برگزیده های پرشین تولز

کیفیت فوق العاده گوگل ارث پرو

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان.
من چند وقت دنبال برنامه گوگل ارث نسخه اصلی می گشتم تا دو روز پیش اینجا یه تاپیک زدم و از بقیه لینکشو گرفتم.

واقعا کیفیت عجیبی داره. اصلا فکر نمی کردم نسخه رایگان با نسخه اصلی اینقدر تفاوت داشته باشه.

به خونه خودمون که نزدیک شدم حتی تونستم موزاییک ها ی جلوی در رو ببینم . جلوتر که رفتم یک مورچه رو جلوی در پیدا کردم !! :blink: :blink:

10 تا اسکرین شات ازش گرفتم که اینجا میذارم. البته با سرعت اینترنت معمولی که من دارم حدود چهل دقیقه وقت گرفت تا به این کیفیت برسم. ولی واقعا ارزششو داشت.

خیلی جالب و عجیبه !! :blink:

saudifree_6d96d.jpg

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
شوخی نکن آقا!!
ماهواره های جاسوسی هم این قدرت رو ندارن!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
ِیعنی این عکسها واقعیه؟!!!

چطور تونستین نسخه Pro برنامه رو بدست بیارین؟
من تا اونجا که شنیدم نسخه Pro از لحاظ کیفیت عکس با نسخه مجانی تفاوتی نداره!

مطئنید این عکس ها با google earth pro گرفته شده ؟!

amir abbas

Registered User
لایک‌ها
17
واقعا خجالت نمی کشی.

تا عکس شماره 4 واقعیه. اگر دقت کنید عکس شماره 4 هم واضح نیست و کمی تاره. از عکس 5 به بعد رو این دوستمون خودش گرفته و آرم گوگل رو تو فوتوشاپ بهش اضافه کرده.

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
شوخی نکن آقا!!
ماهواره های جاسوسی هم این قدرت رو ندارن!
البته در این که این عکسها چند تای آخرش تقلبی هست که شکی نیست ( من خودم با نسخه پرو کار کردم و در عکسها تفاوتی ندارند ) اما ماهواره های جاسوسی فکر میکنم الان بتونن این کار رو بکنن من خودم یک فیلم مربوط به 17 یا 18 سال پیش که مربوط به یک ماهواره جاسوسی آمریکا بود رو دیدم که روی مردی کنار برج ایفل زوم شد و برند سیگارش روزوم کردن روش و نمایش دادن !!!

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
البته در این که این عکسها چند تای آخرش تقلبی هست که شکی نیست ( من خودم با نسخه پرو کار کردم و در عکسها تفاوتی ندارند ) اما ماهواره های جاسوسی فکر میکنم الان بتونن این کار رو بکنن من خودم یک فیلم مربوط به 17 یا 18 سال پیش که مربوط به یک ماهواره جاسوسی آمریکا بود رو دیدم که روی مردی کنار برج ایفل زوم شد و برند سیگارش روزوم کردن روش و نمایش دادن !!!
من اون فیلم رو ندیدم اما........
احتمالا اون فیلم مربوط به دوران جنگ سرد باشه که هر دو ابر قدرت برای هم کرکری میخوندن
و تو اون دوره آمریکا به خاطر بهره گیری از امکانات سینمایی بهتر با این جور فیلمها میخواست خودش رو برتر نشون بده
eghfal.gif

البته من منکر پیشرفت نیستم ولی این قدرت زوم از یه ماهواره به نظر من کاملا بعیده..خصوصا تا اندازه عکس آخری چون جزئیات بیش از حد بالاست)

پ ن: اگه امکانش رو دارین اون فیلمه رو برام پی ام کنین
ugly_confused2.gif

amir abbas

Registered User
لایک‌ها
17
حتی تو ماهواره های جاسوسی هم از فیلم خبری نیست.
پیشرفته ترین اونها هم به شما تصویر تحویل میدن. اگر هم باشه تعداد فریم ها خیلی پایینه و هر ثانیه مثلا یک تصویر ارسال میشه. اون چیز ها رو فقط تو فیلم های هالیوود میشه دید.

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
خوشم مياد بچه با ذوقي هستي و حوصله داري...
اما لا اقل Eye alt رو تو عكساي آخر كم مي كردي كه واقعي تر نشون بده، هنوزم دير نشده پستت رو اديت كن

prsiangame

Registered User
لایک‌ها
24
دوست عزیز با یه مشت احمق طرف نیستی که اومدی همچین خالی بستی ولی در کل خیلی سنگین می بندی.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
واقعا چه حوصله ای ! آدم اینقدر بی کار ؟

هدف این دوستمون از این کار چی هست ؟ می خواستند این نرم افزار را بفروشند به ما ؟

Mohcn

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من اول باید به این آقا یه جایزه به خاطر حوصله و علافی مفرط بدن و بعد هم با مخ از PT پرتش کنن بیرون.​

اینجانب

Registered User
لایک‌ها
0
با این عکسها آدرس خونشون مشخصه، چطوره بریم در خونشون همایش برگزار کنیم! :happy:
توضیح: خونشون همونیه که یک مورچه داره از جلوش رد میشه!:blush:​

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
این واقعا باید برسی بشه که چرا یه کاربر با 171 پست ( تا به حال ) میاد و یه همچین کاری میکنه !
ببنید حتی تنگنا هم یه همچین کاری نمیکرد ! این باید توسط مدیران برسی بشه ! ببین واقعا چرا این کار رو کرده ممکنه حتی این قضیه به دکمه تشکر معروف(!) هم ربط پیدا کنه !

لطفا بررسی شود :D

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
تنها هدفی که به نظر من ایشون می تونه داشته باشه اینه که می خواسته این نرم افزار را این شکلی بفروشه !

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
حتی تو ماهواره های جاسوسی هم از فیلم خبری نیست.
پیشرفته ترین اونها هم به شما تصویر تحویل میدن. اگر هم باشه تعداد فریم ها خیلی پایینه و هر ثانیه مثلا یک تصویر ارسال میشه. اون چیز ها رو فقط تو فیلم های هالیوود میشه دید.

دقیقا به شکل فرم های بسیار کند بود و به کر کری بین دو ابر قدرت هم فکر نمیکنم مربوط باشه اگر سرعت پایینم اجازه بده این فیلم رو از آرشیوم پیدا میکنم و حتما آپلود میکنم تا شما عزیزان ببینید اما همین چند وقت پیش Cnn یک عکس رو نشون داد که با زوم غیر قابل باوری از بالا از روی یک ماشین در حال حرکت گرفته شده بود و میگفتن که ماشین سران القاعده هست

babak22ir

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

بابا چرا به شما بر میخوره ؟! یعنی شوخی هم نمیشه اینجا کرد !؟

شما که ماشاالله همتون نسخه کرک شده این برنامه رو دارین و اصلا من لینکشو از خودتون گرفتم. و همه میدونن که هیچ برنامه ای همچین کیفیتی نداره !
من فکر می کردم نسخه پرو کیفیتش خیلی بالا است ، اما وقتی دیدم کیفیتش معمولیه ؛ فکر کردم اگه همچین کیفیتی داشت چه خوب میشد !!

به جای اینکه به این همه خلاقیت و حوصله و عکس ماکرو از مورچه گرفتن و... آفرین بگین ، مسخره می کنین !! باشه !!

(دوربینم هم canon A620 که الان از رده خارج شده و A640 جاش اومده ! این هم تبلیغ دوربین !!!)

بالا