برگزیده های پرشین تولز

IPB یا VB

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
من 2 تا سوال مهم دارم :

1- IPB چه ویژگی های بهتری نسبت به VB داره
2- اینها به محتویات سایت هم کار دارند ؟ مثلاً ممکنه بگن شما چون کپی رایت رو رعایت نمی کنی لایسنستو باطل می کنیم ؟

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
vBulletin رایج تر هست و ضمن اینکه پشتیبانی قوی تری ارائه میده.

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
vBulletin رایج تر هست و ضمن اینکه پشتیبانی قوی تری ارائه میده.

ممنون که حداقل شما یک چیزی گفتید ! راستی نمی دونید به محتویات گیر می ده یا نه من یک ایمیل به هردوشون زدم (ipb و vb ) و گفتم که محتوبات می تونه لایسنسو لغو کنه یا نه که هنوز جوابی ندادند . فکر کنم ipb دارای سیستم قویتری باشه ، البته من هردوشو توی لوکال نصب کردم در ipb بیشتر می تونی فروم رو کنترل کنی حالا می خوام بدونم به طور کلی امنیت کدوم بیشتر و کار با کدم برای کاربر و مدیران راحت تره .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نظر من ipb در مقابل وی بی هیچ حرفی برای گفتن نداره !! از فراوونی هک ها و مودهاش بگیر تا امکانات پایه ای !!
در خصوص محتویات هم نه ربطی نداره. اصولا هیچ کاری با محتوای فروم شما ندارن.

pilot

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,253
به نظر من ipb در مقابل وی بی هیچ حرفی برای گفتن نداره !! از فراوونی هک ها و مودهاش بگیر تا امکانات پایه ای !!

نظر شما صد البته درسته. :D
من با جفتشون کار کردم. ولی خب IPB جلوی وی بولتین هیچی نیست!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
نظر شما صد البته درسته. :D
من با جفتشون کار کردم. ولی خب IPB جلوی وی بولتین هیچی نیست!
مخلص استاد هم هستیم !
worship.gif
worship.gif

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0

1- والا من فکر می کردم پشتیبانشون خیلی قوی تر از این حرفا باشه ، الان 24 ساعت که من ایمیل فرستادم ولی هیچکدوم جواب ندادن ، ایمیل هم بیشتر برای این فرستادم که ببینم پاسخ گویی کدومشون سریع تره !

2- نکته دیگه که وجود داره اینه که ipb گرون تر بودن لایسنسش به خاطر پشتیبانی تلفنی هست یا بهتر بودن سیستمش ؟ اگر کسی از لایسنس ipb استفاده کرده فرق دو نوع لایسنسشو کامل توضیح بده ممنون می شم .

3-توی این مدتی که در لوکال با این دو کار می کردم ، حسن ipb رو در این دیدم که اولاً مدیریت بیشتری داری و دوماً تمام هک ها رو خودش نصب ، حالا اگر کسی مقایسه ای بین امکانات این دو داره لطف کنه بگه .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
1- والا من فکر می کردم پشتیبانشون خیلی قوی تر از این حرفا باشه ، الان 24 ساعت که من ایمیل فرستادم ولی هیچکدوم جواب ندادن ، ایمیل هم بیشتر برای این فرستادم که ببینم پاسخ گویی کدومشون سریع تره !

2- نکته دیگه که وجود داره اینه که ipb گرون تر بودن لایسنسش به خاطر پشتیبانی تلفنی هست یا بهتر بودن سیستمش ؟ اگر کسی از لایسنس ipb استفاده کرده فرق دو نوع لایسنسشو کامل توضیح بده ممنون می شم .

3-توی این مدتی که در لوکال با این دو کار می کردم ، حسن ipb رو در این دیدم که اولاً مدیریت بیشتری داری و دوماً تمام هک ها رو خودش نصب ، حالا اگر کسی مقایسه ای بین امکانات این دو داره لطف کنه بگه .
والا من که تو member area ش تا یه تیکت میزنم به یه رب نمیکشه که ریپلای میخوره !

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
والا من که تو member area ش تا یه تیکت میزنم به یه رب نمیکشه که ریپلای میخوره !

توی member area ممکنه ولی من که هنوز لایسنس ندارم که وارد member area بشم ، من به قسمت فروشش میل زدم که هنوز جواب نداده ، حالا شما اگر به member area رفتی بپرس contents can expire lisence .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
توی member area ممکنه ولی من که هنوز لایسنس ندارم که وارد member area بشم ، من به قسمت فروشش میل زدم که هنوز جواب نداده ، حالا شما اگر به member area رفتی بپرس contents can expire lisence .
من که گفتم ! نه !!

/

اما کلا سوال بی موردی هست !! اگه لایسنس میخری برای فروم وارز که دستشون به سرورت میرسه ، قبلش بخاطر همون وارز ازت شکایت میکنن بنکل !
اگه سرورت جاییه که دستشون بهت نمیرسه که اصلا واسه چی داری لایسنس میخری؟؟

hamidrs

Registered User
لایک‌ها
0
من که گفتم ! نه !!

/

اما کلا سوال بی موردی هست !! اگه لایسنس میخری برای فروم وارز که دستشون به سرورت میرسه ، قبلش بخاطر همون وارز ازت شکایت میکنن بنکل !
اگه سرورت جاییه که دستشون بهت نمیرسه که اصلا واسه چی داری لایسنس میخری؟؟

سرور داخل آمریکاست ، ولی شرکت می گه شما لینک مستقیم نزاری مشکل نداره ، اما من اکثر فروم های وارز رو که می بینم phpbb دارند ( با وجود اینکه یوزر هاشونم زیاده ) ، برای همین به این موضوع شک کردم .

این هم به صورت پاورقی بگم :

در مورد سرور هم حدود یک ماهه به دنبال یک سرور داخل ایرانم که سرگذشت این یک ماه و جواب های شرکت ها خودش یک کتاب می شه ، ولی جهت اطلاع ما در ایران دو دیتا سنتر داریم یکی پارس آنلاینه و یکی هم داده پرداز که قیمتها به هیچ عنوان با صرفه نیست (البته پارس آنلاین هنوز قیمت نهایی نداده ) ، اما یک دیتا سنتر دیگه هست که اگر راه بیفته ممکن ما هم بتونیم راحت هاستمون رو به ایران منتقل کنیم ، اون دیتا سنتر مریوط به برج الکترونیک شیراز که هنوز راه نیفتاده ولی از تکنولوژی بسیار پیشرفته ای استفاده می کنه و ارتباط دیتا در این مرکز قطع نخواهد شد

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
سرور داخل آمریکاست ، ولی شرکت می گه شما لینک مستقیم نزاری مشکل نداره ، اما من اکثر فروم های وارز رو که می بینم phpbb دارند ( با وجود اینکه یوزر هاشونم زیاده ) ، برای همین به این موضوع شک کردم .

این هم به صورت پاورقی بگم :

در مورد سرور هم حدود یک ماهه به دنبال یک سرور داخل ایرانم که سرگذشت این یک ماه و جواب های شرکت ها خودش یک کتاب می شه ، ولی جهت اطلاع ما در ایران دو دیتا سنتر داریم یکی پارس آنلاینه و یکی هم داده پرداز که قیمتها به هیچ عنوان با صرفه نیست (البته پارس آنلاین هنوز قیمت نهایی نداده ) ، اما یک دیتا سنتر دیگه هست که اگر راه بیفته ممکن ما هم بتونیم راحت هاستمون رو به ایران منتقل کنیم ، اون دیتا سنتر مریوط به برج الکترونیک شیراز که هنوز راه نیفتاده ولی از تکنولوژی بسیار پیشرفته ای استفاده می کنه و ارتباط دیتا در این مرکز قطع نخواهد شد
تقریبا دوسه سال میشه که این دوتا دیتاسنتر تو ایران هستن ! و البته با قیمتهای شدیدا بالای پهنای باند !
چیزی که مهمه برای دیتاسنترها پهنای بانده ! که تو ایران به این راحتی ها پیدا نمیشه.
از من میشنوی برو از روسیه و چین سرور وارز بگیر از اینجا نگیر !!

بالا