برگزیده های پرشین تولز

cisco سوال درباره آموزش شبکه

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
چند سوال درباره سی دی های آموزشی learnkey داشتم که امیدوارم کسانی که استفاده کردند پاسخ مرا بدهند
1- آیا چون زبان اصلی هست برای بنده مشکلی بوجود نمیاد چون من زبانم زیاد قوی نیست ؟
2- آیا آموزش واقعاً به گونه ای هست که بعد از اتمام سی دی ها کار بلد بود و بتوان با دانشی که از این سی دی ها بدست آمده بتوان در شرکتی مشغول به کار شد یا اینکه نه آخر سرم باید کلی پول بدم و برم کلاسای بیرون و آموزش ببینم؟( چون با وجود این سی دی ها نه routeri و نه switchi درکار بوده .کار کاملاً تئوری و نهایت 4 تا لبراتوار تصویری هست دیگه)؟
3- آیا بدون مدرک بین المللی شبکه cisco و صرف داشتن دانش شبکه جایی کار می دن تا استخدام شم؟ ( چون واقعاً هزینه های امتحانات سیسکو بالاست)
ممنون می شم کسی منو راهنمایی کنه

MDK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند سوال درباره سی دی های آموزشی learnkey داشتم که امیدوارم کسانی که استفاده کردند پاسخ مرا بدهند
1- آیا چون زبان اصلی هست برای بنده مشکلی بوجود نمیاد چون من زبانم زیاد قوی نیست ؟
2- آیا آموزش واقعاً به گونه ای هست که بعد از اتمام سی دی ها کار بلد بود و بتوان با دانشی که از این سی دی ها بدست آمده بتوان در شرکتی مشغول به کار شد یا اینکه نه آخر سرم باید کلی پول بدم و برم کلاسای بیرون و آموزش ببینم؟( چون با وجود این سی دی ها نه routeri و نه switchi درکار بوده .کار کاملاً تئوری و نهایت 4 تا لبراتوار تصویری هست دیگه)؟
3- آیا بدون مدرک بین المللی شبکه cisco و صرف داشتن دانش شبکه جایی کار می دن تا استخدام شم؟ ( چون واقعاً هزینه های امتحانات سیسکو بالاست)
1- نمی دونم.
2- نه! میتونی خودت توی خانه لابراتوار راه بندازی و کلاس نری. اینو ببین . ببین کار شبکه است . ریاضی فیزیک که نیست . باید دها بار کاری رو انجام بدی تا یاد بگیری
3- تو سایت itjobs.ir اگر بری میبینی که 100 ها نفر متقاضی کار شبکه هستند همه هم قربونش برم سیسکو و mcse دارند. به 150 تومان حقوق هم راضیند! مدرک کافی نیست .ولی به استخدام کمک می کنه بشرطیکه کاردان باشی. کلاس میخوای بری باید تمام روز وقت بگذاری وگرنه پولتو دور ریختی. استاد هم که کم سواد یا سربهوا باشه دیگه بدتر.کلاس مسیر رو بهت نشان میده. خودت باید مسیر رو طی کنی. کل همشهری رو هم بگردی بندرت اگهی استخدام شبکه کار پیدا می کنی. اگر گفتی چرا..
سواد داشته باشی همیشه بنظرم کار هست.

Parsian-Soft

Registered User
لایک‌ها
0

درود،

نميدونم شما اين سی دی ها رو از کی تهيه کرديد، به اين دليل نميتونم شما رو کامل راهنمايی کنم.

ولی سعی ميکنم جواب شما رو بدم :

1 ) شما تنها بايد اصطلاح ها رو کاملاً ياد بگيريد. به اين دليل به knowledge زبان به صورت حرفه اي احتياج نداريد.

2 ) شما بايد همراه اين مجموعه از سی دی های شبيه ساز استفاده کنيد مثله : CCNA CVM، که محصول شرکت cisco ميباشد.
ولی مثلاً ما اين سی دی رايگان ميديم به مشتری.

چون اين سی دی لازم هست برای مشتری. چون ميتونه بيشتر محيط ها رو اينتو ياد بگيره.
البته شما بايد کتاب های سيسکو نتورک اکدمی program رو حتماً تهيه کنيد.
چون، خيلی ميتونه کمک کنه به شما. ميتونيد اين کتاب ها رو به قيمت 50 تومان از انقلاب تهيه کنيد.
و يا، از ورژن الکترونيکی اين محصول استفاده کنيد، که اين محصول در ارشيو پارسيان سافت موجود ميباشد. www.parsian-soft.ir

3 ) بله ميتونيد، چرا که نه ؟ چون شما knowledge رو داريد ميتونيد در Interview شرکت کنيد و نظر اونها رو جلب کنيد. پس نگران نباشيد

پيروز باشيد،
پارسيان سافت

farazNet

Registered User
لایک‌ها
39
سلام

بنده به صورت آنلاین تدریس می کنم و کارم به صورت پروژه ای و 100% کاربردی می باشد

حدود 12 سال سابقه کار اجرایی و تدریس در دانشگاه و موسسات معتبر سطح کشور را دارم.

در صورت تمایل می توانید تست نمایید.

2381282-0912

www.FarazNetwork.ir

در ضمن یکسری جزوه ، فیلم آموزشی و پروژه به صورت رایگان در سایت موجود می باشد.

بالا