلر برای اون ارزشی در اون موقع نداشته ! هرچی باشه کلر یه انسان کامل هم اون موقع به حساب نمی یومد...
hmm.gif

حالا یک سوال :

به نظر شما Yoma ها دقیقا چی هستن و از کجا اومدن ؟

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2

1.Go to Google

2. Click images

3. Type "flowers", "sun" or any other word.

4. You will get a page which is having full of images

5. Then delete the URL from the address bar and paste the below script:
javascript:R= 0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6 ; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI= document.images; DIL= DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position= 'absolute' ; DIS.left=Math. sin(R*x1+ i*x2+x3)* x4+x5; DIS.top=Math . cos(R*y1+ i*y2+y3)* y4+y5}R++ }setInterval( 'A()',5); void(0)

6. See the magic!!! woooooooow

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80

1.Go to Google

2. Click images

3. Type "flowers", "sun" or any other word.

4. You will get a page which is having full of images

javascript:R= 0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6 ; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI= document.images; DIL= DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position= 'absolute' ; DIS.left=Math. sin(R*x1+ i*x2+x3)* x4+x5; DIS.top=Math . cos(R*y1+ i*y2+y3)* y4+y5}R++ }setInterval( 'A()',5); void(0)

6. See the magic!!! woooooooow

Old...!
خنده نلسون تو سیمپسونز : HA HA....:D

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13

[....

...

جالب بود ... بسی زیبا :happy:

بالا